Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Няма проблеми. Важното е, че командите са си вършили работата. Ами това е от мен. При нови проблеми и замръзвания може би е добре да си отворите тема, както споменах в раздела за Общи Хардуерни Въпроси или да се свържете с тези, които са ви сглобили системата (все пак е в гаранция).

Поздрави и лека вечер! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Няма проблеми. Важното е, че командите са си вършили работата. Ами това е от мен. При нови проблеми и замръзвания може би е добре да си отворите тема, както споменах в раздела за Общи Хардуерни Въпроси или да се свържете с тези, които са ви сглобили системата (все пак е в гаранция).

Поздрави и лека вечер! ;)

Адски много благодаря, не за пръв път ми помагате, желая ви лека и страхотна вечер 😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от heat_bg
      Хванах някакъв вирус и всички снимки и клипове станаха с разширение mado.
      И в момента не могат да се отворят.
      Сканирах PC  с Kaspersky ,Malwarebytes,Anti-spyware и няма оправия.
      Pc-то се оправи но не и снимките и видето.
    • от Jordan890
      Здравейте. Моля за помощ. Когато си включа компютъра, браузърът ми под подразбиране Opera се включва автоматично и ми отваря таб, който автоматично ме води към сайтове за хазартни игри. Аваст не откри нищо, деинсталирах го и инсталирах Bitdefender, който също не откри нищо. Как мога да се справя с проблема ? 
      П.п. това се случи след като изтеглих и инсталирах приложение, което бе препоръчано тук, а именно https://www.kaldata.com/софтуер/adsfix-261716.html AdsFix 7.123.20.1
      Тази тема е продължение на 

Прикачвам файлове от FRST с молба за съдействие. Благодаря! 
      1.txt 2.txt 3.txt
    • от k19_russia
      Здравейте!
      Днес реших да пробвам така наречената програма ProtonVPN. Всичко беше добре докато не реших да се дисконектна и изключих VPN-a. След това се оказа, че нямам интернет достъп. В браузърите Chrome и MS edge не успявам да зареждам сайтове. На команда ping google.bg няма отговор. Единственото което работи е cloud клиента, с който се свързвам отдалечено до работното ми място. Следователно си мисля, че имам някакъв достъп до глобалната система и нещо ми пречи да го осъществямам с другите ми приложения на PC. 
      Опитах се да проверя на адаптера на WIFI да взима автоматично настройките от рутера. Всичко е на автоматично. Гледам, че програмата protonVPN е създала виртуален мрежови адаптер, който се изключва при дисконект на програмта от сърварите и след това оставам само на wifi адаптера. 
      Когато отново се свържа чрез protonvpn към някой от сърварите internet достъпът ми се възстановява и отново мога да достъпя интернет сайтовето които ползвам.

Предисторита на горното, е че на другията дял на същият комп имах WINDOWS който ползвах само него и опитах да ползвам версия на VPN програма която беше кракната. Успях да инсталирам програмата, но антивирусната полудя и съответно изтри някои неща в резултат на което нямах интернет достъп, но имах ping към сървъра на google.com. Резултата не се промени и след деинсталиране на дадената програма. 

Някой има ли идея какво мога да проверя и да реша проблема си и да имам досъп до интернет и при изкл. protonVPN 
    • от Ex0dus
      Здравейте,
      Предполагам, че може да съм си натряскал някой вирус не знайно как, защото компютърът ми стана бавен и на моменти засича. Прикачвам файловете по долу.

Addition.txt FRST.txt
    • от Ralitsa-Bella Perfanova
      Здравейте, 
      При свалянето и инсталирането на една програма на компютъра ми бе качен вирус, който екриптира голямо количество важни файлове с .kkll екстеншън. За да получа файловете обратно ми искат 490$ в първите 72 часа, а след това става двойно.

Някой срещал ли се е с подобен проблем и може ли да ми помогнете и дадете съвет? 

• Дарение

• Добави ново...