Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте от новото ми потребителско име ;)

Имем едно предложение - нека да можем да блкираме всекиго. Разбирам, че модераторите са за да модерират, но заедно с тази си дейност, често коментират с надменен и груб тон. Форумът много започна да наподобява българската IRC мрежа UniBG към 2005 година, когато много "оператори" избиваха тежки комплекси и го раздаваха "на Господ дясната ръка". Не е моя работа да давам съвети как да си организирате модераторските акаунти във форума, но поне ни оставате опция да не им четем грубите полуграмотни дерзания. Знам, че трябва да виждаме причините за блокирани теми и т.н., но тези хора използват едни и същи акаунти за модериране и всичко останало. Поставете се поне за миг на наше място. Отваряме тема, гледаме груб диктаторки тон - модератор. Нито модерира, ното предупреждава - натрапва си мнението. Решение - няма. Трябва да се събразяваме. Според мен това не е правилно и е добре да можем да блокираме всекиго.

Благодаря ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане.

Вървѝ във Фейсбук, там можеш да блокираш когото си искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Vania2 написа:

Отваряме тема, гледаме груб диктаторки тон - модератор.

Това е възможно защото собственикът на сайта няма уважително отношение към потребителите на форума. Той гледа на нас като на дойни крави, които трябва да дават мляко и да ги налагат по гърба с тоягата. И съответно назначава за модератори садисти които да всяват страх и държат в подчинение всеки който пише в неговия форум.
Решението е, да не ти пука от садистичните поведения на модератори и кандидат модератори.
Те шамар не могат да ти ударят от екрана на компютъра. Нито пък могат да ти наложат 100 лв глоба, не са катаджии.
А иначе, еми не пишеш тука, има хиляди места за писане, кво ти пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форумът започна да губи своята идентичност. Преобладават теми с политическа насоченост и липсват технически такива. В малкото технически теми се изявяват 2-3 "специалисти", за които лаптоп под 1000 лева не струва и от втора употреба такива няма по-добро. Не забравяйте, че има хора, които могат да отделят 600-700 лева за нов лаптоп и искат такъв, а не втора употреба. В политическите раздели пишат 5-6 човека, които се опитват да убедят останалите, че тяхното мнение е меродавно и се опитват да го наложат по всякакъв начин. Не забравяйте, че има хора с мнение и възгледи, различни от вашите. Все по-рядко започнах да пиша, а както вървят нещата сигурно и по-рядко ще започна да влизам във форума. Поздрави на всички и нищо лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Това е възможно защото собственикът на сайта няма уважително отношение към потребителите на форума. Той гледа на нас като на дойни крави, които трябва да дават мляко и да ги налагат по гърба с тоягата. И съответно назначава за модератори садисти които да всяват страх и държат в подчинение всеки който пише в неговия форум.
Решението е, да не ти пука от садистичните поведения на модератори и кандидат модератори.
Те шамар не могат да ти ударят от екрана на компютъра. Нито пък могат да ти наложат 100 лв глоба, не са катаджии.

От модерация до модерация има огромна разлика. В единия случай модераторите обслужват определена политическа насока, в другия случай не допускат лични нападки и псувни по адрес на някого. И има значение, когато някой ядосан каже: - "Навън вали бе, да ти е*а майката" вместо "навън пак вали да му е*а майката"! Това е форумна полиция, която има огромни права, които собственика на форума и е поверил. Катаджиите на пътя в реала са много повече вредни за хората, от колкото полезни. Факта "И ко праим сега" го потвърждава. Те не предпазват водачите на МПС, а напротив. Гледат да глобяват с измислени нарушения, което е във вреда на обикновените хора, беззащитни срещу тяхната наглост и право да се гаврят с когото си искат. Свидетел съм как поставят подвижен знак "забранено спирането", пред заведение, след като са спрели много коли и заваляват фишове за глоби след това! Разбира се, има и съвестни катаджии, но са рядкост. А, полицията не е за народа, а срещу народа, като защитава управляващите от народната "любов"! Така е по целия свят още от римско време. За това тези, които се чувстват онеправдани, раздават своята справедливост както могат, след като попаднат под ударите на системата. Никой до сега не е победил системата сам, за това борбата е системата да се промени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, andreygg написа:

Форумът започна да губи своята идентичност.

Причините, според мен, са три (не говоря конкретно за този форум, а общо):

1. Навлизането в Интернет на информационно немотивирани хора ("матрял"-а ;)), за които той е само забава или некъф обществен и "интелектуален" живот, който другаде няма.

2. Комерсиализирането на Интернет. Точки 1 и 2 вървят ръка за ръка, едното е причина и поддръжка на другото.

3. "Матрялът", в общи линии, върви към това, че вече и въпроса си не може да зададе, па камо ли да разбере евентуалния отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Vania2 написа:

Здравейте от новото ми потребителско име ;)

Имем едно предложение - нека да можем да блкираме всекиго. Разбирам, че модераторите са за да модерират, но заедно с тази си дейност, често коментират с надменен и груб тон. Форумът много започна да наподобява българската IRC мрежа UniBG към 2005 година, когато много "оператори" избиваха тежки комплекси и го раздаваха "на Господ дясната ръка". Не е моя работа да давам съвети как да си организирате модераторските акаунти във форума, но поне ни оставате опция да не им четем грубите полуграмотни дерзания. Знам, че трябва да виждаме причините за блокирани теми и т.н., но тези хора използват едни и същи акаунти за модериране и всичко останало. Поставете се поне за миг на наше място. Отваряме тема, гледаме груб диктаторки тон - модератор. Нито модерира, ното предупреждава - натрапва си мнението. Решение - няма. Трябва да се събразяваме. Според мен това не е правилно и е добре да можем да блокираме всекиго.

Благодаря ;)

Мисля, че е готово вече. Нямах идея, че може да е такъв проблем за някой. Вече може да блокирате всеки от екипа, дори и мен. 

преди 6 часа, Белгиеца написа:

Любимо ми е, когато някой се изказва от мое име, какво мисля, какво чувствам, какви отношения имам към потребителите и т.н. Забавно е. 

А иначе Честита Нова Година на всички, това никой не се сети да го напише, че го мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният мочика, според европейците, завзели империята на Инките, не е мочика (народност, изчезнала още преди установяването на империята на Инките), а е Инка Манко Капа Втори, знаещ донякъде наследството на знанието, останало от народността Мочика.

Не си последният мохикан, да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kalin Karaboychev написа:

Любимо ми е, когато някой се изказва от мое име, какво мисля, какво чувствам, какви отношения имам към потребителите и т.н. Забавно е.

Предполагам, че като малък си бил изнасилен от жена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Ьрмалоу написа:

Предполагам, че като малък си бил изнасилен от жена.

Даже от няколко наведнъж. От тогава съм травмиран трайно и неизлечимо. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много! За мен беше голям проблем, защото един много ме дразни и се мъчех изобщо да не отварям теми с негови писаници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Длъжен съм и ми трябва да изразя своето съжаление и, донякъде, срам, за словесното ми нападение над г-н К. Карабойчев.

Виновен съм, не бях прав.

Редактирано от Ьрмалоу (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 2.01.2020 г. в 7:41, Vania2 написа:

Разбирам, че модераторите са за да модерират, Не е моя работа да давам съвети Трябва да се събразяваме. Според мен това не е правилно и е добре да можем да блокираме всекиго.

ГрандмЪ , що ще блокирате модераторите те нали си вършат работата ? На мен не са ми изтрили нито едно нещо от всички глупости, които пиша :baby1:търпят ме. Даже и 1 точка награда получих  от тях  щото правилата на форума не съм чела и до днес.  Значи, ного са си ни добрички модераторите и не ги четете ако не ви харесва. Не се приема предложението Бабо. Довиждане.:linedance::linedance::linedance:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...