Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Моята .abv поща е жертва на хакерска атака. Сменена ми е като паролата, така и личните данни. Нямам никакъв достъп до нея.

Проблемът ми е, че ми е блокиран FACEBOOK акаунта, както съответно и всички приложения, свързани с него.

Когато се опитам да вляза ми се показва прозорец, в който пише, че ще ми бъде изпратен код на телефона. Получавам код,

но реално няма къде да го напиша. Няма такова поле. Следващ такъв код мога да си поискам след 24 часа.

Реално профилът ми някъде съществува, но моите приятели не го виждат. Нямам достъп до никакво фейсбук меню, където да мога да докладвам или да потърся помощ.

Моля, помогнете ми да си върна профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 84
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 4 часа, milena.venkova написа:

Здравейте.

Моята .abv поща е жертва на хакерска атака. Сменена ми е като паролата, така и личните данни. Нямам никакъв достъп до нея.

Проблемът ми е, че ми е блокиран FACEBOOK акаунта, както съответно и всички приложения, свързани с него.

Когато се опитам да вляза ми се показва прозорец, в който пише, че ще ми бъде изпратен код на телефона. Получавам код,

но реално няма къде да го напиша. Няма такова поле. Следващ такъв код мога да си поискам след 24 часа.

Реално профилът ми някъде съществува, но моите приятели не го виждат. Нямам достъп до никакво фейсбук меню, където да мога да докладвам или да потърся помощ.

Моля, помогнете ми да си върна профила.

Пробвайте първо да си върнете достъпа до пощата чрез опцията "Забравена парола".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TSPP написа:

Пробвайте първо да си върнете достъпа до пощата чрез опцията "Забравена парола".

Опитах, не става. Сменени са личните ми данни.

Направих запитване към екипът на НетИнфо, отговорът беше, че да ми върнат временен достъп до пощата,

ми е необходим електронен подпис, който аз нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, milena.venkova написа:

Опитах, не става. Сменени са личните ми данни.

Направих запитване към екипът на НетИнфо, отговорът беше, че да ми върнат временен достъп до пощата,

ми е необходим електронен подпис, който аз нямам.

За съжаление явно става въпрос за пълна кражба на дигиталната ви самоличност. Съветвам ви да си направите нова поща в Gmail, нов профил във фейсбук и да смените паролите и пощите в останалите ви профили по сайтове. Изтеглете си онлайн или си купете книга за компютърна безопасност. Примерно - https://www.book.store.bg/p188896/internet-bezopasnost-aleksandyr-nenov.html.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Тук няма кой да ти помогне. Платформата си има опция за възстановяване на акаунти при подобни случаи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

Здравейте.. Като си разглеждам профила  във фейсбук всичко е нормално, но като излезна и отново влезна (от влизане с едно докосване) започва да не ми отваря страници.Засича и забива и седи така доста време. Това е от доста време насам. Според вас нормално ли е? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
на 27.11.2020 г. в 19:15, GeorgiDG написа:

На мен ми хакнаха страницата ш***и виетнамски кучеядци, по-тоно некъв техен бот може би понеже е малоумен, контактния мейл си остава моя, но акаунта ми не е хакнат само страницата най-вероятно през акаунта който съм имал неблагоразумието да не го защитя като хората.

и при мен се случи същото.. явно съм приела/разрешила нещо някъде и след секунди се появиха някакви уж "добавени хора" приличаха ми точно на виетнамци.. после последва, че уж съм качила непозволено съдържание и ми закриха директно профила, опитах да обжалвам, но без успех. Та сега и от лаптопа не успях да направя нов профил, явно ми е засякло ай пи адреса и когато дам да добавя някой ме дезактивира. Сега още се чудя как да си направ яуспешно нов профил 😕

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 3.01.2020 г. в 1:56, Gabriela Chakarova написа:

Направих го, нищо не стана. От фб писаха, че не могат да раберат дали съм била наистина аз, а направих всичко както си му е реда.Изпратих мейл със снимка на личната ми карта и селфи, за да докажа, че съм аз. Нищо не се случи...

Пробвайте с user name, това е името ви след facebook.com/.....  ако не е сменил мейла, имате възможност да му смените паролата. Проблем е ако е сложил 2fa, но не е нерешимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...