Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

Честит св. Валентин , на който го празнува.

Препоръчан отговор

Скъпи Приятели,
във връзка с приближаващия " Свети Валентин" искам да ви кажа:" Хич да не ви пука :) "
Празнувала съм го много пъти , но повече от много не съм го празнувала . Била съм много щастлива , малко щастлива , била съм уязвима , била съм тъжна ....празнувала съм с доброжелатели, празнувала съм с човек , който не обичах , празнувала съм с човек , който обичах , но се преструвахме на приятели. Умирала съм от мъка , че не ми честити някой , на когото тайно и трайно съм се надяла , че му пука.....и какво ...към днешна дата всички тези емоции са там, където им е мястото-изхабени , изхвърлени и рециклирани....всичко е преходно и радостта и тъгата ! Тренирайте ежедневно “високи полето” и бъдете над нещата. Важно е да празнувате непрекъснато защото сте човека , който винаги сте искали да бъдете , да умеете да се наслаждавате на собствената си компания и винаги да ви е приятно да изпиете чаша вино сам със себе си. Илюзия е да мислим , че някой може да ни направи по -щаслтиви. Истината е , че щастливите връзки се създават от онези , които могат и сами , онези , които не се нуждаят от никого , онези които имат твърде богат вътрешен свят, хармония , която нарушават само ако са убедени , че си заслужава. Селекцията на щастливите хора е прецизна и те никога не остават наранени или разочаорвани , защото идеално знаят какво и кого искат.

valentines-day.png.34049c1f06f2ac7f40bcf10a89a27f09.png

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко си подранила, явно нямаш търпение да удариш едно винце.  Аз този празник никога не съм го харесвал, но съм го празнувал по неволя. Ха ха Ето това е истината: 

преди 11 минути, barbuncela написа:

Умирала съм от мъка , че не ми честити някой , на когото тайно и трайно съм се надяла , че му пука.....и какво ...към днешна дата всички тези емоции са там, където им е мястото-изхабени , изхвърлени и рециклирани....всичко е преходно и радостта и тъгата ! 

Там ви е грешката на повечето дами. Когато човек (полът няма значение) си харесва някого истински, то трябва да положи усилия за да е с него. Иначе с времето всеки променя ценностите си и започва да държи на тези, с които му е спокойно и хубаво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Soviet Soldier написа:

Малко си подранила...

По-скоро е позакъсняла, в България св. Валентин е на 10.02

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България се празнува на 14-ти февруари. По принцип не го празнувам, но нищо не ми пречи да пия чаша вино за празнуващите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник за всички влюбени, които са били влюбени и които ще се влюбват. Честит празник и на всички лозари, кръчмари, градинари... Честит имен ден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо нещастна ми се виждаш.Ми ако си на години и не си убава какво очакваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bubbles написа:

Абе изпедерастиха всиичко почти по старому на еди си коя дата ще празнуваме , по ново му на еди си коя дата. Думата е една педерасти. Как ще променяш датата на някво събитие което се е случило на тая дата не ми е ясно. Все едно да си преместя рожднната дата с 1 ден. Ще вляза в затвора после за фалшификация. Защо не вярвам на историята. Всичко е свободно съчинение и казват на тая дата еди си кво си станало . И после се поражда спор много ясно . 1 казва на тая дата се е случило друг вика не на друга и те така. Луда работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Bubbles написа:

Има значение католицизъм и православие вероятно, а н ече е в България. Католическия- около италианските ширини- си е на 14-ти.

Един глас за подраняването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз Трифон Зарезан си го празнувам и на 1-ви и на 14-ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Има значение католицизъм и православие вероятно, а н ече е в България. Католическия- около италианските ширини- си е на 14-ти.

Един глас за подраняването.

Именно, във Франция също е на 14-ти, обаче в България е на 10-ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е на 10-ти, а на 14-ти. На 10-ти според православния календар е мъченица Валентина. Св. Валентин или т.нар ден на влюбените е на 14-ти февруари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, barbuncela написа:

Скъпи Приятели,
във връзка с приближаващия " Свети Валентин" искам да ви кажа:" Хич да не ви пука :) "
Празнувала съм го много пъти , но повече от много не съм го празнувала . Била съм много щастлива , малко щастлива , била съм уязвима , била съм тъжна ....празнувала съм с доброжелатели, празнувала съм с човек , който не обичах , празнувала съм с човек , който обичах , но се преструвахме на приятели. Умирала съм от мъка , че не ми честити някой , на когото тайно и трайно съм се надяла , че му пука.....и какво ...към днешна дата всички тези емоции са там, където им е мястото-изхабени , изхвърлени и рециклирани....всичко е преходно и радостта и тъгата ! Тренирайте ежедневно “високи полето” и бъдете над нещата. Важно е да празнувате непрекъснато защото сте човека , който винаги сте искали да бъдете , да умеете да се наслаждавате на собствената си компания и винаги да ви е приятно да изпиете чаша вино сам със себе си. Илюзия е да мислим , че някой може да ни направи по -щаслтиви. Истината е , че щастливите връзки се създават от онези , които могат и сами , онези , които не се нуждаят от никого , онези които имат твърде богат вътрешен свят, хармония , която нарушават само ако са убедени , че си заслужава. Селекцията на щастливите хора е прецизна и те никога не остават наранени или разочаорвани , защото идеално знаят какво и кого искат.

valentines-day.png.34049c1f06f2ac7f40bcf10a89a27f09.png

Шефке!! Всеки ден е празник. Пожелава ти винаги да празнуваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако имаш пари да издържаш един мъж ще се прежали.Нали си от знатен род.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Не е на 10-ти, а на 14-ти. На 10-ти според православния календар е мъченица Валентина. Св. Валентин или т.нар ден на влюбените е на 14-ти февруари.

А на св Валентина сигурно празнува Пешо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е...то приказки. Честитих на който го празнува, аз го празнувам на 14.

преди 13 часа, Емил Костов написа:

Шефке!! Всеки ден е празник. Пожелава ти винаги да празнуваш!

Каква шефка съм! Ха сега та да почнат приказки по форума! :biggrin:

84297223_2623495374429379_2586201036729352192_o.thumb.jpg.d3db74e52f10a8a6893547dc6dce315f.jpg

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, barbuncela написа:

Е...то приказки. Честитих на който го празнува, аз го празнувам на 14.

Каква шефка съм! Ха сега та да почнат приказки по форума! :biggrin:

84297223_2623495374429379_2586201036729352192_o.thumb.jpg.d3db74e52f10a8a6893547dc6dce315f.jpg

Е шефка си. По-нагоре си в йерархията от мен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник, Свети Валентин или Трифон Зарезан, а защо не и двата на куп празника. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...