Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какви игри играете в момента и с какъв хардуер сте?

Препоръчан отговор

Здравейте,понеже тук има доста геймъри реших да направя една тема с два въпроса-Какви игри играете и с какъв хардуер сте в момента?

Ако искате,може да кажете от кога се занимавате с gaming и кога сте спряли(със сигурност има такива)?Аз лично игря някои стари racer-и и една игра,която остава в сърцата на всеки геймър-CS 1.6

Компютъра ми не е много силен,даже за 2020г. си е слаб,но за по-стари игри става.Очаквам вашите отговори!Лек и спокоен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш другите да дават информация, особено за хардуер, а ти не даваш? Последни игри:

Doom Eternal

и DLC на

Assassin's Creed - Odyssey

както и почти всички други подобни известни игри, които излязат или са излизали - FPS, RTS, Action-adventure и други, най-малкото заради пробата. Хардуера е в подписа - GTX 970, клокната +163 ядро и +450 памет, Ryzen 1600 AF OC @3.9 GHz, 32 GB DDR4 3000. Играя на 42" 1080p IPS телевизор, който ползвам и за монитор. На тази резолюция с моя хардуер в повечето случаи на високи настройки кадрите са 50-60+, което ме задоволява напълно, не съм hardcore играч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Raze написа:

Искаш другите да дават информация, особено за хардуер, а ти не даваш? Последни игри:

Doom Eternal

и DLC на

Assassin's Creed - Odyssey

както и почти всички други подобни известни игри, които излязат или са излизали - FPS, RTS, Action-adventure и други, най-малкото заради пробата. Хардуера е в подписа - GTX 970, клокната +163 ядро и +450 памет, Ryzen 1600 AF OC @3.9 GHz, 32 GB DDR4 3000.

Еми то аз не откривам смисъл ама добре

CPU:Intel Pentium E6600 (2C/2T)

RAM:4 GB(не знам,но сигурно е DDR2 ИЛИ DDR3)2X2(марка и честота не знам)

HDD-500 gb(марката не знам,но мисля,че е на 7200 оборота)

PSU-500W(марка и качество не знам)

Не знам много неща за компа си,което си е срамно,но се случва.

Това е общо взето за моето PC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От време на време пускам Just Cause 3 и Far Cry New Dawn, сега скоро изиграх основната история на Shadow of the Tomb Raider. Преди това цъках Gears 5, ама забих на едно място и я оставих. Тия дни пуснах и Far Cry 4, че не бях я играл.

Също и по-стари игри, които общо взето тръгват и на тостер: Portal 2, Red Alert 3, Quake 3 и Re-Volt в мрежа с приятели.

Хардуерът е от подписа: 5820K @ 4.2, MSI GTX 1080 Gaming X на фабрични честоти (май че са малко по-високи от тези на референтната карта, не си спомням), играя на 2560*1440 @ 60 Hz. И за този Tomb Raider, и за FC4 забелязах, че дори видеокартата да има запас за още (със спрян V-Sync колкото за проба кадрите стигат 80-90-100), процесорът от време на време удря 100% товар по някоя нишка, което кара кадрите да паднат докъм 30-40-50 в най-лошите случаи (иначе държи стабилно 59-60). Може би трябва да пробвам да му спра hyperthreading-а просто за тест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, killchain написа:

И за този Tomb Raider, и за FC4 забелязах, че дори видеокартата да има запас за още

Пробвай tomb raider на DX12.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, BladeFOX написа:

Еми то аз не откривам смисъл ама добре

CPU:Intel Pentium E6600 (2C/2T)

RAM:4 GB(не знам,но сигурно е DDR2 ИЛИ DDR3)2X2(марка и честота не знам)

HDD-500 gb(марката не знам,но мисля,че е на 7200 оборота)

PSU-500W(марка и качество не знам)

Не знам много неща за компа си,което си е срамно,но се случва.

Това е общо взето за моето PC

Рамта ти е DDR2,марката и честотата и можеш да ги видиш с програмата CPU-Z.

Твърдия диск можеш да видиш състоянието, марката и температурата му с програмата CrystalDiskInfo например.

А иначе си падам по по стари игри, конзолни, аркадни, прключенски и в момента си джъткам Lode Runner...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Raze написа:

Пробвай tomb raider на DX12.

Тя май на DX12 си върви по подразбиране, или се бъркам?

UNk7Qe4.png

Не си спомням да съм го променял, май така си я играя. Ще пробвам довечера и на DX11 да видя как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз така мисля, но ще видя кое удря най-много процесора и ще пробвам да го намаля. Ясно, че за игри за да се махнат всички ботълнеци от процесор, трябва да сглобя машина с 9900K/KS/KF, ама няма да го бъде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесора ти е предостатъчен за всяка игра, няма смисъл. Ако играеш на 1080p и търсиш максимални кадри - тогава ще ти трябва поне Ryzen 3 поколение 6/12 или интел 8+ - 6 ядра и нагоре на максимална честота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента играя (силно да се каже), е Tomb Raider (2013) от Steam.

Наблягам на стари заглавия, поради хардуерния ми дефицит.

Като се има на предвид, че игрите които съм превъртял не са много на брой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Madonna написа:

Играя на Predator Helios 300

Това е серия с различни модели, които са с различен хардуер и различни години:

https://laptop.bg/archive/laptops-acer-Predator_Helios_300-acer_predator_helios_300_NHQ29EX010512gbssd

https://www.emag.bg/search/acer+predator+helios+300

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Raze написа:

Това е серия с различни модели, които са с различен хардуер и различни години:

https://laptop.bg/archive/laptops-acer-Predator_Helios_300-acer_predator_helios_300_NHQ29EX010512gbssd

Ако ме питаш, въпреки, че не видях въпрос..този от първия линк е, прости ми, не следя всяка година какви промени излизат..може би вече е на 2 г. моят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bioshock: Infinite

One Step From Eden

Hob

ииии много ми се цъка Shadow of War ама трябва да изтрия целия хард без ОС, че си е таковало гигабайтите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Една игра ме интересува и немога да намеря отговор на нея Става въпрос за Call of duty modern warfare ,която излезна последно .Така и не разбрах има ли я за сингълплеър или не ! Говоря за Warfare само ,не remastered  или която и да е друга.Разбирате ме нали!Търсих инфо за нея ,но не намерих .Търся е в Бг торентите,но я няма още.Ще съм ви много благодарен за помоща ,поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, www543 написа:

Здравейте ! Една игра ме интересува и немога да намеря отговор на нея Става въпрос за Call of duty modern warfare ,която излезна последно .Така и не разбрах има ли я за сингълплеър или не ! Говоря за Warfare само ,не remastered  или която и да е друга.Разбирате ме нали!Търсих инфо за нея ,но не намерих .Търся е в Бг торентите,но я няма още.Ще съм ви много благодарен за помоща ,поздрави!

Сериозно ли задаваш такъв въпрос тук? Прочете ли правилата на форума, с които си се съгласил? Можеш да си я закупиш през официалния сайт например:

https://www.callofduty.com/modernwarfare

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Raze написа:

Сериозно ли задаваш такъв въпрос тук? Прочете ли правилата на форума, с които си се съгласил? Можеш да си я закупиш през официалния сайт например:

https://www.callofduty.com/modernwarfare

Извинявам се!сбъркал съм раздела..😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Режа глави в ''Doom: Eternal''. Малко ми е странна, но явно това е тенденцията. Хардуер - i5 9600K(5GHz) + GTX2060S на заводски оувърклок. 250/350 кадри на 2650x1080 на максимални настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване