Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Може би темата не е за този форум, а за някой ориентиран към романтиката или дори агенция за запознанства. От доста време имам проблем с жените и това ме кара да се чувствам ужасно. Винаги попадам на неподходящи, а това е дразнещо и ми губи от ценното време. На всякакви типове момичета съм попадал - заети, използвачки, говорещи зад гърба ти или в най-лошия случай обикновена селянка с просташко държание.

Въпроса ми е какво да направя за да ми провърви с жените. За съжаление не мога да кажа че ходя много по купони или шумни сбирки, но просто такава ми е природата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени средата

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам Гуруто на сърдечните проблеми чете долу и вероятно ще отговори много вдъхновяващо!

Белгиец, микрофонът е твой!

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не можеш да направиш. В 21 век е така. Свиквай и се приспособявай.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Thores написа:

Може би темата не е за този форум, а за някой ориентиран към романтиката или дори агенция за запознанства. От доста време имам проблем с жените и това ме кара да се чувствам ужасно. Винаги попадам на неподходящи, а това е дразнещо и ми губи от ценното време. На всякакви типове момичета съм попадал - заети, използвачки, говорещи зад гърба ти или в най-лошия случай обикновена селянка с просташко държание.

Въпроса ми е какво да направя за да ми провърви с жените. За съжаление не мога да кажа че ходя много по купони или шумни сбирки, но просто такава ми е природата.

А ти какво точно искаш от жените и защо го искаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Смени средата

Това нали не е намек да стане гей? 

:D

sorry, не се сдържах

• Харесване 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ся ша доди Белгиеца, и ша ти обясни как да съ оправяш със жените :lol6: .

Не го оправдавам, че пълни форума с простотии, ама човек, който пуска такива теми във форум на хардуерно-софтуерна тематика, си го заслужава.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Thores написа:

, а това е дразнещо и ми губи от ценното време.

Сложи тука 15 твои снимки, в профил, в анфас, цял ръст, с костюм, по бански и т.н., за да ти кажа дали има нещо отблъскващо у тебе на външен вид.
Аз правих преди 2007г брачна агенция и ги знам каките баш какво търсят.
Те гледат на тебе като на нерез за разплод, ако не искат да имат дете от тебе, спукана ти е работата.
Даже и парите не помагат, ако искаш свястна за булка за дълги години.
С парички може само с пачавричка да се уредиш, ама пак има много голям риска да ти избяга по някое време.

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората ще ти кажат "иди на психолог", тук ще ти кажат "иди на белгиец"

• Харесване 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, RudeBoy написа:

Ей ся ша доди Белгиеца, и ша ти обясни как да съ оправяш със жените :lol6: .

Ти пък му обясни с хубавците как да си ги избира, да не остане сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Сложи тука 15 твои снимки, в профил, в анфас, цял ръст, с костюм, по бански и т.н., за да ти кажа дали има нещо отблъскващо у тебе на външен вид.
Аз правих преди 2007г брачна агенция и ги знам каките баш какво търсят.
Те гледат на тебе като на нерез за разплод, ако не искат да имат дете от тебе, спукана ти е работата.
С парички може само с пачавричка да се уредиш, ама пак има много голям риска да ти избяга по някое време.

Защо затвори агенцията, дай да правим едно ООД да вдигнем агенцията и да броиме пачки? 

• Харесване 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Защо затвори агенцията, дай да правим едно ООД да вдигнем агенцията и да броиме пачки? 

Щото ме хвана срам по едно време, тия тука само ги викаха да ги пробват по 1 месец и после не се женеха.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Ти пък му обясни с хубавците как да си ги избира, да не остане сам.

Е, сега "хубавици"! Не е задължително. Някоя кротка и обикновена, да не му я заглеждат приятелите и да го прецака.

Много си вдигнал левъла. Чак и снимки искаш. То е ясно, че не е левент като теб, но поне малко да ги омае, и то не каруцарки или прекалено интелигентни.

Бъди Човек, помогни на нуждаещ се!

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Белгиеца написа:

Имам един приятел които имаше жена, но с течение на обстоятелствата тя го напусна и той остана да гледа две деца сам. Въобще не му е лесно на човека, а и между другото е социално слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Thores написа:

Искате нещо което може би все още не е реализирано в природата, но с напредване на генното инженерство може би ще се случи. Не знам как са получили квалификациите си жените с които сте бил, но не всичко е точно така както си го представяме в дадена обстановка още повече когато има чувства замесени. Белгиеца разбира най добре тези неща, аз съм блед негов последовател. Нужно е да си изясните като начало какво искате от връката си с жена и какво може да предложите в тази връзка, разбира се в това са включени пари, колкото повече толкова повече. 

преди 5 минути, Белгиеца написа:

Щото ме хвана срам по едно време, тия тука само ги викаха да ги пробват по 1 месец и после не се женеха.

Е тва не е брачна агенция, че да е търсен краен резултат брак. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

Е, сега "хубавици"!

Ти не знаеш да четеш, фотографинът разбира от момци а не от моми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Е, сега "хубавици"! Не е задължително. 

И да не е ще и сложи маска, сега е актуално без това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Белгиеца разбира най добре тези неща, аз съм блед негов последовател.

На тебе времето безвъзврътно ти е минало, вече си само наблюдател на чуждото щастие и таковане.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

да не му я заглеждат приятелите

К'во е лошото да ядеш торта с приятели?

• Харесване 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 14 минути, Белгиеца написа:

Че не можа ли да ми звъннеш понякога , за да ти пращам добър "материал"? И това да не го споделиш с нас толкова време! Не те е срам. Я напиши някоя лакардия по този въпрос, за да не се хабят тези младите момченца, а направо да си се насочат към гейския живот. Ти си на ход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Ти не знаеш да четеш, фотографинът разбира от момци а не от моми.

Мани ме мен. Песен изпята съм. Без една сателитна чиния ше си умра и наследство.

Помагай! С въображение и от сърце.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Thores написа:

Имам един приятел които имаше жена, но с течение на обстоятелствата тя го напусна и той остана да гледа две деца сам. Въобще не му е лесно на човека, а и между другото е социално слаб.

Диванния Казанова(колумбиеца-белгиеца) гледа доста филми и може да ти преразкаже някоя и друга сапунка с негови думи.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Не знам

Подозирам, че няма да му е приятно

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Белгиеца написа:

На тебе времето безвъзврътно ти е минало, вече си само наблюдател на чуждото щастие и таковане.

Ааа не бъди така категоричен в заключенията си, никога ловеца не знае какъв заек ще изкочи от храста. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Не беше ли за агнешко лафа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.