Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Инсталирах си Windows 10 и с StartsIsBack промених старт бутона като на Windows 7 ,но след инсталацията започна едно периодично мигане на екрана на ОС. Излиза следния надпис Hold escape key to disable StartsBack from loading, т.е.да се задържи клавиша disable за да се деактивира зареждането на StartBack. Въпроса ми е кой е този клавиш и как може да оправя тази ситуация. Ако някой знае програма която да не създава проблеми при промяна на старт бутона, моля нека я сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, пише да задържиш клавиша escape (клавиш Esc).  Ако не помогне инсталирай Windows 10 наново тоя път без да слагаш подобни бози.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто исках да сменя визията на бутана Старт, защото на 10-ката е годен, както и менюто му, затова търся и хубава програма за подмяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една поговорка "Не бутай пияния - той сам ще падне." Windows 10 достатъчно бъгав, че да не се налага да го скапваш допълнително с подобни програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 1 час, ined написа:

Windows 10 достатъчно бъгав

Чак, пък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

StartsIsBack++ не съм ползвал, но съм доволен на 8.1 от OpenShell (Наследника на ClassicShell). Би трябвало да върви и на 10 (поне така пише в поддържаните ОС, но не знам дали поддържа и най-новите билдове като 2004). Все пак може да опитате с нея (като преди това деинсталирате StartsIsBack)

https://github.com/Open-Shell/Open-Shell-Menu/releases/download/v4.4.142/OpenShellSetup_4_4_142.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Би трябвало да върви и на 10

Потвърждавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би било полезно да споделиш коя точно версия на startisback на коя версия windows 10 си инсталирал, но вече си мръднал от програмата, така че няма смисъл. Аз например, със startisback 2.9.0 на LTSC 2019 нямам проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...