Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 enterprise не открива видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте, не откривам видео картата която е GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11GB GDDR5X 352bit на диспечер на устройствата нито driver booster 7 и не мога да инсталирам драйвери за нея вижте снимки

клгц.jpg

укъ.jpg

лейкгйикгдф.jpg

йкхгъфгх.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо снимките са ужасни както е написал сър Петров и второ няма как да си се свързал с дадената видеокарта и да я няма в диспечер на устройствата. По-скоро не и е инсталиран драйверът и windows я засича ако обикновен device ( тоест standart video adapter). Освен това в предишните теми беше посъветван да смениш версията на windows 10, защото е стара и може да имаш проблеми с нея. Не е проблем, че пускаш теми, но няма как да ти помогнем ако просто си ги пускаш без да пробваш някои от съветите.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те някои от драйверите са от преди Windows 7... други, от преди излизането на 10...

Включени ли са ъпдейтите, и ако да, там не ти ли се предлагат работещи драйвери ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Joss Bomon написа:

Ами те някои от драйверите са от преди Windows 7... други, от преди излизането на 10...

Включени ли са ъпдейтите, и ако да, там не ти ли се предлагат работещи драйвери ?!

Само тава ми предлагат, ще опитам с по стара версия на карата

asdasdasdad.jpg

asdsda.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Дани'ел Дидко написа:

йкхгъфгх.jpg

Я кликни на Available: 5.7.2020 в реда Displayy adapters

А тук провери ли?
https://download.gigabyte.com/FileList/Driver/384.76-desktop-win10-64bit-international-whql.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Дани'ел Дидко написа:

вижте снимки

не съм участвал в твои теми и  не ми е ясно какво става
във снимката на устройствата, не виждам какъв е процесора, за да видя дали дали е с вградена графика
не си дал на графичната карта, ID на устройството

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, DarkEdge написа:

Я кликни на Available: 5.7.2020 в реда Displayy adapters

А тук провери ли?
https://download.gigabyte.com/FileList/Driver/384.76-desktop-win10-64bit-international-whql.exe

щтжгтжгт.jpg

яйаьяоа.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Дани'ел Дидко написа:

Само тава ми предлагат

За ъпдейти на Windows  не си ли чувал ?! Махай го това Experience.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Дани'ел Дидко написа:

Инсталира ли този драйвър?
Не си казал колко битова е ОС - 32/64?
За 32 битов драйвър:
https://download.gigabyte.com/FileList/Driver/384.76-desktop-win10-32bit-international-whql.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Дани'ел Дидко написа:

Прейнсталирах го с win10 pro и сега всичко е е наред. Благоря за помоща!

Само ти се чудя, чий го слагаш това Enterprice издание? Да немаш компания с 2000 компютъра?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Eclipse2G написа:

Само ти се чудя, чий го слагаш това Enterprice издание? Да немаш компания с 2000 компютъра?

Имам 1 компютър и съм с Enterprise издание. И сървърна версия мога да си ползвам ако ми е кеф... Какъв ти е проблема с корпоративните версии ? Да позная - не си информиран за възможностите или имаш проблеми с активацията им...

https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_10_editions

ltsc.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Joss Bomon написа:

Имам 1 компютър и съм с Enterprise издание. И сървърна версия мога да си ползвам ако ми е кеф... Какъв ти е проблема с корпоративните версии ? Да позная - не си информиран за възможностите или имаш проблеми с активацията им...

https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_10_editions

ltsc.png

Въпроса е защо я слагаш? За чий ти е като не си корпорация. Що се отнася до активациите, не мисля да давам по $84 на година. Имам си други разходи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Eclipse2G написа:

За чий ти е като не си корпорация

Ясно е, че нямаш представа от разликите между версиите, щом не разбираш за какво иде реч.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът, който трябва да си задавате, е "Щом с преинсталиран windows заработиха нещата, какво му е имало на преидшния?". Защото проблемът далеч не е в думичката Enterprise.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.09.2020 г. в 10:02, Eclipse2G написа:

ако виждам правилно нещата, инсталирал е LTSC, която е с десетгодишна поддръжка
направи си сметката, какви са предимствата на една стабилна система, на която за един голям период от време, получава само актуализации на сигурността
много хора не могат да се откъснат от седмица или осмица именно заради това
не обичат версии, които са ден до пладне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване