Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dvrмон стоп се рестартирва

Виж решението Разрешен от street racer,

Препоръчан отговор

преди 10 минути, k120 написа:

Има регулиране на изходното напрежение, има и две клеми + и две клеми -, не искам да поръчвам онлайн, защото ми се струват доста завишени цените. А специално вече от тая касаба до гуша ми е дошло, само ядове имам с тях.  Ето такова е, от същия магазин http://elimex.bg/product/134491/zahranvasht-blok-s-60-12v-5a.html само че е с по два изхода. Въпроса ми беше дали на онова като пише за видеонаблюдение си е точно за това предназначение или просто може би щото в сайта се предлагат камери и наименованието на продукта просто са го обвързали с камери.

По принцип касаба са точни и няма проблеми с рекламациите. Друг е въпроса, че самите клиенти не винаги окомплектоват правилно елементите за системите си. Това, че пише "за видео наблюдение" не го гледай - по скъпо е защото е 10 А, а това, което ти показваш е 5 А.

За трасе от 30 м, (за 2 камери) не бих заложил на 5А захранване - че то оригиналното им в комлекта мисля, че 2,5 А

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, street racer написа:

По принцип касаба са точни и няма проблеми с рекламациите. Друг е въпроса, че самите клиенти не винаги окомплектоват правилно елементите за системите си. Това, че пише "за видео наблюдение" не го гледай - по скъпо е защото е 10 А, а това, което ти показваш е 5 А.

За трасе от 30 м, (за 2 камери) не бих заложил на 5А захранване - че то оригиналното им в комлекта мисля, че 2,5 А

Добре ще купя 10А, но да разбирам, че не би трябвало да има разлика между двата блока ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, badr написа:

Купи си POE адаптер за двете или колкото имаш камери и си ги захранваш по utp кабела. .

Я сега ми покажи аналогова камера с PoE!

преди 15 минути, k120 написа:

Добре ще купя 10А, но да разбирам, че не би трябвало да има разлика между двата блока ?

Възможно е да има разлики в използваните елементи, съответно и по ниска цена - не мога да кажа. Аз си правя зхранващите ракове (когато се наложи, за по големи системи) с блокове от касаба и нямам ядове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Възможно е да има разлики в използваните елементи, съответно и по ниска цена - не мога да кажа. Аз си правя зхранващите ракове (когато се наложи, за по големи системи) с блокове от касаба и нямам ядове

Разбирам. А в бъдеще, когато реша да добавя нови камери, мога ли да позлвам същия блок. Имам в предив, може ли 4-5 кабела да се съберат при този блок и той да ги захранва. Или трябва всеки кабел да бъде на отделен изход, съответно блок с повече изходи или да се закупи друг блок ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Хич и не обърнах внимание, че е с аналогови камери. но POE адаптера пак може да се използва.Все пак той си е едно импулсно, което повдига напрежението при нужда. През какъв проводник ще се върже е все тая.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, k120 написа:

Разбирам. А в бъдеще, когато реша да добавя нови камери, мога ли да позлвам същия блок. Имам в предив, може ли 4-5 кабела да се съберат при този блок и той да ги захранва. Или трябва всеки кабел да бъде на отделен изход, съответно блок с повече изходи или да се закупи друг блок ?

Зависи от "новите" камери - смяташ консумацията и преценяваш, дали и до колко ще издържи, като винаги си оставяш едни 30% запас. Естествено, при напълно изправни сигнални трасета. При повече камери, близко една до друга, се пуска високото до подхядощо място - закон

преди 10 минути, badr написа:

Все пак той си е едно импулсно, което повдига напрежението при нужда. През какъв проводник ще се върже е все тая.

Не е точно така - има си протоколи за комуникация м/устройствата. Или консуматора еаботи в по-широки граници - при пасивните

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване