Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Стария ми HTC сдаде багажа. Ще купя нещо евтино, че да не се ядосвам като го изтървам.

Спрял съм се на един от тия двата този

или този

Кой от двата е по удачния вариант? Максимално до тази цена търся.

Благодаря!

Или може би тази Нокиа ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia - не, в никакъв случай. 

Първият "този", който си посочил, е за предпочитане. По-нов модел, с по-добри параметри.

И аз скоро ще трябва да сменям телефон, но съм решил да заложа на класиката - Samsung.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi 8 ако се избира между зададените, погледни също Redmi 9 и разновидността Note, цената им е малко по висока но си заслужава, имат по мощен процесор и Full HD дисплей. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, RudeBoy написа:

Първият "този", който си посочил, е за предпочитане.

Благодаря за мнението! Ще ида утре до Технополис да го купя..

преди 3 часа, FusE написа:

Note, цената им е малко по висока но си заслужава, имат по мощен процесор и Full HD дисплей. 

Благодаря! Не ми се влагат повече пари от тия, защото често го изтървам, и се налага до две години да го сменям..

Хубава вечер на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купѝ си удароустойчив протектор. Моят ми е спасявал телефона поне два пъти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, RudeBoy написа:

Nokia - не, в никакъв случай. 

Първият "този", който си посочил, е за предпочитане. По-нов модел, с по-добри параметри.

И аз скоро ще трябва да сменям телефон, но съм решил да заложа на класиката - Samsung.

И защо не Нокиа? Какви са аргументите против?  Чак пък в никакъв случай да не избира Нокиа...а тия китайски боклуци като не са поддържани от Google? Брат ми си взе преди 1-2 седмици нещо подобно, макар и по-скъпо. Направо се отвратих от екрана му. Малко да го завъртя и ако е бял, дразни очите.  Питам го, де е Гугъл? няма. Щял незнам си какво да прави, да му салга нелегален и така нататък...Моля, моля. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, точно Nokia вече са китайски боклуци :) . Марката е собственост на HMD Global, която е финландска компания, но самите устройства се произвеждат по тяхна поръчка и спецификации от Foxconn в Китай. И качеството им е доста занижено. 

Нещо май бъркаш марките. Huawei са тези, които не могат да ползват гугълските приложения. Което, лично според мен, не е голяма загуба. Но в тази тема се обсъжда покупка на модели на Xiaomi.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, RudeBoy написа:

Всъщност, точно Nokia вече са китайски боклуци :) . Марката е собственост на HMD Global, която е финландска компания, но самите устройства се произвеждат по тяхна поръчка и спецификации от Foxconn в Китай. И качеството им е доста занижено. 

Нещо май бъркаш марките. Huawei са тези, които не могат да ползват гугълските приложения. Което, лично според мен, не е голяма загуба. Но в тази тема се обсъжда покупка на модели на Xiaomi.

А за това Леново мнение?

Или за предпочитане е Xiaomi?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Богатир написа:

А за това Леново мнение?

Съжалявам, нямам. Допреди 5 години, когато работех в Технополис, Lenovo бяха големи боклуци. Сега не знам как са. Но - лично аз не бих си го купил,  за всеки случай.

Макар че това, дали един телефон ще ти дава технически проблеми, е до голяма степен въпрос на късмет. Виждал съм сервиза на Samsung задръстен с апарати за ремонт. Но въпреки това пак бих си купил такъв. Последните ми два бяха от тази марка, и не са ми правили проблеми. Сегашният ми е на 4 години, и все още ми върши работа. Но миналата година паднах върху него, и го изкривих - дисплея, платката, и батерията. И напоследък се случи 2-3 пъти да ми блокира тъчскрийна, и да се налага да го рестартирам. Затова си мисля, че може да ме остави скоро, и се оглеждам за негов наследник. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RudeBoy написа:

Съжалявам, нямам. Допреди 5 години, когато работех в Технополис, Lenovo бяха големи боклуци. Сега не знам как са. Но - лично аз не бих си го купил,  за всеки случай.

Купих го..

Spoiler

121418721_352605229517257_41753123189878

Имам позната , работи в Австрия в магазин за мобилни телефони https://www.drei.at/de/privat/

Та ми е казвала - не купувай Samsung. Ще береш ядове.

Тази марка давала най-големи проблеми.

Както и да е !

Да разгледам телефончето..

Приятен ден на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.10.2020 г. в 12:46, Богатир написа:

Купих го..

Покажи скритото съдържание

121418721_352605229517257_41753123189878

Имам позната , работи в Австрия в магазин за мобилни телефони https://www.drei.at/de/privat/

Та ми е казвала - не купувай Samsung. Ще береш ядове.

Тази марка давала най-големи проблеми.

Както и да е !

Да разгледам телефончето..

Приятен ден на всички!

Честито!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване