Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

VW sharan покупка мнения до 2500лв

Препоръчан отговор

Имам опел астра G combi 99г 1.7 68к.с. стария немски мотор. Италиянка е от 5г. карам само обслужване, икономична към масло и гориво, от време на време ходова част отпред, централното се скапа, най големия ремонт шайба на коляновия вал 280лв. Общо взето спокоен шофьор колата не ми бърка в джоба. Но имам проблем с височината на колата. Искам нещо високо и се спрях на vw sharan 1.9 дизелов. Четох доста хубави неща но също толкова и негативи. Мисля да заменя астрата за шаран, но се колебая от многото негативи. Кои години са за предпочитане и кои мотори. Какви проблеми често дават. Какво да внимавам при оглед на такава ниска цена.

Колата ми трябва за работа най вече и за това и бюджета е нисък. Предлагам и бартер за моята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то за кой Шаран става въпрос? Щото първите, заедно с Галакси и Алхамбра си бяха номер едно отзад напред.  Ама кат си свикнал на Опел, що ли търсиш препоръки? Ти хубаво си попаднал на Исудзу мотор, добре,че не си бил с безинка. Ама като ти чета заглавието, за 2500 искаш да се набуташ сносно като шаран на кюспе. 

Иначе по-сериозно...тия си имаха проблеми с окачването, че колата тежка, а окачването кекаво. Отделно тия дизели...Не са като Исудзуто ти, да знаеш ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога няма да разбера водачи, дето имат автомобил, който им служи перфектно, не се нуждане от скъп ремонт или поддръжка, но не им харесва. После се чудя защо плачат. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами колата ми трябва за работа хем и да не ми е ниска че колената ме болят от нея. Пък и като се качвам си удрям главата в рамката. След 2г. мога да си взема кола която да ми е за патуване и за кеф. Но сега ми трябва да ми е удобна и широка за работа. Най важното да има парно. До колкото разбрах за да има отопление или охлаждане трябвало да се зарежда? Колко струва едно зареждане и колко издържа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дизел за 2500лв, те чака ремонти за поне още толкова.Като цяло кола за тия пари е на доизживяване, и каквито и препоръки да се дадът, филма е ясен.Наливане на пари, за да се подържа жива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички. Ще продължавам да търся пък кот ми са падне. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване