Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искам да си я върна!

Препоръчан отговор

Здравейте, преди около месец, се запознах с едно момиче, всичко между нас тръгна както трябва, измина месец почти но през това  време, ме ядеше отвътре едно нещо което явно трябваше да го направя още в началото, то е че не и казах истинската си възраст, аз съм на 21, а тя на 24, излъгах я че аз също съм на 24, нещата вървяха ок, но един ден реших и и го казах, исках да няма нищо скрито, въпреки че знаех че ако кажа ще я загубя но го направих, казах и го, тя се разочарова доста. Забравих да включа че тя има детенце на 2 годинки. Но все пак усещам че чувствата се въртят още между нас, колкото и да се прави в момента че се е примирила. В края на краищата, аз съжалявам и много искам да си я върна! Благодаря ви предварително! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш кинти

възрастта и е оправдание

иначе нямаше да има розочарование

да ти бие шута  е било предварително премислено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Генадий написа:

нямаш кинти

възрастта и е оправдание

иначе нямаше да има розочарование

да ти бие шута  е било предварително премислено

Не е проблема в парите, работя и имам, съгласен съм с теб, но това стана след като и казах за годините си, преди това всичко беше нормално. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не искаш да бъдеш втори  баща на детето бре човек ? Няма ли някоя вече не забременяла жена за тебе ? Майка ти къде е да ти каже да не караш коли с голям километраж ? Ако не е някаква секс връзка сега имаш перфектен случай да се измъкнеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за какво ти е да си я връщаш?
Тя щом заради една възраст и то някакви си пикливи 3 години разлика те е зарязала, мислиш ли че изобщо държи на тебе?
Още повече има и чаве, значи кой знае колко са минали през нея.
Съжалявам за твърдия си език но нещата стоят така, НЕ ти трябва човек който НЕ държи на теб.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегите над мен са си напълно прави, но не и с детето. Това че има дете не значи, че трябва да е задължително от него. Тя го приела с дете, но не винаги има случай, когато детето ще е доволно от "доведения" си баща и че няма да има проблеми.

Та за месец "връзка" мислиш ли че нещата ще са толкова "силни" както ти го казваш? Или си вярваш толкова много? Много се бъркаш

Намери си някоя, която ще те разбира и ще е до теб. Не някаква пикла, която ще се цупи за всичко и да й вървиш зад гъза като женкар. 

Пуси и задни части всяка има, но не всяка има сърце ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, я не се занимавай с глупости. Намери си една нормална кака. Когато бях на твоите години (е малко по-голям) и аз се бях заиграл с една много готина в моите очи мацка с дете и работа в едно златодобивно дружество. Ама.... по едно време тя си се върна при бащата на детето.

Пий едно голямо и продължавай напред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PsyManDelic написа:

но не и с детето.

Нещо не сме се разбрали. Няма лошо че има дете, кофтито е че е родила на 20, тоест сметай кога се е почнала и колко й пука за някой освен за парите му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата във възрастта е само предтекст да ти бие шута. Истинската причина е друга, вЕрвай ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе авторе, като я няма нея и какво - света ли ще се свърши за теб?

Мани мисли за нея, вятър я вее на бял кон да и прави въздух...

Та тя ако е имала изобщо към теб някакви чувства дали е щяла да те зареже,а?

Намери си някоя истинска а не някакакви въздухарки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Valentino G написа:

аз съм на 21, а тя на 24, излъгах я че аз също съм на 24... Забравих да включа че тя има детенце на 2 годинки

Няма да я бъде. Ти може да ѝ бъдеш дете с тая възрастова разлика.

Не е проблема в парите, работя и имам

Последно, имаш ли или ти се налага да ходиш на работа да се издържаш?

това стана след като и казах за годините си, преди това всичко беше нормално

Е ти как ѝ го каза бе братче! Това можеше да мине в интересна тема за разговор, която да ви разсмее. Ти как ѝ го поднесе, че смяташ, че те е зарязала жена, която те обича? Жени излизат с мъже, за които знаят, че им кръшкат и ги бият.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Е ти как ѝ го каза бе братче! Това можеше да мине в интересна тема за разговор, която да ви разсмее. Ти как ѝ го поднесе, че смяташ, че те е зарязала жена, която те обича? Жени излизат с мъже, за които знаят, че им кръшкат и ги бият.

Аз лично бих й го сервирал така : Милу мъ, треба нещо да ти довЕрим, по д'ръта си от мене с 3 годин и сметам вече да ди редим "Лельо".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Аз лично бих й го сервирал така : Милу мъ, треба нещо да ти довЕрим, по д'ръта си от мене с 3 годин и сметам вече да ди редим "Лельо".

Ако бях на нея щях да се зарадвам, че някой, който харесвам се оказва, че е по-млад. Не се връзват нещата, ivottoshev е прав...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Нещо не сме се разбрали. Няма лошо че има дете, кофтито е че е родила на 20, тоест сметай кога се е почнала и колко й пука за някой освен за парите му.

И кое му е кофтито, че е родила на 20? Едно време кога са ни раждали? Между 18 и 20

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, PsyManDelic написа:

И кое му е кофтито, че е родила на 20? Едно време кога са ни раждали? Между 18 и 20

Ама едно време баба ти, баба ми и т.н. са ги женили щото в ония времена семействата са били големи, правели са се много деца за да има кой да работи и момичетата са ги женили рано за да ги гледат съпрузите им.
А ся пиклата фане 13 години, оклепа се с 5 кила гримила, тури едно миниатюрно парче плат(Уж че пола) и търти да дири батковци и чичковци да и пълнят кошарата. Затова голяма част от момичетата като станат на 25-28 години вече изглеждат като 50 годишни лели, изхабени, груби и т.н., при някои това става и по-рано.
Да не споменавам гологъзениците в интернет.

преди 22 минути, Myanmar написа:

Ако бях на нея щях да се зарадвам, че някой, който харесвам се оказва, че е по-млад. Не се връзват нещата, ivottoshev е прав...

Рядкост е жена да харесва да е по-стара от партньора си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Bubbles написа:

Рядкост е жена да харесва да е по-стара от партньора си.

Нямаше това на предвид според мен. Според мен имаше на предвид, че на жената й харесва по-млади да я харесват, но тя дали ще ги хареса като личност е друг въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя не е момиче, а вече пораснала жена и майка, и може би не е видяла в теб мъж, а момче.Това, че си я излъгал за годините си, показва в теб инфантилно поведение, което вероятно я е отблъснало.Ако истински харесваш някого, това, че има дете не е проблем.Ще и направиш още няколко и ще бъдете щасливи.Освен , което децата са като птичките.Един ден отлитат и после остава човека до теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.12.2020 г. в 14:34, Valentino G написа:

В края на краищата, аз съжалявам и много искам да си я върна! Благодаря ви предварително! 

Няма смисъл да си я връщаш .Първо -  ти си по - малък от нея ,което не е прието в обществото . Второ - не си баща на детето и . Трето - излъгал си я още в началото . Няма да ви се получи , забрави я - просто сте си прекарали добре и това е . Търси нова ,на твоите години или по- малка за да ти се получат нещата и да имате бъдеще. Бог да е с теб ,и дано не страдаш много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може в момента автора да е резервна гума.Всяка жена има по една резервна гума в багажника.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ако една жена иска да е с теб годините нямат значение още повече че вашата разлика е 2 години.Вероятно е да е била обидена от факта ,че си я лъгъл.Лочно женско мнение ,че ако те харесва и има чувства към теб ако и показваш че държиш на нея и си сериозен  едва ли ще те отблъсне.А ако го направи значи не я интересуваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.12.2020 г. в 13:34, Valentino G написа:

Здравейте, преди около месец, се запознах с едно момиче, всичко между нас тръгна както трябва, измина месец почти но през това  време, ме ядеше отвътре едно нещо което явно трябваше да го направя още в началото, то е че не и казах истинската си възраст, аз съм на 21, а тя на 24, излъгах я че аз също съм на 24, нещата вървяха ок, но един ден реших и и го казах, исках да няма нищо скрито, въпреки че знаех че ако кажа ще я загубя но го направих, казах и го, тя се разочарова доста. Забравих да включа че тя има детенце на 2 годинки. Но все пак усещам че чувствата се въртят още между нас, колкото и да се прави в момента че се е примирила. В края на краищата, аз съжалявам и много искам да си я върна! Благодаря ви предварително! 

А всъщност ти си Валентина на 24 лета с хлапе на повече от 2 годинки.
И сега се чудиш дали си заслужава да си губиш времето с тоя младок.
Еми не си заслужава, от мен да го знаеш.
Проблемът е , че той не е на твоето ниво още. Той би искал всяка друга която е навита да му пуска, щото не може лесно да си намери мацка за гушкане.
А ти ако се прекараш да си с него да речем за 6 месеца, през това време няма да си на щрек да се оглеждаш постоянно за нов дивеч за отстрелване. 
А който не е постоянно в бойна нападателна готовност, просто си проспива златни шансове.

Като бях на твоите години имах един приятел който не беше способен да се концентрира само върху истински стойностите обекти за отстрелване, понеже се разсейваше да се пробва да се пуска на всяка фуста която имаше вероятност да му пусне. 
Много е лошо да лапаш банички със сирене щото не можеш да изчакаш 15 минути да си хапнеш печено пиле.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване