Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

С какво ви пречат паметниците?

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам - с какво толкова ви пречат социалистическите паметници, та си позволявате да ги поругавате и бутате? Имам предвид случая с паметника на петимата от РМС.

Толкова ли още има злобни внуци и правнуци на нацисти, които не могат да преживеят, че са загубили войната и светът видя истинското им, нехуманното лице? Толкова ли ви е яд за за разкритията в концлагерите? Толкова ли много ви е яд, че не можахте да осъществите болните си фантазии за "расово чиста Европа"?

Що за болни мозъци сте вие?

Мен пък ме е яд , че заради такива като вас, голяма част от българските евреи са заминали за Израел. Заради такива като вас, в моя град я няма синагогата им, а сега жалки мижитурки от ДПС искат да строят джамия и да насъскат циганите срещу нас! Много повече щях да се радвам да имаше синагога!

За мен само откачен расист и болен мозък би тръгнал да руши паметници и да пренаписва история!

Не, не сте с нищо повече от мен! Жалки сте!

Поводът за гнева ми - тази статия:

https://www.duma.bg/hora-bdete!-n230282

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 54
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Анке, за вече за вчера разбрахме всички че не си си пила хапчетата...Не забравяй днес да го направиш щото последствията биха били тежки за теб, а току виж се пръкнала и друга твоя тема целяща да стигн

http://bgnasledstvo.org/bg/wp-content/uploads/2020/05/23.jpg       Чакам Анне да се изкаже компетентно, както по въпросите с религиите, малцинствата, хомосексуалистите и математика

Или поредната тема за дрън дрън

Българите като цяло сме обременени и по някаква причина все си търсим обект който да мразим, дали ще са турците заради така нареченото РОБСТВО, дали ще са нацистите, дали комунистите, дали извънземните, все таям, важното е нещо да мразим ей така за спорта

Що се отнася до комунизма, пълно е с хорица които го хулят, един щото убили дядо му и му взели 1 декар нива, друг щото му приобщили имота към кооперацията и от него се хранел и комшията, трети щото не могъл да пътува, четвърти пък реве че нямало банани, пети не би си заменил свободата за нищо...

...мдаа свободата, а защо хората днес си мислят че са свободни? Вика "Ама ся мога кат' не ми харесва да си хвна пътя и дим да ме няма на където ми видят очите.". Това добре, ама като хванеш някъде трябва да имаш пари а днес всеки гледа да ти бръкне в джоба или още по-добре да ти се обеси на врата с абонаментче и да смуче от теб всеки месец, пък и като някъде навън си има правила, изисквания, не е като да да продадеш нивата насело и да чучнеш в центъра центъра на София с кафенце ръка ревейки че ти е ниска заплата и  не можеш да си покриеш наема. Откъдето идва и следващия момент - Работиш цял месец, вземеш заплатата, дадеш 2/3 за сметки хвърлиш 50 кинта за един хляб, парче масло, буца сирене, някой колбас, нещо за готвене и нещо сладко за детето и пак нетърпеливо чакаш края на месеца за да вземеш нова доза джобни от "Великото шефче", което освен всичко друго те осигурява въру МРЗ поради което ако довижееш пенсия същата няма да ти стига да си купиш дори лекарствата, а на всичкото отгоре това което си купил от магазина макар и да струва цяло състояние а като количество да е нищо е пълно с всичко друго но е това което реално би трябвало съдържа продукта описан на опаковката.

За да е пълна картинката, всеки се е свил в собствената си черупка и се зъби като пинчер на всичко живо.

И това е свобода? Верно ли?

Не случайно неведнъж съм казвал, че хората сме страшно примитивни твари, кофти че не щем да го осъзнаем.

А паметниците никому не пречат, просто на някои хора им пречат шамандурите дето им стърчат на раменете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм я по добре се занимавай с нещо смислено, опаа Балончето ме изпревари с първи пост

А и да добавя само че на мен никакви паметници не ми пречатг друг е въпроса вече дали не пречат на движението или нещо подобно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мразя безпричинно. Видяхме я "най - мирната" религия, колко е мирна. В града не я искаме и толкова. Ама ни я натрисат, щото идиотите ми съграждани гласуваха от един инат за сметицата Скрудж от ГЕРБ, а сега реват, че се сече гората, водата е мръсна, улиците са лунен пейзаж и т. н. А за председателя на общинския ни съвет наскоро стана ясно, че освен, че е еротичен танцьор, също така има афинитет към оръжия, стреля по бездомни котки и едва не е убил човек. Ама се усетиха чак сега, за кого гласуваха, след като 50 - лева, за които се продадоха, се стопиха като лански сняг. 

А нацизмът го ненавиждам, защото е човеконенавистен. Избиването на определени групи хора е престъпно и неморално, идеите им - също. За съжаление, тук още е бъкано от такива болни мозъци. Нищо чудно, че не мога да живея нормално - нацистките идеи не са изкоренени въобще! Нищо морално и нормално не виждам в дискриминацията на хората с увреждания!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

анке - в гробищата има един куп паметници които се бутат от цигани, но не ги пише в медиите, спомнях ли си как надраскаха паметника в япония, а и огледай се всички паметници ги драскат - човека си е такъв

преди 1 минута, Anne написа:

Аз не мразя безпричинно. Видяхме я "най - мирната" религия, колко е мирна. В града не я искаме и толкова. Ама ни я натрисат, щото идиотите ми съграждани гласуваха от един инат за сметицата Скрудж от ГЕРБ, а сега реват, че се сече гората, водата е мръсна, улиците са лунен пейзаж и т. н

а преди тях, не беше така - нали така:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малоумните ви извинения само ме вбесяват още повече!

А бе, вие наясно ли сте каква опасност е за обществото реабилитирането на нацизма и на нацистките идеи, на нацистките престъпници и убийци? С какво толкова децата от Ястребино са заслужили подобна участ? Или Митко Палаузов? С какво толкова е пречила на обществото Вела Пеева?

Какъв ви е проблемът с евреите? Само не почвайте пак с измишльотините как евреите са световни банкери и господари, как всички евреи мислят злото на някого!

А хората с увреждания какво ви пречат? Защо не искате за тях да се дават пари?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

А хората с увреждания какво ви пречат? Защо не искате за тях да се дават пари?

кой го е казал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охаааааааааааааааа почна сеее старата песен на нов глас за нацистите и евреите за които на никой не му пука

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

кой го е казал

Как кой? Форумната партизанка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Coco1 написа:

Соц паметници, евреи, нацисти :lol6:

Или поредната тема за дрън дрън

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

кой го е казал

Обществото - с поведението си.

Като решиха да затворят дома в Могилино - русенци писнали, че не искат децата при тях, да не им разваляли градския уличен пейзаж.

В страната се дават пари за всичко друго, но не и за хората с увреждания. Правят се програми и включвания за циганите, а за хората с увреждания - нищо.

Интеграцията на хората с увреждания се оказа пълна лъжа и подигравка, всичко е било само на хартия.

Вие ми отричате правото на пенсия.

Е? Нещо да кажеш по горните параграфи? Само не ми се измъквайте като мокри парцали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Обществото - с поведението си.

Като решиха да затворят дома в Могилино - русенци писнали, че не искат децата при тях, да не им разваляли градския уличен пейзаж.

В страната се дават пари за всичко друго, но не и за хората с увреждания. Правят се програми и включвания за циганите, а за хората с увреждания - нищо.

Интеграцията на хората с увреждания се оказа пълна лъжа и подигравка, всичко е било само на хартия.

Е? Нещо да кажеш по горните параграфи? Само не ми се измъквайте като мокри парцали.

хората първо са против новото - естествена реакция - пример ваксината, в началото се пишеха по 20 страници на ден , а сега 2 - в всяка тема пишеш едно и също, психясваш, намали си времето пред компа. - това създава напрежение в главата ти, което очевидно ти се отразява зле

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не психясвам. Много мразя нелепите извинения, защо не се приемат хората с увреждания.

Имам задачка за вас. Малко по - късно по "Виасат Хистори" ще дават филм за Арибер Хайм. Не е зле да го изгледате и после да коментирате етиката и морала на действията му и нацистките идеи. Ама без да ми се измъквате като мокри парцали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Anne написа:

В страната се дават пари за всичко друго, но не и за хората с увреждания.

Като оставим настрана другите глупости, за това, че нямаш пенсия в твоето състояние, можеш да благодариш на управляващите. Благодарностите ще се приемат в края на март.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в моето село издигнаха паметник, на центъра на селото, на площада!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Въобще не психясвам. Много мразя нелепите извинения, защо не се приемат хората с увреждания.

Имам задачка за вас. Малко по - късно по "Виасат Хистори" ще дават филм за Арибер Хайм. Не е зле да го изгледате и после да коментирате етиката и морала на действията му и нацистките идеи. Ама без да ми се измъквате като мокри парцали.

Когато ти си изпълниш задачата за да си надраскаш есето тогава ще седнем да ти зяпаме филмчетата

Ей ти нещо полезно

GIMP: How to Resize Image?

https://linuxhint.com/gimp-how-to-resize-image/

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

А в моето село издигнаха паметник, на центъра на селото, на площада!

Остана да кажеш на кого?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Anne написа:

А бе, вие наясно ли сте каква опасност е за обществото реабилитирането на нацизма и на нацистките идеи

Ха че то това което цари по света в момента е по-зле даже, ама айде да не хващаме тая тема.

преди 7 минути, Anne написа:

Пак ла ще си говорим за хората с увреждания? Темата не беше ли друга?
Знаеш вече позицията ми тоя въпрос, дай да говорим за по същество.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Bubbles написа:

Ха че то това което цари по света в момента е по-зле даже, ама айде да не хващаме тая тема.

А ти чу ли за китайската система?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Какво й е на китайската система?

Става дума затова

https://www.kaldata.com/it-новини/китай-официално-узакони-системата-за-353165.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Bubbles написа:

Пак ла ще си говорим за хората с увреждания? Темата не беше ли друга?
Знаеш вече позицията ми тоя въпрос, дай да говорим за по същество.

например, че нашите цигани живеят по добре от други

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anne написа:

Искам да ви попитам - с какво толкова ви пречат социалистическите паметници, та си позволявате да ги поругавате и бутате? Имам предвид случая с паметника на петимата от РМС.

Толкова ли още има злобни внуци и правнуци на нацисти, които не могат да преживеят, че са загубили войната и светът видя истинското им, нехуманното лице? Толкова ли ви е яд за за разкритията в концлагерите? Толкова ли много ви е яд, че не можахте да осъществите болните си фантазии за "расово чиста Европа"?

Що за болни мозъци сте вие?

Мен пък ме е яд , че заради такива като вас, голяма част от българските евреи са заминали за Израел. Заради такива като вас, в моя град я няма синагогата им, а сега жалки мижитурки от ДПС искат да строят джамия и да насъскат циганите срещу нас! Много повече щях да се радвам да имаше синагога!

За мен само откачен расист и болен мозък би тръгнал да руши паметници и да пренаписва история!

Не, не сте с нищо повече от мен! Жалки сте!

Поводът за гнева ми - тази статия:

https://www.duma.bg/hora-bdete!-n230282

Искаш да кажеш комунистически, а не социалистически.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, acnekt написа:

Искаш да кажеш комунистически, а не социалистически.

В България никога не е имало комунизъм!

преди 32 минути, baitexpo написа:

Като оставим настрана другите глупости, за това, че нямаш пенсия в твоето състояние, можеш да благодариш на управляващите. Благодарностите ще се приемат в края на март.

Знам кои са виновниците за проблема ми с пенсията, имах предвид, че съфорумците тук смятат, че нямам право на пенсия, смятат ме за фалшив инвалид! И после да не съм се вбесявала.

Иначе аз за ГЕРБ не гласувам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз честно казано така и не разбрах какво (и защо) имате против нацистите?!

А иначе, народа е калпав, та затова става така (с паметниците и не само). И такъв и ще си остане (има разбира се свестни хора (не съм от тях, за щастие), но те са единици).

Редактирано от Петър Ангелов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Петър Ангелов написа:

Аз честно казано така и не разбрах какво (и защо) имате против нацистите?!

Какво ли? Това, че идеологията им е човеконенавистна, че извратиха света с идеите си, с това, че идеите им са живи и 75години след края на войната, с това, че много от тях са си живяли живота за сметка на обикновените хора, с това, че близките им не са спряли да защитават престъпленията им.

Не знаех за Ариберт Хайм и когато пуснаха филма миналата година, бях шокирана. Нямах представа, че Германия и Австрия са били бъкани от толкова много психопати.

Ще ми се да направят един филм и за Йозеф Крамер. Странно как за повечето извратени престъпници има сума ти филми и статии а за него - нищо. Както и за "Берген - Белзен". А там са ставали неща, по - ужасни от тези в "Аушвиц".

Филма почва , гледайте го, малко да се пообразовате на тема морал и какви хора защитавате точно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване