Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Информация относно пътуване до Виетнам

Препоръчан отговор

Мисля в близко бъдеще да посетя Виетнам.По принцип много ме кефи континента Азия, хубави хора са азиатците, интересни, традиционалисти,будни,информирани,работиливи,ученолюбиви и са релакс от всякъде.Спрял съм се на Виетнам, понеже разбрах, че било спокойно,комузнизма там смачкал даже и дребната престъпност.Обаче нищо не знам за тази страна,говорят ли масово английски не говорят ли? Един авер бръмча два месеца из Филипините, каза ми, че там всички говорели английски.Вика брат в Манила много опасно, могат да те утрепят за едни маратотнки.Обаче той бил там с негови хора филипинци и нямало проблеми.По селата било по-спокойно.Хляба бил лукс,масово плюскали ориз, даже и в Макдоналдс хамбургера вместо питка,било просто порция ориз.Изпрати ми снимки от един мол в Манила, като видях с какви пушки го охраняват ми стана и ясно за нивото на престъпност.Разправя, че в цяла Азия бялата раса се смятала за по-висша за това сме били там на почит. Изпрати ми снимки от един плаж два месеца си живя като Буда.От един битак ми изпрати снимки как си купува безалкохолно, обаче вместо в палстмасова чаша му го дават в найлоново пликче, обаче със сламка.Много интересно.Видях в уикито Ханой като население към 2009г. е 7.600 000. То колкото цяла България ве.Смятай, за каква лудница иде реч.Икономически послените години Виетнам дръпнала много напред.Ханой е уникален Мегаполис.Интересно ми е стандарта с еврото като отидеш там как ще е.Кухня Виетнамска никога не съм опитвал до сега.Пият ли, не пият ли? Движението как е там в дясно ли в ляво ли е? Нали трябва да се предвижвам с нещо там.Мисля, че моторче, ще е най-добрия вариянт.Цигарите им хубави ли са?  Климата как е? Имат ли студени сезони? Разбрах, че имали много екзотични плажове.Мисля да се насоча към някое по-спокойно място във Виетнам, да не е Ханой.Някъде някой по-малък град с екзотичен плаж и да има две-три готини дискотеки да се избухва вечер.Всяко инфо за страната ще ми е полезно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Чингис Хан написа:

Азия бялата раса се смятала за по-висша за това сме били там на почит.

вероятно нещата опират до култура,а не до раса
тъй де, азиатската култура  съм я виждал само на телевизия и кино
ама некъде четох ... според Дарвин ... азиатците са с най-висок интелект на земята
виж, за извънземните, Дарвин нищо не е казал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Иван Слаквков беше казал, че който не е бил с азиатка(тайванка или нещо близко) значи не е бил с жена. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Чингис Хан написа:

да посетя Виетнам.

От там може да си купиш хубаво яке! :) 

преди 1 час, дpъндю написа:

най-висок интелект на земята

По-висок от шопския не съм виждал ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, A.com написа:

А Иван Слаквков беше казал, че който не е бил с азиатка(тайванка или нещо близко) значи не е бил с жена. :)

И е много прав батето, светла му памет!  В Азия успяха да се предпзят от болеста феминизъм и жените там успяха да запазят своята женственост и природна красота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Чингис Хан написа:

И е много прав батето, светла му памет! 

Светла му памет, но пропуска рускините или украй Русия... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, dioib написа:

От там може да си купиш хубаво яке! :) 

А толкоз път за едно яке...    Там се ходи за други работи бай Диоде;)     Екзотика Екзотика;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Чингис Хан написа:

Екзотика Екзотика;)

Вси е вертикал ... :) 

За теб екзотика, а за мен = много път за нищо, та поне едно яки да си вземеш от таб де ... иначе ... хм ... ти какво да не си тръгнал да се жениш?! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, dioib написа:

Светла му памет, но пропуска рускините или украй Русия... ;) 

В леглото славянските народи държат рекордите на гинес. Обаче други критерии,  домакиня, дама в обществото? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Чингис Хан написа:

В леглото славянските народи държат рекордите на гинес. Обаче други критерии,  домакиня, дама в обществото? 

За това ти е необходима японка. ;) Имат специализирано звено за ... ;) 

Доверявай се на качеството, а не количеството ... ;) 

За Азия = Толкова!!! И, японките са дискретни, иначе цял род и прочие може да се наложи да изхранваш ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, dioib написа:

Вси е вертикал ... :) 

За теб екзотика, а за мен = много път за нищо, та поне едно яки да си вземеш от таб де ... иначе ... хм ... ти какво да не си тръгнал да се жениш?! :) 

Просто харесвам континента Азия. Спокойствието и природата. Европа и Америка отдавна е помия. Ее ако срещна някоя красива виатнамка из път, мое да стане заварката.:)  Те са природно красиви, и имат много младолик ген.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, dioib написа:

иначе цял род и прочие може да се наложи да изхранваш ... ;) 

Това хич не го мисля. Тука едно кило ориз е  0,80 цента;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Чингис Хан написа:

Спокойствието и природата.

Навсякъде го има. Днес ходих до Балкана. Там е "бъкано" от спокойствие и природа. 

Правя нещо за една българка там, а не азиатка, а там вече наблизко и един англичанин е погребан ... ;)

Нищо против азиатките или Азия ... за мен там само едно е мир, спокойствие и природа = Сибир ... ех ... Не ме карай да мечтая ... :) 

Но има къде по-важни неща от тоува да си напра нещо с каквото имам ... ;) 

Уви ... не съм турист. ;) Нито пък любопитен какво е спокойствието и природата там ... имам си я на една ръка разстояние, включително жена. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, dioib написа:

Навсякъде го има. Днес ходих до Балкана. Там е "бъкано" от спокойствие и природа. 

Правя нещо за една българка там, а не азиатка, а там вече наблизко и един англичанин е погребан ... ;)

Нищо против азиатките или Азия ... за мен там само едно е мир, спокойствие и природа = Сибир ... ех ... Не ме карай да мечтая ... :) 

Но има къде по-важни неща от тоува да си напра нещо с каквото имам ... ;) 

Уви ... не съм турист. ;) Нито пък любопитен какво е спокойствието и природата там ... имам си я на една ръка разстояние, включително жена. ;) 

Моя род сме скитници.... Винаги сме търсели щастието извън пределите на България.  Още на времето дядо ми по бащина линия, когато е бил млад ерген заминава за Либия да работи.След това се влюбва в една природно красива чехкиня и пали за Прага. Пребира се за малко в България и среща баба ми, която е още по-красива и се жени за нея и си остават в България.  Минават доста години и през 1989г. веднага след падането на другаря Тодор Живков баба ми каца с чартарен полет в Монтреал. След две седмици получихме снимка с нея до ниагарския водопад с надпис:   Мостовете към България за мен са взривени. 

И от тогава тъй тръгва родовата карма....   Всичките се пръснахме по света обикаляме и си търсим щастието...   Добре,че е фейсбук да си честитиме празници... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Чингис Хан написа:

Минават доста години и през 1989г. веднага след падането на другаря Тодор Живков баба ми каца с чартарен полет в Монтреал. След две седмици получихме снимка с нея до ниагарския водопад с надпис:   Мостовете към България за мен са взривени. 

и това как да се разбира сега, баба ти избягала от социализма, а ти искаш да се натресеш на такъв във Виетнам.

преди 9 часа, Чингис Хан написа:

Ее ако срещна някоя красива виатнамка из път, мое да стане заварката.:)  Те са природно красиви, и имат много младолик ген.

а такааа, а какво стана с диамантения пръстен обещан на съфорумка тука ?!?!

преди 11 часа, Чингис Хан написа:

По принцип много ме кефи континента Азия,

По принцип си заблуден за много неща за континента Азия ....нали се сещаш и Исраел е в Азия :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Чингис Хан написа:

Винаги сме търсели щастието извън пределите на България. 

Успех!

Аз достатъчно съм скитал, но тук е моето Щастия = Балкана. Там от където моя род е слязъл след освобождението на България. Един от прадядовците е участвал в ПСВ, единият от дядовците ми пък във ВСВ. Така е ... закърмен съм да браня България ... май последния, че младите са в Англия и ловуват "лебеди", пардон лейди ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, valkiria1 написа:

и това как да се разбира сега, баба ти избягала от социализма, а ти искаш да се натресеш на такъв във Виетнам.

а такааа, а какво стана с диамантения пръстен обещан на съфорумка тука ?!?!

По принцип си заблуден за много неща за континента Азия ....нали се сещаш и Исраел е в Азия :lol6:

Точно по времето на социализма, нашия род сме си живяли като благородници в кралство Монако. Баща ми беше назначен за главен изпълнителен директор тогава.Всички хора тогава се редяха за пенсиите в пощата на опашка, само на баба ми и на дядо ми, тогавашната началничка на пощата им ги носеше в къщи лично на крак.Сега няма да ти разправям,че още как преди да се родя, специално за мен е построена барокова стая изцяло в червено, в която да бъда отгледан.И понеже съм отказвал да суча, или да слагам биберон в устата, ми е давано мляко единствено само със златна лъжичка.Дори визата и билета на баба ми, бяха  платени с комунистически пари. Та баба ми въобще не е избягала от социализма. Това първо.

Второ. Относно диаманта...  Мойта дума е като Испанската Инквизиция.Един път казана ли е край! Връщане на зад няма! Гилотината пада и... това беше.  Но. Печка на дърва незнам да ли си палила,но съм сигурен,че имаш камина на дърва..  Нали знаеш, когато спреш да слагаш дърва в камината какво става...

Трето.  Израел може и да е в Азия, но Израел не е Азия;);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да хвърля една цепеница в камината, ааа ... ? :P 

Аве Франко - цар-килимарю, как от бароковата стая и златната лъжичка, стигна до скелета и строежи?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, VeeeSeLa написа:

Аве Франко - цар-килимарю, как от бароковата стая и златната лъжичка, стигна до скелета и строежи?!

Защото това ми харесва. И се гордея с това,което права.В момента правя инсталациите на прочиствателна станция за вода.Благодарение на мойте ръце, много нови  домакинства ще имат питейна вода. Истинските мъжаги работят мъжка работа Веске,  другите с меките китки,намазани с кремче за ръце  ги търси по канторите.Една война да стане и такива трябва да защитават страната ,ти гарантирам,че женската армия на Северна Корея, ще мине през тях като луда крава през телето си.А и лятото в жегите много обичам да се  разхождам по скелето само по тесла и татуировки, и да гледам очите на обитателките в острещната сграда как им се наливат със зехтин:)   Апропо дори  настоящия крал на Нидерландия Вилям Александър се занимава с водни инсталации, много от водните инсталации на територията на Нидерландия са негово дело.И пак си живее в двореца, и си яде със златна лъжица;)  нищо, че е собственик на Кралските Авиолинии.Аве много питаш! Докато питаш и мислиш,ще изпуснеш нещо между Аполон и Сократ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чинги ... това е за тебе:

Bảng giá dịch vụ kế toán giá rẻ TP.HCM chuyên nghiệp năm 2021

Някаква предварителна информация се разнася тук ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.01.2021 г. в 22:35, VeeeSeLa написа:

Франко събра ли пари за автобуса до гарата или още дращи по форумите как щял да ходи в циганската махала на Азия?

на 11.01.2021 г. в 22:35, VeeeSeLa написа:

как от бароковата стая...

Боядисали я червена и той си мисли, че е живял в барок. Сещам се за едно племе в България, което си боядисва стаите със същите цигански цветове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Myanmar написа:

Франко събра ли пари за автобуса до гарата или още дращи по форумите как щял да ходи в циганската махала на Азия?

Боядисали я червена и той си мисли, че е живял в барок. Сещам се за едно племе в България, което си боядисва стаите със същите цигански цветове.

Ооо Бабалюга взе аванаса от 200 лв плати нета, и почна да лееш векалии по по успелите от теб.Аз от двайсед години съм в бяла държава,  която между другото и в топ 5 в света между държавите с най-висок стандарт в цял свят, ти си тоя в  циганската махала. Удостоен съм за заслуги лично от кмета на един от най-големите капиталови градове с нидерландска националност,която дори и цял живот да не работя ми осигурява пенсия от 1500 евро.С които във Виатна при цена на квартири в Сайгон от порядъка на 100-200 долара смятай как ще живея като цар.Пък такива зависливи мишки като теб,ще се бъхтят у бегето за макс 800 лея, ще бъдеш буквално хем роб хем беден, накрая ще бъдеш хем беден хем болен, и ще свършиш като катър без история в някой мизарен старчески дом, в който където ще сереш там и ще ядеш.Не си прави труда да ми отговаряш, супер много си ми под нивото да се занимавам с клавиатурни мишоци като теб.Иначе срещна ли те някъде, ще те направа жена и ще продам да работиш на холандските витрини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване