Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Изобщо има ли някаква антивирусна програма БЕЗПЛАТНА на пълно не да си добавяш карта а то няма да ти зима пари първите месеци а после ще плащаш някаква малка такса секви дивотий....

Теглих едни програми в които се засичат вируси не съм ги пускал само бяха изтеглени като winrar файл не съм ги extact-вал мисля, че няма проблем нали ?

(Изтрил съм ги като файл)

И след като пуснах скана на windows securityto засече някви неща и пуснах action mode и реших да изтегла някоя ''free'' антивирусна и изтеглих AVG и ми показва това на края и преди ми го е показвало само заради това да купа програмата ли го показва или ??

image.png.4ea8e6a00d189f84c671c2456674e404.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

???????????????????????????????????? 

Нали сега съм ти обеснил какъв е проблема

Изтегли си Teamviewr направо да ти шарна да влезнеш и да пипнеш 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ти се разбира от написаното, но това е практика при повечето антивирусни програми. Нарича се scareware. Един вид "уплаха" за да си купиш платената версия с пълния потенциал от екстри. Няма нищо общо със изтеглените от теб файлове. Просто при безплатните няма напълно безплатен обяд и често изскачат предупреждения къде за надграждане, къде за подобни проблеми, които са разрешили и видиш ли без тях не можеш да живееш (тактиките на системните "оптимизатори").

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това исках да видя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Касперски има подобни съобщения:

41af8a6a-85ce-4f43-bb09-64d5f63b1f36.png

Цитат

Its the very reason you get antivirus programs to block popups, the fact this program uses to those tactics to force itself worries me. And the response is to act like they are not aware of this. I have the paid version at home but this now worries me a little about both products.

https://community.kaspersky.com/kaspersky-security-cloud-11/annoying-popup-security-cloud-free-upgrade-package-moved-11524

Просто затваряш и продължаваш. Иначе май има и програми като Bitdefender, които автоматично ти подновяват лиценза като изтече източвайки сами необходимата сума за целта (поне така бях чел някъде по форумите им). Може вече да са го оправили, не знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам карта и нямам програма, която ми е искала да и вкарвам нещо да си точи. Откъде ги намирате такива?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за точенето е главно за платените версии то при някои компании (малко shady тактики):

https://www.reddit.com/r/BitDefender/comments/dxwpag/autorenewal_help/

При безплатните по-скоро има само изскачащи прозорци да ти предоставят предимствата на платената версия за да си я купиш (както казах shareware тактики).

Просто трябва да се гледа и да се чете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване