Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Емилия разпознай бисексуалния съпруг

Препоръчан отговор

Мило 19 годишно момиче, през есента ставаш студентка и батковците там ще започнат да си предлагат услугите. Много е важно да направиш правилния избор на съпруг. Предвид на големите проценти на разводи и раздели в днешно време, препоръчително е да внимаваш на кого се доверяваш.
Особено неподходящи за съпруг са бисексуалните младежи, поради по-големия риск да те зарежат след като им родиш дете да си имат и те потомство. Друг много неприятен факт с бисексуалните е, че практикуват содомия между двама мъже. И като се вземе предвид че от перверзията содомия не може никога мъж да забременее, та те забравят да ползват презервативи и си предават СПИН и всякакви други заразни болести.
И като те зареже един такъв и се омъжи той за мъж, стой та гледай как съдията ще му уважи правото да му даваш детето поне 2 пъти месечно при него да живее през събота и неделя, да ги гледа двамата как се галят и целуват уста в уста и по този начин да му дават лошия пример, че и то може да стане бисексуално.

Как да ги разпознаеш като те се крият ?
Ами ще ти изброя тука разни примери на поведение на бисексуалните.
Та на бисексуалните момци им харесват танците, модата, музиката, поезията, да си говорят за готвене с различни подправки, носенето на червени и розови дрехи и такива с цветя по тях, обичат цветята в дома им и в градината им, а когато се заплесват по фотографията вместо да снимат готини млади мацки – те снимат цветя и пейзажи. Носят обица или обици, дълга коса и някои носят бради, ама добре изрисувани, понякога жестовете им ги издават когато си говорят с приятелки. Като го видиш такъв как целува ръка, подава ръка на дамата да слезе, извинява се когато нещо не ѝ е кеф на някоя кифла, рецитира кратки стихове и ... ами по-добре го тествай по-обстойно, преди да го сгушкаш.
Бисексуален момък можеш много лесно да го усетиш, че вероятно е такъв, като споменеш пред него че през миналия век Световната Здравна организация определяше хомо-сексуалноста като психическо отклонение. След това започваш да съжаляваш родителите на гейовете че няма да си имат внуци, щото мъж от мъж не забременява, не става така със содомия бебета да се правят. И продължаваш с примери на известни гейове певци да речем, че нямат деца. Абе лазиш му по нервите докато не издържи и се изпусне да почне да ти говори за езика на омразата (към бисексуалните) и да почне да ги защитава, че било могло да си осиновят дете двама мъже и да си го отгледат и него като гейче.

Емилия давам ти за домашно упражнение да наблюдаваш по сутрешните предавания по БТН, бТВ и НоваТВ и да се опиташ да забележиш дали няма някои бисексуални мъже сред водещите или редовно участващите в тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 108
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

1991 - 2021 - 30 години Перлена сватба! И празникът е двоен - 56г ЧРД! Скоро под антените, в вихъра на "джаза", Емилия води хорото.

Другото аз на белгийската мида

Публикувани изображения

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Най-лесно се познават гейовете в отрицание, като Белгиеца.

Докладвах те, не за друго ами да скивам дали и сред модераторите няма някой скрит бесексуален, щото в една холандска тема в която изсипваха с кофи помия върху мене, за екипът на калдата нямаше проблем, докато аз не го разобличих един момък, заради което ми дадоха 7 дена почивка.
Значи момъкътт от Берлин е блокиран сега от мен, по простата причина че като представител на малцинство се ползва явнво с привилегии.

А иначе, като не те знам от кой пол си нито от кой бряг си, та не ми е ясно кое обръщение да използвам обръщайки се към теб. Ами освен да те наричам немило човешко същество, право си за гейовете под прикритие, има двама бг евродепутати които са точно такива.

А ти немило човешко същество защо се дразниш от моите разкрития в тази моя тема ?
И ти ли си от бисексуалните ?
Опитваш се чрез хвърляне на помия върху разобличаващия ви, да принизиш опасноста за младите момичета от попадане на бисексуален съпруг ли ?

преди 1 час, Coco1 написа:

146487436_479535249712274_2891438022344956506_n.jpg

Твоят предишен ник беше Pig - прасчо на български и за аватар си беше избрал Тодор Колев - бивш доносник на ДС и също изклюкарен от един друг актьор, на когото си му личи от далече че е бисексуален, за това че са ходили двамката заедно да изнасят спектакли и са били в колата сами и вечер в хотелската стая сами и ... сещайте се какво се е случвало докато си репетират представленията.
Та ти прасчо на мене си ми ясен, мразиш нормалните хетеросексуални мъже като мене, нямаш жена и те е срам да кажеш с кого се гушкаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Твоят предишен ник беше Pig - прасчо на български и за аватар си беше избрал Тодор Колев - бивш доносник на ДС и също изклюкарен от един друг актьор, на когото си му личи от далече че е бисексуален, за това че са ходили двамката заедно да изнасят спектакли и са били в колата сами и вечер в хотелската стая сами и ... сещайте се какво се е случвало докато си репетират представленията.
Та ти прасчо на мене си ми ясен, мразиш нормалните хетеросексуални мъже като мене, нямаш жена и те е срам да кажеш с кого се гушкаш.

Русия ангел те чака вкъщи.

146487436_479535249712274_2891438022344956506_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е Емилия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не е модерно да е само бисексуален. В Канада има цели 16 броя местоимения описващи половите предпочитания на собствениците си. Тъй че "Емилия" да внимава да не налети на някой многосексуален дето си пада и по жувотни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Коя е Емилия?

Другото аз на белгийската мида

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦСКА, Ливърпул, Байерн Мюнхен, Ман Юнайтед... носят червени дрехи това значи ли че са би? 
Не разбрах връзката с подправките. В Индия ползват много подправки. Сигурно 1 млрд са с население би.

Металистите имат дълга коса и те ла са би? Пиратите пък имат обици. 
Румънците даже използват в изречението целувам Ви ръка(Sărut-mâna), в знак на уважение. Сигурно и те са би.

Sărut-mâna! Или Sărut mâna pentru masă!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ncl написа:

Коя е Емилия?

А познай де, ама не можеш.

преди 2 часа, ined написа:

Сега не е модерно да е само бисексуален.

Абе дай да предпазим младите български момичета от бисексуалните съпрузи, щото това ще им съсипе бъдещето. Като я зареже оня с две деца, после кой ще я вземе ?
В класа на сина ми повече от половината деца не живеят с двамата си биологични родители постоянно в един и същи дом. Направо е ужас. Някои от децата пък ги подучили да се хвалят, че било готино да живеят 1 седмица в една къща и следваща седмица в друга къща в друго село.
А за директора на предишното даскало, даже и служителките му говореха че всички били на мнение, че е бил с женски маниери. Но промиването на мозъци от официалната пропаганда ги е приучило да мислят само в категориите хомосексуалност и хетеросексуалност, все едно че не съществуват бисексуалните. И даже една чистачка португалка вика - той си има жена и близнаци - демек изглежда ѝ като гей ама женен. Еми точно в това е проблема, те бисексуалните мъже деца не могат да раждат та им трябва жена да им ги роди.  И се оженят за някоя наивна която не го е разпознала и после на нея ѝ дойде като гръм от ясно небе, оня като ѝ избяга щото пак се жени ама този път за мъж. А децата страдат и берат срама, че баща им е женен за мъж. На едно такова дете баща му си осинови момиче от Виетнам и го подиграваха в гимназията с новата му сестра с дръпнати очи. А баща му бисексуален и си сменяше партньорите мъже като носни кърпички, щото беше леко богаташ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Белгиеца написа:

извинява се когато нещо не ѝ е кеф на някоя кифла, 

Аха значи всичките тия скапаняци, които са ме обиждали когато бях момиче и оня от тоя форум, дето ми намекна че имам грозен нос, затова никога не ми се извиниха. За да не ги помисля за гейове.

А аз си мислех,че защото са скапаняци. Колко заблудена съм била, мале.😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само като си представиш, че такъв човек е направил дете, а има и жена, която да го търпи. Леле леле...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Аха значи всичките тия скапаняци, които са ме обиждали когато бях момиче и оня от тоя форум, дето ми намекна че имам грозен нос, затова никога не ми се извиниха. За да не ги помисля за гейове.

А аз си мислех,че защото са скапаняци. Колко заблудена съм била, мале.😁

В квартала в София има един мъж с доста голям нос. Като млад това му беше единственият недостатък. Е, заради един нос се наложи майка му да му търси булка, щото почна да застарява горкият. Намери му една от провинцията да я правят софиянка.
Твоят нос не го знам какъв е, ама е напълно възможно заради един нос да не си им харесвала като ученичка и да са ти го паказвали с намеци разни.
А един истински мъж не се извинява на момиче което не му харесва, просто защото неговата роля е да бъде защитник на бъдещата си съпруга. Вие жените сте по извиненията.
За да ти се извини един истински мъж, трябва ти да си му важна за нещо или да има много добро мнение за тебе, например че си чаткала математиките толкова добре колкото и той.
А бисексуалните се извиняват на момичета все едно и те са момиче, по женски се извиняват.
Знаеш ли само как си личи в университета някой бисексуален като се е разприказвал с малка групичка момичета, как се чувства „една“ от тях. Също като момичетата и той е компетентен по парфюмите, също като тях отделя голямо внимание на външния си вид и води разговори баш по женски. Бисексуалният го привличат най-много мъжкараните с широки рамене и тесни дупета и малки цици. Като идентифицира някоя мъжкарана със силен характер, той ѝ обръща специално внимание на нея. За бисексуалния женската красота не е най-важният критерии за избор, защото на него му трябва мъжко момиче на което да може той да разчита когато е неспособен сам да вземе важни решения. Първоначалните му надежди че той ще играе ролята на жена пък мъжкараната тази на мъжа в семейството, след като поживеят заедно няколко години се сблъскват с огромното разочарование, че тя всъщност и не иска и не е не способна да върши мъжката работа вкъщи. Като се повреди нещо тя чака той да се заеме с ремонта му. Да де, ама той е с две леви ръце, обича поезията и цветята човекът.
Като тръгне по-малкото дете на детска градина и бисексуалният почва да се оглежда да си търси любовник, щото за него това животът с жена не си е работа. Мъжкараната не става за заместител на мъж. А на него му трябва мъж да решава вместо него и да ремонтира това онова вместо него. И като се появи на хоризонта някой активен гей садист и готово, бисексуалният му пристава на него и зарязва съпругата си.

Та за Емилия е важно много да внимава, защото тя е умна и способна лесно да разбира сложни понятия и да намира бързо решения на разни главоблъсканици. И поради добрите ѝ умствени способности, някой бисексуален може да си я хареса също както глуповато момиче си харесва умен мъж. Противоположностите се привличат понякога.
Проблемът ѝ на Емилия е, че като не е особено голяма красавица си е останала девствена и има само една истинска приятелка която също е девица. Та Емилия няма контакти с мацки които са преспали вече с по няколко пичове, да ѝ пообяснят как е с мъж в леглото. Тя даже и не разпитва другите момичета какво правят в леглото с техните гаджета, защото я е срам че тя няма гадже. Та пълната ѝ липса на опит в леглото с истински момчета, може да ѝ изиграе лоша шега на Емилия. Тя няма да има с кого да го сравни бисексуалния и може и да си помисли, че мъжете всички са като него в леглото, не особено предприемчиви такива.
А пък и той бисексуалният ще си влезе напълно в ролята на нейна приятелка, например изслушвайки я с часове да му разправя как родителите ѝ не са се развели заради нея. Точно способността му на бисексуалния да се държи като приятелка, представлява голям капан за Емилия. Има голяма опасност да ѝ хареса на Емилия че си е намерила две в едно, хем гадже за гушкане хем приятелка в негово лице.

Хора дайте съвети и вие как да помогнем на Емилия, не се срамувайте такива, отпуснете се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

В квартала в София има един мъж с доста голям нос. Като млад това му беше единственият недостатък. Е, заради един нос се наложи майка му да му търси булка, щото почна да застарява горкият. Намери му една от провинцията да я правят софиянка.
Твоят нос не го знам какъв е, ама е напълно възможно заради един нос да не си им харесвала като ученичка и да са ти го паказвали с намеци разни.
А един истински мъж не се извинява на момиче което не му харесва, просто защото неговата роля е да бъде защитник на бъдещата си съпруга. Вие жените сте по извиненията.
За да ти се извини един истински мъж, трябва ти да си му важна за нещо или да има много добро мнение за тебе, например че си чаткала математиките толкова добре колкото и той.
А бисексуалните се извиняват на момичета все едно и те са момиче, по женски се извиняват.
Знаеш ли само как си личи в университета някой бисексуален като се е разприказвал с малка групичка момичета, как се чувства „една“ от тях. Също като момичетата и той е компетентен по парфюмите, също като тях отделя голямо внимание на външния си вид и води разговори баш по женски. Бисексуалният го привличат най-много мъжкараните с широки рамене и тесни дупета и малки цици. Като идентифицира някоя мъжкарана със силен характер, той ѝ обръща специално внимание на нея. За бисексуалния женската красота не е най-важният критерии за избор, защото на него му трябва мъжко момиче на което да може той да разчита когато е неспособен сам да вземе важни решения. Първоначалните му надежди че той ще играе ролята на жена пък мъжкараната тази на мъжа в семейството, след като поживеят заедно няколко години се сблъскват с огромното разочарование, че тя всъщност и не иска и не е не способна да върши мъжката работа вкъщи. Като се повреди нещо тя чака той да се заеме с ремонта му. Да де, ама той е с две леви ръце, обича поезията и цветята човекът.
Като тръгне по-малкото дете на детска градина и бисексуалният почва да се оглежда да си търси любовник, щото за него това животът с жена не си е работа. Мъжкараната не става за заместител на мъж. А на него му трябва мъж да решава вместо него и да ремонтира това онова вместо него. И като се появи на хоризонта някой активен гей садист и готово, бисексуалният му пристава на него и зарязва съпругата си.

Та за Емилия е важно много да внимава, защото тя е умна и способна лесно да разбира сложни понятия и да намира бързо решения на разни главоблъсканици. И поради добрите ѝ умствени способности, някой бисексуален може да си я хареса също както глуповато момиче си харесва умен мъж. Противоположностите се привличат понякога.
Проблемът ѝ на Емилия е, че като не е особено голяма красавица си е останала девствена и има само една истинска приятелка която също е девица. Та Емилия няма контакти с мацки които са преспали вече с по няколко пичове, да ѝ пообяснят как е с мъж в леглото. Тя даже и не разпитва другите момичета какво правят в леглото с техните гаджета, защото я е срам че тя няма гадже. Та пълната ѝ липса на опит в леглото с истински момчета, може да ѝ изиграе лоша шега на Емилия. Тя няма да има с кого да го сравни бисексуалния и може и да си помисли, че мъжете всички са като него в леглото, не особено предприемчиви такива.
А пък и той бисексуалният ще си влезе напълно в ролята на нейна приятелка, например изслушвайки я с часове да му разправя как родителите ѝ не са се развели заради нея. Точно способността му на бисексуалния да се държи като приятелка, представлява голям капан за Емилия. Има голяма опасност да ѝ хареса на Емилия че си е намерила две в едно, хем гадже за гушкане хем приятелка в негово лице.

Хора дайте съвети и вие как да помогнем на Емилия, не се срамувайте такива, отпуснете се.

Добре се описа. Става за биография. Да ти помогнем ли за издател?
Личи си опита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на Емито да си вземе един истински мъж, като Херкулеса например - да й набие един в зъбите, ако не изпълнява заповедите му, а ако продължава да отказва, най- малко три часа касаплък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.03.2021 г. в 14:49, Белгиеца написа:

Мило 19 годишно момиче,...
Та на бисексуалните момци ...

Батка Белгия, май отиваш на кирдик! От поредния ти мозъчен протуберанс корена бисексуал се брои над 30 пъти на тази страница, което пренасища вялия развой на темата. Преди 10 години се изживяваше като Фото Мексико и случая ти даде възможност, да тракнеш случайна разпоретина. Бля-бля за бодиарт затихна, но ти трайно си я лепна за аватар. Вчера 8-ми март и вместо, да гугукаш с цялото си внимание на русия ангел пляскаш шах и мат за някаква Емилия!? Поне час си гърчил полукълбата и яко се отпуши на "би"... Не е лесно, да си поц, но яко взе да съмняваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sound написа:

Кажи на Емито да си вземе един истински мъж, ...

Ама тя Емилия е алергична към агресивните добичета гледащи мачове и пиещи по каса бира на вечер.
На нея ѝ трябва мъж който хем да я защитава, хем да не ѝ избива зъбите.
Емилия е като цветята израстнали в саксия, тя е изрстнала в апартамент в ж.к. Люлин с парно и топла вода и не знае какво е да се цепят дърва за печката в селска къща, нито какво е да се оре нивата.
Та от гледна точка на нейния кратък житейски опит на израстнало в апартамент дете, ролята на истинския мъж ѝ е доста мътно понятие. Пък и пуши цигарки Емето, та не я знам до каква степен ще приеме да се прави на модерна в отношенията ѝ с батковците като стане студентка. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По това в  което изброи белгиеца като критерии за хора с ненормална ориентация, спокойно него можем да го опрелим направо за обратно резбов.Може би скрит или неосъзнат.Значи ето я и фактологията на лице.

1. Мрази казармата

2. Жена му работи, той върти домакинството

3. Женски аватар

4. Имал е брачна агенция( бизнес присъщ за жени, мъж шеф на брачна агенция....  ясно, че е женчо

5. Интересува се предимно от психология, не от футбол, не от бокс или самбо, или мотори, а психология......

6. Няма приятели.Вероятно мъжете виждат, че нещо не му е наред и са  го игнорирали.Мъж се става между мъже, а той само покрай полата на жена си в къщи, и на балдъзата направо си е станал жена

7. Жена му, го е отритнала от семейното ложе като любовник.  Жените са доста интуитивни и вероятно го е усетила , че неговото поведение няма нищо общо с мъжко и отдавна няма превличане вече към него.

Може още да се изброи, но това са достатъчни факти, които доказват, че Белжо, е всъщност е Белисима.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Чингис Хан написа:

обратно резбов

Значи съм бил прав, ето още един факт че белгийската мида е женска или обратно резбова: Мрази терминала, вместо да свърши работата с една команда предпочита да клика кат някоя 19 годишна пикла 1000 пъти

Абе яката е изчаткала белгийската мида

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, petie1 написа:

Значи съм бил прав, ето още един факт че белгийската мида е женска или обратно резбова: Мрази терминала, вместо да свърши работата с една команда предпочита да клика кат някоя 19 годишна пикла 1000 пъти

Абе яката е изчаткала белгийската мида

Дали ще въведеш командата чрез графичен user interface или чрез терминал, каква е разликата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Дали ще въведеш командата чрез графичен user interface или чрез терминал, каква е разликата?

rm -r directory 

Така се изтрива директория/папка

Сега олпитай същата операция през ГПИ и виж колко е по дълга

1. избираме папката

2 сменяме клавишите на мишката

3 избираме командата за триене

4 чакаме да се премести в коша

5 изпразваме коша

И ко излиза с терминала имаме 2 дейтсвия с ГПИ цели 4 тоест 2 пъти повече

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

rm -r directory 

Така се изтрива директория/папка

Сега олпитай същата операция през ГПИ и виж колко е по дълга

1. избираме папката

2 сменяме клавишите на мишката

3 избираме командата за триене

4 чакаме да се премести в коша

5 изпразваме коша

И ко излиза с терминала имаме 2 дейтсвия с ГПИ цели 4 тоест 2 пъти повече

Хубаво, че не въвеждаме адресите графично. Взимаш иконката на Kaldata и я пускаш на адрес бара, за да ти зареди и да отидеш на адреса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Хубаво, че не въвеждаме адресите графично. Взимаш иконката на Kaldata и я пускаш на адрес бара, за да ти зареди адреса.

Ми нищо чудно и такава щуротия да измислят уж за по удобно пък кат се замислиш ти отнема два пъти повече време отколкото да начаткаш адреса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Чингис Хан написа:

5. Интересува се предимно от психология, не от футбол, не от бокс или самбо, или мотори, а психология...

Тази тема съм я пуснал за да бъде полезна на Емилия, ти не си важен в нея изобщо.
Ама понеже споменаваш бокс и футбол и самбо, ето да види и тя какво бях обяснил на Генадий в една негова тема:

В човешкия мозък има „ОГЛЕДАЛНИ“ клетки позволяващи да се разбира какво чувстват други примати които наблюдаваме. Например зяпаш филм и дават умиращ човек и до него ревяща та се къса жена. Ако си с нормален мозък неволно изпитваш и ти ужасът който тя преживява за умиращия и близък човек. Или пък гледаш някакво шоу където 18 годишно момиче печели 100 хиляди лева понеже зрителите са гласували за нея и почват да му текат сълзите от радост. Ако си с нормален мозък, който не е лишен от емпатия твоите очи също се навлажняват. Или пък ако си инвалид и никоя не те иска да се жени за тебе, си пускаш видео на което един пич клати яко една надарена мадама и тя като пъшка и като гледаш сцената , ако си с нормален мозък и ти се възбуждаш и напира кръв у чепа ти.
До тука ясно ли ти е каква работа вършат „ОГЛЕДАЛНИТЕ“ клетки в мозъка ти ?
Е, еми представи си сега, че си се родил агресивно добиче, защото като сме живеели по пещерите е било полезно да си агресивен за да можеш да ловуваш и убиваш животни, за да има какво да ядете цялото племе, жените и децата включително. Сега вече има всичко по магазините и може да си чиновник ама пак си ядеш до насита мръвки, без да ти е задължително да си агресивен. Обаче, не може всички да са чиновници, трябва и добичета да тичат по камиона събиращ боклуците, зидаромазачи трябват, пазачи в пандизите трябват, войници трябват да обичат да стрелят на месо и т.н.
Значи и в днешно време си има потребност обществото от агресивни добичета.
Е, те на тия агресивните примати им става кеф , удоволствие е за тях да гледат бокс, кеч, ръгби и футболни мачове, където се ритат, бутат, спъват, падат и трошат даже по нещо.
Те също си имат от „ОГЛЕДАЛНИте“ клетки в дивашкия им мозък и разбират колко го е заболяло някой спънат спортист борещ се за топката и това отключва у тях реакция на удоволствие, поради садистичната същност на тяхната агресивност. Като видят повален боксьор на ринга и не мърда докато му брои съдията до 10, за тях това е върховно удоволствие. Като видят някое добиче да вкара гол на вратаря , който се бил мятал като риба на сухо, разбирай бил е унизен, това им доставя удоволствие на обичащите да гледат мачове.
А след мача най-агресивните почват да се бият с противниковата агитка, пак поради нуждата от задоволяване на агресивно садистичните им потребности на възбуда от страданието на друго добиче, което те са налагали с юмруци и ритници.

Та така, ако и ти обичаш възбудата от гледането на страдание на други живи същества, защото вродената ти агресия се е изродила през юношеството в някаква степен на садизъм, тогава и ти ще търсиш начин да си начешеш крастата гледайки мачове, бокс, кеч, ръгби и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване