Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, преди време бях пускал една тема за една колежка, с която се занимаваме, но напоследък нямаме общи теми.. Та в момента тя ми сервира, че не била готова за гадже, че имала страх от сериозна връзка и когато нещата се задълбочават започвала да се отдръпва и не можела да се отпусне с мен, НО не искала да ме наранява и искала да си останем приятели защото и било приятно с мен. Не знам как да реагирам чувствам се ужасно, а по-лошото е че от утре съм в нейния отдел на работа и ще трябва да се виждаме по цял ден..  А мотивацията ми за преместване в нейния отдел беше тя.. говорим от 2 месеца, че ще се преместя и тя супер много го искаше и точно сега, когато всичко е официално и подписано 2 дни преди да се преместя тя ми сервира, че иска да прекратим отношенията си .. преди малко ми каза, че я било страх, че ще се гледаме на криво и, че ще се правя че не я познавам.. какъв е най добрия начин да постъпя с нея, за да имам шанс да си я върна и да и покажа, че ме е наранила наистина много..? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Nqkoisi123 написа:

Здравейте, преди време бях пускал една тема за една колежка, с която се занимаваме, но напоследък нямаме общи теми.. Та в момента тя ми сервира, че не била готова за гадже, че имала страх от сериозна връзка и когато нещата се задълбочават започвала да се отдръпва и не можела да се отпусне с мен, НО не искала да ме наранява и искала да си останем приятели защото и било приятно с мен. Не знам как да реагирам чувствам се ужасно, а по-лошото е че от утре съм в нейния отдел на работа и ще трябва да се виждаме по цял ден..  А мотивацията ми за преместване в нейния отдел беше тя.. говорим от 2 месеца, че ще се преместя и тя супер много го искаше и точно сега, когато всичко е официално и подписано 2 дни преди да се преместя тя ми сервира, че иска да прекратим отношенията си .. преди малко ми каза, че я било страх, че ще се гледаме на криво и, че ще се правя че не я познавам.. какъв е най добрия начин да постъпя с нея, за да имам шанс да си я върна и да и покажа, че ме е наранила наистина много..? 

Голям си чешит!  За такива проблеми не се пита по форуми бе малчуган. После, като я "откриеш" и минат 40-50 години ще има да я предлагаш тук -там, но никой няма да ти обърне внимание. Ако искаш, да ти дам моята баба. Много ще ти се радва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си тийнейджър, че търсиш такива съвети :D Та те дори те не питат. 

Оставяй я и не се занимавай. Не знам защо искаш да й покажеш, че те е наранила. Напук ли за какво искаш?

Като е искала да прекратити отношенията си- съгласи се. Най-вероятно си има друг и не ще да ти каже

Такива са хората, не могат да бъдат честни един към друг- приеми го 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ти казва , че не я превличаш.Не женски език ,,Искам да бъдем само приятели,, значи не ме привличаш за любовник. Пратилате е във френдзоната от където няма излизане.Другия вариянт е да си резерва, и в момента да има друг титуляр, който да я клати като южен вятър слънчоглед, и , ако ония я зареже,  ти да и бъдеш чесало на самочуствието и, да се чуства желана, до като си намери някой като сегашния титуляр.Спри да и обръщаш внимание, тотален ингнор.Тя ше започне да те гони, накрая покания у вас уж да по изясните отношенията.И действай. Желязото се кове до като е горещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Nqkoisi123 написа:

А, ти какво искаш от нея? 

Тя иска да бъдете приятели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая сигурно е зодия Лъв. Те лъжат, въртят, само и само за да има по няколко мъже около тях, които да им помагат и да им повдигат самочувствието?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"само и само за да има по няколко мъже около тях,"

Пак си недоволна. Напреднала възраст ма како. Още по често ще ти се случва след всяка измината година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Kolev71 написа:

"само и само за да има по няколко мъже около тях,"

Пак си недоволна. Напреднала възраст ма како. Още по често ще ти се случва след всяка измината година.

Не съм ти кака, бре чиче!

И не съм недоволна, а казвам кви са женските Лъвове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Nqkoisi123 написа:

Та в момента тя ми сервира, че не била готова за гадже, че имала страх от сериозна връзка и когато нещата се задълбочават започвала да се отдръпва и не можела да се отпусне с мен, НО не искала да ме наранява и искала да си останем приятели защото и било приятно с мен.

Жената не може да те диша и се старае да няма проблеми на работа с теб. Ти от черешата ли падаш, че не разбираш посланието. Смята те за тъп и грозен. Ако си беден е бонус.

преди 4 минути, Mediterranean написа:

Той е дядо, ти си лелка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Mediterranean написа:

А ти си лейка.

Добре. Тогава си чичо. Само мир да има.

преди 2 часа, Mediterranean написа:

Тая сигурно е зодия Лъв. Те лъжат, въртят, само и само за да има по няколко мъже около тях, които да им помагат и да им повдигат самочувствието?

Как повечето мъже повдигат самочувствие? На някои жени повечето мъже свалят самочувствието. Явно не са зодия лъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Mediterranean написа:

И не съм недоволна, а казвам кви са женските Лъвове.

Не кака, ами си му леля. Мисли бе моме. А женските лъвове са наричат лъвици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задай й въпрос:"За гадже не е готова, а за сексуална партньорка без ангажименти готова ли е?"
Задай го и на себе си...
Активна връзка на работа си е Мисия невъзможна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Mediterranean написа:

Зодия лъв нямат нужда от повдигане на самочуствието , защото при тях това им е в гените.Много са лоялни и верни.Единственото на, което държат да се отнасяш с тях като с кралица, а не с магарица.:) В случея обаче иде теч точно за магарица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.04.2021 г. в 21:48, Nqkoisi123 написа:

какъв е най добрия начин да постъпя с нея, за да имам шанс да си я върна и да и покажа, че ме е наранила наистина много..? 

Работи си работата и нищо не е нужно да й показваш , нито да я връщаш. 

Ако тя те пожелае ще те намери , ако не - насила хубост не става .

Личните драми са все някакви "наранявания " , ама то така се пораства и се става Мъж.

Ако искаш да станеш Мъж , се дръж Мъжки. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
на 10.04.2021 г. в 2:58, Inana.. написа:

Работи си работата и нищо не е нужно да й показваш , нито да я връщаш. 

Ако тя те пожелае ще те намери , ако не - насила хубост не става .

Личните драми са все някакви "наранявания " , ама то така се пораства и се става Мъж.

Ако искаш да станеш Мъж , се дръж Мъжки. 

Вероятно е така, в момента просто се правя, че не съществува след като се занимава с друг колега пред очите ми и просто си върша работата .. :) Явно това е била причината да ме остави, но съм бил твърде сляп, а след като веднъж и намекнах че ме лъже в очите тя каза, че са просто приятели и от тогава я имам за нещо като боклук ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На резервната сканейка си мойка, нали ти казах.Ако някой ден дойде да ти се натиска, срежи я директно.Дори да я харесваш още. Нямаш ли самоуважение, никой няма да те уважава. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Чингис Хан написа:

На резервната сканейка си мойка, нали ти казах.Ако някой ден дойде да ти се натиска, срежи я директно.Дори да я харесваш още. Нямаш ли самоуважение, никой няма да те уважава. 

Не вярвам че ще дойде, те такива не повтарят :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Nqkoisi123 написа:

Не вярвам че ще дойде, те такива не повтарят :)

Мойка, не познаваш жените. Те винаги имат право да размислят....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То нищо не е имало между вас, какво да се повтори?Момичето по тактичен начин ти е казало, че не иска да сте заедно, ти още си въобразяваш глупости и не знаеш как да реагираш :D Или я игнорираш тотално и й показваш, че и без нея планетата се върти, или продължаваш да копаеш там де няма злато и да й показваш колко си тънкостенен и зависим от нея.Това вече тотално ще я отдръпне и ще разбере каква утайка си.Коя жена иска нестабилен мъж до себе си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След два месеца лаф моабет и никакви креватни положения, на преместването в нейния отдел си тръгнал да разчиташ. Само си губиш времето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване