Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Влюбена съм.. Как да постъпя с това момче?

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам нужда от вашите мнения и съвети. Историята е следната..
Харесвах си дълго време едно момче и реших, че не трябва да чакам повече, а просто ще му пиша, за да се запознаем. Той ми отговори и така започна нашия чат писахме си точно около 3-4 часа без да спрем. Имахме теми на разговор и не беше някакъв скучен чат. С една дума беше повече от прекрасно. После минаха 2-3 дни очаквах, че той ще предприеме крачка да ме потърси, тъй като все пак аз му писах за запознанството, но той така и не го направи и реших, че ще му пиша отново. Така пак се започна писахме си на различни теми не се е държал студено или нещо такова. Харесваше ми това, че и той задаваше въпроси някак изглеждаше заинтересован. Качих снимка, за да видя дали ще реагира някак и разбира се хареса я. И тук идва вече проблема. Не сме си писали от почти 3 седмици. Последно му писах аз, но ми е някак неудобно да го търся отново. Напоследък виждам, че е станал доста активен в социалните мрежи постоянно качва някакви постове. Не знам какво да си мисля. Искаше ми се да излезем, за да видя дали наистина ще ми допада толкова, за да поговорим и очи в очи. Но така и не се стигна дори до намек за излизане. Според вас какво трябва да направя дали да му пиша отново или дори и да му пиша без да увъртам да го поканя да излезем? Или просто да стоя и да чакам или да го забравя? Наистина имам нужда от помощ за първи път имам някаква надежда и имам желанието дори да го видя, но просто не знам как да постъпя. Имахме много общи неща и някак не искам да го губя. Струваше ми се различен. Ако е от значение аз съм на 17, а той на 20. Искам нещата да имат някакво развитие, а не просто да стоя и да чакам. Не изглеждаше безразличен и може би това ме обърква, защото така и не ме потърси, а ми реагира на снимките ако кача някоя нова. Никога не съм се чувствала така спокойна докато си общувам макар и на чат с някое момче. Не ми пукаше толкова какво ще му кажа просто бях себе си. Склонна съм да го поканя да излезем, но просто не знам как ще реагира и като цяло не знам момчетата на какво мнение са. Все пак сигурно повечето знаете, че докато не видиш някого и не поговориш с него на живо не можеш с точност да определиш що за човек е. Съжалявам ако темата е скучна или банална, но имам нужда от вашите съвети, защото искам да постъпя максимално правилно. Ще бъда страшно благодарна на всички :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, V.D. написа:

Не сме си писали от почти 3 седмици. Последно му писах аз, но ми е някак неудобно да го търся отново.

Еми пиши му. Или предпочиташ някой непознат от тук да му пише и да го пита защо не те е потърсил 3 седмици.

И го питай дали искате да излезете заедно, за по нещо си. Не го плаши с думи като "среща" или "брак".

преди 40 минути, V.D. написа:

Не изглеждаше безразличен и може би това ме обърква, защото така и не ме потърси, а ми реагира на снимките ако кача някоя нова.

Той може да не е безразличен към още 60 момичета и да лайкне 300 снимки тази вечер. Това не е проява на интерес или ангажираност.

Или е опитен женкар, който се прави на недостъпен (това работи, ако е красив) или не го интересуваш, щом 3 седмици не се е сетил да ти каже едно "здрасти".

Пишеш много приятно, това е рядкост в наши дни. Пази се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, V.D. написа:

защото искам да постъпя максимално правилно

Може да си има сериозна приятелка.

А може и да не се интересува от момичета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спри да си въобразяваш някакви глупости и си живей живота.Най-готините неща не можеш да ги предизвикаш насила.Щом само ти започваш разговорите, значи или се прави на недостъпен, или няма интерес.Единствения начин да разбереш е като си действаш твоите си задачки.Ако има желание ще ти пише.Почнеш ли да му пишеш само за да му привлечеш вниманието от безизходица, направо го пиши бегал фиш и минавай на следващия.Всеки ги е играл тия филми и нищо добро няма да последва ако се привържеш прекалено към някого, а накрая ти каже "ама аз само като приятел".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да искаш съвет за такова нещо е тотална деградация, според мен!

Почти като вица:

Пост в женски форум: Цяла нощ ревах - посъветвайте ме защо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 годишен май ассс! Ако беше 20 годишен, досега щеше да е изкопал тунел до у вас та да те избуши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Радул написа:

20 годишен май ассс! Ако беше 20 годишен, досега щеше да е изкопал тунел до у вас та да те избуши.

То и авторката не е на 17 г.  Личи си как  Внимателно е Построена Изповедта ,така щото  да наподобява писано от тийн ръка.

Точно тези внимателни "стъпчици" във Постройката издават Опитът , който липсва при тийн таргета.

Емоционалният колорит , който струи от словоредът на авторката е на зрял женски индивид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Inana.. написа:

То и авторката не е на 17 г.  Личи си как  Внимателно е Построена Изповедта ,така щото  да наподобява писано от тийн ръка.

Точно тези внимателни "стъпчици" във Постройката издават Опитът , който липсва при тийн таргета.

Емоционалният колорит , който струи от словоредът на авторката е на зрял женски индивид.

Значи двама дъртаци правещи се на тийнейджъри се дебнат кой ще се издъни пръв. Класика! Ще следя, ако не забравя. 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Радул написа:

Значи двама дъртаци правещи се на тийнейджъри се дебнат кой ще се издъни пръв. Класика! Ще следя, ако не забравя. 😆

Не намеквам и не твърдя хипотеза за "дъртаци" , само отбелязвам наблюденията си. 

Без значение е , кой какъв раздел си избира и как иска да се изживее - това са си некви лични мотиви и потребности , които нас не ни касаят. 

80% е "Трафик" и бизнес интереси , останалото е социална разходка и няколко % лични драми на трудно приемащи Узряването си жени и липсата на повече алтернатива сред противоположният пол.

Съвсем нормални , стандартни механизми в житейският процес.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Inana.. написа:

А аз я познах по почерка.

И ретроградния Меркурий.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

А аз я познах по почерка.

И ретроградния Меркурий.

Информираш ме , че за 1-ви път в живота ни сме на едно и също мнение ? 

Подозирам чужда намеса във взаимоотношенията ни. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, VeeeSeLa написа:

Мдааа, пролетта е разцъфнала! Разноцветна и ароматна, но във всички теми. :D 

Цъфна и ти, а не даде съвет как да върже Инана на Сержа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Inana.. написа:

Подозирам чужда намеса във взаимоотношенията ни.

На 

преди 2 часа, Myanmar написа:

ретроградния Меркурий

😎

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, VeeeSeLa написа:

Къде го чукаш

Ключова дума - "чукаш" 
Пука ли се, цепи ли се, е друга тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички поставящи такива теми са все "17 годишни".

Поставят темата и потъват вдън земя.

Или просто за пореден път, някой на когото му е доскучало, се бъзика с аудиторията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aumi написа:

17 годишни

"и на двайсе, и на трийсе по две"
та и тия найсе годишни може да са с коефициент

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Aumi написа:

Или просто за пореден път, някой на когото му е доскучало, се бъзика с аудиторията.

Не всички са благословенни! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се притеснява  момчето от живия контакт.Те сега тази генерация има предимството да правят сухи тренировки за комуникация онлайн.От което стават още по плахи и неуверени.Ако ти го поканиш на среща, ти ще водиш в тая връзка.И ще имаш пинчер или чихуа-хуа под мишница, който ще краси тоалета ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички, които отговориха :) Темата не е била с цел да се шегувам или нещо подобно. Исках да сравня мненията и съветите на различните хора, защото смятам, че няма нищо лошо в това, когато се чувстваш объркан да помолиш за съвет или помощ някой, който е много по-опитен. Самата аз казвам, че нямам опит и няма и как да имам, защото съм едва на 17 и със сигурност има още време докато натрупам опит. Още веднъж благодаря! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже през цялото време се говори за чат, плахо да попитам - ти си в Горно нанадолнище, а той в Челси, Лондон - SW 10?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване