Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Вероятно ще се стори странно на някои моята тема, но имам достатъчно основание да я поставя. Няколко пъти вече засичам и се убеждавам , че има нещо. Съмнявам се в поставена камера от съсед с когото сме на една стена. Онзи ден ги чух да пробиват общата стена. Имам и няколко потвърдителни ситуации, които не мога сега да споделя. Чували ли сте такова нещо? Е ли възможно това? Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 94
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Може да има стетоскоп. Пробили са дупка в стената и в нея е прокарана  камера. Има такива за водопроводцчици и всякакви други майстори. Просто огледай стената за дупки.

Гола, с бурка на главата и цвички на краката, за да не се чува като ходи из кухнята. Така любопитството на комшиите и ще е още по голямо за наблюдение.Като дойде април и запее коса, тия жени като се р

Ма тия мъже съвсем се изколцатиха ... к'ви подходи само?! Впечатлена съм!   За любовта граници няма, ей! 

преди 17 минути, valka79 написа:

Здравейте. Вероятно ще се стори странно на някои моята тема, но имам достатъчно основание да я поставя. Няколко пъти вече засичам и се убеждавам , че има нещо. Съмнявам се в поставена камера от съсед с когото сме на една стена. Онзи ден ги чух да пробиват общата стена. Имам и няколко потвърдителни ситуации, които не мога сега да споделя. Чували ли сте такова нещо? Е ли възможно това? Благодаря предварително.

клюкарки има навсякъде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valka79 написа:

Темата е много сериозна, аз съм силно притеснена. Моля, кажете възможно ли е?

Всичко е възможно. Защо това ваше притеснение не го споделите със съпруга си или ако няма такъв , със ваш много добър приятел, който би могъл да ви помогне? Как искате да ви се помогне, когато не давате никаква информация? Темата ви може да е сериозна на много високо ниво даже, но всеки ще ви попита  за това, за което и аз споменавам.  Помощта тук е на взаимни начала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато човек бива следен, това си личи. Все някога ще се изпуснат. Усещам, че ме гледат какво правя, когато съм на стената

До тях, на общата стена. 

Например одеве бяха шумни, говореха си и изведнъж като влязох в кухнята и замлъкнаха. Имам и други случаи. Просто се усеща такова нещо. 

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

Тези термокамери могат ли да улавят през стена?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valka79 написа:

Когато човек бива следен, това си личи. Все някога ще се изпуснат. Усещам, че ме гледат какво правя, когато съм на стената

Първото ми изречение няма да го повтарям. Аз бих могъл при мое желание да направя всичко така, че да не се досетите с години, камо ли, да се съмнявате за нещо от подобен характер. Техниката за целта се продава СВОБОДНО в някои магазини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започвам силно да се притеснявам.

преди 1 минута, Kolev71 написа:

Първото ми изречение няма да го повтарям. Аз бих могъл при мое желание да направя всичко така, че да не се досетите с години, камо ли, да се съмнявате за нещо от подобен характер. Техниката за целта се продава СВОБОДНО в някои магазини.

Какво да направите? Да гледате през стена?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valka79 написа:

Проблема е изцяло ваш. Ние няма за що да се притесняваме. Нима нямате близки, с които можете да споделите вашето съмнение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят въпрос е може, или не може да се наблюдава през стена? 

току-що, Kolev71 написа:

Проблема е изцяло ваш. Ние няма за що да се притесняваме. Нима нямате близки, с които можете да споделите вашето съмнение?

Защо близки? Има хора, които не разбират , аз също. Питам вас, които бихте могли да знаете. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valka79 написа:

Какво да направите? Да гледате през стена?

Написал съм ви отговора и вие отново ме питате. Ако нещо силно се интересувам от Вас и имаме обща стена или съседни апартаменти, смятайте че съм узнал всичко. говоря сериозно, а не се гъбаркам, както се изразяват хората. И повече коментари от моя страна няма да пиша!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kolev71 написа:

Написал съм ви отговора и вие отново ме питате. Ако нещо силно се интересувам от Вас и имаме обща стена или съседни апартаменти, смятайте че съм узнал всичко. говоря сериозно, а не се гъбаркам, както се изразяват хората. И повече коментари от моя страна няма да пиша!

Пишете, защото наистина имам нужда от помощ. Не се шегувам. Даже пиша със сълзи. Моля, помогнете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valka79 написа:

Моят въпрос е може, или не може да се наблюдава през стена? 

А нима не съм го написал в първият си пост - първото изречение:   ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е устройството? Къде се продава? Може ли да бъде открито от прокуратурата? От специалисти?

Как може да бъде засечено. Да се обърна към прокурор, но аз трябва да имам доказателства. В прокуратурата работят специалисти. Биха ли могли да установят такова устройство?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valka79 написа:

Какво е устройството? Къде се продава? Може ли да бъде открито от прокуратурата? От специалисти?

За последен път!!! Всичко може. Ще потърсите(дори в интернет може) името на такъв магазин, ще уведомите полицията, а не прокуратурата и там си имат специалисти за такива дейности. Ненапразно няколко пъти ви питах за съпруг, близък ваш познат на който се доверявате или баща, майка  но вие категорично мълчите. 

Лека вечер и се успокойте. Тия, които искат да "гледат" през стената да не би да са някои педофили? Има и такива случаи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, веднага давам пример - одеве отидох в кухнята да вечерям и слушам тези, как казват : ей пък тая...яж...Почудих се в първия момент. И започнах да се замислям сериозно.

току-що, Kolev71 написа:

За последен път!!! Всичко може. Ще потърсите(дори в интернет може) името на такъв магазин, ще уведомите полицията, а не прокуратурата и там си имат специалисти за такива дейности. Ненапразно няколко пъти ви питъй за съпруг, близък ваш познат на който се доверявате или баща, майка  но вие категорично мълчите. 

Лека вечер и се успокойте. тия, които искат да "гледат" през стената да не би да са някои педофили? Има и такива случаи!

Не. Имам големи проблеми с тях. Имам две преписки към прокуратурата против тях. Вече не издържам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, веднага давам пример - одеве отидох в кухнята да вечерям и слушам тези, как казват : ей пък тая...яж...Почудих се в първия момент. И започнах да се замислям сериозно.

И не на последно място, но с риск да ми се обидите, посетете консултация с лекар и спрете да гледате разни филни. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kolev71 написа:

За последен път!!! Всичко може. Ще потърсите(дори в интернет може) името на такъв магазин, ще уведомите полицията, а не прокуратурата и там си имат специалисти за такива дейности. Ненапразно няколко пъти ви питъй за съпруг, близък ваш познат на който се доверявате или баща, майка  но вие категорично мълчите. 

Лека вечер и се успокойте. тия, които искат да "гледат" през стената да не би да са някои педофили? Има и такива случаи!

Как да се успокоя? Проблема е доста сериозен. 

току-що, Kolev71 написа:

И не на последно място, но с риск да ми се обидите, посетете консултация с лекар и спрете да гледате разни филни. 

Защо? Аз ви говоря сериозно, вие го обръщате на майтап. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се успокоя? Проблема е доста сериозен. 

Моме! Вие тук да не си търсите хора с които да си пишете? Отивате в полицията за да ви се реши проблема. Последните, ако го вземат на сериозно, може и да ви помогнат. Що за глупости пишете?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг пример: онзи ден излязох от банята, гола, отидох в кухнята да се подсуша и чух как започнаха веднага да се смеят. 

В прокуратурата ви казвам, че вече има образувани две преписки. Отдавна е преминало през полицията. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, какво точно мислите, че се случва?

След като вие ги чувате ясно без никакви допълнителни средства (чаша например), защо и те да не ви чуват?

Пробвахте ли някой път да не палите крушката през ноща?

Почукахте ли по стената си да чуете дали някъде бие на кухо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valka79 написа:

Друг пример: онзи ден излязох от банята, гола, отидох в кухнята да се подсуша и чух как започнаха веднага да се смеят. 

Ами те вече и снимки на голото ви тяло може да си имат. А може и да се появят из интернет пространството. По добре е там да насочите силите си, ако не искате това! Категорично спирам да ви отговарям. Явно сте сама жена, млада, желана - кой е виновният? Те или Вие?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Добре, какво точно мислите, че се случва?

След като вие ги чувате ясно без никакви допълнителни средства (чаша например), защо и те да не ви чуват?

Пробвахте ли някой път да не палите крушката през ноща?

Почукахте ли по стената си да чуете дали някъде бие на кухо?тук 

Тук не говорим за слушане, а за гледане. Те ме виждат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от полицията ми казаха по друг повод, че не разбират от наблюдение.

Заключението за мен. Посещение в мед заведение!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване