Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На един индивид, модератор му беше премахнал поста, но същият най-нагло го пусна отново. Някакъв брой мнения ли трябва да съм направил тук, за да мога и аз да се подигравам безнаказано с модераторите, или критерият за получаване на пълна слободия във форума е някакъв друг?

Предложението ми е на въпросът "Кога потребител може да се подиграва с модератор?", да бъде отговорено още в "Правила на форума", за се знае от всички още при регистрацията им тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доброволни помощници на форумната полиция ли искате, г-н полицай?

Ния да ви вършим работата, а вия само да режете глави с кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Филипов написа:

Преспокойно можете да го докладвате пак. С коментар че е пуснат повторно след модерация.

Докладвах го 3(три) пъти. Ефектът е нулев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Bubbles написа:

По принцип модераторите тук са доста либерални което е готино, много хора обаче злоупотребяват.

Никога нема да разбереш, че си от детската градина, и че така и ще си останеш в нея до смъртта, щото това ти е желанието, 40-50 годишен инфантил.

Доносници!

После ДеСе-то било ви виновно на гмежта доносническа, която с голямо желание донася срещу ближния си: "Моля, другарко, моля, другарко, нека аз, нека аз!"... А вашите форумни шефчета ви се кефят на свиньовината, щото и те са такива.

Не знаеш колко поста и колко ползватели са изтрити безследно от нещастничетата–злобари на администрацията, во главе с най-големото злобарче, мазночерньо бойко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

По принцип модераторите тук са доста либерални което е готино, много хора обаче злоупотребяват.

Злоупотребяват с добротата и търпението им , ако беше в друг по малък форум да е изхвърчал хиляди пъти веднага след първата обида .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Марчо Пирчов написа:

Никога нема да разбереш, че си от детската градина, и че така и ще си останеш в нея до смъртта, щото това ти е желанието, 40-50 годишен инфантил.

Доносници!

После ДеСе-то било ви виновно на гмежта доносническа, която с голямо желание донася срещу ближния си: "Моля, другарко, моля, другарко, нека аз, нека аз!"... А вашите форумни шефчета ви се кефят на свиньовината, щото и те са такива.

Не знаеш колко поста и колко ползватели са изтрити безследно от нещастничетата–злобари на администрацията, во главе с най-големото злобарче, мазночерньо бойко.

Не знам дали това е просто някакъв опит за предизвикателство към модераторите или наистина ги мислиш тия неща, но ще ти кажа че в повечето големи форуми модераторите режат глави за най дребни неточности, така че тука си е направо демократична работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека се знае че г-н Карабойчев е коравосърдечен човек който не вярва в стойността на свободата , словото и човешкото отношение ! За него този сайт е чиста доза печалбарска дейност , този циничен човек вярва само в парите и използва сайта само средство за постигането им.Вярно е че се обръща към хората от форума с "колега" и пише като редови потребител , с политическа хитрост казва че искал всичко да бъде свободно и всеки да можел да прави всичко също като умел политик , но тази негова куртоазия и лежерност е просто заучен бизнес навик с който този човек функционира като вълк в кошара.Защото ако модераторите бяха едни от нас защо тогава трият постовете ни без да ни искат разрешение ? А какво им дава трансцеденталната сила да решават кое е блогочестиво и кое не ?!А знаете ли че мен са ме банвали за непубликувана поезия , която според г-н Карабойчев е недостойна да бъде публикувана.Но как може да те банват за нещо което никой не е видял освен модератор ? Нима тези вълци могат да бъдат истински едни от нас  с подобно поведение ? Не те сформират каста в обществото на форума от която искат да дирижират развитието му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, miro20 написа:

хехехе :)  тошефффф си иска тричленки да му уидисват на акъла. ...  :lol6:

Я, как се припозна и веднага скочи на амбразурата да се защитаваш. Аз просто попитах дали има привилегировани потребители, и липсата на наказание за теб, въпреки че пусна отново пост, който модератор вече беше изтрил отговори достатъчно ясно на моя въпрос.

Колкото до тричленките искам да ти кажа, че в този форум може и да си с привилегии, но в реалният живот, комисиите за разследване на далаверите на хунтата, които  ти оприличаваш на "тричленки", рано или късно ще си свършат работата и службицата ти в тролската централа ще оттече в канала заедно с господаря ти Бойко Б.

Тогава за теб ще остане само клошарството, защото освен с плюене по всичко което не е ГЕРб, ти с друго пари не можеш да изкараш. Успех с намирането на по-хубава кофа за боклук от която да се прехранваш в бъдеще. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.05.2021 г. в 19:23, ivottoshev написа:

Тогава за теб ще остане само клошарството, защото освен с плюене по всичко което не е ГЕРб, ти с друго пари не можеш да изкараш. Успех с намирането на по-хубава кофа за боклук от която да се прехранваш в бъдеще. 

Какъвто и да го наречеш, той е имунизиран. Не му пука, че го плюят, човек без срам. И си напълно прав, че е под огромен чадър на ръководството на сайта. Може да обижда наляво и на дясно. Колко доклади съм пускал...нищо. Великата страна мълчи. И плямпа и нагрубява защото знае че за него последствия няма! Ако чакаш отговор от ръководството, има да си чакашшшш! А и кажи му ника  миро20 - инженеро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Толерират ли се потребители?"

Ницше би казал : " Това е толкова човешко ! " .....с което въпросът се изчерпва . :) (" Човешко , твърде човешко " - Ницше)

Дълбоко подозирам , че е имал предвид не от всеки преодолими първични инстинкти.....:lol6:

А с първичния Разум се появяват и първичните отговорности.....:nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.05.2021 г. в 16:11, Hristo52 написа:

Какъвто и да го наречеш, той е имунизиран. Не му пука, че го плюят, човек без срам. И си напълно прав, че е под огромен чадър на ръководството на сайта. Може да обижда наляво и на дясно. Колко доклади съм пускал...нищо. Великата страна мълчи. И плямпа и нагрубява защото знае че за него последствия няма! Ако чакаш отговор от ръководството, има да си чакашшшш! А и кажи му ника  миро20 - инженеро!

О дааа... тошеффф даже си фантазираше че му виждам постовете преди да се появят когато са в червено

Няма имунизирани другарю :) Просто проблема е при вас. :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, miro20 написа:

О дааа... тошеффф даже си фантазираше че му виждам постовете преди да се появят когато са в червено

Няма имунизирани другарю :) Просто проблема е при вас. :hush:

Бъркаш ме с някой, Тролчо. А колкото до проблема - ясно се видя, че ти пусна отново пост след модераторска намеса. Щом ръководството иска да търпи такава наглост - тяхна си работа. Уважението се гради с години, а се сгромолясва за секунди... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.05.2021 г. в 16:11, Hristo52 написа:

Какъвто и да го наречеш, той е имунизиран.

На трета игла, да не го фаща южноафриканския и бразилския щам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване