Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

Препоръчан отговор

преди 43 минути, ninov написа:

че черепа не е светец е видно и от хеликоптер но не и за това могат да го обвиняват на теб ако имаш избор да плащаш дод върху 5% ще плащаш ли 10% или ще платиш върху 5%

благодаря за съвета но си прочети последния пост и кажи дали е потемата и дали не едно към едно с думите на миро20 или това е съвпадение

Не знам с чии думи е едно към едно, говорим за това което прави държавния глава на Република България, дословно съм изложил точно това което върши, ако ти звучи като опорка проблема си е твой, ако някой друг е казал същото, значи тези неша не ги виждам само аз и тоа е нормално защото са факт.
Може би ще се повторя, всеки си има възгледи, но не трябва те да застават пред очите ни, иначе става пазар "Аз си меля ТИЯ ТИЯ ТИЯ, ти си мелиш ОНИЯ ОНИЯ ОНИЯ и никакъв ефект на никъде.
Бъди обективен, кажи ми например каква работа има един президент да се меси в протести? С Тръмп видя ли какво стана заради Капитолия?

преди 16 минути, Мойра написа:

Ами ся тия фирми да информират за какво са похарчили парите, ако има злоупотреба, който е виновен да си носи последствията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Мойра написа:

Най вече БСП и ДПС :) 

Иначе в "Лице в лице" бе обяснено по подробно дори от твоя мутренски фрог . - 99% от инвестициите като брой фирми са в малки предприятия , а като пари - 23 %.

преди 20 минути, Bubbles написа:

Ами ся тия фирми да информират за какво са похарчили парите, ако има злоупотреба, който е виновен да си носи последствията.

Е там е проблема че се внушава скандал за "нарушения" , а то банката си е една от най стабилните , с обслужваеми редовно кредити  и т.н.

То е ясно защо се вдига изкуствено такава пушилка... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miro20 написа:

Най вече БСП и ДПС :) 

Иначе в "Лице в лице" бе обяснено по подробно дори от твоя мутренски фрог . - 99% от инвестициите като брой фирми са в малки предприятия , а като пари - 23 %.

Е там е проблема че се внушава скандал за "нарушения" , а то банката си е една от най стабилните , с обслужваеми редовно кредити  и т.н.

То е ясно защо се вдига изкуствено такава пушилка... :getout:

да 99% от инвестициите са в малкия бизнес да сега остава да кажете че Кирил Домусчиев. Пеевски, и вълка са част от малкия бизнес миро 20 лъжец смешен си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

364099267_.png.7009bb6668598fe2ce23215a0fde242c.png

Именно заради различното тълкуване на тези вратички в промените в закона, както и заради това че реално ДКХ бе купена от Черепа и заради което и бе разпусната , сега е въпрос на съдебни дела.

Странно е че за трети път вече цитирам почти едно и също и пак не вдяваш.

Ами нали и аз това ти казвам бре. Поправката на Менда може да се тълкува различно, и това не е направено случайно или безплатно. Преди тази поправка Черепа не е спестявал плащането на данъци, нали? След нея е започнал да ощетява държавата! Това ли са фактите?

преди 1 час, andreygg написа:

Ей, светец го изкарахте този Божков.

Не разбира се. Само че не е виновен само този, който дава подкупите. За мен два пъти по-виновен е този, който е взел подкупа и го е оставил да си дерибейства на воля, защото Черепа вече е бита карта, но ако оставиш Менда, Боко и Горанов да се завърнат на бял кон, ще се появят още Черепи, Мерепи и тем подобни гадинки, които да им плащат и да им пълнят чекмеджетата на наш гръб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Преди тази поправка Черепа не е спестявал плащането на данъци? След нея е започнал да ощетява държавата! Това ли са фактите?

НЕ.

Защото точно това му е била "вратичката" , прокарана от Кутев.

С предложението на Менда се опитват да коригират тази грешка за да се плаща данъци и от другите видове игри и лотарии.

Защо просто не прочетеш по внимателно още първата статия която ти дадох ? :) 

преди 4 минути, ivottoshev написа:

но ако оставиш Менда, Боко и Горанов да се завърнат на бял кон, ще се появят още Черепи, Мерепи и тем подобни

Именно че те настъпаха интересите им и им нарушиха "рахатлъка" . И за данъците, и заради това че именно при Горанов влязохме в ЕРМ2 , което абсолютно изключва  повторението на сценария КТБ !

И точно за това сега мутроолигархията води война с държавата !

Но ... пропагандата яко ви промива и така малкото мозък с тотално обратни внушения :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

НЕ.

С предложението на Менда се опитват да коригират тази грешка за да се плаща данъци и от другите видове игри и лотарии.

Защо просто не прочетеш по внимателно още първата статия която ти дадох ? :) 

Именно че те настъпаха интересите им и им нарушиха "рахатлъка" . И за данъците, и заради това че именно при Горанов влязохме в ЕРМ2 , което абсолютно изключва  повторението на сценария КТБ !

И точно за това сега мутроолигархията води война с държавата !

Но ... пропагандата яко ви промива и така малкото мозък с тотално обратни внушения :) 

миро 20 лъжец как нещо не прието може да бъде вратичка за нарушение предложението е направено от Менда което е прието

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

как нещо не прието може да бъде вратичка за нарушение предложението е направено от Менда което е прието

ПРедложението с вратичката е на Кутев от 2013 г и е прието . Цитирал съм по назад.

Абе отдавна сте известни че сте на принципа "чукча не читатель чукча писатель" , ама странно как сте еднакви с колегата ти тошеффф . Сякаш един и същ пише еднакви глупости .

И не само буквално , но и смислово "пропускате" едни и същи неща.  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ninov написа:

да 99% от инвестициите са в малкия бизнес да сега остава да кажете че Кирил Домусчиев. Пеевски, и вълка са част от малкия бизнес миро 20 лъжец смешен си

Виж ся уважаеми, от както пиша в тоя раздел в теб още неколцина потребители, наблюдавам една такава мания да се отрича и анатемосва всичко свързано по някакъв начин с Борисов, стигате до там че обявявате всяка дума която не ви е угодна за опорка и други абсурдни нам политически приумици, в същото време категорично отказвате да погледнете недостатъците на вашата политическа гледна точка. На кратко НЕобективни сте.
В този смисъл не виждам защо изобщо пишете в този раздел. Ако целта е просто да си чешете клавиатурата, има раздел "Празни приказки". :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

ПРедложението с вратичката е на Кутев от 2013 г и е прието . Цитирал съм по назад.

Абе отдавна сте известни че сте на принципа "чукча не читатель чукча писатель" , ама странно как сте еднакви с колегата ти тошеффф . Сякаш един и същ пише еднакви глупости .

И не само буквално , но и смислово "пропускате" едни и същи неща.  :) 

https://frognews.bg/novini/vasil-bojkov-borisov-otnovo-izlaga-che-gerb-prielo-popravkite-zakona-hazarta.html

ето ти какво казва не доколкото си спомням 24 часа  а черепа кой е приел поправката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

https://frognews.bg/novini/vasil-bojkov-borisov-otnovo-izlaga-che-gerb-prielo-popravkite-zakona-hazarta.html

ето ти какво казва не доколкото си спомням 24 часа  а черепа кой е приел поправката

Ти дори страница две по назад не помниш :

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Bubbles написа:

Виж ся уважаеми, от както пиша в тоя раздел в теб още неколцина потребители, наблюдавам една такава мания да се отрича и анатемосва всичко свързано по някакъв начин с Борисов, стигате до там че обявявате всяка дума която не ви е угодна за опорка и други абсурдни нам политически приумици, в същото време категорично отказвате да погледнете недостатъците на вашата политическа гледна точка. На кратко НЕобективни сте.
В този смисъл не виждам защо изобщо пишете в този раздел. Ако целта е просто да си чешете клавиатурата, има раздел "Празни приказки". :)

сега как веднъж 99% от парите се оказаха впоследствие 23% от парите а за чесане на клавиатурата не можеш да ме обвиниш а според теб в всички сайтове трябва да се хвали Борисов ли и да се премълчават престъпленията на него и другите от ГЕРБ

преди 6 минути, miro20 написа:

Ти дори страница две по назад не помниш :

:hush:

да написах  ти го и преди 24 часа са по запознати  с промените в закона за  хазарта кога и кой ги е направил са по запознати от черепа миро 20 лъжец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ninov написа:

сега как веднъж 99% от парите се оказаха впоследствие 23% от парите а за чесане на клавиатурата не можеш да ме обвиниш а според теб в всички сайтове трябва да се хвали Борисов ли и да се премълчават престъпленията на него и другите от ГЕРБ

Дори не си правиш труда да прочетеш какво казвам, обаче подскачаш.
Аз както можеш да видиш се старая да гледам от всички страни, ти не.

преди 1 час, Bubbles написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ninov написа:

сега как веднъж 99% от парите се оказаха впоследствие 23% от парите

Толкова ти е акъла да осмислиш че едното е процент като брой фирми, другото е отпуснат финансов ресурс-пари  :lol6:

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226088969032663

Не разбирам защо се притеснявате за бъдещето - убеден съм, че Румен Радев, Корнелия Нинова, Васил Божков, Делян Пеевски, Ахмед Доган, Слави Трифонов и компания са ни продали на много добра цена.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, miro20 написа:

НЕ.

Да бре.

Менда - най-големият икономически експерт на Боко и председател на парламентарната комисия по бюджет и финанси се опитала да коригира вратичката оставена от Кутев (по-скоро Кадиев, но все тая), ма не успяла завалийката. Не ѝ стигнали силиците.

или

Менда оставила нарочно вратичката в закона, за да може да се спестят едни 700мил, от които да капят и по чекмеджета едни процентчета.

Кой от двата варианта ти се вижда по достоверен?

преди 32 минути, Bubbles написа:

Защото не понасям лъжата, а в този раздел има няколко тролчета, които разпространяват лъжливи опорки, и чувствам като мой морален дълг да ги поставям на мястото им.

Пък и сам знаеш, че тук е забавно.

За мен е особено забавно като ги гледам същите тези тролчета да се гърчат в защита на абсурдните си постове, които  колкото и да се пънат, няма как да защитят :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, miro20 написа:
Не разбирам защо се притеснявате за бъдещето - убеден съм, че Румен Радев, Корнелия Нинова, Васил Божков, Делян Пеевски, Ахмед Доган, Слави Трифонов и компания са ни продали на много добра цена.

Абе важното е да крякаме МУТРИ ВЪН!

преди 11 минути, ivottoshev написа:

Пък и сам знаеш, че тук е забавно.

Аз затова съм тук, но като се повтаря едно и също нещо става досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

Аз затова съм тук, но като се повтаря едно и също нещо става досадно.

Е, то точно това е целта на тролчетата, да ти стане досадно и да ги зарежеш да си разпространяват опорките. Аз обаче съм инат и с мен на глава трудно ще излязат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Дори не си правиш труда да прочетеш какво казвам, обаче подскачаш.
Аз както можеш да видиш се старая да гледам от всички страни, ти не.

не коментирам дали има или няма нарушения това не аз коментирам а как 99% инвестиции стават 23% от парите ИНВЕСТИРАНИ

преди 1 час, miro20 написа:

Толкова ти е акъла да осмислиш че едното е процент като брой фирми, другото е отпуснат финансов ресурс-пари  :lol6:

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226088969032663

Ти знаеш ли какво знаеш ли какво значи думата инвестиция а миро и правиш ли разлика между думите инвестиция и думата инвестирано в а  май не правиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ninov написа:

не коментирам дали има или няма нарушения това не аз коментирам а как 99% инвестиции стават 23% от парите ИНВЕСТИРАНИ

Намерил си кой да питаш. Аз да не съм им светил като са ги разпределяли тия пари?
'Ко има нещо нередно да си носят последствията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ninov написа:

но инакомислещите не разпространяват  опорките на ГЕРБ като теб 

Това мероприятие го спретнаха Радев и Рашков.   Вземи помисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Bubbles написа:

Има да, защото Слави и БСП се гушкат.

Гушкали се, обаче сам ги плю, че не се коалирали да управялват. :lol6:Логика ? Чуди се още що ти викаме, че рецитираш опорки 

преди 4 часа, Bubbles написа:

Човека, който не гласува и май казваше, че няма и като цяло смисъл да се гласува "всичките са маскари" обаче ни почуава за политически гледни точки. 

преди 3 часа, Bubbles написа:

Намерил си кой да питаш. Аз да не съм им светил като са ги разпределяли тия пари?
'Ко има нещо нередно да си носят последствията.

Чакат на опашка, ей сега се очаква да си понесат последствията и отговорните за няколкото стотин скандала в последните години ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, N1K17Y написа:

Човека, който не гласува и май казваше, че няма и като цяло смисъл да се гласува "всичките са маскари" обаче ни почуава за политически гледни точки.

Ех да беше чел...
Човека не гласува, защото не живее в България и не му е работа да определя кой ще управлява там, жалко е, че повечето хора така и не могат да осъзнаят тая простичка истина, че когато не живееш някъде и случващото се там в това някъде не ти влияе, не трябва да си пъхаш носа в тамошните решения.

преди 31 минути, N1K17Y написа:

Чакат на опашка, ей сега се очаква да си понесат последствията и отговорните за няколкото стотин скандала в последните години ;) 

Мда като всички останали през последните 30+ години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Bubbles написа:

Ех да беше чел...
Човека не гласува, защото не живее в България и не му е работа да определя кой ще управлява там, жалко е, че повечето хора така и не могат да осъзнаят тая простичка истина, че когато не живееш някъде и случващото се там в това някъде не ти влияе, не трябва да си пъхаш носа в тамошните решения.

Мда като всички останали през последните 30+ години.

Е, кажи какво дириш тук и каква ти е политическата гледна точка освен да наричаш всеки идиот и излъган ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване