Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, ivottoshev написа:

Както и да го извърташ, партия, която за четири години е изгубила половината си електорат може да се нарече всякак но не и "стабилна". Ще ти дам един пример:

Ти ако имаш определени доходи, но те за четири години намалеят наполовина, ще ги наречеш ли "стабилни"?

Не става, бе, Тошев, не става. Дори с примера, който даваш, пак не става. Ето, от 10 месеца се качват цените, инфлацията стигна 30%. Всички ли сме в кюпа на увеличението? Всички ли обедняхме с по 30% или някои не са?

Ами, ето ти и друг пример- класация за милионери, в която аз и ти сме на първите две места. Инфлация, аз губя половината си милиони, а ти изчезваш надолу в класацията или директно изпадаш от нея, /без/ дори да не си изгубил половината си състояние, докато аз се закрепвам на второто място. Кой е по- стабилен, според теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 минута, absurt написа:

Ами, ето ти и друг пример- класация за милионери, в която аз и ти сме на първите две места. Инфлация, аз губя половината си милиони, а ти изчезваш надолу в класацията или директно изпадаш от нея, /без/ дори да не си изгубил половината си състояние, докато аз се закрепвам на второто място. Кой е по- стабилен, според теб?

Значи ти губиш половината си милиони, обаче оставаш "стабилна" само защото друг също е загубил? Ти на т'ва стабилност ли му казваш?  Стабилна щеше да си ако другите губят, но ти запазваш нивото си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ivottoshev написа:

Значи ти губиш половината си милиони, обаче оставаш "стабилна" само защото друг също е загубил? Ти на т'ва стабилност ли му казваш?  Стабилна щеше да си ако другите губят, но ти запазваш нивото си.

Да, ама само ако живееш на пустинен остров. Когато живееш в общество, се сравняваш и надпреварваш с други, поставени при същите условия. В случая, условията,при които са поставени герберите, са екстремни, но само за тях. Другите, които участват в нападателния блок, също губят, при това- свличат се с повече места надолу, което е  парадоксалното. Докато ГЕРБ остава втора сила. Можеш да кажеш, че е нестабилна, ако посочиш друга в нейната ситуация при същите условия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

causa perduta. Партията е силна, няма начин да губи. Дори, когато губи изборите, Партията е просто по-малко първа :lol6:Като губи половината избиратели, Партията е просто стабилна. Егати промитите мозъци, фашистките партии не са имали такава пропаганда. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

Да, ама само ако живееш на пустинен остров. Когато живееш в общество, се сравняваш и надпреварваш с други, поставени при същите условия. В случая, условията,при които са поставени герберите, са екстремни, но само за тях.

Никой не е поставял Герб в екстремни условия. Ако е имало такива - те са плод на техните собствени действия. Имаха всички лостове на властта за да задържат и дори да увеличат привържениците си, но вместо това те намаляха на половина. Това не е стабилност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, ivottoshev написа:

Никой не е поставял Герб в екстремни условия. Ако е имало такива - те са плод на техните собствени действия. Имаха всички лостове на властта за да задържат и дори да увеличат привържениците си, но вместо това те намаляха на половина. Това не е стабилност.

а с този бюджет на патков, който вдига тавана който позволява за теглене на заеми от 4.5 милиарда за 2021, до 7.3 милиарда за тази година и си заложиха дефицит от 4.1%

няма ли да спечели ГЕРБ

също петко казва че ще влезем в евро-зоната, а заложения дефицит, показва че това е невъзможно - но явно има доста немислещи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, N1K17Y написа:

causa perduta. Партията е силна, няма начин да губи. Дори, когато губи изборите, Партията е просто по-малко първа :lol6:Като губи половината избиратели, Партията е просто стабилна. Егати промитите мозъци, фашистките партии не са имали такава пропаганда. 

Аглайке, колко пъти да ти кажа, че мисленето не ти е силната страна? А, фактите, които не са ти продиктувани от татко Сорос, не позволяваш да те разсейват. Друго, освен пропаганда, завърта ли се в бедната ти главица?469842528_download(16).gif.a0c3fe71736bd30269b6d9a9335826f8.gif

Гледам, за фашистки партии взе да пишеш- дойде ли времето да ни обясниш какви нацисти сме били и как и сега сме? 469842528_download(16).gif.a0c3fe71736bd30269b6d9a9335826f8.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, absurt написа:

Аглайке, колко пъти да ти кажа, че мисленето не ти е силната страна? А, фактите, които не са ти продиктувани от татко Сорос, не позволяваш да те разсейват. Друго, освен пропаганда, завърта ли се в бедната ти главица?469842528_download(16).gif.a0c3fe71736bd30269b6d9a9335826f8.gif

Гледам, за фашистки партии взе да пишеш- дойде ли времето да ни обясниш какви нацисти сме били и как и сега сме? 469842528_download(16).gif.a0c3fe71736bd30269b6d9a9335826f8.gif

Казано от теб, може да е само комплимент. Помня ти брилянтната логика

на 7.01.2022 г. в 18:15, N1K17Y написа:

Лелката с претенците за интелигентност пак не може да свърже 2 и 2. Ами нали демокрацията, по дефиниця означава избран от мнозинството. Щом твърдиш, че не е избран от мнозинството, значи не е демокрация. Ама откъде да знаеш какво е демокрация въобще.

:giggle1:

Ако можеше да мислиш, нямаше да те сложат партиен трол, плюещ пропагандата на Партията всеки ден. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, N1K17Y написа:

Казано от теб, може да е само комплимент. Помня ти брилянтната логика

Ако можеше да мислиш, нямаше да те сложат партиен трол, плюещ пропагандата на Партията всеки ден. 

Сложена си ти, Аглайке- от татко Сорос. Да ти обяснявам, че трактовката ти на мои думи няма нищо общо с това, което съм казала, е кауза пердута. Леля Аглая се опитва да се изкара кака- русокоска. Не ти е нещо ново, ама джендърка-трол на след средна възраст, е жалка работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

то аз като гледам и ти правиш същото, но не се усещаш явно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.01.2022 г. в 12:31, N1K17Y написа:

Помниш ли, преди няколко месеца, как те пратиха в септичната яма с лъжите и опорките, да твърдиш, че ДБ имали 4 хакера, да откраднат изборите :) От толкова лъжи ти е трудно да помниш, какво си говорил, знам, ама някои помним. 

Ами припомни ми .

Защото  до сега не съм видял нищо което да опровергае съмненията ми в манипулация от венецуелски проведенеите избори. А и ГЕРБ обясни за двамата братя дето единия създава, а другия лицензира и контролира софтуера ... и какво ли още не.

:hush:

на 21.01.2022 г. в 11:27, ivottoshev написа:

Аз пък мога да ти кажа кои са най-рентабилно изхарчените пари на Маджо. Това са парите, които навремето е плащал на бодигарда си Боко, и с които се оказа че си е купил и политически чадър. Благодарение на тях, сега има толкова компромати срещу лицето Бойко Б., че 12 години никой не го е пипнал с пръст, защото ако си отвори устата какви са ги вършили заедно, на вожда ти чекмеджетата и кюлчетата ще му се видят като свеж пролетен бриз!

Е кой ако не ти "можеш да кажеш" и знаеш всичко за Маджо и какво е плащал на Боко :giggle1:

Странно защо обаче, дори когато Боко е абсолютно никой и без имунитет, никой не си е "отворил устата".

Дали защото си вЕрваш на глупостите ?  :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Ами припомни ми .

Защото  до сега не съм видял нищо което да опровергае съмненията ми в манипулация от венецуелски проведенеите избори. А и ГЕРБ обясни за двамата братя дето единия създава, а другия лицензира и контролира софтуера ... и какво ли още не.

:hush:

Е кой ако не ти "можеш да кажеш" и знаеш всичко за Маджо и какво е плащал на Боко :giggle1:

Странно защо обаче, дори когато Боко е абсолютно никой и без имунитет, никой не си е "отворил устата".

Дали защото си вЕрваш на глупостите ?  :giggle1:

И братята хакери без да искат сложили един минус пред процентите и намалиха гласовете за ДБ :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А глупостите ти и броенето на електорат си остават глупости също.

ГЕРБ е втора / без бразилските манипулирани машини щеше да е първа/  политическа сила, и единствена която запази водещите си позиции ВЪПРЕКИ масираната фейк кампания срещу тях.

Няма нужда да сравнявам  сриналите се в пъти повече партии които се оакаха САМИ без дори някой да провежда подобна реципрочна фейк камапния срещу тях.

Това са и БСП, и ДеееБъ с аломаджовците и гномове, и най вече Отровните фейкомети , които толквоа се оляха в измишльотините си че предозираха и станаха за смях .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

ГЕРБ е втора / без бразилските манипулирани машини щеше да е първа/  политическа сила, и единствена която запази водещите си позиции ВЪПРЕКИ масираната фейк кампания срещу тях.

Брех тез машини как стопиха електората на ГЕРБ от 1 100 000 на 600 000 гласа :laughing5:

преди 14 минути, miro20 написа:

Не само аз, цяла България знае (включително и ти). Разликата е че на теб тролската централа ти е забранила да имаш свое мнение и не можеш да кажеш истината за връзката Маджо-Боко.

Сещаш ли се при кой политически строй на хората им забраняваха да имат свое мнение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, ivottoshev написа:

Не само аз, цяла България знае (включително и ти). Разликата е че на теб тролската централа ти е забранила да имаш свое мнение и не можеш да кажеш истината за връзката Маджо-Боко.

Сещаш ли се при кой политически строй на хората им забраняваха да имат свое мнение?

А, стигнахме до "цяла България знае"! По- голямо доказателство от тези думи, няма на света. Направо ДЕА, ОЛАФ, ФБР, МВР и световното положение, да превземат къщата в Банкя, щото Баце нито имунитет, нито охрана има вече и да го хвърлят доживот в затвора. Защо ли, вече 10 месеца никой не прави нищо, да се чуди човек? 

От друга страна, защо си мислиш, че който не е на твоето мнение, не смее да изкаже свое, а рецитира нечие чуждо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivottoshev написа:
преди 58 минути, miro20 написа:

Брех тез машини как стопиха електората на ГЕРБ от 1 100 000 на 600 000 гласа 

Много добре знаеш какво имам впредвид.

Че тамкъдето нямаше машини поради различни причини - отказ и др,  и се използваха бюлетини, резултатите съвпадат с прогнозните на социологическите агенции

Където всички, дори мразещи ГЕРБ, им даваха предимство.

С машините обаче, не се случи това. Странна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, absurt написа:

От друга страна, защо си мислиш, че който не е на твоето мнение, не смее да изкаже свое, а рецитира нечие чуждо?

При Мирко нещата седят точно така. При теб явно бизнесът ти зависи пряко от някоя далаверка, осъществявана благодарение на ГЕРБ, и за т'ва като видя на къде духа вятъра преди първите избори, дойде и почна неистово да плюеш по всичко което не е ГЕРБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ivottoshev написа:

При Мирко нещата седят точно така. При теб явно бизнесът ти зависи пряко от някоя далаверка, осъществявана благодарение на ГЕРБ, и за т'ва като видя на къде духа вятъра преди първите избори, дойде и почна неистово да плюеш по всичко което не е ГЕРБ.

Много си елементарен, Тошев. Затова и собствен бизнес не би могъл да завъртиш, а навеждаш гръб пред който реши да ти пусне някоя стотинка в шепата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, absurt написа:

Много си елементарен, Тошев. Затова и собствен бизнес не би могъл да завъртиш, а навеждаш гръб пред който реши да ти пусне някоя стотинка в шепата. 

Не ставаш за врачка :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...