Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 37 минути, absurt написа:

Ами, не, русокоске Соросоидова, нищо не ме изяжда. Не съм наричала царя "мошеник", както и никой- в и извън страната, не го е правил, тъй като той не беше, а съм отбелязала, че "оправяйки ни", си взе и това, което не му се полага. Благодарение на дупедавците, които го доведохо на власт. Като ми приписваш измислиците си, само русавееш, не показваш наличие на работещи сиви клетки. Що се отнася до Баце, написах  просто и ясно, така че и бавноразвиващи да схванат- няма влязла в сила присъда, нито е уволняван за корупция. За да го назначат за Главен секретар на МВР, са го проверявали достатъчно. За да го наемат роднините на Тодор Живков- също. Така че, какво разнасят партенките и каква е истината- всеки може да прецени според умствения си багаж и обсесиите си. За теб съмнения нямам, като знам къде си на заплата.

Ами госпожо Сива Клетка, в България никой не е осъждан за корупция. По тази логика тука няма корупция :giggle1: 
И преди съм ви питал, клоуните на шайката, как става номера, че сме най-корумпираната държава в ЕС, а управляващите не са корумпирани ? Дали нещо са се объркали или пък просто и прокуратурата е корумпирана ? Царят взел нещо, което не му се полага, ама не е корумпиран. Как му определяш участието във властта тогава, не успя да ни оправи, защо ? Щом не е бил корумпиран, защо си искала да го смениш ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Ами госпожо Сива Клетка, в България никой не е осъждан за корупция. По тази логика тука няма корупция :giggle1: 
И преди съм ви питал, клоуните на шайката, как става номера, че сме най-корумпираната държава в ЕС, а управляващите не са корумпирани ? Дали нещо са се объркали или пък просто и прокуратурата е корумпирана ? Царят взел нещо, което не му се полага, ама не е корумпиран. Как му определяш участието във властта тогава, не успя да ни оправи, защо ? Щом не е бил корумпиран, защо си искала да го смениш ? 

Ми, не, русокоске- има и осъдени за корупция, има и излежали си го- дори депутат. Няма да ти търся и давам линкове- ще си го направиш самичка, стига да искаш. Което ме съмнява, де.  Ти си сред адептите на закриването на спец. прокуратурата и спец. съдилищата, защото започнаха да работят по олигарсите. А, това, че някои дупедавци сами се тикат да ни изкарат като най- корумпираните в ЕС, си е техен ментален дефицит. Те така се чувстват значими- като реват колко нещастни жертви са. Така си извиняват собствената некадърност да се справят с живота си. Ти си от тях, ревящите, но твоите опорки са такива- да остане само територията, а населението да се разбяга по света, че да освободи мястото. Помниш ли какви ги редеше в онзи- другия, форум? Щото, аз помня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Ми, не, русокоске- има и осъдени за корупция, има и излежали си го- дори депутат. Няма да ти търся и давам линкове- ще си го направиш самичка, стига да искаш. Което ме съмнява, де.  Ти си сред адептите на закриването на спец. прокуратурата и спец. съдилищата, защото започнаха да работят по олигарсите. А, това, че някои дупедавци сами се тикат да ни изкарат като най- корумпираните в ЕС, си е техен ментален дефицит. Те така се чувстват значими- като реват колко нещастни жертви са. Така си извиняват собствената некадърност да се справят с живота си. Ти си от тях, ревящите, но твоите опорки са такива- да остане само територията, а населението да се разбяга по света, че да освободи мястото. Помниш ли какви ги редеше в онзи- другия, форум? Щото, аз помня.

Така ги изработиха олиграсите, че ни осъдиха в Европа. Страшна работа свършихте :) А какво разбират някакви си еврогейци, които правят проучвания колко корупция има, сравнено с вярата на госпожа Сива Клетка, подкрепено с нищо. И от свобода на словото нищо не разбират, и от нищо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, absurt написа:

А, това, че някои дупедавци сами се тикат да ни изкарат като най- корумпираните в ЕС, си е техен ментален дефицит. Те така се чувстват значими- като реват колко нещастни жертви са. Така си извиняват собствената некадърност да се справят с живота си.

Мдааа, и американският посланик е с "ментален дефицит" и ги разправя тези алабализми, защото иска да се чувства значима :giggle1:

Ето какво каза днес по новините на БНТ. Клипче още не е качено на сайта им, но ако имаш възможност можеш да върнеш програмата на БНТ до 12:06ч.

Цитат

Херо Мустафа постави борбата срещу корупцията и установяването на върховенството на закона като приоритет №1 в работата на новото правителство. По думите ѝ България трябва да направи всичко възможно да се придвижи напред в класацията по индекс на корупция, където в момента сме на последно място!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ivottoshev написа:

Мдааа, и американският посланик е с "ментален дефицит" и ги разправя тези алабализми, защото иска да се чувства значима :giggle1:

Ето какво каза днес по новините на БНТ. Клипче още не е качено на сайта им, но ако имаш възможност можеш да върнеш програмата на БНТ до 12:06ч.

Американският посланик ползва "доказателствата" на подлогите, за които писах в предния пост. А, те не са малко- някои за пари, други за индулгенция. Ние сме наистина на първо място в света, но по топене и омраза към успелите. Ако хвърлиш един поглед и в нета, а най- вече тук, за каква липса на свобода на словото можеш да говориш? А, да, може би за изгонването на един вестник от редакцията му, но ти това го приветстваш, щото не е от вашите. И това, че Херо не посочи Баце в списъка, също не променя мнението ти, че е корумпе, пак разбира се. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Сивата Клетка съвсем се оплете в глупостите си. Ама така става, като се пробваш да защитаваш нещо неспасяемо. 

Аглайке, нямаш ли нещо по- смислено в нещастния си животец, освен да тролиш след всеки мой пост? Много си жалка, русокоски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, absurt написа:

Аглайке, нямаш ли нещо по- смислено в нещастния си животец, освен да тролиш след всеки мой пост? Много си жалка, русокоски.

Има, ама на смислените ми въпроси не отговаряш. Интересува те само празни приказки и крякане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Американският посланик ползва "доказателствата" на подлогите, за които писах в предния пост. А, те не са малко- някои за пари, други за индулгенция. Ние сме наистина на първо място в света, но по топене и омраза към успелите. Ако хвърлиш един поглед и в нета, а най- вече тук, за каква липса на свобода на словото можеш да говориш? А, да, може би за изгонването на един вестник от редакцията му, но ти това го приветстваш, щото не е от вашите. И това, че Херо не посочи Баце в списъка, също не променя мнението ти, че е корумпе, пак разбира се. 

Не е лесно да си герберастки трол. Принудена си да пишеш глупости на които всички се смеят :giggle1:

Виж само в този пост колко си ги сътворила:

1-ва глупост: Американският посланик си няма ЦРУ, ФБР и още десетнайсе служби, които да го информират, а се оставя да бъде подведен от "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС" :lol6:

2-ра глупост: Вестник, който от 2.07 има предизвестие от собственика на сградата да се маха поради нарушение на договора и + това има две решения на съда, че трябва наистина да се махне.... пет месеца по-късно се оказва неправомерно изгонен :laughing5:

3-та глупост:  Херо посочила, че политически лидер е получавал подкуп от Черепа, но не била казала кой е. Ми кой да е? Естествено че ще е такъв лидер, от който зависят нещата, а няма да е лидерът на Евророма или лидерът на Екогласност. Хайде да помислим и по метода на изключването да видим кой ли може да е този лидер :question: 

Ми то май друго в поста ти не остана. Само смешки :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Не е лесно да си герберастки трол. Принудена си да пишеш глупости на които всички се смеят :giggle1:

Виж само в този пост колко си ги сътворила:

1-ва глупост: Американският посланик си няма ЦРУ, ФБР и още десетнайсе служби, които да го информират, а се оставя да бъде подведен от "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС" :lol6:

2-ра глупост: Вестник, който от 2.07 има предизвестие от собственика на сградата да се маха поради нарушение на договора и + това има две решения на съда, че трябва наистина да се махне.... пет месеца по-късно се оказва неправомерно изгонен :laughing5:

3-та глупост:  Херо посочила, че политически лидер е получавал подкуп от Черепа, но не била казала кой е. Ми кой да е? Естествено че ще е такъв лидер, от който зависят нещата, а няма да е лидерът на Евророма или лидерът на Екогласност. Хайде да помислим и по метода на изключването да видим кой ли може да е този лидер :question: 

Ми то май друго в поста ти не остана. Само смешки :D

Хи,хи! Тъпотия до шия. Ама, така е-вашата централа има едно условие, за да се явите на кастинг- липсата на мисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

Хи,хи! Тъпотия до шия. Ама, така е-вашата централа има едно условие, за да се явите на кастинг- липсата на мисъл.

Извинете мила госпожо, вие с какво спечелихте кастинга?

А-а-а, да! както и Мирчо, с цената на всички глупости да имате последната дума!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, absurt написа:

Разбира се. Как можах да си помисля, че Мустафата си няма служби които да я информират и по принцип хал хабер си няма какво става в държавата в която е посланик, а се е оставила да я подведат някакви "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС"

Пфуууу, взимам си бележка и си посипвам главата с пепел :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, ivottoshev написа:

Разбира се. Как можах да си помисля, че Мустафата си няма служби които да я информират и по принцип хал хабер си няма какво става в държавата в която е посланик, а се е оставила да я подведат някакви "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС"

Пфуууу, взимам си бележка и си посипвам главата с пепел :cool:

Всъщност, прав си.,

Има си служби, които я информират, а и без одобрението им, достъп до тайните на НАТО, ОЛАФ и другите служби, не се получава. Та, малко шизофренично идва- трима души като гурутата на корупцията тук, ама между тях не са нито Гешев, нито Борисов. И размахване на пръст по повод върховенството на закона, а като капак- липсата на свобода на словото. А, да, ти обясни- И САЩ, и ЕС ги е страх от межднароден скандал, та затова не смеят да посочат баце и каскета. 1673320741_download(16).gif.6afa3a0829449c6a3dba6f00c5aee4e3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Всъщност, прав си.,

Има си служби, които я информират, а и без одобрението им, достъп до тайните на НАТО, ОЛАФ и другите служби, не се получава. Та, малко шизофренично идва- трима души като гурутата на корупцията тук, ама между тях не са нито Гешев, нито Борисов. И размахване на пръст по повод върховенството на закона, а като капак- липсата на свобода на словото. А, да, ти обясни- И САЩ, и ЕС ги е страх от межднароден скандал, та затова не смеят да посочат баце и каскета. 1673320741_download(16).gif.6afa3a0829449c6a3dba6f00c5aee4e3.gif

А кои са гурутата на корупцията ? Щото тука не е спекулация, че има политик на висш пост, който е свързан, директно го казаха. Ама не казаха име. Та да се "смееш" че не искали да става скандал е напълно неадекватно, като всичките ти мнения. Защо тогава не казаха име ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

Има си служби, които я информират, а и без одобрението им, достъп до тайните на НАТО, ОЛАФ и другите служби, не се получава. Та, малко шизофренично идва- трима души като гурутата на корупцията тук, ама между тях не са нито Гешев, нито Борисов. 

Именно де!!! Има служби, които я информират а не:

преди 22 часа, absurt написа:

Американският посланик ползва "доказателствата" на подлогите, за които писах в предния пост.

Като се заговорихме за служби, ето какво казват официално от ОЛАФ:

Заместник министър е хванат "в крачка" и вместо Гешев да го вкара в кауша... Боко го повишава в министър.

Колко по-явно доказателство искаш да има Мустафата, когато казва че сме на последно място по корупция?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А кои са гурутата на корупцията ? Щото тука не е спекулация, че има политик на висш пост, който е свързан, директно го казаха. Ама не казаха име. Та да се "смееш" че не искали да става скандал е напълно неадекватно, като всичките ти мнения. Защо тогава не казаха име ? 

Ами, питай Мустафата, де, нали тя е олицетворението на демокрацията!? Питай я, защо не смеят да назоват висшия корумпиран политик, а назоваха други трима? Защо не им пукаше, когато опаткаха Саддам и Кадафи, които лично бяха поставили на върха на държавите им, а ги е страх от скандал в ЕС, ако назоват, а не премахнат Баце? Той голяма работа ще излезе- да вземе страха и на хамериканците!KC9uW.gif.5e38c14c127b48a98b614c47f848134e.gif

преди 6 минути, ivottoshev написа:

Именно де!!! Има служби, които я информират а не:

Като се заговорихме за служби, ето какво казват официално от ОЛАФ:

Заместник министър е хванат "в крачка" и вместо Гешев да го вкара в кауша... Боко го повишава в министър.

Колко по-явно доказателство искаш да има Мустафата, когато казва че сме на последно място по корупция?!?

За теб, изказването на Антония Първанова в една от телевизиите е доказателство? Ми, добре, какво друго да кажа? Само че, за мен не е, а и за теб би трябвало да не е, с оглед на писанията ти за съд и влязла в сила присъда. Явно, наистина го смяташ за велик, Баце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Ами, питай Мустафата, де, нали тя е олицетворението на демокрацията!? Питай я, защо не смеят да назоват висшия корумпиран политик, а назоваха други трима? Защо не им пукаше, когато опаткаха Саддам и Кадафи, които лично бяха поставили на върха на държавите им, а ги е страх от скандал в ЕС, ако назоват, а не премахнат Баце? Той голяма работа ще излезе- да вземе страха и на хамериканците!KC9uW.gif.5e38c14c127b48a98b614c47f848134e.gif

Ми тебе питам. Ти си тази която твърдиш, че е глупост, че не назовават политика, да не стане скандал. Кажи причината тогава. Щом знаеш, че е не заради това, трябва да имаш някоя теория. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми тебе питам. Ти си тази която твърдиш, че е глупост, че не назовават политика, да не стане скандал. Кажи причината тогава. Щом знаеш, че е не заради това, трябва да имаш някоя теория. 

А, конспирация търсиш на всяка цена, защото евентуалната истина не ти отърва? Съжалявам, не си падам по заверите. ТошеФ или Николов лансира тезата за страха на хамериканците от скандал, ако обявят "страховитите" Борисов и Гешев за корумпирани. Аз съм на принципа- факти и доказателства, а не свободни съчинения. Ако не са казали кой е политикът, най- нормалното е, че е защото нямат твърди доказателства. Няколко пъти написах защо не намирам за сериозно твърдението, че ги е страх от скандал- с действията си в други страни, които сринаха, са доказали, че не им пука, ако имат интерес. Другата възможност е- както отбелязах, дупедавците да са направили пътека до посолството със списъци за прегрешенията на Баце и задигнатите милиарди, ама пак без доказателства, та за да не ги изгубят като донасящи подлоги, хвърлят и образа на неидентифицирания политик от висок ранг. Пък, всеки да си го идентифицира с този, когото мрази най- много. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

А, конспирация търсиш на всяка цена, защото евентуалната истина не ти отърва? Съжалявам, не си падам по заверите. ТошеФ или Николов лансира тезата за страха на хамериканците от скандал, ако обявят "страховитите" Борисов и Гешев за корумпирани. Аз съм на принципа- факти и доказателства, а не свободни съчинения. Ако не са казали кой е политикът, най- нормалното е, че е защото нямат твърди доказателства. Няколко пъти написах защо не намирам за сериозно твърдението, че ги е страх от скандал- с действията си в други страни, които сринаха, са доказали, че не им пука, ако имат интерес. Другата възможност е- както отбелязах, дупедавците да са направили пътека до посолството със списъци за прегрешенията на Баце и задигнатите милиарди, ама пак без доказателства, та за да не ги изгубят като донасящи подлоги, хвърлят и образа на неидентифицирания политик от висок ранг. Пък, всеки да си го идентифицира с този, когото мрази най- много. 

Мдаа, американците излезли да пускат клюки без доказателства тип жълта медия :) Много достоверна е тази теория. А да ти хрумва, че съсипаните държави които визираш не са в ЕС, като нас ? А те американците са обявили Борисов още през далечната 2005-та, ама не просто за корумпиран, ами за наркотрафикант и мутра. Ама това си остава секретен доклад на ЦРУ, а американците продължават да го канят на срещи и да си партнираме. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, absurt написа:

Няколко пъти написах защо не намирам за сериозно твърдението, че ги е страх от скандал- с действията си в други страни, които сринаха, са доказали, че не им пука, ако имат интерес.

Както и ти си написала, ключовата дума е "ако имат интерес". Либия, Ирак имат петрол, с който сега американците си се разполагат както намерят за добре. При нас каква е ситуацията? Защо да ни катурват като държава и да си развалят отношенията с ЕС, след като природните ресурси които имаме, така или иначе са в ръцете на чужди компании? Да намираш някаква разлика?

Още повече, че там имаха формален повод - УЖ заменяха тоталитарен режим с демокрация. Тук този номер няма как да мине, защото поне на книга ние сме си "демократични".

ПП: Не можа да измислиш кой наш политически лидер да нарочиш за изкупителна жертва на американският доклад и реши да минеш на тезата че същият този ОФИЦИАЛЕН АКТ НА КОНГРЕСА на САЩ се позовава на манипулации от нашенски  "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС". :laughing5:

Трудно, да не кажа и невъзможно е да си хем гербераски трол, хем да не станеш за посмешище. Хората когато са казали, че срамна професия няма, не са знаели ти и Мирко какъв професионален път ще изберете :tease2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, N1K17Y написа:

Мдаа, американците излезли да пускат клюки без доказателства тип жълта медия :) Много достоверна е тази теория. А да ти хрумва, че съсипаните държави които визираш не са в ЕС, като нас ? А те американците са обявили Борисов още през далечната 2005-та, ама не просто за корумпиран, ами за наркотрафикант и мутра. Ама това си остава секретен доклад на ЦРУ, а американците продължават да го канят на срещи и да си партнираме. 

Ми, ти ме питаше защо не казват име. Аз ти давам теорията си- нали драпаше да я чуеш!? Не те карам да я приемаш за достоверна. А, пък твоето опровержение направо кърти- щом държавите не са от ЕС, е нормално и извинимо, и правилно да бъдат съсипани от щатите, и управленците им, които пак същите щати сложиха да управляват, да бъдат премахнати физически, щом направиха опит да се еманципират и да наблегнат на собствените- на страните си, интереси. 

А, да те питам, каква е твоята теория за причината, поради която, изтеклият секретен доклад от 2005г. си остава в архивите и САЩ не реагират, когато Баце става баш шеф и получава достъп до тайните на НАТО И другите институции? Защо си контактуваха на най- високо ниво с него и защо "не смеят" да гъкнат срещу му? Щото е страшен и велик ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, absurt написа:

Ми, ти ме питаше защо не казват име. Аз ти давам теорията си- нали драпаше да я чуеш!? Не те карам да я приемаш за достоверна. А, пък твоето опровержение направо кърти- щом държавите не са от ЕС, е нормално и извинимо, и правилно да бъдат съсипани от щатите, и управленците им, които пак същите щати сложиха да управляват, да бъдат премахнати физически, щом направиха опит да се еманципират и да наблегнат на собствените- на страните си, интереси. 

А, да те питам, каква е твоята теория за причината, поради която, изтеклият секретен доклад от 2005г. си остава в архивите и САЩ не реагират, когато Баце става баш шеф и получава достъп до тайните на НАТО И другите институции? Защо си контактуваха на най- високо ниво с него и защо "не смеят" да гъкнат срещу му? Щото е страшен и велик ли? 

Даваш теория, аз ти казвам, че ми се струва абсурдна. Къде пък съм извинявал, че САЩ сеят "демокрация" из света ? Казвам, че не е едно и също да се месиш на някакви араби, които са останали без съюзници, друго е да се месиш на страна от ЕС и всички останали съюзи, които сме част. Кое е истинската причина, спекулираме. Това, което е факт е, че такъв политик има. И пак можем само да спекулираме, кой е той. На мен ми се вижда най-вероятно, да е някой който има достатъчно власт. Ти кой подозираш ? Радев, дърпача на конци ? 

Каква ми е теорията за доклада на ЦРУ, какво значение има ? Факт ли е, или мислиш че пак са ги подвели нещо и не е истина, какво пише вътре? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ivottoshev написа:

ПП: Не можа да измислиш кой наш политически лидер да нарочиш за изкупителна жертва на американският доклад и реши да минеш на тезата че същият този ОФИЦИАЛЕН АКТ НА КОНГРЕСА на САЩ се позовава на манипулации от нашенски  "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС". :laughing5:

Трудно, да не кажа и невъзможно е да си хем гербераски трол, хем да не станеш за посмешище. Хората когато са казали, че срамна професия няма, не са знаели ти и Мирко какъв професионален път ще изберете :tease2:

Ти си по нарочването, аз не съм. Затова и си ми смешен с конспирациите, които развиваш- как ги било страх САЩ от международен скандал. А, защо не ги е страх, че Баце ще им издаде тайните на световната мафия? Да му дадат официален достъп, знаейки че е върл мафиот? Да, трудно е да си с намалено откъм съдържание и качество, сиво вещество и да не се докараш до нивото, което не само демонстрираш, ами с което и се и перчиш.599971432_download(16).gif.10b5fdd772c309d8ba9d0ac658b00614.gif Ти и за трол не ставаш, както съм ти писала вече- с приятел като теб, любимците ти нямат нужда от врагове.599971432_download(16).gif.10b5fdd772c309d8ba9d0ac658b00614.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, absurt написа:

Ти си по нарочването, аз не съм. Затова и си ми смешен с конспирациите, които развиваш- как ги било страх САЩ от международен скандал.

Естествено че ти няма да си по нарочването, защото работодателят ти не позволява да нарочиш Боко като политикът получавал подкупи, а ако нарочиш някой друг - ще станеш смешна.

По тази причина реши да си заровиш главата в пясъка  и да твърдиш че такова животно нема, поддържайки тезата, че ОФИЦИАЛЕН АКТ на Американският конгрес се базира на данни, получени от нашенски  "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС". 

Ми какво да ти кажа? И с тази си теза, пак си си смешна :topsecret2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ivottoshev написа:

Естествено че ти няма да си по нарочването, защото работодателят ти не позволява да нарочиш Боко като политикът получавал подкупи, а ако нарочиш някой друг - ще станеш смешна.

По тази причина реши да си заровиш главата в пясъка  и да твърдиш че такова животно нема, поддържайки тезата, че ОФИЦИАЛЕН АКТ на Американският конгрес се базира на данни, получени от нашенски  "дупедавци които се тикат да ни изкарат като най - корумпираните в ЕС". 

Ми какво да ти кажа? И с тази си теза, пак си си смешна :topsecret2:

САЩ каквото и да каже, няма тежест тук - та те дори не са в ЕС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...