Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 минути, ninov написа:

чеверме случая ставаше дума пратка която не беше качена на самолета та постаджийката няма как да ги открадне. А и ще ти кажа само за един случай за човек дал ниска оценка на продавач защото искал стоката да е по голяма по размери а от търговеца не зависи размерите 

ако не е качена - след 10 деняа изписва кенцел, ако говориш за неследима няма как да знаеш че е качена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

току-що, Без умствен капацитет написа:

ако не е качена - след 10 деняа изписва кенцел, ако говориш за неследима няма как да знаеш че е качена

ставаше дума за не качена и въпреки че от алито обещаха да върнат парите аз нищо не получих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

ставаше дума за не качена и въпреки че от алито обещаха да върнат парите аз нищо не получих

значи търговеца е доказал, че е качена и е проблем на регионално ниво - а ако си нов потребите, по дефолт казваш лъжи - знаеш ли колко мн. баннати мошенници имат, които си правят все нови регове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи търговеца е доказал, че е качена и е проблем на регионално ниво - а ако си нов потребите, по дефолт казваш лъжи - знаеш ли колко мн. баннати мошенници имат, които си правят все нови регове

не чеверме али приеха че пратката не е качена а и не съм нов потребител просто търговеца отказа да ми върне парите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, ninov написа:

не чеверме али приеха че пратката не е качена а и не съм нов потребител просто търговеца отказа да ми върне парите

ти чуваш ли се, знаеш ли как бачка сайта - парите не са в китаеца, а в администацията на сайта, докато тя не реши какво да прави , като се вземат предвид всички предоставени данни от теб и търговеца, но факти, не кой какво казва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти чуваш ли се, знаеш ли как бачка сайта - парите не са в китаеца, а в администацията на сайта, докато тя не реши какво да прави , като се вземат предвид всички предоставени данни от теб и търговеца, но факти, не кой какво казва

в голяма грешка си от алито ме препратиха при търговеца които ме лъже че са ми въстановили сумата което не е вярно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

в голяма грешка си от алито ме препратиха при търговеца които ме лъже че са ми въстановили сумата което не е вярно

и къде водихте спора с търговеца - на официален диспут или ЛС

търговеца всичко може да ти каже на ЛС (дори и явни лъжи) - ей затова ви лъжат и политиците, по наивни сте и от 2 годишни лапета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

и къде водихте спора с търговеца - на официален диспут или ЛС

търговеца всичко може да ти каже на ЛС (дори и явни лъжи) - ей затова ви лъжат и политиците, по наивни сте и от 2 годишни лапета

на официален диспут като твърдеше че на датата хикс е превел парите което е лъжа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

на официален диспут като твърдеше че на датата хикс е превел парите което е лъжа

това лесно се доказва - отдоло на диспута има един номер който показва превода дали е факт - това че китаеца ти е казал друго на ЛС - си е твой проблем - аз нямам комуникация с търговец в личните съобщения, изобщо не ги отразявам там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Без умствен капацитет написа:

това лесно се доказва - отдоло на диспута има един номер който показва превода дали е факт - това че китаеца ти е казал друго на ЛС - си е твой проблем - аз нямам комуникация с търговец в личните съобщения, изобщо не ги отразявам там

чеверме къде долу да го търся да знам 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, attj написа:

Вие двамата направихте темата на мад и маскарад за китайски поръчки!!!

защо пречим ли ти герберски трол да пишеш опорките на севда арнаудова а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

защо пречим ли ти герберски трол да пишеш опорките на севда арнаудова а ?

Коя беше тази и защо сега я рекламираш?  Да не е и тя спец по китайски доставки!?  Радев като изчаква -иде ред на Вашите глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, miro20 написа:

Хайде, направи си пуканки и почни да изброяваш кои държави са поздравили Зеления Чорап с преизбирането

:hit:

Всички, които имат посолство или консулство у нас. След като го направи дори Турция, която ден преди това ни прати протестна нота, защо мислиш, че примерно Перу, Австрия, Западно Самоа, Камбоджа, Източно Тамбукту, Лаос, Франция, Лесото, Камерун, Германия, Бряг на слоновата кост, Португалия и тн., не са го направили? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Всички, които имат посолство или консулство у нас. След като го направи дори Турция, която ден преди това ни прати протестна нота, защо мислиш, че примерно Перу, Австрия, Западно Самоа, Камбоджа, Източно Тамбукту, Лаос, Франция, Лесото, Камерун, Германия, Бряг на слоновата кост, Португалия и тн., не са го направили? 

Слагам пуканките да им чета поздравителните телеграми. Нали не са засекретени? и ти с удоволствие ще ми ги цитираш ?

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, M.Николов написа:

Гащи ли продаваме?

Ако имаше и модератори....

дори и надуваема Николова има:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2112632097.jpg

https://breaking.bg/novini/cinichno-e-kacarov-da-nagrazhdava-kozhuharova-sas-zlaten-medal-za-ovladyavane-na-kovid-valnata/?fbclid=IwAR1kKEqMqv6WFquxnYgLz3UnQzkLGSaJFjvZcUubTOHk3PLCVGctgoa4JIc

Вируса дали знае че Кацаров го е победил вече и си раздават медали както Живков едно време... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

Слагам пуканките да им чета поздравителните телеграми. Нали не са засекретени? и ти с удоволствие ще ми ги цитираш ?

:)

Значи все пак стигнахме до "180 държави не са спазили дипломатическият протокол" :lol6:

Ти т'ва чете ли?

на 29.11.2021 г. в 1:50, ivottoshev написа:

Сега да не вземеш да изтърсиш, че такъв протокол съществува само в България, или че 180 държави не са го спазили, само защото на Миро"Плувеца във фекалии"20 така му се иска, защото иначе ще излезе че е наакан за пореден път :laughing5::popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех че премиера на служебната хунта е единстения неадекватник, който не знае за какво  бе назначен - за подготовка и провеждане на изборите, а не знаеше как се брят разписките.

Е, оказа се не е само той, а и :

https://www.24chasa.bg/novini/article/10457685?fbclid=IwAR0PzewCHCh5BTbbZPrFzpvkSYzv1eiN50yHEBhSvjuf7waGAZWcQSzBi-c

Чак се налага министерството да поправя шефа си :giggle1:

Едва ли сме имали в историята ни толкова неадекватно управление на тотални некадърници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Мислех че премиера на служебната хунта е единстения неадекватник, който не знае за какво  бе назначен - за подготовка и провеждане на изборите, а не знаеше как се брят разписките.

Е, оказа се не е само той, а и :

https://www.24chasa.bg/novini/article/10457685?fbclid=IwAR0PzewCHCh5BTbbZPrFzpvkSYzv1eiN50yHEBhSvjuf7waGAZWcQSzBi-c

Чак се налага министерството да поправя шефа си :giggle1:

Едва ли сме имали в историята ни толкова неадекватно управление на тотални некадърници.

Дишай бате, малко остана. Киро ей сега ще го опандизят, че е канадец и идва Баце да прави яката коалиция на спасението. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натам отиват работите. Само че освен пандиз, се очертават и сопи за тезипРезилдентски некадърници дето хал хабер си нямат за какво са сложени ,  както изгонихме Ореха .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Финансовият служебен министър предлага  реална минимална месечна пенсия 430 лв - без връзка и зависимост от осигурителните вноски.  Защо да се осигуряват работещите при подобен несправедлив и уравниловъчен подход      https://btvnovinite.bg/bulgaria/finansovijat-ministar-planirame-minimalna-pensija-ot-370-lv-i-covid-dobavka-ot-60-lv.html?utm_source=self&utm_medium=article&utm_campaign=Related_Articles

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, attj написа:

Финансовият служебен министър предлага  реална минимална месечна пенсия 430 лв - без връзка и зависимост от осигурителните вноски

И кво + добавка ще взима 500 лв без да смятат стажа ли ? не съм много съгласен много ми се вижда тази пенсия та тя почти се води средна .

Реалната пенсия без добавки трябва да е 330 лв !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване