Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 23 минути, ninov написа:

чеверме на каква цена ще го купиш защото за мен е толкова

Екранна снимка (1).png

това е номер - само за нови потребители, а и аз не смятам да го копувам (5 лева е)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 19 минути, attj написа:
Цитат

На 27 юли тази година вътрешният министър Бойко Рашков съобщи пред медиите, че е изпратил сигнал срещу главния прокурор до Националната следствена служба, в който са поместени част от материалите, по които министърът на правосъдието Янаки Стоилов сезира ВСС за освобождаване на Иван Гешев от поста му. Материалите в сигнала са свързани с разгласяването на данни от СРС-та и публикуването от прокуратурата на подбрани материали на кореспонденция от чатове по повод водени досъдебни производства. Сигналът на министъра беше препратен по компетентност към Специализираната прокуратура.

Колко звучен шамар към служебното комуне  , че всепак нещата не се решават с тричленки .

Показва и колко е кух откъм правна култира и образование комунето Чашков, който се мисли за над закона.

николоффф, и другите другари  комунета,  нали  разбирате че съдебната система остана единствен пазител на демокрацията и законноста в държавата ?

Занете си го , но се кефите на утопиите си да се върнат тричленки и комунистите , дето пак ще ви клатят :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

това е номер - само за нови потребители, а и аз не смятам да го копувам (5 лева е)

а защо не го купиш за 2 стотинки

преди 1 минута, miro20 написа:

Колко звучен шамар към служебното комуне  , че всепак нещата не се решават с тричленки .

Показва и колко е кух откъм правна култира и образование комунето Чашков, който се мисли за над закона.

николоффф, и другите другари  комунета,  нали  разбирате че съдебната система остана единствен пазител на демокрацията и законноста в държавата ?

Занете си го , но се кефите на утопиите си да се върнат тричленки и комунистите , дето пак ще ви клатят :) 

Да знаехме че бухалката на Борисов спецсъда ще пази личния прокурор на Борисов Гешев и показаха че за тях законите не важат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирча, ние срещу съда нямаме сериозни забележки, нашите забележки са към прокуратурата.

Ти, разбира се, не правиш разлика между съд и прокуратура, но такава има.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, miro20 написа:

----------------

Ал Йорданов обра мандра край Брюксел?

Взе курс на въоръжена борба, премина в нелегалност
22 Ноем. 2021

40 130

kiyt_3.jpg
 Колаж: Юри Цветков

ДО КАЦАТА С БРЮКСЕЛСКО ЗЕЛЕ

Евродепутатът литератор, дипломат и нособрък Ал Йорданов побесня около втория тур на президентските избори, захвърли буржоазните си удобства и мекото кресло, изтегли си спестяванията в чувал и хвана гората. 

Политикът-легенда от 90-те години взе курс на въоръжена борба и премина в нелегалност. 

За него било нетърпимо да гледа как Радев бесней над бащиното му огнище. 

Йорданов написа във Фейсбук статус на тема "Альоша ваш, циментът наш", но след това побесня още повече и си изтри статуса.

Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение
Изтритият статус, скрийншотнат от МЕТА-потребители. 

"Не са ми се обаждали пиарите на ГЕРБ да си трия статуса - уверява Йорданов, който се свърза само с нашата медия. - Махнах си писанието, защото осъзнах, че със статусчета от дивана няма да стане работата. Нещата загрубяха, играта вече е дебела!" - намества си паласките Команданте Алехандро, който привлякъл в борбата свои стари съратници и млади пърделчета от МГЕРБ, с които ужким обрали мандра край Страсбург или Брюксел. Те твърдят, че задигнали всичкия камамбер и ементал, даже влезли в престрелка с охраната. Но в полицейските сводки няма данни за такова престъпление.

Някои наблюдатели смятат, че обир не е имало и начинаещите терористи си придават важност, поемайки отговорност за измислена акция. 

"90-те години получихме демокрацията почти даром, не сме проливали кръв - отчита грешките на младостта Йорданов. - Тогава си мислехме, че нежната безкръвна революция е цивилизованият път. Аз и тогава бях навит да раздвижим камионетките, но надделя другата линия и така я карахме, безкръвно. А без бойно кръщене революцията ни излезе малко ялова. Ето че комунистите отново безчинстват в моята родина. Зелените партенки на Радев разнасят смрад в атмосферата на Татковината. Идат тежки дни за диктатурата на Радев. Няма да стане тяхната. Няма да мине тая! Но пармезан! Кликам shutdown, гълтам два ефедрина и тръгвам! Пътят е страшен, но бавен! Аз бързам, но развивам малка скорост. Препъвам се и падам, ставам и продължавам!" - задъха се в слушалката Йорданов и ние го освободихме от пряката ни телефонна линия, за да не го затрудняваме допълнително.

Последно партизанинът бил забелязан в Бульонския лес да претака брюкселско зеле и да крещи, че "на глас тича народен".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, M.Николов написа:

Мирча, ние срещу съда нямаме сериозни забележки, нашите забележки са към прокуратурата.

съда стои над прокуратурата

преди 1 час, ninov написа:

а защо не го купиш за 2 стотинки

защото ще получиш - номера на китайката, не гледаш ли че рейтинга е 91, знаеш ли какво значи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

съда стои над прокуратурата

защото ще получиш - номера на китайката, не гледаш ли че рейтинга е 91, знаеш ли какво значи

какво значи я да чуя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдът не стои над прокуратурата, е арбитър между нея, като адвокат на държавата и адвоката на "невинния". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Ти, разбира се, не правиш разлика между съд и прокуратура, но такава има.

:hush:

Кои сте "вие" бре ..  :hit:

Сериозно питам . Това е много интересен психологически аспект и проблем . :) 

Особенно за хора които се кефят на комунета като Чашков за когото закони не важат, и си мечтаете за тричленки като от "онова време" .... 

айде моля... сургай се по ... :toboggan:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Пак не разбрал.

:giggle1:

Да, ако е това " кои сте ВИЕ" , наистина не съм разбрал.

По въпроса за прокуратура ,съд, законност, моля, не се намесвайТЕ .

Че  винаги ставаТЕ за смях. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, M.Николов написа:

Въздухар, до кога ще ме копираш?

:laughing4:копира твои неща, заради съдържанието им, мислиш че е вездухар - та кой наистина е въздухар

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Въздухар, до кога ще ме копираш?

добре пухчо, така добре ли е , или накърнявам авторските ти права върху "въздухар" ??

Не искам да го употребявам, но  срещу гамени и тотално опровергани въздухари и компрометирани комунета като теб дето съди прокуратура не важат , какво трябва да се говори ?

:)

Та.. кои сте "ВИЕ" , тричленките ?

Дай малко подорбности от кухнята на комунетата .

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

човече, за какъв протокол съм твърдял, какви 180 държави не са го спазили, какви измислици ??? 

На един простичък въпрос не можеш да отговориш и да изброиш колко и кои държави са поздравили мухльото с преизбирането :)

Сам казваш, че 180 държави са спазили протокола, а после питаш кои държави са спазили протокола  :giggle1: Пак ще си направя пуканки в твоя чест :popcorn2:

преди 42 минути, miro20 написа:

Та.. кои сте "ВИЕ" , тричленките ?

Ти пък защо имаш кошмари от тричленки? Та тяхната цел е била:

Цитат

Да бъдат унищожени или поне изцяло изолирани най-образованите, предприемчиви, можещи и успели представители на българския елит

В ГЕРБ няма "образовани, предприемчиви, можещи и успели". Няма от какво да се боите. Спи спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, M.Николов написа:

Сега стана ли ти ясно кои сме ние?

Ахааа..... онези от миналата година -  заблудените и подведените от фейкометите Бабикян МаяМата и сие ....  По заръка на Черепа.

Цитат

Божков: Ако не им бях налял десет-петнайсет хиляди,
Мъж: Да.

Божков: протеста ше се сведе до, до две хиляди и разни политици да минат, да ги поздрават, да (не се разбира) до тях и т"ва е.

Божков: Но ме изкефи как се управлява тълпата по т'ва, по мрежите.
Мъж: Нали? Е т'ва е.

Божков: Да. Отидете там, отидете там, и те вървят. Малко бавно става, нали, щот' тя е тълпа, не мо'е да се затичва.
Мъж: Е, тря'а все пак да се координират нещата.

Божков: Реакцията се вижда до петнайсет-двайсет минути, половин час, тълпата почва да реагира.

Мъж: Така е, така е. Обаче все пак реагира. Реагира малко със закъснение, защото има-а загуба на енергия по трасето.

Божков: Да, естествено.

Колко от тази тълпа остана ?

Много хора се осъзнаха как бяха подведени в услуга на мутренския преврат ,ама виждам вие не.

преди 8 часа, ivottoshev написа:

Сам казваш, че 180 държави са спазили протокола, а после питаш кои държави са спазили протокола  :giggle1: Пак ще си направя пуканки в твоя чест :popcorn2:

Хайде, направи си пуканки и почни да изброяваш кои държави са поздравили Зеления Чорап с преизбирането

:hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Без умствен капацитет написа:

кое от 2-те

какво като рейтинга е 91 аз съм горял и от 99.4 така че рейтинга не е 100% гаранция за сигурност 

а какъв е номера на китайката

преди 2 часа, miro20 написа:

Колко от тази тълпа остана ?

Много хора се осъзнаха как бяха подведени

да подведените през 2009 година 1500000  се осъзнаха и през 2021 година останаха 594 000 от гласувалите за мутроолигархията  ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ninov написа:

какво като рейтинга е 91 аз съм горял и от 99.4 така че рейтинга не е 100% гаранция за сигурност 

а какъв е номера на китайката

да подведените през 2009 година 1500000  се осъзнаха и през 2021 година останаха 594 000 от гласувалите за мутроолигархията  ГЕРБ

китаеца не те е метнал проста, пощаджийката която ги носи, ги краде щот не и се носят - високия рейтинг не си позволява да рискува рейтинга си за 2 долара, виж за 200 може

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

да не забравяме че най мн. на изборите изгуби БСП

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

китаеца не те е метнал проста, пощаджийката която ги носи, ги краде щот не и се носят - високия рейтинг не си позволява да рискува рейтинга си за 2 долара, виж за 200 може

чеверме случая ставаше дума пратка която не беше качена на самолета та постаджийката няма как да ги открадне. А и ще ти кажа само за един случай за човек дал ниска оценка на продавач защото искал стоката да е по голяма по размери а от търговеца не зависи размерите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване