Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

Трябва да си изкарат мандата, ако не искат някои партии да изчезнат от картата съвсем. И то не просто да го изкарат, а да е успешно, да преодолеят кризата и да ни покажат поне един виден герберопитек в затвора. 

Ако се изпокарат и разтурят всичко, чак тоя път народа няма да им прости и ПП ще погълнат ИТН, а гласовете за БСП ще паднат на половина.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 14 минути, Тoни написа:

Трябва да си изкарат мандата, ако не искат някои партии да изчезнат от картата съвсем. И то не просто да го изкарат, а да е успешно, да преодолеят кризата и да ни покажат поне един виден герберопитек в затвора. 

Ако се изпокарат и разтурят всичко, чак тоя път народа няма да им прости и ПП ще погълнат ИТН, а гласовете за БСП ще паднат на половина.

:)какви смешки разправяш, как ще ги вкарат в затвора като например снимките на шкафчето не е предадено, да се провери от евро-институция

Европейската прокуратура е независим орган на Европейския съюз, отговарящ за разследването, наказателното преследване и предаването на съд за престъпления против финансовите интереси на ЕС, включващи:

• измами
  • корупция
  • изпиране на пари
  • трансгранични измами с ДДС
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Тoни написа:

Това скоро се случи...   А за цял мандат се иска не само акъл...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Тoни написа:

Нали си имаме прокуратура? Тя трябва да разплете този елементарен случай.

да имаме, но ако някой се съмнява в решенията, може да опита не на регионално ниво

по добре се запитай, защо няма желаещи, да продължат да вървят по пътя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми е чудно, умряха при нас 50 македонци и сме в траур - а от 2 години умират на ден около 100 българи при нас от коронка

и е нямало нито един ден на траур

е защо бългърите нямаме уважение към нашата си нация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Без умствен капацитет написа:

на мен ми е чудно, умряха при нас 50 македонци и сме в траур - а от 2 години умират на ден около 100 българи при нас от коронка

и е нямало нито един ден на траур

е защо бългърите нямаме уважение към нашата си нация

Защото 80% са бългъри като теб! Не си уважават нито езика, нито правописа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dedidi написа:

Защото 80% са бългъри като теб! Не си уважават нито езика, нито правописа!

дедо - дяцата, знаят ли за младато баби / все пак е по малко от тях

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те засягам, но мисленето не е силната ти страна. Луташ се във всякакви крайности и се чудя защо изобщо си правиш труда. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Тoни написа:

Не искам да те засягам, но мисленето не е силната ти страна. Луташ се във всякакви крайности и се чудя защо изобщо си правиш труда. 

и другпат съм го казвал по добре да се опиташ да мислиш отколкото друг да ти казва какво да мислиш

да копираш чуждото мнение, и да казваш неща от труда на - вярно е, така е, и аз мисля така, съгласен съм и подобни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тoни написа:

Ти не можеш да измислиш дали си жена или мъж. Какво да ти кажа.

измислил съм, дори съм го написал - потай същото, тези дет немогат и едно изречение да сглобят сами - но като гледа не го правиш, явно голям страх те тресе от тях

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

и другпат съм го казвал по добре да се опиташ да мислиш отколкото друг да ти казва какво да мислиш

да копираш чуждото мнение, и да казваш неща от труда на - вярно е, така е, и аз мисля така, съгласен съм и подобни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, attj написа:

Докараха България до там експертите на Жан Виденов да съветват Радев как да се постъпва.

Няма по голямо падение.

На много комунета обаче, това им харесва.

После що сме за смях на целия цивилизован свят...

на 24.11.2021 г. в 14:36, Тoни написа:

Загубата на изборите доведе до пълна загуба на разум у някои. Кошмарът Рашков

Покажи скритото съдържание
Животът обаче продължава. И по време на случилите се трагедии със загинали в автобус и в дом за стари хора, българската действителност продължава да е под знака на приключилия избор на държавен глава и преговорите за правителство. И това е разбираемо, защото дори негласувалите очакват промяна. Румен Радев получава поздравления.

Загубилият катастрофално Герджиков търси причините у своя опонент, а не в себе си и в тези, които застанаха зад и до него. А те са Борисов и ГЕРБ. Оттам също продължават да търсят „под вола теле“, както се казва и наричат катастрофата „морална победа“. Духовна нищета!

Абстракционизмът в изуството е нещо странно за мнозина. В политиката абстракционизмът е повече хаос в главите на объркани, подли и лоши политици, отколкото нещо оригинално.

Нещо прекрасно е казал Чудомир: „Първата и най-лошата от всички измами е самоизмамата.”

Мамят всички, че са нещо, което не са, а себе  си залъгват, че пак ще се върнат на власт и тогава жална им майка на искащите промяна. Бъркат абстракционизма с фашизма. Това при тях е традиция.

Натрапват ни ГЕРБ-рупорите някакви абстрактни виждания за победата на Румен Радев и подтискащата загуба на техния Анастас Герджиков. Разбира се Десислава Атанасова не е чувала за Кандински, но след изборните опорки цъфна пред медиите да обяснява, как те смятали да ремонтират отсечката, където изгоря автобуса от Северна Македония, но служебното правителство не направило нищо. Колко трябва да е прост, нетактичен и партийно увреден човек, за да говори подобни глупости! Още Кобургготски като премиер построил лошо отсечката, а ГЕРБ в края на 2020 г. били дали препоръки за ремонт, а правителството на Радев не го направил. Те 12 години си бъркали в… носа, сега грачат грозно.

Но за изборите. Заради такива като Атанасова и други нейни другари, ще го кажа простичко: След 100% преброяване на резултатите е установено, че двойката Радев – Йотова имат 800 000 гласа ПОВЕЧЕ от Герджиков – Митева. Общо победителите са получили доверието на 1 539 650 души.

Една от опорките на Борисовите храненици гласи, че резултатът е плод на „полицейските репресии“ на Бойко Рашков и ниската избирателна активност. Пояснявам: двете неща, недраги загубили, се дължи на неосъществения купен вот.

През годините, когато изборите се „джуркаха“ от ГЕРБ , ДПС и всезнайкото-математик, контролирания вот варираше между 13 и 17%. Рашков сви тези проценти до минимум. Вижте справките за районите със съмнения за търговия с гласове в Пловдив, София и някои други градове и ще видите разликата от преди и на сегашните избори. Тя казва всичко.

Болно е да загубиш, а още по-болно е да знаеш какво следва.

Мутрите в политиката не умеят да губят. Те са завладени от болестта на величието и безсмъртието. Затова пазят Крадеца с гърди, сякаш е свещен граал, а не човек, който се нуждае от лечение със… затворамицин...

Историята сочи много примери, когато сринали се диктатори са търсили спасение с бягство някъде, където да харчат откраднатите милиони и милиарди. Няма хепи енд в нито един случай, сочат архивите. Често загазват и приближените, възприели и прилагали мутрометодите на управление.

Има лоша новина за тях: касиерите на които са се доверили са я карали през просото и са оставили следи. Освен това са свили по трасето доста от плячката. На всичкото отгоре, някои вече пропяват.

Емил Азар  

Загубата на изборите доведе до пълна загуба на разум у някои. Кошмарът Рашков (frognews.bg)

добре,Мойра... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, miro20 написа:

После що сме за смях на целия цивилизован свят...

на 23.11.2021 г. в 1:18, ivottoshev написа:

Я покажи къде пише, че целият свят ни се подиграва (стен вестникът в антрето на тролската централа не се брои)

Пък и ти нали си свикнал? На теб ти се подиграва целият форум и изобщо не ти прави впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Я по добре ти изброй кои световни лидери са поздравили червения мухльо ,слуга на Путя и фигурант на Черепа,   с преизбирането ?

Просто ще е по лесно отколкото аз да изброявам кои не са :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, attj написа:

Мойра скоро пак ще е интересна - тя ще се осъзнае. Другите май са безнадеждни случаи.  

и как ще се осъзнае - след като нестава, като ти казват с какво да си съгласен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Coco1 написа:

Аве освен Тонката - Рашков другите от БКП комуната няма ли да си окичат снимки, примерно Мойра -Комитова и т.н. :giggle1:

ха

Добра идея :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

и как ще се осъзнае - след като нестава, като ти казват с какво да си съгласен

Вярваш ли го това?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Я по добре ти изброй кои световни лидери са поздравили червения мухльо ,слуга на Путя и фигурант на Черепа,   с преизбирането ?

Просто ще е по лесно отколкото аз да изброявам кои не са :giggle1:

Ахаааа, щом някой не е като Бочко - да се хвали че някой му е обърнал внимание, значи е низвергнат от цялата световна общност?

Ми има хора и цървули бре! Първите не демонстрират бай-ганщина, а другите се хвалят че трима папи са ги галили по тиквата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Ахаааа, щом някой не е като Бочко - да се хвали че някой му е обърнал внимание, значи е низвергнат от цялата световна общност?

Ми има хора и цървули бре! Първите не демонстрират бай-ганщина, а другите се хвалят че трима папи са ги галили по тиквата!

Не точно. Това е нормална и донякъде банална дипломатическа учтивост.

Та.. колко казваш са го поздравили ? :giggle1:

Или пак ще се гърчиш...

Или които не са.. са "бай гановци" :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Не точно. Това е нормална и донякъде банална дипломатическа учтивост.

Та.. колко казваш са го поздравили ? :giggle1:

Или пак ще се гърчиш...

Или които не са.. са "бай гановци" :lol6:

Ти как разбра колко са го поздравили? Това че не се хвали като бате Гойко и не се бие у гърдите за всяка проява на внимание от чужди политици, не означава че официални поздравителни ноти няма. Това е стандартна дипломатическа процедура и не вярвам да има някой посланик, който да не е връчил такава.

Ако има български политик, на който цял свят му се е смял, то това е вождът ти, който изтърси че президентът лично  го е следял със дрон. Е на т'ва сигурно и в Тамбукту са се смяли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...