Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 22 минути, Мойра написа:

и кой интерес точно ще засегне - нищо не засяга

просто се прави за много загрижен, ми ако е да иде в Македония да говори с техния премиер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, absurt написа:

Еха, в трето лице си говориш. ВЕрно, няма как да те стигна ментално.376433296_download(16).gif.e8dfa2a07b75833e9485b9c9f95671c6.gif

Забелязал съм че всички прости хора имат високо неподкрепено с нищо,самочувствие , като разбира се, никой не може да "им стигне нивото" :) :)

Кефи ме че грам аргументи няма, само подхвърля по някоя язвителна реплика за заяждане.

Подозирам че мн добре разбира че съм прав за всичко казано по назад... ама... няма какво да каже. :)

Относно янев... интересно какъв имидж си изгради .

Едва ли сме имали в историята по невзрачен, незабележим чехълчо.

Реално него никой нищо не го пита, защото се знае ментора зад него и чии указания изпълнява.

А министрите му са тоален провал.

Тотална некомпетентност и по здравната криза,  провал и сканали при подготовката и провеждането на изборите.

Ама така е, когато те работят като предизборен щаб на Зеления чорап и репресивен орган в лицето на комунето Чашков, а не като обективна институция ,която да подготви безпроблемно протичане на изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, miro20 написа:

Ама така е, когато те работят като предизборен щаб на Зеления чорап и репресивен орган в лицето на комунето Чашков, а не като обективна институция ,която да подготви безпроблемно протичане на изборите.

Hиĸъдe пo cвeтa нямa дeмoĸpaтични избopи бeз пpoблeми, нo peзyлтaтитe ca дocтa тoчни пpи нac. Toвa чe нa пoвeчeтo xopa нe им xapecвaт peзyлтaтитe e дpyг въпpoc. Πpи гoлeми злoyпoтpeби peзyлтaтитe щяxa дa ca eдни и cъщи, ĸaĸтo e пpи диĸтaтypa, a пpи нac 3 избopa в eднa гoдинa имaмe 3 paзлични пapтии нa пъpвo мяcтo. Toвa e дeфиниция нa paбoтeщи дeмoĸpaтични избopи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен друго ми направи впечатление, а никъде не го виждам загатнато дори. Как така се получи, че всичките социологически агенции, изведнъж "изтърваха" изборите в отрязъка между 18.30- 20. 00 часа? Какъв беше този "скрит вот", който не схванаха? 

Разрових се и намерих един, който си беше задал въпроса, че и беше си причинил седене до сутринта в изучаване на "явлението". Предполагам, че е пристрастен гербер, но пък фактите и въпросите му са интересни. Ако някой намери друго обяснение на "феномена", нека го постне- ще е интересно.

https://7dnibulgaria.bg/archives/author/vlado

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, absurt написа:

Мен друго ми направи впечатление, а никъде не го виждам загатнато дори. Как така се получи, че всичките социологически агенции, изведнъж "изтърваха" изборите в отрязъка между 18.30- 20. 00 часа? Какъв беше този "скрит вот", който не схванаха? 

Разрових се и намерих един, който си беше задал въпроса, че и беше си причинил седене до сутринта в изучаване на "явлението". Предполагам, че е пристрастен гербер, но пък фактите и въпросите му са интересни. Ако някой намери друго обяснение на "феномена", нека го постне- ще е интересно.

https://7dnibulgaria.bg/archives/author/vlado

И на Миро само това му е интересно. И на ПИК. И на Баце. По една случайност и твоите възгледи съвпадат с техните. Отново. Пак случайно :) 

А обяснението е много просто и е ясно от преди да има избори. Социлогическите агенции, не правят никаква социология, а изкарват резултат, какъвто им е платено да изкарат. За да може после ПИК да пита ". Как така се получи, че всичките социологически агенции, изведнъж "изтърваха" изборите в отрязъка между 18.30- 20. 00 часа". И после ти да дойдеш да им разпространяваш пропагандата. Просто обяснение, и за прости хора е дори, ама не и за платени :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

И на Миро само това му е интересно. И на ПИК. И на Баце. По една случайност и твоите възгледи съвпадат с техните. Отново. Пак случайно :) 

А обяснението е много просто и е ясно от преди да има избори. Социлогическите агенции, не правят никаква социология, а изкарват резултат, какъвто им е платено да изкарат. За да може после ПИК да пита ". Как така се получи, че всичките социологически агенции, изведнъж "изтърваха" изборите в отрязъка между 18.30- 20. 00 часа". И после ти да дойдеш да им разпространяваш пропагандата. Просто обяснение, и за прости хора е дори, ама не и за платени :) 

Аглайка, изпростяваш тотално. Значи, герберите плащат на всички социологични агенции, затова те изтърваха скрития вот? Ами, колкото сама можеш да се изложиш, друг не може да го направи. Продължавай да забавляваш публиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, absurt написа:

Аглайка, изпростяваш тотално. Значи, герберите плащат на всички социологични агенции, затова те изтърваха скрития вот? Ами, колкото сама можеш да се изложиш, друг не може да го направи. Продължавай да забавляваш публиката.

Ще продължавам. Ама имам усещането, че тебе скоро ще те пенсионират и ще си изчезнеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Ще продължавам. Ама имам усещането, че тебе скоро ще те пенсионират и ще си изчезнеш. 

Разликата между теб и мен е, че от собствения ми бизнес само аз мога да се пенсионирам, а от твоят слугинаж- чичко Сорос може да те разкара поради ниско КПД.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Разликата между теб и мен е, че от собствения ми бизнес само аз мога да се пенсионирам, а от твоят слугинаж- чичко Сорос може да те разкара поради ниско КПД.

Не се притеснявай за мен, Сорос и Киро ме пращат на семинар за хакери, покрай машините за гласуване се отвори много работа. Пуснали сме поръчка на флашки от Алиекспрес, ама знаеш че се бавят 2-3 месеца.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Не се притеснявай за мен, Сорос и Киро ме пращат на семинар за хакери, покрай машините за гласуване се отвори много работа. Пуснали сме поръчка на флашки от Алиекспрес, ама знаеш че се бавят 2-3 месеца.  

Ще ти се, ама нямаш толкова работещи сиви клетки- ставаш само за трол на ниско ниво. 321714736_download(16).gif.2e91659599fe7a9c240381d67eea9632.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, N1K17Y написа:

Забравяш че аз уточних че винаги е имало различни агенции които са давали различни резултати, спрямо кръговете които обслужват.

И че има както близки до ГЕРБ агенции, така и до БСП и до бабикянските фейкомети. Затова и често съм питал преди избори - коя ще е най близко.

Е как може сега точно, при най най най честно проведените по бразилски , бутански и индийски начин, избори, тотално различни агенции с тотално различни "спонсори" , да сбъркат еднакво ?

:)

В точно определен часови пояс :)

Отделно че няма нищо против да си задава човек въпроси. Странно при вас е това че уплашено ги игнорирате и неглижирате.

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто!

На някои хора им писна от подобни агенции и ги пращат за зелен хайвер, когато се обърнат към тях.

За това и се получават изненади.:)

Освен това винаги има една група от хора, които решават в последния момент за кой да гласуват, тях агенциите също няма как да ги предвидят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

като гледам ти нямаш ъпдейт - само коопи / пейст

някаква по сложно дейност можеш ли освен да кибичиш цял ден в форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мн точно казано :

https://www.facebook.com/toma.bikov/posts/10226661961476671

Три тревожни новини от от днес:
1. МВР влезли на проверка в три софийски университета. Формаланата причина е, че правили финансова проверка. МВР прави финансова проверка! Не финансовите контролни органи, а МВР! Естествено един от тези университети е СУ „Св. Климент Охридски”. Истинската причина естествено е, че ректорът на този университет проф. Анастас Герджиков е кандидат за президент. Милиционерът Бойко Рашков коментирал, че университетите му приличали на автомагистрала „Хемус”! И затова там влезли МВР!
2. Проф. Богов, един от най-добрите български лекари, е уволнен от Александровска болница. Уволнен е като лекар, така както беше уволнен проф. Балтов от "Пирогов". Причината е, че е бил директор на болницата по времето на ГЕРБ. Затова милиционерите решили да го махнат. Пратили му две лелки, които му връчили заповедта. Преди време Бойко Рашков, който все повече придобива вид и характер на късния Чаушеску, беше използвал фразата „бивши хора”. Та, от днес проф. Богов се присъединява към „бившите хора”.
3. Най-тревожната новина е мълчанието на онези, които иначе се изявяват като морални стожери и борци за свобода. НПО-та, либерални медии и всякакви изпълнители на проекти, не само не се възмущават от действията на Радев и Рашков, но някои от тях дори ги аплодират. Оказа се, че Радев и Рашков им допадат. Поне засега. Докато един по един не започнат и те да влизат в списъка на „бившите хора”. Там ще попадне всеки, който в някакъв момент не се съгласи с Румен Радев. И този списък ще става все по-дълъг и все по-пъстър. Доносничеството, отмъстителността и тесногръдието, тепърва ще се превръщат в държавна политика. Накрая България ще заприлича на Радев и Рашков – безцветна, сива и безрадостна.
Можем да спрем развитието на този сценарий в неделя и да дадем възможност в страната ни да има място за всички!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, M.Николов написа:

О да, къде бяха институциите преди седмица... бих разширил въпроса - а къде бяха през 2016 г когато ДПС подкрепи мухльото за президентството ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

О да, къде бяха институциите преди седмица... бих разширил въпроса - а къде бяха през 2016 г когато ДПС подкрепи мухльото за президентството ?

Я кажи Хранимайкото от чия квота беше заместник министър при бай Цар. Не беше ли от квотата на ДПС? И случайно да знаеш кой го подкрепи, когато трябваше да става ректор на СУ? 

През въпросната 2016 година помниш ли какво каза Карадайъ? Каза че не е хубаво цялата власт да е в ръцете на един човек, и за това ще подкрепи Радев като носител на промяната. Прави ли ти впечатление, че каза "в ръцете на един човек", а не "в ръцете на една партия"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако служебната хунта не бе спряла всички проекти ,ремонти и строителства, иако беше изпълнила предписанията от 2020 г , трагичния инцидент с македонския автобус можеше и да не се случи, а 45 хора - живи.

https://breaking.bg/novini/mirchev-se-izlozhi-s-post-za-katastrofata-posle-go-iztri/?fbclid=IwAR3k9M4YqlLLtXqgayCEgYQNLD07kB5pDq2BYT59DQI4wh53GRdyZoM012A

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Тoни написа:

Ако мафията не беше крала 12г от пътищата, щяха да са живи още повече хора сега.

сега кажи, като не се краде  7 месеца, защо пътищата са си пак разбити

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викаш за 7 месеца може да се компенсира 12г поголовно, гербаджийско, мафиотско разграбване и то от временно правителство. Брей, че си умно същество.

Иначе ми харесва, че наричаш гордостта на герп, а именно пътищата, разбити. Браво.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...