Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 40 минути, absurt написа:

Който не познава световната история, си въобразява, че България е уникална и неповторима- в лошото, разбира се. Дали не вярва, че мафията се е зародила тук и не е владяла нито САЩ, нито Италия, нито която и друга държава? 

С една дума,признаваш,че ни е управлявала мафия.

Ми дошло е време да се промени това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, absurt написа:

Който не познава световната история, си въобразява, че България е уникална и неповторима- в лошото, разбира се. Дали не вярва, че мафията се е зародила тук и не е владяла нито САЩ, нито Италия, нито която и друга държава? 

Па-па-па-па-па-па.....................................................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Да не даде на късо ? Ти кои подкрепи ? Да не те е срам от избора ти ? 

Не, не съм дала накъсо, но ми писна от простащината. А, кои съм подкрепила, е моя работа- да съм те питала теб за кого си гласувала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Не, не съм дала накъсо, но ми писна от простащината. А, кои съм подкрепила, е моя работа- да съм те питала теб за кого си гласувала?

Да не те е срам от избора ти ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Да не те е срам от избора ти ? 

ГЕРБ и срам ??? Това е оксиморон...Невъзможно и несъвместимо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

Хи,хи, Лудият, ама вЕрно звездите ти го говорят........1431801431_download(16).gif.d553f2ac2b0395d1d7eb6384e6a55c91.gif

Ти си поне по умна от оня,защо не започнеш да мислиш самостоятелно.

От постовете ти съм останал с убеждение,че можеш да мислиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, hristo58 написа:

Ти си поне по умна от оня,защо не започнеш да мислиш самостоятелно.

От постовете ти съм останал с убеждение,че можеш да мислиш.

Мисля, затова не ме понасят някои и ме пришиват към гербаджиите. Най- лесно и безнадеждно е да мразиш и оплюваш, защитавайки безрезервно "своите". Аз нямам "свои", а да водя словесни битки на кило кръв и метър кожа заради поредния боклук, не е моето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

Мисля, затова не ме понасят някои и ме пришиват към гербаджиите. Най- лесно и безнадеждно е да мразиш и оплюваш, защитавайки безрезервно "своите". Аз нямам "свои", а да водя словесни битки на кило кръв и метър кожа заради поредния боклук, не е моето.

Мразещата и оплюващата си само ти, която плюе всичко, което се е обявило против ГЕРБ. За сметка на това няма предложение, какво да се направи. Критикуващите плюят и дават решение. Мрънкачите само плюят. 

Що те е срам да кажеш за кои си гласувала ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Мразещата и оплюващата си само ти, която плюе всичко, което се е обявило против ГЕРБ. За сметка на това няма предложение, какво да се направи. Критикуващите плюят и дават решение. Мрънкачите само плюят. 

Що те е срам да кажеш за кои си гласувала ? 

Ами, елементална тролка си, Аглайке. Констатация е- не е оплюване, а пък да те мразя, не се надявай. Не си причинявам такива отрицателни чувства към някакви си никове във форум. А, вашите предложения ги виждам- изчегъртване и СДС.

И пак ще ти напиша, дано схванеш- не е твоя работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, N1K17Y написа:

За сметка на това няма предложение, какво да се направи. Критикуващите плюят и дават решение. Мрънкачите само плюят.

би ки погледнал - колко постове и от колко потребители има дет плюят срещу ГЕРБ, без да дават решение

като за начало почни с тези дет са ти харесали поста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Без умствен капацитет написа:

би ки погледнал - колко постове и от колко потребители има дет плюят срещу ГЕРБ, без да дават решение

като за начало почни с тези дет са ти харесали поста

чеверме наясно ли си какво значи изчегъртване на ГЕРБ явно не защото това е решение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

чеверме наясно ли си какво значи изчегъртване на ГЕРБ явно не защото това е решение

не е решение на проблема - защото се слага от същия материал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Ами, елементална тролка си, Аглайке. Констатация е- не е оплюване, а пък да те мразя, не се надявай. Не си причинявам такива отрицателни чувства към някакви си никове във форум. А, вашите предложения ги виждам- изчегъртване и СДС.

И пак ще ти напиша, дано схванеш- не е твоя работа.

Що така те срам да кажеш за кой си гласувала :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Що така те срам да кажеш за кой си гласувала :giggle1:

гласувах за луна, защото не одобрявам Герджиков за президент, за министър на културата, да - но не е за президент

на втори тур няма да гласувам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

гласувах за луна, защото не одобрявам Герджиков за президент, за министър на културата, да - но не е за президент

Честно изказано мнение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Лудият Учен написа:

Честно изказано мнение...

то и военен, Радев не одобрявам - затова и за него не гласувам - военните са слушам и изпълнявам, за тях това е правилно и нормално - но не и за мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, M.Николов написа:

Смехурко!

Ама разбирам те, боли много, нали?

Партии на по два месеца да ви бият два пъти поред.

Много е гадно, съгласен съм.

А Николов пак е заложил на победителя.

:giggle1:

За пореден път се доказа че ГЕРБ е най стабилната партия , независомо от фейкометните бури и накъде ви отвее ветропоказателя , вас, шараните :)

преди 21 часа, M.Николов написа:

А Николов пак е заложил на победителя.

Сам не се усещаш как се излагаш с тази сентенция ? . За пореден път николоффф е заложил на провалящите се партии които са му вързали тенекия :)

И той си мисли че е избрал "поредното ново" . Поредното .

Честито на печелившите шарани.

Нали разбираш че шараните винаги се мислят за печеливши ?

Радвай се... шаран :hit:

преди 6 часа, gagodrago написа:

Троло20 пак стана за смях и го навряха където му е мястото... :giggle1:

Къде е вашето БСП бре :) 

тоталенпровал. По ниски резултатиимали ли сте в цялата история на провалената ви партийка ?

Не разбра ли че митроолигархията , начело с юмручето на мухльото , гледа как да се оттърве от вас, ретроградните, и да префасонира червеното ляво в ново отражение на същата тазиолигархия и Задкулисие ?

Точно те пак ще ви управляват, но вече "изчистени" и преплакнати  с новите кокорчовци  които да оберат вашия вот

И вие ще с радвате и ще им ръкопляскате. :)

преди 4 часа, absurt написа:

Простакът е непобедим.

Така е.

Няма спор.Затова и победиха с най ниска възможна избирателна активност.

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

Всъщност, изборите за парламент увлякоха едновременно хората да пуснат глас и за президент.

Сега когато им е все тая, избирателната активност подозирам ще е още по катастрофално ниска.

Затова Герджиков има шанс. Дано разума надделее над хаоса.

Разбира се, червената мафия ще направи всичко възможно мухльото да спечели. Иначе защо бе тоя зор с кокорчовците ?

Та нали точно те са опората на едно  пРезилдентско авторитарно диктаторско мразещо управление .

Диктатора трябва да се запази .  На всяка цена.

ПАрадокса е че всичко това ще ви се натресе под формата на... "борба с диктатурата" , както преди мотото беше "мутри вън" , а вкараха мутрите вътре :) 

Ще си имате диктатор узурпирал всичката власт, малко остана и да пречупи съдебната, под мотото "борба с диктатурата и едноличната власт"

:) 

Каква пародия а ?

Заслужавате си я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, absurt написа:

Само се питам, Николов ментално все в детската градина ли ще си седи и ще залага на въздухари?

Когато стигнеш Николов ментално, може и да ти обясни защо гласува по определен начин.

Лошото е, че това едва ли ще стане скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, M.Николов написа:

Когато стигнеш Николов ментално, може и да ти обясни защо гласува по определен начин.

Лошото е, че това едва ли ще стане скоро.

Еха, в трето лице си говориш. ВЕрно, няма как да те стигна ментално.376433296_download(16).gif.e8dfa2a07b75833e9485b9c9f95671c6.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...