Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

jhoro
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 22 минути, miro20 написа:

Че тогава защо ни е служебен премиер ???

Абе смехурко, така и не разбра че трагичното в цялата ситуация е че до деня на самите избори, този който е ОТГОВОРЕН за процеса на изборите, този чието правителство е ОТГОВОРНО и трябва да направи организацията и провеждането на изборите , НЕ Е ЗНАЕЛ какво се брои в контролните разписки !!!!

:)

Е няма такъв виц :)

Мирко,миличък,какво стана ??? ГЕРБ щеше да има 28% , а "Продължаваме Промяната" 12% ??? Аха и за малко да познаеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 5 минути, Лудият Учен написа:

Мирко,миличък,какво стана ??? ГЕРБ щеше да има 28% , а "Продължаваме Промяната" 12% ??? Аха и за малко да познаеш...

Е ако питаш мен, аз желаех над 30%. Скромно посочих реалните 28%.  :) 

Е, не били 28 а 25. Е и ?

При такава ниска избирателна активност, резултатите са леко изкривени спрямо волята на суверена.  Това даде шанс на спекулантите луъжци кокорчовци.

В нормална държава това няма как да се случи .

Отделно никой не е отхвурлил съмненията за манипулриан машинен вот.

Странно как цял ден ГЕРБ водеха в проучванията, и хоп... процентите единствено и само за ПП почнаха накрая да се помпат помпат.... :)

Същото каза и Борисов предималко . Сценария се повтори както при ИТН на предишните избори . Само че сега са  кокорчовците на тяхно място .

Реално погледнато ... Докато другите страдат и ревът, кой от щастие, кой от загуба, ГЕРБ са си същите. С приблизително еднаква електорална подкрепа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Че тогава защо ни е служебен премиер ???

Абе смехурко, така и не разбра че трагичното в цялата ситуация е че до деня на самите избори, този който е ОТГОВОРЕН за процеса на изборите, този чието правителство е ОТГОВОРНО и трябва да направи организацията и провеждането на изборите , НЕ Е ЗНАЕЛ какво се брои в контролните разписки !!!!

Е няма такъв виц :)

Смехурко, правителството организира изборите отлично.

Броенето на гласове и разписки е работа на ЦИК и РИК.

Кога ще ти влезе това в кухата кратуна?

:giggle1:

преди 29 минути, miro20 написа:

Странно как цял ден ГЕРБ водеха в проучванията, и хоп... процентите единствено и само за ПП почнаха накрая да се помпат помпат....

И тепърва ще се увеличава разликата, аз примерно гласувах чак след 18.00 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, M.Николов написа:

Мобилизирахте се, няма спор :giggle1:

Само че ще ти припомня каква бе причината за провала на Слави - политика  и пропаганда базирана на омраза, няма бъдеще.

В един момент когато няма кого да мразите, увисвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, M.Николов написа:

Смехурко, правителството организира изборите отлично.

Броенето на гласове и разписки е работа на ЦИК и РИК.

Кога ще ти влезе това в кухата кратуна?

При 85% паралелно преброяване,"Продължаваме Промяната" водят с 3.3% пред ГЕРБ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Мобилизирахте се, няма спор :giggle1:

Само че ще ти припомня каква бе причината за провала на Слави - политика  и пропаганда базирана на омраза, няма бъдеще.

В един момент когато няма кого да мразите, увисвате.

Тези са по-различни.Пролича си и в кампанията.

Този път мисля няма да ви се размине.

преди 5 минути, Лудият Учен написа:

При 85% паралелно преброяване,"Продължаваме Промяната" водят с 3.3% пред ГЕРБ...

Чудесно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Този път мисля няма да ви се размине.

Какво трябва да "ни се размине" ??

Нещо тричленки ли ще правите пак или кво ? :) 

Ама ти не си комуне нали, не си от БСП, никога не си и помислял такива неща :giggle1:

Това което виждам че няма да ни се размине всяка седмица да се теглят по половинмилион заеми, дето никога няма да ти кажат за какво отиват.

Няма да ни се размине назначаване в ББР на роднини и познати на Кирето, дето ги назначава под предлог за борба с корупцията.. Ще се прерапределят и крадат пари за строежите които в близко бъдеще няма да се строят.... и какво ли още ни чака...

Няма да ти се размине и нов електромобил дето ще го чакаш на куковолято от албанския мошенник....  и т.н. :)

Разбира се под предлог "борба с корупцията" :) :)  И ти ще ръкопляскаш де ще ходиш.... :hit:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Само че ще ти припомня каква бе причината за провала на Слави

Провал на Слави?!? Та той с появата си на практика катурна ГЕРБ! Ако не беше той, хората нямаше да повярват, че може да има нещо различно от ГЕРБ, БСП и ДПС и  Кирчо и Кокорчо нямаше да съществуват.

Явлението "Слави" е провал единствено за ГЕРБ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега този уж познава чуждото управление - ако и той почне с познатата мантра с оправданията - те предните - е ясен и той що за стока е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Та той с появата си на практика катурна ГЕРБ!

Колкото и да се гърчите, масираната фейк кампания, репресии и тотални лъжи не постигнаха нужния ефект.

Много други партии им се счупиха зъбките. ДееБъ, Маямите, Слави и т.н. се провалиха тотално дори без някой да ги плюе.

Както казах много отдавна.. предозирате с лъжите.

Затова ГЕРБ не са си променили процентите, просто миньоните си искат нов вожд и се прехвърлиха към новите месии.

Питай николофффф колко пъти тази година смени месиите и вождовете си дето да им се кланя :) :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Колкото и да се гърчите, масираната фейк кампания, репресии и тотални лъжи не постигнаха нужния ефект.

Колкото и да се гърчиш, нужният ефект е постигнат - Герб са история. Мисля че ти е време да почнеш да припяваш песента "ама аз никога не съм подкрепял Боко, даже съм го критикувал"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ivottoshev написа:

Колкото и да се гърчиш, нужният ефект е постигнат - Герб са история. 

Това е някакъв психопроблем... да наричаш първия или втория " вече са история"  :) 

А какво са другите след 3-то място тогава  ?

Наистина понякога толкова сте заслепени и разпенени от омраза, че чак не се усещате  какви простотии плямпате :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Какво трябва да "ни се размине" ??

Нещо тричленки ли ще правите пак или кво ? :) 

Не, надявам се само да ви дадат възможност да докажете невинността си в съда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Това е някакъв психопроблем... да наричаш първия или втория " вече са история"  :) 

А какво са другите след 3-то място тогава  ?

Наистина понякога толкова сте заслепени и разпенени от омраза, че чак не се усещате  какви простотии плямпате :) 

Редактирах си поста. Погледни добавеното!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Питай николофффф колко пъти тази година смени месиите и вождовете си дето да им се кланя :) :)

Така прави Николов, да!

Който не работи в парламента по начина, по който очаква Николов, губи подкрепата на Николов.

Когато повече хора започнат да правят същото, тогава България ще се оправи.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Колкото и да се гърчиш, нужният ефект е постигнат - Герб са история. Мисля че ти е време да почнеш да припяваш песента "ама аз никога не съм подкрепял Боко, даже съм го критикувал"

да ти кажа друг изостава в историята

преди 7 минути, M.Николов написа:

колкото корни доказа невинната си приватизация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, M.Николов написа:

Е точно там ви е проблема. Че много от нещата остават хвърени в ефира, особенно от комунето Чашков, дето после абсолютно нищо не доказва :) 

Само че 80% ивохристовчета като теб не им требе съд и присъда... важното е че някой е казал че ББ яде хора, краде милиарди, държи кюлчета и пачки излезли от употреба  копюри евро, като освен това си има и цяла банка... ама си държи в чекмеджето за кеф да си брои вместо овце за заспиване, банкноти :) :)

Ами вЕрвай си ...

преди 23 минути, M.Николов написа:

Така прави Николов, да!

Който не работи в парламента по начина, по който очаква Николов, губи подкрепата на Николов.

Когато повече хора започнат да правят същото, тогава България ще се оправи.

:hush:

Да, така са ти внушили да мислиш. За по умните това означава лансиране на поредния проект за лов на шарани .

И ти се ловиш и песен им пееш :) 

България ще се оправи когато свършат шараните като теб.

Ама много сте бре..  няма как... ще дълбаем дъното още дълги години .

Това е точно  като за теб казано :

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=651628262497580&id=100029512371160

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смехурко!

Ама разбирам те, боли много, нали?

Партии на по два месеца да ви бият два пъти поред.

Много е гадно, съгласен съм.

А Николов пак е заложил на победителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, M.Николов написа:

Смехурко!

Ама разбирам те, боли много, нали?

Партии на по два месеца да ви бият два пъти поред.

Много е гадно, съгласен съм.

А Николов пак е заложил на победителя.

Партии на по 2 месеца, които нищо не са направили, но пък обещават като за световно. И такива като Николов кълват на голите куки. Николов кълва на чалгарите, с пяна на уста и боготворящ ги поглед се би на барикадите, и точно за 2 месеца ги разлюби. Сега е влюбен в Макс и Мориц- пак искрено и дълбоко, пак с боготворящ и екзалтиран поглед. Само се питам, Николов ментално все в детската градина ли ще си седи и ще залага на въздухари?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, miro20 написа:

В нормална държава това няма как да се случи .

Реално погледнато ... Докато другите страдат и ревът, кой от щастие, кой от загуба, ГЕРБ са си същите. С приблизително еднаква електорална подкрепа.

В нормална държава нямаше да има ГЕРБ,мафия завладяла държавата.В НОРМАЛНА държава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, hristo58 написа:

В нормална държава нямаше да има ГЕРБ,мафия завладяла държавата.В НОРМАЛНА държава.

Който не познава световната история, си въобразява, че България е уникална и неповторима- в лошото, разбира се. Дали не вярва, че мафията се е зародила тук и не е владяла нито САЩ, нито Италия, нито която и друга държава? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Партии на по 2 месеца, които нищо не са направили, но пък обещават като за световно. И такива като Николов кълват на голите куки. Николов кълва на чалгарите, с пяна на уста и боготворящ ги поглед се би на барикадите, и точно за 2 месеца ги разлюби. Сега е влюбен в Макс и Мориц- пак искрено и дълбоко, пак с боготворящ и екзалтиран поглед. Само се питам, Николов ментално все в детската градина ли ще си седи и ще залага на въздухари?

Ти за кой гласува ? Пусна глас за Москов, ама се сети, че се гушна с Цецо Апартамента и си изяде бележката от разочарование ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Ти за кой гласува ? Пусна глас за Москов, ама се сети, че се гушна с Цецо Апартамента и си изяде бележката от разочарование ? 

Не, Аглайке, аз съм добре финансово, та бележки не ми се налага да ям. Мисли му ти, дето разчиташ на тролските жълти стотинки. 

ПП. Не че нещо, ама правилният въпрос е "Ти за КОГО гласува?" Учи се в началните класове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

Не, Аглайке, аз съм добре финансово, та бележки не ми се налага да ям. Мисли му ти, дето разчиташ на тролските жълти стотинки. 

ПП. Не че нещо, ама правилният въпрос е "Ти за КОГО гласува?" Учи се в началните класове.

Правилното е за КОИ, защото се гласува за партия, а не за един силен лидер, както ти си свикнала :giggle1:

Ама така и не отговори, що те е срам от избора ти ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, ivottoshev написа:

---------

Троло20 пак стана за смях и го навряха където му е мястото... :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...