Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя версия да избера

Препоръчан отговор

Имам програма с няколко версии като Technician и  AdvancedPE. Въпроса ми е ,коя е по пълна и подробна,за да избера нея. благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нещо по-подробно - какви точно са тези програми и за какво са? Google не помага ли?

Като гледам не си нов във форума, предполагам знаеш правилата и пак не си задал правилно нито въпроса, нито заглавието ти е по правилата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Raze написа:

А нещо по-подробно - какви точно са тези програми и за какво са? Google не помага ли?

Като гледам не си нов във форума, предполагам знаеш правилата и пак не си задал правилно нито въпроса, нито заглавието ти е по правилата.

Кое точно не е по правилата, не разбирам. Старая се колкото мога по малко думи да използвам. Затуй не пиша и името на програмата, според мен няма значение то, въпроса ми е по принцип, как да се постъпи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи чакаме някой с кристално кълбо да отговори, като отгатне за какво става въпрос.....

Правила на форума - kaldata.com - Форуми

Цитат

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mr. ?? написа:

Коя е въпросната програма? 

Ти пък сега...ако няма да предлагаш нещо, защо се обаждаш? Човека пита принципно как да постъпи, избери един от двата грешни отговора и отговори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,просто кажете коя от двете версии да избера и това е. Какво сложно има, за абстрактни разсъждения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Христо Влъчков написа:

Трети няма. Питам все пак коя от двете да избера?

Тук е възприето така: Питаш по въпрос, като даваш подробна информация и ти се отговаря. Всичко останало е неуважение към тези, които ви отговарят. Оня ден не напразно ти се изтри другата тема, след като те предупредих предварително, че масово нарушаваш правилата. И тези на форума и тези, които съществуват между двете страни.

"Какво сложно има, за абстрактни разсъждения." 

Щом за теб няма нищо сложно за абстрактни разсъждения - оправяш се сам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Raze написа:

Значи чакаме някой с кристално кълбо да отговори, като отгатне за какво става въпрос.....

Правила на форума - kaldata.com - Форуми

Или да се включи и да отгатне по-тайнствен начин някой добър магесник 7doAjyj.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Христо Влъчков написа:

Трети няма. Питам все пак коя от двете да избера?

Има - "Professional" !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Има - "Professional" !

И "Enterprise"...

Цитат

Do Your Data Recovery 7.6 Professional | Technician | Enterprise | AdvancedPE Edition | Portable | RePack by Phoenix

Това каза моята топка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като няма трети вариант, а други по кристални топки намериха, значи по-добре = никакъв вариант, защото явно не знаеш за какво да ползваш програмата.

Успех!

п.п. Понякога единственото решение е = Не се занимавай с нещо от което не разбираш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Христо Влъчков написа:

Имам програма с няколко версии като Technician и  AdvancedPE

преди 3 часа, plamen_petrov_80 написа:

Има ли шанс това да е самозареждаща версия на програмата?

Точно в десетката ще се окажеш.

преди 6 часа, Христо Влъчков написа:

Абе ,просто кажете коя от двете версии да избера и това е. Какво сложно има, за абстрактни разсъждения.

Отваряш страницата със сравнение на версиите на програмата и меткаш стрелчкаа за дартс.
И като избереш най-пълната и не знаеш в коя какво къде се прави, ко прайш? Свирки...
Упсс, нова тема: Имам една програма, какво да правя с нея...
И вземи си научи правилата! Никъде не се забранява споменаване на имена на програми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, цър-вул написа:

Точно в десетката ще се окажеш.

Имах си аз AdvancedPE да е друго. То е, като да си отвориш хладилника и изненадано да възкликнеш "Я! Хладилник!".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автора, попита едно, а какво се получи, не било по правилата запитването.Академиците, от девет чешми вода докараха, но човека остана жаден,а коментарите, дали бяха по правилата, браво, само унижения и нищо по темата. А св***и написано в по горен коментар, дали е по правилата, защото за нецезурни и  вулгарини думи слагат бан. За думата чу***e,Г-н Бойчев прилага правилника, макар,че децата от трети клас говорят така.

П.П  св***и е свалки, а чу***e чуване, пак повтарям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, balki65 написа:

Автора, попита едно, а какво се получи, не било по правилата запитването.Академиците, от девет чешми вода докараха, но човека остана жаден,а коментарите, дали бяха по правилата, браво, само унижения и нищо по темата. А св***и написано в по горен коментар, дали е по правилата, защото за нецезурни и  вулгарини думи слагат бан. За думата чу***e,Г-н Бойчев прилага правилника, макар,че децата от трети клас говорят така.

П.П  св***и е свалки, а чу***e чуване, пак повтарям.

Остави ги balki65, на тях това им е манталитета. "Академиците" се познават през девет планини, въпреки че надали имат въобще някакво образование.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е проблемът да напишеш за кой продукт става дума или в сайта на програмата:

преди 21 часа, цър-вул написа:

Отваряш страницата със сравнение на версиите на програмата

Смятам, че е указано на прост разбираем български!
Ама май е най-добре темите на такива като вас двамата да си остават без отговор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Христо Влъчков написа:

Остави ги balki65, на тях това им е манталитета. "Академиците" се познават през девет планини, въпреки че надали имат въобще някакво образование.

Значи, останахте само двамата с Балки  баш академици. Хвани единия, цапни другия!

преди 6 часа, цър-вул написа:

И какъв е проблемът да напишеш за кой продукт става дума или в сайта на програмата:

Смятам, че е указано на прост разбираем български!
Ама май е най-добре темите на такива като вас двамата да си остават без отговор!

Предложението ти е прието от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kolev71 написа:

Значи, останахте само двамата с Балки  баш академици. Хвани единия, цапни другия!

Предложението ти е прието от мен.

Ще хвана да си разплета чорапите от изявлението ви, желая Академиците да не пишат повече при мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Христо Влъчков написа:

Ще хвана да си разплета чорапите от изявлението ви, желая Академиците да не пишат повече при мен. 

Едва ли ще има някой да ти отговаря на глупавите въпроси. Ти и долните си гащи да разплетеш, ще си същата шамандура!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Имам проблем с един хакер/ може би/... от  5 години.   Получавал съм всякакви предложения , които можете и не можете да си представите. От всякакви хора/ гоогле,адвокати, всекакви неща..../    И какво да направя за да не ми досажда?... нищо засега.

Всеки ден по 5 пъти се опитва да влиза а акаунта ми. Добре ,че съм турил  интересни неща като пароли и тем подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи си компютъра, и го изхвърли през прозореца. Гарантирано решава всякакви проблеми с хакери.

Пък ще спреш и на нас да досаждаш с глупости :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...