Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Преброяване 2021 г

Препоръчан отговор

преди 2 минути, _nib_ написа:

ако им се видят много....

3-ма.. на 1,11 декара... не ми пука.....22 години съм блъскал като бизон зад Океана... Няма да стане!

Чувал с пари инвестирах тука...сега искат да рабоъя до 10... нема да стане!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

некаде ми попадна някаква конспирация....

,,до 2030 частната собственост трябвало да изчезне"

само корпорациите ще разполагат с такава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _nib_ написа:

Той и Joseph Robinette си мисли, че .... ще е ьив цял живот! Ама...ня, 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _nib_ написа:

тряа знаят колко квадрата се падат на човек...

ако им се видят много....

ще разположат талибанЕ....

дън тий самотно

в зората на ,,демокрацията"...

поземлените комисии като сбираха документи....

се оказа че България не е 111 000кв.км....

ами нейде към 150 или 170 000...да не ви излъжа...излезе

Успяхме да се преброим през нощите! Жалка история...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, valka79 написа:

Здравейте. Има ли някой, който се е преброил електронно? Пълно безобразие! Цял ден ми дава - bad gateway, server error . Какви са тези програмисти..

държавни програмисти

като видиш държавните сайтове какви са 

и в рекламата ти дават поща през АБВ 

не се знае какво ще ти стане с личните данни

най- добре си чакай чантажията да те преброи

преди 14 часа, NewRedDragon написа:

Какво общо имат програнистите тук?

много общо имат

не се прави така

министрите са дали някаква заповед

прави се сайтче от куцо и сакато

на държавна работа  с в ръзки

понеже неможе да си намери в частния сектор

преди 11 часа, NewRedDragon написа:

ама ....наистина...тия дето сме 2 "паспорта"... кВо Шъ пишем :) 

кажи че нямаш

ако все пак настояват кажи другия го дадох на едни афганистанци

преди 11 часа, ice_lion__01 написа:

Не ви ли се струва съмнително цялото това преброяване? Става въпрос че не искат само име и ЕГН, ами искат и един куп неща които не ги интересуват. Например какво е жилището, има ли топлоизолация, колко стаи има, кой учи, кой работи, с какво пътува и др. подобни глупости. Малко понамирисва цялата работа....

предполагам че ще се вкара в някакъв искуствен интелект информацията да я  обработи и от министерство на  икономиката от резултатите ще си направят някакви изводи за инвестиции и бизнес

преди 10 часа, _nib_ написа:

тва   не е проблем

всеки ще си направи корпорация и ще има 8 милиона корпорации

и ще заобиколим системата както е било винаги 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин слушах, че сутринта е имало атака от китайци, а след обяд към 15 - от шведски IP-та (или обратно), като следобедната атака е била 10 пъти по-масирана.
Но и двете атаки били на ниво сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема опитах се да се регистрирам правя стандартните процедури имейл , три имена ,парола , стигам до индефикатор давам от падащото меню ЕГН пиша си егнто и след това номера на личната карта , и кога е издадена и като дам на регистрирай греда няма намерено лице все едно не съществувам . Как да го оправя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да го оправиш. От там трябва да го оправят, предполагам е въпрос на време. И аз от сутринта се мъча да се преброя и още съм на половината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, valka79 написа:

Сайта крашва! Не работи. Кой е виновен?

Сървърите които нe могат да обработят всички завки едновременно?:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, защо не се спрете с глупавите конспирации? Само се излагате така и ставате за смях!

1. Въпрос за телевизорите вече няма, защото се предполага, че вече всяко семейство разполага с телевизор у дома си.

2. Въпросите са свързани предимно с жилището - какъв е типът на жилището, колко квадратни метра е,  колко стаи има, колко квадратни метра са, имате ли кухня, или  кухненски бокс, мазе, таван, гараж, складово помещение, ателие, дали жилището е достъпно за хора с увреждания. Също така има и въпрос дали има хора с увреждания в домакинството, достъпно ли е за тях жилището. Идеята на последните въпроси е, вероятно да се види колко точно са хората с увреждания в България, в какъв тип жилища живеят, може би (надявам се), чрез тази информация може да започнат програма за преустройства и достъп на жилищата, лично аз имам нужда от това. Също така има въпроси с какво се отоплявате, готвите и топлите вода за къпане, миене и готвене, вероятно, за да се разбере колко хора имат достъп до отопление и вода и колко са затруднени.

3. Също така, за ваша изненада ще броят и бездомните хора и ще разберат по какви причини са станали бездомни.

4. Ще се броят и циганите. Включени са въпроси за различните тип жилища - сглобяеми, каравани, абе, всякакви.

5. Въпросите за работата и доходите е с цел да се види колко хора са добре финансово и материално и колко имат нужда от подпомагане.

6. В преброяването ще бъдат включени и току - що родените до 6 септември бебета. Целта е да се види точната демографска картина у нас.

7. Ще има и въпроси за родителите - има ли кой да гледа децата им докато са на работа, колко време им отнема пътя до работното място, колко са самостоятелни децата, къде учат...........

МОЛЯ ВИ СЕ, СПРЕТЕ С ГЛУПАВИТЕ КОНСПИРАЦИИ! ЦЕЛТА НА ПРЕБРОЯВАНЕТО Е ДА СЕ ПОЛУЧИ ТОЧНА ДЕМОГРАФСКА КАРТИНА, КАКТО И ДА СЕ ВИДИ КОИ ХОРА ИМАТ НУЖДА ОТ ПОМОЩ, КОЛКО СА БЕЗДОМНИТЕ, ПЕНСИОНЕРИТЕ, ХОРАТА С УВРЕЖДАНИЯ................... НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ВЗЕМЕ ДОМОВЕТЕ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mickey_Mouse_love написа:

7. Ще има и въпроси за родителите - има ли кой да гледа децата им докато са на работа, колко време им отнема пътя до работното място, колко са самостоятелни децата, къде учат...........

Интересно как точно ще е формолиран този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Те са няколко въпроса, с възможност за повече от един отговор. Целта е да се види колко родители в България имат на кого да поверят децата си следобед или докато са болни и колко нямат. Вероятно на базата на тази информация може да направят някаква програма за подпомагане на семействата с деца, относно гледането на децата. Може би ще се прецени дали има нужда от повече дневни центрове/ занимални, дали да са безплатни................

Факт е, че вече не е като по наше време, когато нас ни гледаха баби и дядовци. Те се пенсионираха рано и можеха да ни гледат, а бяха и здрави. Сегашните баби и дядовци работят до 70 годишна възраст, услугите на бавачки са скъпи, а големите братя 8 сестри не кипят от ентусиазъм да с грижат за по - малките, често и не могат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Ох, защо не се спрете с глупавите конспирации? Само се излагате така и ставате за смях!

1. Въпрос за телевизорите вече няма, защото се предполага, че вече всяко семейство разполага с телевизор у дома си.

2. Въпросите са свързани предимно с жилището - какъв е типът на жилището, колко квадратни метра е,  колко стаи има, колко квадратни метра са, имате ли кухня, или  кухненски бокс, мазе, таван, гараж, складово помещение, ателие, дали жилището е достъпно за хора с увреждания. Също така има и въпрос дали има хора с увреждания в домакинството, достъпно ли е за тях жилището. Идеята на последните въпроси е, вероятно да се види колко точно са хората с увреждания в България, в какъв тип жилища живеят, може би (надявам се), чрез тази информация може да започнат програма за преустройства и достъп на жилищата, лично аз имам нужда от това. Също така има въпроси с какво се отоплявате, готвите и топлите вода за къпане, миене и готвене, вероятно, за да се разбере колко хора имат достъп до отопление и вода и колко са затруднени.

3. Също така, за ваша изненада ще броят и бездомните хора и ще разберат по какви причини са станали бездомни.

4. Ще се броят и циганите. Включени са въпроси за различните тип жилища - сглобяеми, каравани, абе, всякакви.

5. Въпросите за работата и доходите е с цел да се види колко хора са добре финансово и материално и колко имат нужда от подпомагане.

6. В преброяването ще бъдат включени и току - що родените до 6 септември бебета. Целта е да се види точната демографска картина у нас.

МОЛЯ ВИ СЕ, СПРЕТЕ С ГЛУПАВИТЕ КОНСПИРАЦИИ! ЦЕЛТА НА ПРЕБРОЯВАНЕТО Е ДА СЕ ПОЛУЧИ ТОЧНА ДЕМОГРАФСКА КАРТИНА, КАКТО И ДА СЕ ВИДИ КОИ ХОРА ИМАТ НУЖДА ОТ ПОМОЩ, КОЛКО СА БЕЗДОМНИТЕ, ПЕНСИОНЕРИТЕ, ХОРАТА С УВРЕЖДАНИЯ................... НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ВЗЕМЕ ДОМОВЕТЕ!

Мисля че имат някакъв гаден хитлерски план трябва да сме на щрек  каква информация даваме

Цитат

Преброяването на населението и жилищния фонд се провежда на декларативен принцип и не се изисква доказването на информацията от лицата пред органите на преброяването, както и предоставяне на копия на документи.

значи мога да го  метна по  нанадолнището

преди 21 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Сегашните баби и дядовци работят до 70 годишна възраст, услугите на бавачки са скъпи, а големите братя 8 сестри не кипят от ентусиазъм да с грижат за по - малките, често и не могат.

това е логическа глупотевина

и какво баба му и дядо му работят щото не им стига обща 700 лв пенсия минимално

и 1200 лв обща минимална заплата

и немогат да платят надницата на детегледачка 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, valka79 написа:

Здравейте. Има ли някой, който се е преброил електронно? Пълно безобразие! Цял ден ми дава - bad gateway, server error . Какви са тези програмисти..

На мен не ми се отваря, сигурно, защото съм извън България и не ме броят за българин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Profruit написа:

Не съм наясно

И аз не съм наясно с народа си ... водя се българин, но се считам за тракиец. 

Дали е предвидено друго самосъзнание?! 

В случая кой преброяват?! Тези които са в България или въобще, които имаt българско гражданство?! 

Ми, ако преминавам през VPN?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dioib написа:

И аз не съм наясно с народа си ... водя се българин, но се считам за тракиец. 

Дали е предвидено друго самосъзнание?! 

В случая кой преброяват?! Тези които са в България или въобще, които има българско гражданство?! 

Ми, ако преминавам през VPN?! 

На мен ми забраняват да се преброя, код 1020. Достъпът е отказан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Достъпът е отказан.

Нормално е. Достъпа е само за диви българи! :) 

п.п. И мърси ънци ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dioib написа:

п.п. И мърси ънци ... :) 

Тоест за мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Тоест за мен :)

Каквото сам програмист си направи е негово! ;) Другите търсят вина в него, защото не могат да са с две леви лицъ. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пИши я бегАла таа територия....

и земеделската земя е почти изкупена....

ще подпъхнат некой закон....и кой сАка-автономен район....

и туук-таме некой  'ндианец...за цвет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _nib_ написа:

и земеделската земя е почти изкупена....

Не, не е изкупена, а вече е във владение на общината. ;) 

Въпрос на време е да почне последната ликвидация на български имоти непотърсени от наследниците ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Нали ви дадох картата що не четете?

Пенчо бре чети, Пенчо не чете
Пенчо бре учи, Пенчо пак не ще :)

А майсторката на шаржа е ясна, видя картата и почна да сипе акъл А как се изцепи за GPS да нее казвам

Ето е картата за неразбрали

https://census2021.bg/wp-content/uploads/2021/06/karta_jilishta_16str_obrazec.pdf

преди 11 минути, dioib написа:

Каквото сам програмист си направи е негово! ;) Другите търсят вина в него, защото не могат да са с две леви лицъ. ;) 

И съм от НИИЧАВО та още повече да ги е яд :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petie1 написа:

И съм от НИИЧАВО та още повече да ги е яд :)

Не мисля, че това е целта ти ... :) 

Просто правиш каквото си знаеш, а те .... каквото не знаят. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dioib написа:

Не, не е изкупена, а вече е във владение на общината. ;) 

Въпрос на време е да почне последната ликвидация на български имоти непотърсени от наследниците ... 

а?общината?

не ми се верва....

общината....общността я има само при мормоните и в кибуците....

другото е ОПГ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване