Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо днешните мъже си падат по джендърски коли

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, jhoro написа:

А определяй де!

Пп. Когато управлявам автомобил:

• вътре не се пуши - ИЗОБЩО;
  • в багажника постоянно стои само чантичката с основните неща (крик, триъгълник, аптечка, пожарогасител ...);
  • ароматизатор не се ползва;
  • поне веднъж седмично се мие отвън, а при нужда - и отвътре.

Хубаво правиш, и аз съм така. С разликата че имам доста повече неща в багажника и миенето не е по график, а когато видимо се замърси.

Дано когато имаш свой да правиш същото.

Освен

Цитат

(крик, триъгълник, аптечка, пожарогасител ...);

трябва да има и компресор за гумите, въже за теглене, кабели за стартиране ако стане нещо с акумулатора, вода, кърпи микрофибърни, дребни ръчни инструменти и други неща според нуждите. Бухалката, брадвата и чука за превъзпитание са естествено задължителни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- компресор за гумите - има „гумаджии”!
- въже за теглене и кабели за стартиране, ако стане нещо с акумулатора - за „Пътна помощ” и сервизи … не си ли чувал?
- вода, кърпи микрофибърни - тези неща стоят в „ръчния багаж”!
- дребни ръчни инструменти и други неща според нуждите - няма такива нужди. В колата имах само два ключа - контактен и резервен. Даже изгоряла лампа на фар или мигач не съм сменял сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, jhoro написа:

- въже за теглене и кабели за стартиране, ако стане нещо с акумулатора - за „Пътна помощ” и сервизи … не си ли чувал?
- дребни ръчни инструменти и други неща според нуждите - няма такива нужди. В колата имах само два ключа - контактен и резервен. Даже изгоряла лампа на фар или мигач не съм сменял сам.

На такива БАРОВЦИ мястото не е в този скромен форум, пълен с примитивни шофьори....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На такива БАРОВЦИ мястото не е в този скромен форум, пълен с примитивни шофьори....
Хубавото е, че сам си слагаш оценка „ПРИМИТИВ”!
Не разбрах само - с какво мога да помогна?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, jhoro написа:

Ако си на магистралата къде ще намериш гумаджия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Станислав Кьоров написа:

Ако си на магистралата къде ще намериш гумаджия?

„Ако си на магистрала“ ... кой ще те търпи, да сменяш гума???

Ти закъсвал ли си - на магистрала, в България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

„Ако си на магистрала“ ... кой ще те търпи, да сменяш гума???

Ти закъсвал ли си - на магистрала, в България?

Не съм закъсвал на магистрала ,в България ,затова питам.Как така, кой ще ме търпи, спирам в аварийната лента и я сменям по най бързия начин. Какъв е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Станислав Кьоров написа:

Не съм закъсвал на магистрала ,в България ,затова питам.Как така, кой ще ме търпи, спирам в аварийната лента и я сменям по най бързия начин. Какъв е проблема?

Докато извадиш инструментите - идва камиончето „Пътна помощ“ и те разкарва оттам! Обикалят постоянно!

Казвам ти го от личен опит - два пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Докато извадиш инструментите - идва камиончето „Пътна помощ“ и те разкарва оттам! Обикалят постоянно!

Не съм запознат , но постоянно пътувам по магистралата и найстина обикалят, просто не ми се е случвало до сега, благодаря за информацията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Станислав Кьоров написа:

Не съм запознат , но постоянно пътувам по магистралата и найстина обикалят, просто не ми се е случвало до сега, благодаря за информацията!

За нищо! Не питай старило - питай патило!
Но ... никак не са евтини! За 20 км ми взеха 50 лева - 2014 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, jhoro написа:

За нищо! Не питай старило - питай патило!
Но ... никак не са евтини! За 20 км ми взеха 50 лева - 2014 година.

Стана ми интересно, например пукам гума на магистралата и започвам да си сменям сам ,вече съм свалил спуканата гума и камиона идва, какво правим тогава? 😄😄😄😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Станислав Кьоров написа:

Стана ми интересно, например пукам гума на магистралата и започвам да си сменям сам ,вече съм свалил спуканата гума и камиона идва, какво правим тогава? 😄😄😄😄

Още „по-интересно“ ще стане - ако наистина я спукаш (да гръмне). А не - просто да омекне!
Тогава - ще събират колата поне един километър!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Още „по-интересно“ ще стане - ако наистина я спукаш (да гръмне). А не - просто да омекне!
Тогава - ще събират колата поне един километър!

По добре, да не се случват такива неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, jhoro написа:

Жоре не го казвай това друг път за да  не ти смеят и кокошките в обора….

Автомагистралата е обществен път и, и юрисдикция там имат само държавни органи каквито не са пътна помощ. Защо не ми дойде на мен и да ми каже да напусна магистралата? Имам една шибалка за коне в багажника, после и доцент Мангъров не мое го събра на съставните му части. Друг е въпроса, че не е безопастно да се сменя резервна гума в аварийната, но това го определя всеки за себе си, а не бай Зуй от пътна помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми е интересна темата за колите. Аз обаче, няма да мога да се запиша на шофьорски курсове, защото не отговарям на някои изисквания. Мисля, че за да караш кола, трябва да си здрав психически, а аз имах такива проблеми преди. Все пак, исках да ви попитам, какво ви е мнението за колите от марките Шкода и Пежо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

че то 2/3 от хората на пътя очевидно не са здрави психически... Шофират все едно са в паралелна реалност и ежедневно затвърждават първото ни място по брой катастрофи на глава от населението и първото по брой загинали при катастрофи на глава от населението...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак, исках да ви попитам, какво ви е мнението за колите от марките Шкода и Пежо?

Искаш да кажеш „марките Volkswagen и Пежо".
Не е до марка, а до конкретен автомобил - според поддръжката.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.10.2021 г. в 12:57, Бял Кон написа:

Аве Таранколу смешни сте вие умрели дъртаци вече бити карти, вечно гледащи в на другия паницата. Особено пък ти където ме преследваш във всяка тема, и си изливаш злобата и комплекските и очакваш другите да те аплодират. Явно само това удоволствие ти е останало в живота. Смешните сте вие защото, ако имахте толкова капацитет, за колкото претендирате,  щяха да ви оценят на запад и да карате едни достойни старини, да обикаляте света както правят всички пенсионери на запад с добре заработена пенсия, а не на стари години да тичате да слагате антени за да може да си платите нета и да си купите кисело мляко.

Ахаааа, а ти защо не пишеш в холандските или в датските форуми? Или поне в немските, английските? Тъкмо ще се смеем повече!

на 12.10.2021 г. в 17:15, Гост написа:

...Друг е въпроса че дори и със иридиеви свещи живота на мотора се скъсява. ...

Българинът като каже газ, разбира даже това дето му излиза отзад. Ако горното е вярно за старите двигатели на оловен бензин, то е вярно само за пропан-бутан (LPG). При двигателите на метан (CNG) е обратното, пробегът на двигателя се увеличава 2 до 3 пъти!

на 23.10.2021 г. в 13:16, Mystery__22 написа:

На мен също ми е интересна темата за колите. Аз обаче, няма да мога да се запиша на шофьорски курсове, защото не отговарям на някои изисквания. Мисля, че за да караш кола, трябва да си здрав психически, а аз имах такива проблеми преди. Все пак, исках да ви попитам, какво ви е мнението за колите от марките Шкода и Пежо?

Стават!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...