Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

носталгия по Бойко

Banesc
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 5 часа, criminall написа:

Герберасти да ми говорят за комунисти е ебати наглостта. 

Наглост е наритани комунета за корупция от министерството на икономиката, сега да са назначени за министри на икономиката.

Наглост е корумпирани комунета да ми говорят за борба с корупцията.

Наглост е да се издига президент с "комитет от ДС"

Наглост е кадри на трибуквени групировки, известни с рекет , побоища , изнудвания и всичкия комплект "хубостници" , сега да са министри на земеделието.

Наглост е кадри и ченгесари от преди 30 години да ми говорят за "промяна и ново начало"....

Наглост е псевдо-десни с разни Гномове и алоМаджовци да се прегръщат с комунета

И т.н. и т.н.

А ГЕРБ и СДС останаха единствени десни. Другите си показаха хамелеонските личица и безпринципния озверял глад за постове.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 79
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 минута, miro20 написа:

Наглост е наритани комунета за корупция от министерството на икономиката, сега да са назначени за министри на икономиката.

Наглост е корумпирани комунета да ми говорят за борба с корупцията.

Наглост е да се издига президент с "комитет от ДС"

Наглост е кадри на трибуквени групировки, известни с рекет , побоища , изнудвания и всичкия комплект "хубостници" , сега да са министри на земеделието.

Наглост е кадри и ченгесари от преди 30 години да ми говорят за "промяна и ново начало"....

И т.н. и т.н.

Най-после призна, че герберистите сте наглеци. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен СДС дали значеше "Служители на ДС" , "Сътрудници на ДС" или "Случайни Доносници на Службите"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според мен коалицията със сдс изяде главата на бойко но явно го натискат  от някое посолство 

и тук таме някоя корупция иначе се справяше

и имам чувството  че  им  намазал ските на новите управници откъм пътищата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Soviet Soldier написа:

Кои са комунягите тук? Бойко Методиев Борисов, членът на БКП от 1980 година ли? А президентът им Росен Асенов Плевнелиев, член на БКП от 1986 години? А кандидатът им за президент, който изгуби от Радев - Цецка, ами тя също е била член на БКП . . . :emoji_smiley-02: Точно гербераасти да обясняват ,как се борят с комунистите ми е направо смешно. 

А де, от 2 години им го плямпам това,  обаче хората си знаят тяхното.  Не било важно миналото, важното било сега какво говорят 🤣

преди 50 минути, Banesc написа:

и тук таме някоя корупция иначе се справяше

Ама тук таме само, и даже не постоянно.  Като спяха например грам не крадяха 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Michigan111 написа:

А де, от 2 години им го плямпам това,  обаче хората си знаят тяхното.  Не било важно миналото, важното било сега какво говорят

Същото е някой да те свързва все още с човек с който си се разделил преди години и ти да си съгласен с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тoни написа:

Много слабо. 

Знам знам, той този пие само 60+ градусови скоросмъртници и 70 градуса спирт от аптеката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Bubbles написа:

image.jpeg.665195372cf3d4f24769e66ea0f13cdc.jpeg

Ауу, това е златно. Преди месеци обясняваше, че не си герберски трол, въпреки че твърдеше, че Баце не бил корумпиран, защото няма доказателства да има къща в Испания, ами само тази в Банкя, сега "Дамаджаната" е олигарх с имоти за милиони. Повервахме ти колко си безпристрастен :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто Рашков ги посечя яко са много чувствителни. Единственото, което успяха да отвърнат е, че бил пияница. Толкова е забавно. 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тoни написа:

Откакто Рашков ги посечя яко са много чувствителни. Единственото, което успяха да отвърнат е, че бил пияница. Толкова е забавно. 😁

Ще стане и по забавно. Рошков никого още не е посякъл. И няма да посече! Ако имаше такава вероятност, отдавна да сме взели мерки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купени вот беше напълно достатъчен. Два поредни избори втори и много бяс. Сега всичко е в ръцете на правителството. Реформа на администрацията и герп с 5%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тoни написа:

Купени вот беше напълно достатъчен. Два поредни избори втори и много бяс. Сега всичко е в ръцете на правителството. Реформа на администрацията и герп с 5%.

Пари има - ще купуваме пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Тoни написа:

Ма нещо намаляват процентите, баце.  :D

Ще се вдигнат и процентите... По принцип, те процентите зависят от това каква работа си свършил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Трудно, когато и на местно  ниво вече не ги с страх.  Съдбата на НДСВ се задава. 

Ела да видиш "на местно ниво" не ги ле страх :) Даже и няма да се перчат сега, защото удара ще е страшен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Аз съм на местно ниво и ударът наистина ще е страшен. Провинцията казва чао на герп. 

Ще ти променим мнението - и не само.... Питай копейкин защо нае охрана на жена си .... и пак избра грешната фирна :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, не ме касае изобщо копейкин. Ама виждам как кметове тръгват с вятъра на промяната. А "вие" няма да ми промените мнението, защото песента ви е изпята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Coco1 написа:

Същото е някой да те свързва все още с човек с който си се разделил преди години и ти да си съгласен с това.

Същото е, ама почти друже. 

Ако преди си бил с блондинка,  и си я сменил с брюнетка,  можеш да го обясниш като въпрос на вкус.

Но да си бил с комунистически убеждения и да си се заклел във вярност в партията,  а след това да се обявиш за демократ и антикомунист, по скоро напомня на това, да си имал хомосексуална връзка и след това да се обявиш за нормален,  показвайки брюнетката.  🤣 Някои могат да се вържат наистина,  други (срещу $$$) могат да обясняват какъв мачо си,  дори собствените ти медии могат да те обявяват за женкар,  но нормално мислещите хора знаят, че п€д@ла си е п€д@л 😆 Така и комунистите.  

И друг път съм го казвал във форума, македонските българи имат много хубава поговорка - Никога нямай вяра на комунист,  най вече на бивш комунист. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Michigan111 написа:

Същото е, ама почти друже. 

Ако преди си бил с блондинка,  и си я сменил с брюнетка,  можеш да го обясниш като въпрос на вкус.

Но да си бил с комунистически убеждения и да си се заклел във вярност в партията,  а след това да се обявиш за демократ и антикомунист, по скоро напомня на това, да си имал хомосексуална връзка и след това да се обявиш за нормален,  показвайки брюнетката.  🤣 Някои могат да се вържат наистина,  други (срещу $$$) могат да обясняват какъв мачо си,  дори собствените ти медии могат да те обявяват за женкар,  но нормално мислещите хора знаят, че п€д@ла си е п€д@л 😆 Така и комунистите.  

И друг път съм го казвал във форума, македонските българи имат много хубава поговорка - Никога нямай вяра на комунист,  най вече на бивш комунист. 

До 89г клел и клел в вярност на партията са две различни неща, притискаха се хора и бяха съвсем други времена и.т.н явно не са ти ясни нещата.

Проблема е когато си останал комАнист особено на прага на 2022г. когато са изминали над 32г. от погребението на соца. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...