Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

носталгия по Бойко

Banesc
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 79
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 минути, Тoни написа:

Ей, винаги успяваш да ме разсмееш истински!  🤣

От многото грозданка ще да ти е смешно :drunk:

Ся Рашката свърза ли с теб или не можа :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Coco1 написа:

До 89г клел и клел в вярност на партията са две различни неща, притискаха се хора и бяха съвсем други времена и.т.н явно не са ти ясни нещата.

Проблема е когато си останал комАнист особено на прага на 2022г. когато са изминали над 32г. от погребението на соца. 

Е явно на тебе нещата са ти много по ясни 🤣 Изключително показателно е мисленето ти, показва защо 32 години сме в преход. 

Няма разлика за мене между едните и другите.  Едните са подлоги на вождовете,  другите са подлоги на подлогите,  готови да се закълнат в каквото каже партията, само и само да се уредят със службичка,  да са началници,  директори и т.н.. Това са ти днешните демократи, мисленето им е същото каквото е било преди 32 години,  и готовността им е същата,  тоест пак са готови да са нечии подлоги за да намажат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Michigan111 написа:

Е явно на тебе нещата са ти много по ясни 🤣 Изключително показателно е мисленето ти, показва защо 32 години сме в преход. 

Няма разлика за мене между едните и другите.  Едните са подлоги на вождовете,  другите са подлоги на подлогите,  готови да се закълнат в каквото каже партията, само и само да се уредят със службичка,  да са началници,  директори и т.н.. Това са ти днешните демократи, мисленето им е същото каквото е било преди 32 години,  и готовността им е същата,  тоест пак са готови да са нечии подлоги за да намажат. 

Има и такива като тебе на които всички са им едни и същи !

Явно трябва да се замислиш дали проблема не е в теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Coco1 написа:

От многото грозданка ще да ти е смешно :drunk:

Ся Рашката свърза ли с теб или не можа :giggle1:

Колаж, колаж дай. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Coco1 написа:

Явно трябва да се замислиш дали проблема не е в теб.

Разбира се, че е в мен проблема,  няма да е в другарите я 😆

преди 6 минути, Coco1 написа:

Има и такива като тебе на които всички са им едни и същи !

Да, има и мислещи.  Ко нещо а 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Тoни написа:

Носталгия по простотията и алчността. 

новите засега са само на думи докарани

дай да видим действията 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Ауу, това е златно. Преди месеци обясняваше, че не си герберски трол, въпреки че твърдеше, че Баце не бил корумпиран, защото няма доказателства да има къща в Испания, ами само тази в Банкя, сега "Дамаджаната" е олигарх с имоти за милиони. Повервахме ти колко си безпристрастен :) 

Аууу и подскачаш като пинчер и ръсиш такива гениални мисли заради един шарж?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Coco1 написа:

Аве допълнителни няма ли !? Минава 23.30 :giggle1:

пп. Погледни си аватара :giggle1:

Ставаш скучен... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тoни написа:

Ставаш скучен... 

Питах те нещо 

преди 11 минути, Coco1 написа:

Аве допълнителни няма ли !? Минава 23.30 :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Bubbles написа:

Аууу и подскачаш като пинчер и ръсиш такива гениални мисли заради един шарж?

Объркал съм се нещо. Случайно все се случва, твърдящите че не подкрепят герб, да повтарят опорките писани в ПИК и се подвеждам по тия съвпадения. То тука е държавата на случайностите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Coco1 написа:

Стинки

Не си досетлив. 

Не мога да ти схвана мисълта. По-добре давай с колажите, поне е забавно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Объркал съм се нещо. Случайно все се случва, твърдящите че не подкрепят герб, да повтарят опорките писани в ПИК и се подвеждам по тия съвпадения. То тука е държавата на случайностите. 

Пик?
Тия вие ги цитирате, аз само написах в гугъл Дамаджан Чашков и като видях шаржа веднага се сетих за тукашния Дамаджанчо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Bubbles написа:

Пик?
Тия вие ги цитирате, аз само написах в гугъл Дамаджан Чашков и като видях шаржа веднага се сетих за тукашния Дамаджанчо.

Мисля, че трябва да се върнеш към това, в което си най-добър, а не да се занимаваш с неща, които не са по силите ти. Концентрирай се върху прокламирането на гавра с трупове и жертви на всякакви ужасни катастрофи. Последния път беше доста ефектен. 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Тoни написа:

Мисля, че трябва да се върнеш към това, в което си най-добър, а не да се занимаваш с неща, които не са по силите ти. Концентрирай се върху прокламирането на гавра с трупове и жертви на всякакви ужасни катастрофи. Последния път беше доста ефектен. 

Гавра с какво?
Ти нормален ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Bubbles написа:

Пик?

Да бе, признах че е случайност. Тука е държавата на съвпаденията. Удари думичката "случайно" или "съвпадение" в търсачката и търси публикувани от мен и все едни случайности излизат :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Тoни написа:

Не мога да ти схвана мисълта. 

Челото ти е виновно

преди 6 часа, Тoни написа:

По-добре давай с колажите, поне е забавно.

Тoни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Тoни написа:

Ставаш скучен... 

Инфантилното поведение никога не е било забавно. Достатъчно е да му прочетеш 1-2 поста за да ти стане ясно, каква загуба на време е да му обръщаш внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...