Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Опасно ли е за главата?

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

Опасно ли е, ако те ударят силно отгоре с юмрук по главата и после ти се гади и ти се повръща? Въпросът ми е съвсем сериозен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Anneliese написа:

Опасно ли е, ако те ударят силно отгоре с юмрук по главата и после ти се гади и ти се повръща? Въпросът ми е съвсем сериозен.

викай спешна помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми ме удар по главата. Стана скандал. Сега не ме пуска в кухнята, а мама не иска да го обажда в полицията. И всичко това заради водата. Страх ме е да не умра след такъв удар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За водата, исках да се измия след разходката (мама ме кара да го правя, откакто почна това с ковида). Само че в същия момент племенницата ми се къпеше.  Като свърши, и изкрещях, че я мразя (защото тук сме като в дядовата ръкавичка и пък и все за нея всичко). И докато се миех, не съм чула как баща ми е дошъл отзад и ме удари.

Мама все го извинява с това, че е диабетик.

Даже баба не беше на моя страна.

Аз все едно си нямам дом. Заради нея нищо не може. Ни да си мия ръцете, ни нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаме и в кухнята, аз там исках да се измия, ама не, да не съм хабела водата за дребната.

Не съм сигурна, но май сестра ми и зет ми не са вече заедно, вече не си идват заедно както преди, и дребната идва при нас за ваканциите. Яд ме е, че сестра ми не е помислила за техен дом.

Тати толкова откачи, че искаше да махне новия монитор. Разрева и мама, а тя не е добре.

А на мен ми е лошо и не мога да хапна от шоколадовия кекс. Не мога и да повръщам, а ми се гади в гърдите.

Не, че децата си нямат дом при баща си, ама принцесата все у нас идва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не може само ти да си център на вселената, внуците са с предимство, а да крещиш на малко дете, че го мразиш хич не е зряло, та реакцията на баща ти е разбираема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

В някои случаи може да е и опасно. Зависи и от други фактори.

Весело посрещане на новата година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Anneliese написа:

В 4-ри сезон 9-та серия на "Балабол", една мамаша шибна един тъпанар в главата с бутилка. Той се ошемети. Напусна стаята. Излезе навън, прилоша му, повърна, припадна  и се строполи. Умря като куче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исус е казал : "Ако някой те удари по едната буза, предложи му и другата. Ако ти отнеме връхната дреха, остави му и ризата си."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Anneliese написа:

Като свърши, и изкрещях, че я мразя

каква тъпа отрепка си, май баща ти е единствения що годе нормален. На малко дете да говориш така, гнусно същество си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

и после ти се гади и ти се повръща

според мен си психясала - щом нищо от това не е реалност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той ДзВяРа! да му мисли ако се зимът дали да оди в тяааната къща па и какъв зет заврян ще е и какво го очаква...:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ДзВяРа! написа:

Поли, какво става, помирихте ли се вече?

Не, не ме пуска в кухнята, дори не мога да си взема чаша за колата.

А тя не е малка, на 17 е. Просто по навик я наричам дребси.

Наистина ми дойде до гуша. Тя спи в спалнята му, той - в кухнята, а мама при мен в стаята. То не се търпи вече. Не мога да си направя кафе даже, а ми се пие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е до празници, трябва ми собствено жилище! Така вече не се издържа! Без друго злобната ми и егоистична сестра иска да ме прати в лудницата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Любовче, не им се вързвай, те само искат да те накарат да се почустваш зле. Ти имаш ли си самостоятелна стая?

Имам, но какво от това? Баща ми не ме пуска изобщо да ходя до кухнята! И трябва да търпя това докато дребната е тук, щото сестра ми е мега проста и не ще да си потърси жилище, пък и е една такава претенция.................. Типично за козирог със самочувствие до небето без покритие и фенка на тъпия "Сексът и града".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Anneliese написа:

Не ми е до празници, трябва ми собствено жилище! Така вече не се издържа! Без друго злобната ми и егоистична сестра иска да ме прати в лудницата!

Не е възможно да се промени с нещо животът ти, ако ти не промениш себе си!

Според теб, всички са злобни и се държат зле с теб, но според това което разказваш, ти също си пълна със злоба към всички и непрекъснато мрънкаш. Така че - не очаквай те да се променят, ако ти самата не се промениш и не промениш характера си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ми опитал се да й намести бръмбарите в главата :lol6:

Сега серилозно: Ако наистина е ударена по главата то това си е за полицията и доста сериозно разследване но майсторката шаржа ако се е държала така викайки че мрази племеницата си...

П.С И за ко омяука света за фойерверките кат си ги имаше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше, ама бяха далече от нас, нищо не успях да видя, нито да заснема с обикновения ми цифров фотоапарат. А живея на центъра на града.

Сега какво следва - Трети март ли ще ни забранят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко  http://почивнидни.com/pochivnidni2022.html

Цитат

1 януари 2022 – Нова година.
3 март – Ден на Освобождението на България от османско робство.
24 април 2022 – Великден – християнската религия отбелязва Възкресение Христово.
1 май – Ден на труда и на международната работническа солидарност.
6 май – Гергьовден, Ден на храбростта и Българската армия.
24 май – Денят на българската просвета и култура и на славянската писменост.
6 септември – Съединението на България.
22 септември – Ден на независимостта на България.
24, 25, 26 декември – Коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като едното нищо да ни забранят Трети март да празнуваме, да развяваме националното знаме, за Великден да ни забранят яйцата.................. Тия от лапите пак ще ни проглушат ушите за Трети март да не правим зари...................... Писна ми!

Да имаше кой да ми подари една за рождения ми ден, бих била много щастлива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...