Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за покупка на автомобил

Препоръчан отговор

преди 34 минути, Христофор_първи написа:

А не е ли? Соца ни учеше да имам собственост. Апартамент, къща на село, кола, а на какво ни научи демокрацията бай Диоде? Да живеем на кредит и под наем, да сме едни лесно манипулируеми безличници

това е феномен за който капиталистите и до сега не са намерили обяснение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, =Alex&Vanko= написа:

Цесекарче ти ква кочина караш?

Некъв стар кенеф, що? Ако ти е важно, ще обясня по-подробно, ама на дали те интересува. Знам ли? 

преди 1 час, Христофор_първи написа:

Бащата на времето си купи чисто нова кола от завод производител, и след 30км. колата спря и до там. Мисля, че в друга моя  тема бях споменавал гаранционна Шкода карах миналата година служебна и при един  изключително проливен дъжд изведнъж като с кофа се изсипа вода в краката на пасажера и после смърдеше на мухъл седмици наред. И гореше почти двойно от заводските данни. 2013г. карах 10 годишно А3 турбо дизел. Мой приятел си купи 3 годишна фиеста напомпана с всички екстри също дизел. С 1.4 мотор уж икономичен разход 7/100 . Аудито 5.5/ 100 Да не говорим, че повечето хора с чисто нови коли, те не са техни, а на лизинговите компании. Ганьо Ганьо с анцука и маратонките, ама Ганьо е соственик. Може и да е на един кенеф, ама собственик, не наемател. Друг е въпроса, че едно 30 годишно Корадо почва от цената на чисто нова Дачия. Просветна ли ти сега?

И какъв е проблема като колата не е твоя. Това пак е черта на балканския синдром, да събираш пари до безкрай, за да си купиш нещо, което когато си искал да вземеш е било ново, но докато събереш парите е морално остаряло. Голям собственик е Ганьо, на автомобил. Страшна придобивка, няма що. 

Личен избор е, но винаги бих предпочел новата Дачия, пред 30 годишното Корадо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, дръндю написа:

това е феномен за който капиталистите и до сега не са намерили обяснение

Това е, че не са ги научили какво е да си стопанин! ;) Т.е. да имаш стопанство, където твоята дума е закон!!!

п.п. Кратко: Със слова да правиш пари, а с делата си да съхраняваш наследството си. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dioib написа:

Искрено ти пожелавам да си вземеш въпросният мечтан автомобил, а и между другото 

Alfa Romeo Giulietta (116) технически характеристики и разход на гориво —  AutoData24.com

не знам каква "жю ли ета" си гледал, ама съм имал честта да управлявам подобна на по-горната снимка и изживяването бе чих уааааааааааллллл ... :) 

Не мога да им призная на италианците, че правят "секси" и бързи автомобили ... :) = Няма друг мъжки "оргазъм" като подкараш техен автомобил .... :)  

Люлиетата е уникална батко. Май, че я имаше в дъвките ,,Турбо,, :)

Преди месец се пребирам, и един профуча край мен с Honda CRX от първите. Завидях му благородно. Карал съм такава на един българин тука беше колата. Той е по-дъртанян от мен с десет години и е имал привилегията да си я купи на 70 000 км от Германия на времето. Сега на около 300 000 и е извън движение в двора му, баба Яга е изяла от всякъде, обаче маторя чакмак. Пали от четвърт. Щял да я реставрира за синът му. Понеже си пенсионер и имаш много свободно време гледай филма ,,Да изчезнеш за 60 секунди,, с Никълъс Кейдж и Анджелина Джоли.  Да видиш за какви легенди иде реч.

45318556-C35F-45A8-9B36-DBD2DDB8E01C.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Христофор_първи написа:

Honda CRX

Това също става... нищо, че е фирма за мотоциклети ... ;) То и БМВ иде от самолетите, но .... хм ... нещо там в Германия е само едно 911, че не можело 901 ... :) 

п.п. Е, от японските по-предпочитам "диаманта" .... ;) макар, че Нисан разби всякакъв смисъл в представата какво е спортна кола на поносима цена ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ostavime написа:

Това пак е черта на балканския синдром, да събираш пари до безкрай, за да си купиш нещо, което когато си искал да вземеш е било ново, но докато събереш парите е морално остаряло.

преди 23 минути, ostavime написа:

И какъв е проблема като колата не е твоя. 

Проблема е, че си зависим. Аз съм карал служебна нова и? Скарахме със шефа и той си прибра колата на другия ден. Аре бегай от тук. Лизинги и наеми са за бедняци, къде искат да бъдат ,,Господин за един ден,,  Да ми трепери на мен г€за да ли другия месец ще имам добре платена работа или достатъчно работа за да си платя вноската за лизинга. Да ми държат големия талон и единия ключ, и на другия ден да осъмна с нарязани т@ш@ци и без кола. Не ми трябва на мен лозе на баир.

преди 14 минути, dioib написа:

Нисан разби всякакъв смисъл в представата какво е спортна кола на поносима цена ... ;) 

Нисмо… Убиецът на поршета:) Ама много електоника бе батко. Нямам нервите за всичките настройки. Искам да въртя ключа и да раздавам газ. Аз да управлявам автомобила, а не таблета:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Христофор_първи написа:

Проблема е, че си зависим.

Зависим си само от твоя доход. ;) 

Масово начина е, купуваш ново на лизинг, караш 4 години и подменяш. След втората или третата вече е твоя собственост и я правиш музеен "екземпляр" от сантимент, а после взимаш нова и те така докато си направиш своя собствена колекция от автомобили шофирани само от теб. До тогава най-хубавия автомобил е служебния. :) Там се усъвършенстваш, а друг има каско ... :) 

преди 10 минути, Христофор_първи написа:

Ама много електоника бе батко.

Като я пипа който знае е вечна. ;) 

Факт е, че тя (електрониката) по-бърже сменя предавките в скоростната кутия и изживяването е по-хубаво от уаааал ... :) = По-голям мъжки оргазъм е .... :) 

п.п. Пази от това да изнасилиш "съкровището си" .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по добре палава италянка от колкото сериозен германец :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, symanbg написа:

Не си пипало Порше ... хм ... = законен хулиган ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, JKirilov написа:

Малииииииииииии, колко глупости! :angry: Единствено разбрах, че оставиме и наебиме било все в г*з...

Не са глупости!
Ти например, на кое се мяташ?
На нова мароканска дачия

spacer.png

или на 30-годишно корадо?

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

Малииииииииииии, колко глупости! :angry: Единствено разбрах, че оставиме и наебиме било все в г*з...

Ама ти така ли си го разбрал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, symanbg написа:

Тоя лаф го чух за пръв път от мой авер алфист само, че в оригинален вид, не кавър версия.

По-добре палава италиянка от колкото скучен германец.:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами купи си де. Изглеждат добре. Щом те кефи, вземи си и се накефи.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...