Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

току-що, NewRedDragon написа:

Мдааа - лош генетичен материал си!  

Мхм, казано от представител на род влечуги, туй си е напрао комплимент, мда...

Казах ти, мани ма мен, аз на Жони не обръщам внимание, ама ти си мечтайш за него, а тъй кат си я подкарал, ша си останеш саму с мечтата...

Поне идна мичта си сбъдни, таз пуне е възможна дори за теб, мхм...

"Нема да са пуашиш копеуе...

Тебе не ти требе джокер...

Ю кен дует...

Скакауец...

Сеуянин с куеуо...

коуебуив...

уиуипут...

с интеуект...

Скакауец...

уигуфуен..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 33,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2562

• Тhе Monstеr

1745

• Coco1

1692

• absurt

1545

току-що, Тhе Monstеr написа:

Белджо май си мисли, че рускините са като танцьорките дето ги гледа по сателита. Ко види мнозинството кви мечки са, бая ше му се дръпне акото. 😆

При тия екземпляри всичко е виртуална реалност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

на теб ти е забранено от жена ти

Разликата между Белгиеца и теб е тази, че той поне може да изневери на жена си, докато ТИ, и това не можеш.  "Катеричка си виждал, ама само  на снимка. По нашият край има места за монаси. Мога да те уредя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kolev72 написа:

Разликата между Белгиеца и теб е тази, че той поне може да изневери на жена си, докато ТИ, и това не можеш.  "Катерисчка си виждал, ама само  на снимка. По нашият край има места за монаси. Мога да те уредя!

уреди ме, и това едва ли можеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Coco1 написа:

При тия екземпляри всичко е виртуална реалност

При теб има ли поне това? Не ги жалете украинските руснаци - на бедните от тях и през ум не им е минало да са като бежанци в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kolev72 написа:

Разликата между Белгиеца и теб е тази, че той поне може да изневери на жена си...

Ахахах... аааааахахахахахаахаах. Може да изневери на жена си вика!!! 😂 Нидей мола ти са...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Тhе Monstеr написа:

Ахахах... аааааахахахахахаахаах. Може да изневери на жена си вика!!! 😂 Нидей моля ти са...

Не е решил, не го е направил.  При него, време бол, жена му я няма по цял ден в къщи. Пали  Реното (извинявам се, Дачията) и на пазара за източоевропейки. 10 евро парчето за 6 часа време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kolev72 написа:

Не е решил, не го е направил.  При него, време бол, жена му я няма по цял ден в къщи. Пали  Реното (извинявам се, Дачията) и на пазара за източоевропейки. 10 евро парчето за 6 часа време.

За целта е нужен инструмент обаче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, andiay написа:

Мхм, казано от представител на род влечуги, туй си е напрао комплимент, мда...

Казах ти, мани ма мен, аз на Жони не обръщам внимание, ама ти си мечтайш за него, а тъй кат си я подкарал, ша си останеш саму с мечтата...

Поне идна мичта си сбъдни, таз пуне е възможна дори за теб, мхм...

"Нема да са пуашиш копеуе...

Тебе не ти требе джокер...

Ю кен дует...

Скакауец...

Сеуянин с куеуо...

коуебуив...

уиуипут...

с интеуект...

Скакауец...

уигуфуен..."

И това ли ти е "потенциала"? Ти на "жони" може и да не обръаш внимание - има си причини - примерно може да разбираш само от водка....или чисто финансови причини? 

А този "текст" ня някаква си бг изпърдица..... айде моля.. Чувствай се "big". защото "моля" по принцип не присъсрва в речника ми, когато оворя с лош матерИал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Николоффф, ко стана ве, Кисинджър ?

Ко стана, Украйна губи територии, това стана.

Само ти и още няколко глупаци не са го разбрали.

Ама няма проблем, ти си вярвай на подобни клипчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Ко стана, Украйна губи територии, това стана.

Само ти и още няколко глупаци не са го разбрали.

Ама няма проблем, ти си вярвай на подобни клипчета.

Ти кефиш ли се, че Украйна губи територии?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тhе Monstеr написа:

За целта е нужен инструмент обаче...

Ти поне го знаеш, че не веднъж се е изказвал, че е МЪЖ.  Като пък няма инструмент, то може и с ...ЕЗИК!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Тhе Monstеr написа:

Ти кефиш ли се, че Украйна губи територии?

Не, но всеки да си носи отговорността за собствените си избори и действия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kolev72 написа:

Ти поне го знаеш, че не веднъж се е изказвал, че е МЪЖ.  Като пък няма инструмент, то може и с ...ЕЗИК!

Може. Ама си е яко фрустрация, когато езика е единственото действие... и е по- вероятно да предизвика гадене, отколкото възбуда.

преди 1 минута, M.Николов написа:

Не, но всеки да си носи отговорността за собствените си избори и действия.

Звучи ми като "да". Можеше да отговориш едносрично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това ли ти е "потенциала"? Ти на "жони" може и да не обръаш внимание - има си причини - примерно може да разбираш само от водка....или чисто финансови причини? 

А този "текст" ня някаква си бг изпърдица..... айде моля.. Чувствай се "big". защото "моля" по принцип не присъсрва в речника ми, когато оворя с лош матерИал

Ма тоз текст писан за теб, бре, мхм...

Ти си лирическия герой, мда...

Па аз нищъ да съм "биг", неам такваз нужда.

От шотландската ракия, всичко по-доле от кафяв Глен е бъркоч, Жонито па е от най-смотаните бъркочи, черното Жони, е кат кюмбето - "Житанска любов", мхм...

Нема нормален почитател на уиски, който да го харесва, мхм, ма ти отде да знайш туй.

Баси финансовата причина да нимойш отдели под 50 лв. за некво църно пешеходче, тцъ, тцъ..

Па викаш си живял в САЩ, тцъ, тцъ, тцъ...

Бегай бачкай, инак ша ти пусна Аеросмит с песента "Dream On" (for Johny Black Label)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, M.Николов написа:

Виждам, че си се разпознал в "няколко глупаци" и си леко ядосан.

Нищо, ще ти мине.

:)

Фантазираш. Виж краткия ни разговор и дали там фигурира нещо като "неколко глупаци".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Ма тоз текст писан за теб, бре, мхм...

Ти си лирическия герой, мда...

Па аз нищъ да съм "биг", неам такваз нужда.

От шотландската ракия, всичко по-доле от кафяв Глен е бъркоч, Жонито па е от най-смотаните бъркочи, черното Жони, е кат кюмбето - "Житанска любов", мхм...

Нема нормален почитател на уиски, който да го харесва, мхм, ма ти отде да знайш туй.

Баси финансовата причина да нимойш отдели под 50 лв. за некво църно пешеходче, тцъ, тцъ..

Па викаш си живял в САЩ, тцъ, тцъ, тцъ...

Бегай бачкай, инак ша ти пусна Аеросмит с песента "Dream On" (for Johny Black Label)

Ти да не си недо@вано женско? Наткова ми ми мязаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си недо@вано женско? Наткова ми ми мязаш

Ба колко пъти да ти кажа уе, мани ма мене, кот искаш си мисли за мен, не ма бърка.

Съсредоточи са върху туй ка да изкараш пари хем за Жони, хем за Мръвка, че иначе ша глеаш саму витрините и ко носят житаните, качвайки се в такситу, мхм.

Скакауец...

ма гущероподобен скакауец...

Те такоа жувотно нема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, andiay написа:

Ба колко пъти да ти кажа уе, мани ма мене, кот искаш си мисли за мен, не ма бърка.

Съсредоточи са върху туй ка да изкараш пари хем за Жони, хем за Мръвка, че иначе ша глеаш саму витрините и ко носят житаните, качвайки се в такситу, мхм.

Скакауец...

ма гущероподобен скакауец...

Те такоа жувотно нема...

2200 лв кеш ресто за 45 квадрата детска площадка...как ти звучи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2200 лв кеш ресто за 45 квадрата детска площадка...как ти звучи?

Като мислене на дребну, тъй ми звучи, мхм...

Ма, то би ма учудило ако не бе тъй...

Остав басните и бегай да бачкаш, че колегите ти поне за Жони не си мечтаят, мда..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andiay написа:

Като мислене на дребну, тъй ми звучи, мхм...

Ма, то би ма учудило ако не бе тъй...

Остав басните и бегай да бачкаш, че колегите ти поне за Жони не си мечтаят, мда..

Бегм да бачкам....по скоро да спя- това също е работа, нали? Пък и нета свърши :) До 24.00 ми е лимита :)

Н дребну, ама редовно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...