Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

alex89_m

Всичко за ЕВРО 2008 в Австрия и Швейцария

Кой ще победи на финала?  

43 гласували потребители

1. 1. За кого ще викате на финала?

• Германия
      15
    • Испания
      26

Препоръчан отговор

WhiteHart добре го каза, само дето за Телкийски не съм съгласен. Не е за националния отбор според мен :rolleyes:

2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!

Лелелелелелелееееееееееее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гооооооооооооооооолл :rolleyes::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям късмет,братя! biggrin.gif

Много сме зле,ама добре че Марто ни спаси. Но с тая игра нямаме шансове за европейското...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита "победа" хахахха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой сега краставичар а? Мамалигари смешни. Браво на Сина на вятъра и на Пелето, който трябва да признаем изработи гола на Марто. Все пак да не се главозамайваме, защото ако не бяха тези двамата щяхма да изгубим!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жалко жалко ... Валери ги изпусна ... а Ицо и Янкович трябва по-бързо да се махнат ...

Ако и Бербо и Валери бяха напред щеше да се получи доста по-добре ... Янкович бе твърде инертен.

Ицо ВЪНННННННННННН

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе! Накефих се яко и на двата гола, виках кат бразилец, ама като махнем емоцията - как може бе братче 80 минути - ходене и 10 минути тичане!

Слава Богу че Марто имаше ден! Вкара положенията си!!!

Играйте и ще бием и да направя корекция на предишен мой пост - 18 не са победите, а вероятните точки!

А в най добрия случай - 11 победи и едно равенство cool.gif

Наистина Бербо и Божинов биха били добра двойка в нападение!

По отзад Мартин Петров, Светльо Тодоров и Стилиян Петров!!

А и щях да ви казвам - забелязахте ли от къде излизаха футболистите на полувремето ? :rolleyes:

Ей тая Румъния - да не се обиждат румънците, ама голяма селяния и цигания беше тоя мач!!!

Редактирано от Galleony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля, че играхме ужасно. Но просто умирам от радост, заради техните писания и заплахи по вестниците. Беше ми кеф да гледам тъжната физиономия на техния треньор. Кой сега е краставичар а???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте да не се лъжем - ужасно сме зле! Просто имахме огромен късмет,че Мартин избухна за 2 минути...

Това не може да промени факта,че играхме слабо,безидейно,без желание. И всички знаем кой е виновен...Националният отбор не е училище за треньори! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз лично мисля, че играхме ужасно. Но просто умирам от радост, заради техните писания и заплахи по вестниците. Беше ми кеф да гледам тъжната физиономия на техния треньор. Кой сега е краставичар а???

И аз така :)

Наште не играха особено добре, ама направо полудях от кеф, като ги повалихме за 2 минути. Ако наште бяха вкарали за 2:3, сигурно щях да скоча от третия етаж biggrin.gif:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина играхме зле, но имахме късмет :) .

И не само румънците говореха преди мача. Стоичков също не остана по назад :rolleyes: . Дано сега да си затвори човката и да си оправи отбора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може с толкова класни играчи - такава игра да играем? angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей се Марто та Марто. Верно той е звездата, обаче пробивът на Пелето си беше интелигентен, никой не го очакваше! Той изработи втория гол. Точно това липсваше. Изненадата! Абе Мъри национален селекционер и тва е! Мъри, Мъри, Мъри!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна чакам Марто да направи добър мач за националния, радвам се че това беше този мач, защото румънците са ни конкуренти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква победа. Пак не си в час. 2 на 2 е резултата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честита "Победа".Все така да сме силни. :)

Абе по-добре да не сме толкова "силни", че другия път може да нямаме този късмет ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека споменем и някой други резултати от днешните квалификации за ЕВРО 2008!!

Като цяло няма изненади и няколко от срещите още не са завършили!

Сърбия бие с минималното 1-0 скромния отбор на Азърбейджан, Шотландия, Англия и Словакия с разгромяващи победи съответно с 6-0 над Фарьорските о-ви, 5-0 над Андора и 6-1 над Кипър!

Норвегия бие Унгария като гост с 4-1 , а Босна бие като гост Малта с 5-2!

Франция си бие Грузия с класическото 3-0 като гост, с 3-0 Исландия също бие като гост Северна Ирландия! Швеция, която сме свикнали да ни бие, бие само с 1-0 отбора на Латвия!

Чехия са се затруднили с Уелс според резултата 2-1! А настоящия европейски шампион Гърция бие минимално като гост с 1-0 Молдова!

Полша, които играха на Световно се излагат като домакини и падат с 3-1 от Финландия!

А уж най - силният отбор в нашата група Холандия бие с минималното 1-0 отбора на Люксембург с гол в 18 минута!!

Редактирано от Galleony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз взех да имам чувството, че който и да е треньор все неможем да играем. Уж добри фотбулисти, уж всичко ОК и какво най-накрая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво браво!!!!!1Сигурен съм,че и най-големите оптимисти не са се надявали на такъв развой на мача!!!!!

Моят адаш ги наказа за 2 минути!!!

Както се пишеше в един сайт на нашите им поникнаха крила след гола от статичното положение!!

Отново имаме поводи да се гордеем,че сме българи

България на ВСИЧКО!!!

Честито ;):):wors::wors::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май беше по-добре да паднем, да сменят треньора и щяхме да имаме по-голям шанс за класиране...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Май беше по-добре да паднем, да сменят треньора и щяхме да имаме по-голям шанс за класиране...

Абсолютно съгласен!

Само че забравяш,че Ицо е приятел с Боби и другите от БФС и ще го уволнят на куково лято...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...