Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

alex89_m

Всичко за ЕВРО 2008 в Австрия и Швейцария

Кой ще победи на финала?  

43 гласували потребители

1. 1. За кого ще викате на финала?

• Германия
      15
    • Испания
      26

Препоръчан отговор

България над всичко!!! Важното е, че показаха ДУХ! Нещо, което липсваше например с трите поредни мача с Швеция. Аз съм сигурен, че ако Стоичков беше на скамейката щеше да е различно /в положителен смисъл/ макар, че не мисля, че е за този пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа ли Холандия с какъв състав са играли! Ван Бастен не желае в отбора си звездите! -

Ето и състава:

Ван дер Сар

Хейтинга

Ойер

Матиясен - голмайстор

Де Клер

Шаарс

Янсен

Ландзаат

Хунтелаар

Ван Пърси

Кайт

влезли са в игра после : Веннегор, Емануелсон, Бабел!

От години се помня и холандците ми бяха любим отбор - знаех си ги всичките! Сега има имена дето не ги знам какви са изобщо и къде играят! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз взех да имам чувството, че който и да е треньор все неможем да играем. Уж добри фотбулисти, уж всичко ОК и какво най-накрая!

Направо ти се чудя angry.gifangry.gif

След такъв мач,който беше загубен и за 2 минути ги смазахме тея префърцунени цигани

(без извинение)не може поне малко да не се радваш!!Ясно е,че Стоичков трябва да си ходи

ам,а по-добре ли е 0 точки и последно място sad.gifsad.gif

Нека се порадваме на точката,а утре да го критикуваме!! ;):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абсолютно съгласен!

Само че забравяш,че Ицо е приятел с Боби и другите от БФС и ще го уволнят на куково лято...

Ами аз все още съм на мнение, че Пламен Марков е един чудесен треньор и изобщо не трябваше да си ходи!! Незаслужено го оплюха отвсякъде. В началото на Стоичков му вървеше чат пат, точно защото имаше готов отбор. Сега вече НЯМА отбор!!!

А като гледам в каква благодатна група сме!! Ах как ме е яд! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чи как аз се радвам много. Наиш как подскачах у нас! Просто играта не ме очарова! Ето малко емоционално изказване на gol.bg

Румъния искаше война! Мартин Петров им я даде

02.09.2006 23:01

Българският национален отбор записа един от най-впечатляващите си обрати, след като само за две минути се върна в срещата срещу Румъния от пасив с 0:2.

Безценната точка бе донесена еднолично от бързоногото крило Мартин Петров, който изригна в 81-та и 82-та минута, за да върне трикольорите в борбата за Европейското първенство.

Дни преди двобоя между България и Румъния в Констанца домакините не спряха да провокират, атакуват и хулят родните ни играчи. Румънската преса кривеше физиономия и агитираше за война. И я получи! Създаде армия от 11 войни, които газеха трикольорите 80 минути, но България извади своя гладиатор в лицето на Мартин и постигна обрата.

През по-голямата част от мача нашите не застрашиха и за секунда вратата на Богдан Лобонт. Румънците показаха леко колебание първите 15 минути, но след това станаха пълновластни господари на терена.

Трагедията в нашия състав бе средата на терена, където халфовата линия се пропукваше, а липсата на синхрон между защитата и полузащитата водеше една след друга опасностите пред Петков.

Да пропускат се изреждаха един след друг Муту, Рошу и Марика, за да се стигне до логичното в 39та минута, когато след диагонален удар Рошу се реваншира и откри резултата.

До края на полувремето до критични ситуации не се стигна, а логичното на фона на слабата игра на националите дойде в 53та минута-2:0 за Румъния. Чеприан Марика се разходи като на парад между апатичните ни защитници, ритна Петков и удвои.

Селед второто попадение на румънците нашите започнаха лека полека да се събуждат, но време нямаше, а и не се виждаше кой може да промени нещо.

Стоичков изкара Бербатов и Кишишев и Пеев, за да вкара Божинов, Янков и Благой Георгиев, но промяната не дойде от тях.

Знаменосецът на обрата се казваше Мартин Петров. С изключителен хъс и попадения в 81-та минута от пряк свободен удар и 82-та след премерен диагонален шут в малкото наказателно поле Марто донесе успокоителното 2:2.

Така България запази установилата се традиция и вече 39 мача в 17 години няма загуба от Румъния.

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох това си е унижение! Трябваше да ги бием!

Да те надиграят някакви цигани и по ЧИСТ късмет да вземеш точката си е унижение! Аз не виня футболистите! Просто нямаше никаква постройка или каквото и да било. Първа спечелена топка от нашите не видях. Ония с посредствените си футболисти си се разхождаха около наказателното ни поле както си искат! Срам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз все още съм на мнение, че Пламен Марков е един чудесен треньор и изобщо не трябваше да си ходи!! Незаслужено го оплюха отвсякъде. В началото на Стоичков му вървеше чат пат, точно защото имаше готов отбор. Сега вече НЯМА отбор!!!

А като гледам в каква благодатна група сме!! Ах как ме е яд! :)

За пореден път не мога да не се съглася с теб на 100 % !!! ;)

Пламен не трябваше да го махат,ама то тогава големия зор беше да сложат Стоичков... angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как може с толкова класни играчи - такава игра да играем? angry.gif

ами те играчите са си играчи, ама като няма кой да ги нареди ще е мъкаааааааа ... не може да пускаш Пеев само за да намажеш от евентуален трансфер... също така не може и защитниците ни за пръв път да се виждат пък камоли да играят заедно Тунчев и Топузаков ...

Браво на Пелето и Българина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз все още съм на мнение, че Пламен Марков е един чудесен треньор и изобщо не трябваше да си ходи!! Незаслужено го оплюха отвсякъде.

Съгласен! Просто след европейското трябваше да има виновен и треньора е най-лесната мишена. Махнаха го и решиха, че положението ще стане розово. Ама не стана ;)

Докато Стоичков стане треньор на средно ниво, трябва да минат още доста годинки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чи как аз се радвам много. Наиш как подскачах у нас! Просто играта не ме очарова! Ето малко емоционално изказване на gol.bg

Румъния искаше война! Мартин Петров им я даде

02.09.2006 23:01

Българският национален отбор записа един от най-впечатляващите си обрати, след като само за две минути се върна в срещата срещу Румъния от пасив с 0:2.

Безценната точка бе донесена еднолично от бързоногото крило Мартин Петров, който изригна в 81-та и 82-та минута, за да върне трикольорите в борбата за Европейското първенство.

Дни преди двобоя между България и Румъния в Констанца домакините не спряха да провокират, атакуват и хулят родните ни играчи. Румънската преса кривеше физиономия и агитираше за война. И я получи! Създаде армия от 11 войни, които газеха трикольорите 80 минути, но България извади своя гладиатор в лицето на Мартин и постигна обрата.

През по-голямата част от мача нашите не застрашиха и за секунда вратата на Богдан Лобонт. Румънците показаха леко колебание първите 15 минути, но след това станаха пълновластни господари на терена.

Трагедията в нашия състав бе средата на терена, където халфовата линия се пропукваше, а липсата на синхрон между защитата и полузащитата водеше една след друга опасностите пред Петков.

Да пропускат се изреждаха един след друг Муту, Рошу и Марика, за да се стигне до логичното в 39та минута, когато след диагонален удар Рошу се реваншира и откри резултата.

До края на полувремето до критични ситуации не се стигна, а логичното на фона на слабата игра на националите дойде в 53та минута-2:0 за Румъния. Чеприан Марика се разходи като на парад между апатичните ни защитници, ритна Петков и удвои.

Селед второто попадение на румънците нашите започнаха лека полека да се събуждат, но време нямаше, а и не се виждаше кой може да промени нещо.

Стоичков изкара Бербатов и Кишишев и Пеев, за да вкара Божинов, Янков и Благой Георгиев, но промяната не дойде от тях.

Знаменосецът на обрата се казваше Мартин Петров. С изключителен хъс и попадения в 81-та минута от пряк свободен удар и 82-та след премерен диагонален шут в малкото наказателно поле Марто донесе успокоителното 2:2.

Така България запази установилата се традиция и вече 39 мача в 17 години няма загуба от Румъния.

е то и аз останах без глас и щях да строша масата ама,,, важното е,че ги,,,,тея цигани

Ета и коментара на Стоичков:

Селекционерът на България Христо Стоичков е на мнение, че неговите възпитаници не са показали добра игра срещу Румъния и затова всички трябва да са радостни от спечелената точка. „Тежко е да гледаш нещата отвън, особено когато 9 минути преди края губиш с 0:2. Все пак момчетата повярваха в себе си, че могат да вземат нещо повече на този терен”, заяви Ицо, цитиран от „Гонг”.

„Аз обаче съм доволен от тази една точка, защото тя е много ценна. Демонстрирахме редица слабости, но това е нормално, защото все пак сме в началото на квалификациите. Трябва да сме реалисти. Румънците бяха добре подготвени. В същото време Бербатов не беше готов на 100 процента, а и Пеев не показа очакваното високо ниво. Като цяло няма от какво да сме недоволни. В сряда срещу Словения ще сме максимално концентрирани, за да вземем 3 точки”, каза още Стоичков.

Той потвърди, че Валери Божинов, Чавдар Янков и Живко Миланов ще бъдат пуснати в младежкия национален отбор за квалификацията с Хърватия в неделя от 19,00 часа.

Камата не пропусна да се заяде с домакините. Ицо каза на румънците, че докато той от 15 години живее в Европа, те все още карат колелета.

;):):):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За пореден път не мога да не се съглася с теб на 100 % !!! ;)

Пламен не трябваше да го махат,ама то тогава големия зор беше да сложат Стоичков... angry.gif

абе какъв Пламен Марков с тези защитни тактики ... видя се на Европейското как ни омотаха ... трябва ни чужденец за треньор та да ги стресне малко нашите балерини!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, не казвайте на Nonio! Италия сътвори най - голямата сензация от тази вечер като завърши 1-1 с тима на Литва на собствен терен! Честито на Световния шампион ;)

А Германия си взе своето след минимална победа с 1-0 над коравия съперник Ирландия !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе какъв Пламен Марков с тези защитни тактики ... видя се на Европейското как ни омотаха ... трябва ни чужденец за треньор та да ги стресне малко нашите балерини!

Ами дай го насам тоя чужденец...Няма кой да дойде.Големите имена искат чували с пари,а тук няма кой да им ги даде.Вижте гърците - позлатиха Рехагел и ги направи европейски шампиони. Но при нас освен Люпко да се навие,друг не виждам... ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех Испания води над Лихтенщайн с 1:0 ... браво на моя човек Fernando Torres ... Шведите доста яко ще го отнесат в тази група :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чужденец Не ни трябва! :wors:

Омотаха ни силни отбори, сега кой ни мотае? - Някакви цигнета! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хех Испания води над Лихтенщайн с 1:0 ... браво на моя човек Fernando Torres ... Шведите доста яко ще го отнесат в тази група :)

да не кажем вече 2:0 cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами дай го насам тоя чужденец...Няма кой да дойде.Големите имена искат чували с пари,а тук няма кой да им ги даде.Вижте гърците - позлатиха Рехагел и ги направи европейски шампиони. Но при нас освен Люпко да се навие,друг не виждам... ohmy.gif

Ами Хидинк отиде в Русия ... но да се сравняваме с тях май не върви малко ...

Ако Черепа и Гришата развият малко кесиите като Абрамович може и при нас да акостира някой Холандец пък било и Адвокаат biggrin.gif

Edit: ех да ... Давид Вия и той е приятна изненада ... а знаеш ли състава на Испания ? Интересува ме някъде мога ли да видя дали най-сетне Висенте Родригез е попаднал в състава ohmy.gif

Редактирано от Fernando (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак това е първи мач, наште имат време да подобрят начина си на игра. Не бива да ги плюем така biggrin.gif

Момчета, не казвайте на Nonio! Италия сътвори най - голямата сензация от тази вечер като завърши 1-1 с тима на Литва на собствен терен! Честито на Световния шампион

Вижте как се дъни и световният шампион :)

Редактирано от myd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Камата не пропусна да се заяде с домакините. Ицо каза на румънците, че докато той от 15 години живее в Европа, те все още карат колелета.

Ето пак се заяжда :wors: Това не може да бъде треньор! Защо не си мълчи :)

Марков загуби 3 мача и му казаха чао. А Стоичков като не ни класира за световното, защо не го махнаха?

П.П. Ако ще е чужденец, за е Хидинк :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали да се радвам. От една страна хубаво, че им затворихме устите!

Но от друга - той само един Марто ги надигра, какво оставаше ако топките по някакъв начин стигаха до чудесните ни нападатели и имаше нещо като постройка и тактика в отбора ни? Просто щяхме да ги смажем!!!

Ицо да си ходи! И къде е тръгнал да ги налага някакви футболисти в отбора дето... само за поста на Янкович каква конкуренция има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Състава на Испания :

Касияс

Серхио Рамос

Пуйол

Пабло Ибсес - незнам така ли се пише и тоя следващия също

Перния

Албейда

Шави Алонсо

Фабрегас

Раул

Торес

Вия

Очаквам Испания да бие поне с 6-0 !!!

Поздрави!!

Резерви са : Рейна, Мичел Салгадо, Луиз Гарсия, Убица, Иниеста, Хуакин и Хуанито!!

Редактирано от Galleony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тоя Марто ве. Само тоя мач игра, даже само десет минути от него. Благодарен съм му за головете, обаче да беше играл тъй целия мач. Аз съм изключително изненадан от слабата игра на Стенли. Тича много, наистина много но само толкоз. В градивен план НИЩО. Тинката доказа, че не става за полузащитата. Липсва Мариян Христов! Според мен трябваше Пелето да е в средата щото имат по-голяма сработеност с Топчо. От там дойдоха бедите. Тунчев и Топчо не се познаваха преди този мач! В дясно НИКОЙ. Нито Благо, нито Пеев. Благо беше малко по-добър. Тук продължавам да настоявам за Мечо Телкийски. За Янкович какво да кажа. Всяка топка я бъркаше. Слаба форма. Я кажете според вас какъв трябва да е титулярният състав. Аз ще го измисля и слад малко ще го напиша!

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Състава на Испания :

Касияс

Серхио Рамос

Пуйол

Пабло Ибсес - незнам така ли се пише и тоя следващия също

Перния

Албейда

Шави Алонсо

Фабрегас

Раул

Торес

Вия

Очаквам Испания да бие поне с 6-0 !!!

Поздрави!!

Мариано Перния и Пабло Ибаняс и двамата от Атлетико ... благодаря ти много за състава! :)

единствено може да се радваме, че Поляците са по-големи издънки и от нас ... biggrin.gif

Редактирано от Fernando (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето моя титулярен състав: Петков, Ангелов, Топузаков, Томашич, Вагнер, Телкийски, Янков, Ст. Петров, М. Петров, Божинов /Тодоров/, Бербатов!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...