Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вярвате ли в човечеството ?

Сподели

Има ли надежда за човечеството ?  

11 гласували потребители

1. 1. Има ли надежда за човечеството ?

• Да , един ден ще се научим да се обичаме и грижим един за друг
      2
    • Не , войни и конкуренция до последното човешко поколение , както досега
      9

Препоръчан отговор

Поредната открита война породена от алчност и неконтролируема власт на силните понастоящем империи сложи край на всички очаквания че след втората световна война , човешката маймуна се е подучила от грешките си и е поела по нов път.Този път обаче залозите са дори по-високи от миналия век и едно замерване с ядрено оръжие ще струва минимум заличаването на цивилизования свят такъв какъвто го познаваме , в "по-лошия" случай унищожение на човешката маймуна.Интелектуалците наричат периода в който се намираме - "най-опасния момент в човешката история" а часовникът на страшния съд с трепет е възпрян на 100 секунди до полунощ което е най-близкия му показател от създаването на ядреното оръжие -Doomsday Clock - Bulletin of the Atomic Scientists (thebulletin.org) .Не само това , но анкети сред американците показват че 25% от населението на америка подкрепя използването на ядрено оръжие върху руснаците , което ще доведе до взаимно унищожение на двете империи а последствията за човешкия вид ще бъдат абсолютно катастрофални.Аз самия смятам че човека никога няма да се промени и надежда няма.Въпреки това напук на войни , епидемии и екологични катастрофи хората продължават да се увеличават.Та следва да се питаме , има ли надежда ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай в себе си, остави човечеството намира!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз в себе си вярвам в другите обаче не.

Eто е една много информативна презентация от коренен жител на америка занимаваща се с опазване на биосферата и припомняща някои от многото престъпления срещу човечеството на най-силната и зла империя в историята на човечеството още известна като САЩ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма зла империя. Просто човекът си замърсява и използва Земята. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човечеството е бита карта, в този вид по-добре да го няма, вредни сме не само за планетата но и за самите себе си.
Причините са много но сега фермани не ми се пишат а и нямам време, факта е че просто сме тотал тъпаци всички до един и трябва рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Bubbles написа:

Човечеството е бита карта, в този вид по-добре да го няма, вредни сме не само за планетата но и за самите себе си.
Причините са много но сега фермани не ми се пишат а и нямам време, факта е че просто сме тотал тъпаци всички до един и трябва рестарт.

Не сме бита карта, но много има да учим още. Ако ни позволят разбира се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо вярвам че на Слънцето като му се свърши горивото ще изгасне и ще погълне планетата Земя.
Тогава всички ще умрат, даже и мравките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Белгиеца написа:

Аз твърдо вярвам че на Слънцето като му се свърши горивото ще изгасне и ще погълне планетата Земя.

Факт.След има-няма пет милиарда години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човечеството трябва да бъде изтребено в това число влизам и аз разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, plmen88 написа:

Човечеството трябва да бъде изтребено в това число влизам и аз разбира се.

Няма как да бъде изтребено, а и няма смисъл. И без него и с него планетата е имала сериозни катаклизми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Няма бе, само да е посмяло, нашата берковска принцеса ще го застреля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човечеството не е фактор.Дори и при ядрена война,след сто,двеста,триста хиляди години-ще се изчисти.А те са,капка...Даже може,пак да зароди живот.Както каза Емо-винаги е имало катаклизми.Най малкото,изкривяването на оста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Хайде стига писа и ти глупости. Това са просто теории и предположения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората са най-вредните същества на планетата, дори и да не се самоизтрепят някой друг ще се погрижи това да стане, даже вече може и да работи по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Искаше да кажеш хлебарките? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви светна ... :)

Статистически дори след атомна война ще оцелеят хората които са човечни. ;) Да, ще са само 10%, но ще оцелеят!!!

Друг е въпроса дали самите ние ще оцелеем. 

Затова: Бегайте по-далече от съвременната цивилизация. Най-добре в Тибет. :) Определено няма да е сред пораженията. :)

Не вярвайте, че някой ще ви прибере в атомното си убежище, защото ако го направи, значи ще е канибал. :) 

Бъдете живи и здрави и се усмихвайте повече. Живото е толкова кратък, че да му мислят младите, а не де сме на една мотика от гроба ... :) 

Наздраве! :beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dioib написа:

Да ви светна ... :)

Статистически дори след атомна война ще оцелеят хората които са човечни. ;) Да, ще са само 10%, но ще оцелеят!!!

Друг е въпроса дали самите ние ще оцелеем. 

Затова: Бегайте по-далече от съвременната цивилизация. Най-добре в Тибет. :) Определено няма да е сред пораженията. :)

Не вярвайте, че някой ще ви прибере в атомното си убежище, защото ако го направи, значи ще е канибал. :) 

Бъдете живи и здрави и се усмихвайте повече. Живото е толкова кратък, че да му мислят младите, а не де сме на една мотика от гроба ... :) 

Наздраве! :beer:

Нищо няма да оцелее след ядрена война. Дори и бактерия няма да живее след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Нищо няма да оцелее след ядрена война. Дори и бактерия няма да живее след това.

Не сме динозаври. :) 

Спорен е процента на оцелелите, но ... някои сме по неподатливи на гама лъчението. :) 

п.п. Атомните оръжия са краен брой и едва ли ще оцелеят тези със знания как отново да могат да ги направят. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dioib написа:

Не сме динозаври. :) 

Спорен е процента на оцелелите, но ... някои сме по неподатливи на гама лъчението. :) 

п.п. Атомните оръжия са краен брой и едва ли ще оцелеят тези със знания как отново да могат да ги направят. :) 

Не говори глупости поне ти. Заминаваме си при един ядрен конфликт. Мога да ти дам доста реална информация. Но ако искаш изгледай един филм. Казва се - На Брега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Не говори глупости поне ти.

Понеже вече е минала някаква давност, затова съм споделил. = Едва ли ще ми търсят сметка. 

Да ти пратя ли алгоритъма за изчисление?! О, не си по софт нещата ... :)

Та, да, глупости, но не са безсмислици. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Понеже вече е минала някаква давност, затова съм споделил. = Едва ли ще ми търсят сметка. 

Да ти пратя ли алгоритъма за изчисление?! О, не си по софт нещата ... :)

Та, да, глупости, но не са безсмислици. ;) 

Тоя алгоритъм е олигофренска простотия. Знам го много добре. Ето ти едно клипче и изчичсли алгоритъма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Емил Костов написа:

На Брега.

п.п. Благодаря за филма. 

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Тоя алгоритъм е олигофренска простотия.

Ай ще си говорим на оня свят ... До тогава ... = Мен не ме е срах! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В човечеството - не. Но вярвам, че там някъде все още съществуват каки с големи, естествени цици! И, че ако имам късмет, може и да ги срещна някой ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...