Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Може ли полицията да проследи изключено устройство?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, bootlicker (Мазния) написа:

Не може ли безплатно?

На Windows 10 съм.

Е, не ...безплатно само на 98.... Айде, че пак ми свършва нета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, The Rage написа:

Ти ми препоръчваш?

Да.

Как всички разбраха,само ти не?

Като се изразяваш неясно, няма как да те разбера.

преди 2 минути, The Rage написа:

Досега,съм се държал с теб,като с човек.Никога не съм те обидил или ако съм,е било неволно.

Мерси- оценявам го.

Сега започвам:Няма такъв тъпак,като теб.Кажи на тези които ти измислят темите,че трябва да се постараят повече.

Това не е вярно. Аз съм хипер интелект.

Ако ги имисляш сам(значи си завършен олигофре н),чети какво ти се пише.

Ако не аз, тогава кой ми измисля темите, според теб? Как може някой да ми измисля темите, не разбирам. Ти какво си мислиш? Че някой измисля теми, и после ди ги праща и ми казва да ги публикувам в този форум, така ли? Ако да, кой е този някой, според теб?

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Е, не ...безплатно само на 98.... Айде, че пак ми свършва нета

Добре, няма проблем. Ще изтегля Windows 98 на флашка и ще го буутвам от флашката. Щом е безплатно само за уиндоус 98, тогава ще използвам уиндоус 98, няма проблеми, приятелю - само нека да е безплатно, че ми е омръзнало от неща, за които все трябва да се плаща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аа мазньото яко го пере съчмата от Кали минахме на един куп глупости

преди 5 минути, bootlicker (Мазния) написа:

Видяхме го тоя хипер дупер интелект който не може се оправи с Линукс :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bootlicker (Мазния) написа:

Да.

Като се изразяваш неясно, няма как да те разбера.

Мерси- оценявам го.

Ако не аз, тогава кой ми измисля темите, според теб? Как може някой да ми измисля темите, не разбирам. Ти какво си мислиш? Че някой измисля теми, и после ди ги праща и ми казва да ги публикувам в този форум, така ли? Ако да, кой е този някой, според теб?

Много боб има да изядеш,докато станеш triple X(хубав,хумен и хуес т).

Ще ти го обесня,по възможно най-простия начин.

Хората четат,във форума.Знае се,че се опитваш да пробиеш,в тъмната мрежа.Правят(мисля че сводка,беше),изискват от Карабойчев инфо и след пет минути,са у вас.

Не си интересен.На никой.Нито финансово,нито политически.А умствено(поне това,което показваш тук) е...ОКИ.Намери го в гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знае се,че се опитваш да пробиеш,в тъмната мрежа.

Аз вече съм пробил - имам линкове към сайтове, в които има неща, които и най-болния мозък не може да си представи. Ама не са ме хванали, тъй като знам как де се крия.

Правят(мисля че сводка,беше),изискват от Карабойчев инфо и след пет минути,са у вас.

Кой е Карабойчев? Не, няма да бъдат у нас. Ще бъдат на мястото, на което е ИП адреса, който са проследили и уж е мой, ама не е мой.

преди 3 минути, The Rage написа:

Намери го в гугъл.

Кое да намеря в Гугъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bootlicker (Мазния) написа:

Добре, няма проблем. Ще изтегля Windows 98 на флашка и ще го буутвам от флашката. Щом е безплатно само за уиндоус 98, тогава ще използвам уиндоус 98, няма проблеми, приятелю - само нека да е безплатно, че ми е омръзнало от неща, за които все трябва да се плаща.

Това искам да го видя :yanim:

преди 8 минути, The Rage написа:

ОКИ

Основи на компютърната информатика хаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Това искам да го видя :yanim:

Основи на компютърната информатика хаха

хахаххаа,ще му го преведа-освидетестван,квартален,идио т.Вече знам че го прави,за забавление.Но,аз ако реша да го правя,поне ще се напъна,да се получи.Не само да ме обиждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, The Rage написа:

хахаххаа,ще му го преведа-освидетестван,квартален,идио т.Вече знам че го прави,за забавление.Но,аз ако реша да го правя,поне ще се напъна,да се получи.Не само да ме обиждат.

Е то и аз се забавлявам с мазньото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bootlicker (Мазния) написа:

Аз вече съм пробил - имам линкове към сайтове, в които има неща, които и най-болния мозък не може да си представи. Ама не са ме хванали, тъй като знам как де се крия.

Кой е Карабойчев?

Какво си пробил, дупка в гащите ли? И наистина НЯМА друг болен мозък колкото твоя да не говорим за развинтената ти фантазия. Никой няма да си направи труда да хваща човек като теб, и няма нужда да се криеш освен ако не гледаш някой филм на ужасите и се уплашиш.

А, Карабойчев е човекът на който всеки божи ден трябва да благодариш за това, че не те е баннал все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ДзВяРа! написа:

А, Карабойчев е човекът на който всеки божи ден трябва да благодариш за това, че не те е баннал все още.

Баш шефа на на психоклинка "Калдата"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, petie1 написа:

Наистина ли има такава клиника? Къде се намира, в кой град?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

Няма смисъл и е обидно да оприличаваш "Калдата" като психоклиника. Вчера дойде и 80% от постовете ти са с психическо отклонение.  Посещава се от хора с 15-18 години стаж в него и не са си позволявали да пишат подобни глупости. Вярно е и това, че е заприличал, но не е виновна Администрацията или собственикът на форума, а ние, с безкрайните си глупости във всяка една тема. След като Администратора е сметнал да даде нужната свобода, което е добре дошло за Всички,  наше задължение е да се съобразяваме поне в границите на нормалното, до къде и по какъв начин можем да ползваме форума. Да сте виждали и чували някой да е наказван през последните 3-4 години? Аз не съм, а чета форума от А до Я. Идвате тук, натискате бутона за регистрация и...сеира започва. Хората са ви направили Раздели със заглавия за всичко.  Има си места за забавленията и писане на глупостите. Този форум, макар и български се чете и от посетители на други държави. Този ми пост е написан на страница от технически раздел за да е достъпен и за нас като технически грамотни хора. Той се отнася за всички Нас, посещаващите форума, а не само за мен или petie1. За ненормалните, ще дам предложение на администратора да им се направи един раздел, в който биха могли да се вихрят, както си искат. Лек и приятен ден на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, petie1 написа:

Аа мазньото яко го пере съчмата от Кали минахме на един куп глупости

Видяхме го тоя хипер дупер интелект който не може се оправи с Линукс :biggrin:

... но пък бълва теми - като канализационна шахта след проливен дъжд!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Kolev72 написа:

Да сте виждали и чували някой да е наказван през последните 3-4 години?

Има наказани - аз съм един от тях. Имам едно предупреждение, тъй преди доста време зададох въпрос относно къде да намеря един cracked софтуер, без да знам, че разпространяването на cracked софтуер е против правилата. Така че, да, определено модераторите си вършат работата. Който наруши правилата, понася наказание. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bootlicker (Мазния) написа:

Има наказани - аз съм един от тях. Имам едно предупреждение, тъй преди доста време зададох въпрос относно къде да намеря един cracked софтуер, без да знам, че разпространяването на cracked софтуер е против правилата. Така че, да, определено модераторите си вършат работата. Който наруши правилата, понася наказание. Това е.

Когато си се регистрирал ТУК, има един раздел "Правила на форума. В него, след като си го прочел поне (за теб е задължително 10 пъти)   има отметка, която удостоверява че си се запознал с тях.А ти си мацнал отметката без да ги четеш и си продължил с регистрацията.Там има и други, с които не си запознат. Трябва наново да ги прочетеш и то по вече от 10 пъти, както ти искаш да ти обясняват хората по няколко пъти за да ти се изясни въпроса, който си поставил. Това, че са те санкционирали е в реда на нещата. То не е никакво наказание за да пишеш коментар и за него. Става въпрос за Големи наказания - лишаване от писане на форума и изгонване от него. Администратора на форума е достатъчно толерантен човек към всички посетители, за което ние сме длъжни да постъпим с него и правилата така, както се изисква. Сам виждаш какво е сегашното положение. Слободия. Първите няколко години от създаването на форума  всичко се спазваше много стриктно и такива глупости като сегашните не е имало. Можеш да питаш всеки от старите потребители по този въпрос. Това, че са ви дали пълна свобада не значи, че трябва да се качите на главите на останалите потребители и да си позволявате всякакви волности, които МОРАЛНО, не са редни. Ако престанеш с лошото си присъствие и ползване на форума, пишеш и отговаряш така, както се действа в едно реално общество никой от присъстващите, няма ни да те обижда, ни да те гони ни да те хока за действията ти. Но явно на тебе ти липсват на три места от първите 7 години. Искаш помощ, направи така, че който и подфорум да отвориш,  да те приемат хората добре. Другият възможен начин е, да те игнорират и сам да си отговаряш на въпросите. Знаеш вярвам, че помощта във почти всеки форум е безплатна и никой с нищо тук не ти е длъжен. По начина, по който ти почна няма да си намериш ни приятели ни хора, които ще са на твоя страна .Всичко това е много важно, за такива хора като теб, защото те ще са си същите и в живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човече, авторът е трол, само се прави на слабоумен и заинтересован от нещо. И всеки негов пост, от самото начало, е чистокръвна гавра с форума и участниците в него. :D Вие си го хранете, той точно с това се забавлява и ви дава още поводи да го храните, с което още повече се забавлява. Мислех, че е ясно вече. Обаче само двама-трима оттук показаха, че са го проумели.

Трябваше отдавна да е изял банана и да са му изпозатрити темите вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Kolev72 написа:

Няма смисъл и е обидно да оприличаваш "Калдата" като психоклиника.

Каква „психоклиника“ - тук е image.jpeg.6fd401d3faa4ce678d8e39d336ff46c8.jpeg

преди 11 часа, Kolev72 написа:

Да сте виждали и чували някой да е наказван през последните 3-4 години? Аз не съм, а чета форума от А до Я.

Понеже питаш - ето ти пример!

image.png.e498bc302f97162e33d1d9f864be7e18.png

От най-височайшо ниво - Сър Калин Карабойчев (да се свети името Му)!

Пп. Последното е без майтап, щото ако не беше той - този форум нямаше да го има!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Rammkopf написа:

Човече, авторът е трол, само се прави на слабоумен и заинтересован от нещо. И всеки негов пост, от самото начало, е чистокръвна гавра с форума и участниците в него. :D Вие си го хранете, той точно с това се забавлява и ви дава още поводи да го храните, с което още повече се забавлява. Мислех, че е ясно вече. Обаче само двама-трима оттук показаха, че са го проумели.

Трябваше отдавна да е изял банана и да са му изпозатрити темите вече.

Не съм трол. Ако смяташ, че съм трол, обясни какво ме правил трол.

преди 14 часа, Coco1 написа:

Защо задаваш въпроси

Защо да не задавам въпроси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, bootlicker (Мазния) написа:

Комунистите не задават въпроси. 

преди 4 часа, bootlicker (Мазния) написа:

Не съм трол. Ако смяташ, че съм трол, обясни какво ме правил трол.

Защо си трол 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, bootlicker (Мазния) написа:

Има прост принцип - „Не задавай въпроси - отговорите на които, не си готов да чуеш!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...