Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със стикерите

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Anneliese написа:

Ще ми помогнете ли да си оправя проблема или само ще си дрънкате глупости?:angry:

За ваше сведение, днес мисля да хапна пелмени.

Ти не знам дали имаш проблеми, но компютъра няма.

За твое сведение, пелмените не са руско ядене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Anneliese написа:

Ще ми помогнете ли да си оправя проблема или само ще си дрънкате глупости?:angry:

За ваше сведение, днес мисля да хапна пелмени.

Ти нямаш проблем!! Просто нямаш. А това какво ще ядеш е без значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега и пелмените ли ще изкарате украински?:angry:

Имам, имам много стикери, но не мога да си ги отворя, май пак ще трябва наново да си ги слагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре аз това чудо само от телефон го ползвам, да не говорим че е единствената част от тефтера която изобщо ползвам. Та пробвах сега от компютър, тая стрелка като я пипна ми затваря емотките, не знам, може бъг да е на тефтера, може и друго е да.
Пробвай от телефон, там си е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефон не ползвам, глуха съм.

Явно е във фейсбук проблема.:sobbing:

Иначе да ви се похваля какво си имам от вчера. Първата ми безжична мишка. Супер удобна и хубава, подложката също. Старата избеля и си взех нова, а мишката е плюс.:inlove1:

tnb-amazonia-2-mouse-pad-1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Иначе да ви се похваля какво си имам от вчера. Първата ми безжична мишка. Супер удобна и хубава, подложката също. Старата избеля и си взех нова, а мишката е плюс.:inlove1:

Айдеее сега и глуха била. А защо не вземеш да скочиш от терасата. Знам че това упражнение лекува глухота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принцесата да беше опитала да изчисти кеша дано да й помогне знам ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Емил Костов написа:

Айдеее сега и глуха била. А защо не вземеш да скочиш от терасата. Знам че това упражнение лекува глухота.

Дано да го види админа това!:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Честито ама аз съм от пет години с безжична клавиатура и мишка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Аз последно мишка с кабел ползвах, когато беше модерно Windows NT. И флопи дисковете, вместо флашки.

И в мишката имаше топче.

hqdefault.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

Дано да го види админа това!:angry:

Той админа ако тръгне да гледа ще стане страшно. Да спреш да се правиш на ш,,,тка и да се хванеш в ръце, че не знам дали ме разбираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Ти как мислиш, че се пази от нацисти. Само по тоя начин :)

И нито една не е Касперски, що така бре Миме?:biggrin:

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Аз последно мишка с кабел ползвах, когато беше модерно Windows NT. И флопи дисковете, вместо флашки.

hqdefault.jpg

Демек от древни времена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

И нито една не е Касперски, що така бре Миме?:biggrin:

Даже не си е и инсталирала Yandex Browser https://www.kaldata.com/софтуер/yandex-browser-336264.html

И ползва Фейсбук вместо VK.

https://m.vk.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Имал безжична мишка - чудо голямо.

Аз имам бежична п*шка, ама не се фаля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Даже не си е и инсталирала Yandex Browser https://www.kaldata.com/софтуер/yandex-browser-336264.html

Ми то аз редовно си ровя с Яндекса щот Гошо голяма цензура

преди 1 минута, jhoro написа:

Имал безжична мишка - чудо голямо.

Аз имам бежична п*шка, ама не се фаля.

Ето че се похвали :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Ето че се похвали :lol6:

Баси - пак са издъних!   :cantbelieve:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, АСПЕКТ написа:

Имам профил там, ама рядко влизам, само, за да си украся профила тематично. Иначе няма български страници и групи по интереси там.

Заради цензурата във фейса, там е лигавото ми тийнейджърско аз.

А, забравих. Пелмените се оказа много вкусни. Малко жилави, но вкусни.

444.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Anneliese написа:

Имам профил там, ама рядко влизам, само, за да си украся профила тематично. Иначе няма български страници и групи по интереси там.

444.gif

Интересно тук кое тинейджърско аз ти е? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Anneliese написа:

444.gif

Що така няма български неща в руския сайт? Нали сме братя? А и русоробката( русоробинята) не знае руски. Молодец!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли поне няколко дни да не се заяждате с мен? Пак имам зъбна инфекция, едната ми страна пак се е подула малко и съм на хапчета. Хич не съм в настроение за глупости.

А при зъболекар в съзнание не стъпвам. Зъболекарите са по - жестоки и от Йозеф Менгеле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Anneliese написа:

Може ли поне няколко дни да не се заяждате с мен? Пак имам зъбна инфекция, едната ми страна пак се е подула малко и съм на хапчета. Хич не съм в настроение за глупости.

А при зъболекар в съзнание не стъпвам. Зъболекарите са по - жестоки и от Йозеф Менгеле.

Аз не се заяждам с теб. Ти сама си правиш драмите и простотиите. Още като беше Анне казваше, че имаш проблем с очите и че си инвалид. Сега казваш, че си глуха и имаш зъбна инфекция. Ти просто не знаеш какво пишеш и какво говориш. Ако човек има всички неща, които си изброила той просто вече е при Свети Петър. Нормално е да те вземат за мезе и да ти се подиграват. Сама си правиш проблемите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз  наистина съм глуха, както и с проблеми в очите. Само за твое сведение - това не е равносилно на рак. Зъбната инфекция е по - сериозна, ама абсурд да стъпя на зъболекар, то и зъби нямам вече. Знам, че трябва да ги махам с операция, ама после какво ще ям.............

Вие нали не сте губили сили на зъболекарския стол, та лесно ви е на вас. Ама има хора с нисък праг на болка. Като мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anneliese написа:

Аз  наистина съм глуха, както и с проблеми в очите. Само за твое сведение - това не е равносилно на рак. Зъбната инфекция е по - сериозна, ама абсурд да стъпя на зъболекар, то и зъби нямам вече. Знам, че трябва да ги махам с операция, ама после какво ще ям.............

Вие нали не сте губили сили на зъболекарския стол, та лесно ви е на вас. Ама има хора с нисък праг на болка. Като мен.

Има упойка. Слагат ти 2 инжекции и готово. Какво толкова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

Ако имаш проблем с очите и си глуха няма да можеш да си виждаш емотиконите. А ако има зъбна инфекция  ще умреш точно след няколко дена. Престани да ръсиш глупости. Имаш късмет, че просто във форума се разрешава такива образи да пишат глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли питаш какво толкова? На 14 като бях, ми правиха мускулна биопсия с местна упойка. Ами, не ме хвана. Усещах си и скалпела и всичко, как ми бърникат в бедрото, за рязането да не говорим. Само, за да не крещя, побърках сестрата с приказки за кучето ни и малките и, тъкмо се бяхме сдобили с малките бонбончета и правеха много бели.

Местна упойка само през трупа ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...