Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със стикерите

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ако имаш проблем с очите и си глуха няма да можеш да си виждаш емотиконите. А ако има зъбна инфекция  ще умреш точно след няколко дена. Престани да ръсиш глупости. Имаш късмет, че просто във форума се разрешава такива образи да пишат глупости.

Явно не знае, какво е да те боли зъб. Ужасна болка. Остра, направо все едно умираш.

Не можеш да ядеш пелмени. Даже жилави.

Когато ми слагаха арсен на зъба, няма такива болка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен дясната страна се е подула. Не от алергия. Пари ми лицето. Не мога да спя на тази страна. И главата понякога ме боли.

Пелмените ги ядох със здравата лява част.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Даже не си е и инсталирала Yandex Browser https://www.kaldata.com/софтуер/yandex-browser-336264.html

И ползва Фейсбук вместо VK.

https://m.vk.com/

Ти с немски браузър ли си, или направо с Джонджа браузър?
Бягай да чакаш за жълти купони, че както сме тръгнали с всичките тъпотии на Макарона и изкукуригалия Шолц скоро и те ще влязат в обръщение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bubbles написа:

Ти с немски браузър ли си, или направо с Джонджа браузър?
Бягай да чакаш за жълти купони, че както сме тръгнали с всичките тъпотии на Макарона и изкукуригалия Шолц скоро и те ще влязат в обръщение.

След като не си запознат с дадени неща е добре да замълчиш. В този случай не си запознат със случая с Полина.

И защо съм го написал. Има си предистория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

След като не си запознат с дадени неща е добре да замълчиш. В този случай не си запознат със случая с Полина.

И защо съм го написал. Има си предистория.

Напротив, Полинка добре си я знаеме, харесва Русия и някой си Пешо, често преиграва, има камара здравословни проблеми и стреля на месо.
Аз също обичам да се шегувам с нея, но тук някои просто минавате границата на забавното, включително и Емо, въпреки че той опитва да й даде съвет, но не мисля че това е начина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Напротив, Полинка добре си я знаеме, харесва Русия и някой си Пешо, често преиграва, има камара здравословни проблеми и стреля на месо.
Аз също обичам да се шегувам с нея, но тук някои просто минавате границата на забавното, включително и Емо, въпреки че той опитва да й даде съвет, но не мисля че това е начина.

И аз къде съм писал, че давам мило и драго за немците, че ми предлагаш немски браузер? За разлика от Полина. Тя ясно си пиши, мисли за Россия.

И ако не знаеш, първия програмируем  компв СВЕТА  е немски.

Конрад Цузе – Уикипедия (wikipedia.org)

Най-значимото му постижение е първият в света програмируем компютър – Z3 (1941). Книгата му Пресмятащото Постранство[2] е първото обстойно изложение на идеята за Вселената като клетъчен автомат или компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

И аз къде съм писал, че давам мило и драго за немците, че ми предлагаш немски браузер?

Не знам за кого даваш мило драго, но хващаш темата за Русия, Яндекс и т.н. полит-глупости.
Логично след като си в Германия, те питам немски браузър ли ползваш или трябваше да питам "Зеленски браузър" ли ползваш, щото вече и такъв има, но той е френски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайл Поля!!!

Поне изчисти ли си кеша? Да видим ко ще стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Bubbles написа:

Не знам за кого даваш мило драго, но хващаш темата за Русия, Яндекс и т.н. полит-глупости.
Логично след като си в Германия, те питам немски браузър ли ползваш или трябваше да питам "Зеленски браузър" ли ползваш, щото вече и такъв има, но той е френски.

Захващам темата за Россия, защото на Полина Россия е любима, пък ползва само американски продукти.Ти като толкова много си разочарован от Франция що не си вземеш френската жена и да заминете в Россия. Щом толкова ти е мило и драго за Россия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, jhoro написа:

Баси - пак са издъних!   :cantbelieve:

Кога се издъниш кат мен тогаз ша са фалиш :biggrin:

Ей @дръндю открих филм за тебе бе, "Сневника на един дръндо" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

Захващам темата за Россия, защото на Полина Россия е любима, пък ползва само американски продукти.Ти като толкова много си разочарован от Франция що не си вземеш френската жена и да заминете в Россия. Щом толкова ти е мило и драго за Россия.

Въпроса си ти е неуместен. Бъркаш политиката с личното, това не е добре. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайл Поля!!!

Ко стана оправи ли стикерите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Хайл Поля!!!

Ко стана оправи ли стикерите?

Недей, че ще вземе и теб да те погне администратора, че тогава ще видиш ти стикери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Емил Костов написа:

Недей, че ще вземе и теб да те погне администратора, че тогава ще видиш ти стикери.

Аа мен си има кой да ме кара с голямата гега ;)

Поля Нацистка като винаги си заряза темата дано тия стикери с любимия й Хитлер й привлекат интереса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Аа мен си има кой да ме кара с голямата гега ;)

Поля Нацистка като винаги си заряза темата дано тия стикери с любимия й Хитлер й привлекат интереса

Ти какво си очаквал?! Нещо сериозно ли. ;) Интересно ми е обаче, кой или коя те е подкарала с гегата?! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Интересно ми е обаче, кой или коя те е подкарала с гегата?! ;)

Тази на която е първата Л в  подписа ми...

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

При Джо Байдън има стикери и то много повече от колкото можеш да си представиш, но при Путлер няма!

Ти поне разбра ли какво направи Поля Нацистка със стикерите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еха, вече са оправили проблема със стикерите!:yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Anneliese написа:

Еха, вече са оправили проблема със стикерите!:yanim:

Е разгеле :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 21.06.2022 г. в 21:22, АСПЕКТ написа:

Аз последно мишка с кабел ползвах, когато беше модерно Windows NT. И флопи дисковете, вместо флашки.

И в мишката имаше топче.

hqdefault.jpg

Родила е мишката отдавна безжичната.🤣😂😂🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, kokosaipalmata написа:

Родила е мишката отдавна безжичната.🤣😂😂🤣

Правиш ли разлика, между безконтактна и безжична „мишка“?
Безжичната е ... хамстер.

Spoiler

- Това не е мишка, сигурен съм. Няма опашка. Хамстер е!
Поддръжката:
-Охххх, добре. Кликнете с десния бутон на хамстера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...