Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сидеров се кандидатира за президент?

Препоръчан отговор

Лошото е ,че има много поддръжници .

Глупости, "великите" митинги прави, на които ходеха заблудени пенсионери (сега вече не му вярват) и цигани, на които им плаща по 10 лева на глава, за да бъдат там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ама много не си наясно. Да си гласувал някога? За митинги няма да питам, защото повечето ходят на тах заради концертите (чалгата).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно защо не се обсъждат другите партии. Забранено? Не са интересни? Всичките са безгрешни и легални? За пореден път всичката омраза се излива върху една партия и личност, а другите минават незабелязано. Те защото останалите партии досега направиха много. Сега всички живеем в разкош, няма безработица, хората се чудят къде да си харчат парите, пътищата са в изрядно състояние, изнасяме електричество за сума ти и държави и сме икономическа сила.

Далеч съм от мисълта, че г-н Сидеров е идеален кандидат. Напротив, човекът има комплекси. И все пак май е за предпочитане, като гледам останалите. Нека приемем, че е фашист (макар ако той е такъв, то да не започвам какви са останалите), предпочитам откровен фашизъм, отколкото скрита тирания на принципа "убивай ме нежно", защото в момента това става.

За пореден път се убеждавам, че хората предпочитат красива лъжа от грозна истина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Night_Raven, в тези твои редове на мисли съм съмишленик.Не очаквай повява на Хитлер или поне Пиночет в българската политика.Българинът за 17 години доказа, че дойде ли време за избори той се нуждае единствено от обещания, не от промени.Единствената промяна, която е налице е, че задминахме себе си летейки назад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Българите съм, Разбирайте го както щете (пък други да се сещат)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато дойде ,денят на избор помислете,не гласувайте на инат,на контра ,на тия или ония.щото пак ние ще си ги ядем...,онези миризливите.А да и да не ни псува следващото поколение за наш'та безотговорност. така е май,нали?!!

ако някой нещо е разбрал кофти cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Night_Raven, в тези твои редове на мисли съм съмишленик.Не очаквай повява на Хитлер или поне Пиночет в българската политика.Българинът за 17 години доказа, че дойде ли време за избори той се нуждае единствено от обещания, не от промени.Единствената промяна, която е налице е, че задминахме себе си летейки назад.

А именно появата на Адолф Шикългрубер (Хитлер) или Аугусто Пиночет ни е толкованеобходима,болезнена и остра нужда имаме от подобен водач.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересно защо не се обсъждат другите партии. Забранено? Не са интересни? Всичките са безгрешни и легални? За пореден път всичката омраза се излива върху една партия и личност, а другите минават незабелязано. Те защото останалите партии досега направиха много. Сега всички живеем в разкош, няма безработица, хората се чудят къде да си харчат парите, пътищата са в изрядно състояние, изнасяме електричество за сума ти и държави и сме икономическа сила.

Далеч съм от мисълта, че г-н Сидеров е идеален кандидат. Напротив, човекът има комплекси. И все пак май е за предпочитане, като гледам останалите. Нека приемем, че е фашист (макар ако той е такъв, то да не започвам какви са останалите), предпочитам откровен фашизъм, отколкото скрита тирания на принципа "убивай ме нежно", защото в момента това става.

За пореден път се убеждавам, че хората предпочитат красива лъжа от грозна истина.

Не мисля че другите партии и лидери не са обсъждани, просто темата която коментираме тук е специално за кандидатурата на Сидеров за президент. Според мен всички партии които ни обещаваха да оправят България в момента са обсъждани толкова колкото и Атака. Даже все повече срещам карикатури на великата тройка: Сакскобурготски, Станишев и Доган....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим Сидеров няма да бъде избран за президент ,вероятноста за това е малка,никаква почти.

Но винаги има едно "НО" .Какво ще направи Сидеров като президент ?? Аз казвам само зло,нищо друго. Добре че президента е само представителна длъжност в България,а не е като в Русия,иначе може да се направят доста бели.Едната например е вариант на събитията в Сърбия,войните там. НИма искате това??

Аз не го искам,нито вие предполагам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Каквото и да си говорим Сидеров няма да бъде избран за президент ,вероятноста за това е малка,никаква почти.

Но винаги има едно "НО" .Какво ще направи Сидеров като президент ?? Аз казвам само зло,нищо друго. Добре че президента е само представителна длъжност в България,а не е като в Русия,иначе може да се направят доста бели.Едната например е вариант на събитията в Сърбия,войните там. НИма искате това??

Аз не го искам,нито вие предполагам.

Не мисля че има малки шансове. Не се очакваше и да влезе в парламента, но е там....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя Сидеров не е наред. biggrin.gif

biggrin.gifbiggrin.gif Явно е така, но си мисля, че нашата държава никой не можа да сложи в ред, така че явно и трябва някой , който да е част от нея biggrin.gif , т.е. и той да не е в ред. Колкото и да съм либерална, вече започвам да си мисля, че само остена във врата може да ни изведе на някъде.... или повечето българи се плашат от отговорност? biggrin.gif

Егоизмът ни не ни позволява да се движим във вярната посока, а сме и прекалено наивни! Трябва ни САМОСЪЗНАНИЕ!

Можеш ли да изредиш поне 5 негови лъжи.Ако го направиш,ще ти пратя по пощата 6 печеливши числа в 6 от 49.Може и за Ягуар да играеш.

АБСОЛЮТНО СЪГЛАСНА, ВИНАГИ ГОВОРИ С ФАКТИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ДРУГИТЕ ПОЛИТИЦИ, ей заради това ми харесва....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кузов предлагал 2 лв. на дете за секс

2 лева. е предлагал депутатът Владимир Кузов за секс на момче, което е живяло като безпризорно на гара "Подуене". Детето признава, че мъжът го е черпил с баничка и го е опипвал по дупето. Момчето се казва Златан и вече е на 11 г. То е едно от децата, които са дали показания пред разследващите органи. Запис на разговора между журналиста Мартин Карбовски и Златан бе излъчен вчера в предаването "Пропаганда" на Дарик радио.

Момчето е от дома в "Пелатиково", но вече е преместено и живее на друго място. Майка му пък пребивава във Велинград.Когато са се провеждали срещите между него и Кузов, Златан е бил на 9 г.

Според детето пет пъти депутатът му е предлагал секс, а също ­ и да го запознае с "други като него". Златан и Кузов се запознали на гарата.

Обвиненият в педофилия Владимир Кузов от своя страна категорично отрече в "Пропаганда" да е предлагал секс на малолетни деца.

"В съдебното следствие ще се установят нещата и не бива да се пречи и да се влияе на съда, разбирате ли? В момента е опасно това нещо", каза още в интервю с Мартин Карбовски независимият депутат Кузов. Той бе категоричен, че по случая трябва да се произнесе съдът.

Източник: Монитор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване