Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

В къща или апартамент предпочитате да живеете?

Гост

В къща или апартамент предпочитате да живеете?  

11 гласували потребители

1. 1. В къща или апартамент предпочитате да живеете?

• Къща
    • Апартамент

Препоръчан отговор

А па я обичам да живея у сламена колиба оти като дойде високата водА у ниската земя ща са носа по нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Bubbles написа:

Ко стана Фори, 'зема ли новата кола, пофали се?!

Нямало с кожен салон.Сега шие тапицерия,от зеблени чували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Bubbles написа:

Ко стана Фори, 'зема ли новата кола, пофали се?!

Като си дава парите нигерийски(държава Нигерия) крал, така ще е. Няма да има кола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Бял Вълк написа:

Ей много зависливи човечета лузерчета неуспяли. Сега ви оставям, защото отивам да си купувам кола. Нека хейта започне сега!

Мъката особенно при вас е доста.

Не бееее графе, не си разбрал ..затова не го формулираш правилно.

Не умееш убедително да се превземаш на баровец,това е то.

Как да върже човек, че ядеш и спиш в една и съща стая,че сервираш храна на плота на мивката с алуминиево фолио,че салатата ти е  до препарата за миене на съдове, че си сложил некви мръсни банкноти  на масата пък ядеш храна за центове,ядеш в пластмасови чинии,  една и съща чаша ползваш за различни евтини вина,бири и ракии, че дизайна на маломерното ти  жилище е като на склад,че баровската гледка от стаята ти е към паркинга на сградата,че гледаш да икономисаш от бензин,данъци,такси и за целта прибягваш до комбинирани измами в Бг, че си на високоплатена работа в американска фирма, пък се интересуваш да доработваш с бизнес с домати пак  от Бг, три пъти се закани на Париж/че  и в  специална тема  паркинг търси там/,три пъти тръгваше за Монте Карло , накрая опря и до  Велинград и там не отиде/с Малефа си приличате-пътувате насън/... и като калкулираш тези мъченически опити да се изкараш заможен ,  а  всъщност  реално се прехранваш с илюзии. Всеки път като се изтриеш  се знае ,че Илия ще дойде  пак в тия.

Да ти кажа няма лошо, това не разбират другите ,че всеки твой пост си е забава и веселие...някакъв специфичен  български шик в чужбина ,описан още от Алеко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер луксозен германски кемпер дебютира в България Супер луксозен германски кемпер дебютира в България (autoclub.bg)

НО, най-добре това:

Най-яките каравани и кемпери на света - Българският къмпинг и караванинг  портал

Успех!

п.п. Или това:

Броиха $ 3 млн. за най-скъпия кемпер (видео)

На мен лично тази концепция ми харесва. Е, ще я модифицирам, но да се схване замисъла на мобилния човек. :) 

Модификации Нивы #1. Нива 2121 Кемпер. — DRIVE2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, valkiria1 написа:

Не бееее графе, не си разбрал ..затова не го формулираш правилно.

Не умееш убедително да се превземаш на баровец,това е то.

Как да върже човек, че ядеш и спиш в една и съща стая,че сервираш храна на плота на мивката с алуминиево фолио,че салатата ти е  до препарата за миене на съдове, че си сложил некви мръсни банкноти  на масата пък ядеш храна за центове,ядеш в пластмасови чинии,  една и съща чаша ползваш за различни евтини вина,бири и ракии, че дизайна на маломерното ти  жилище е като на склад,че баровската гледка от стаята ти е към паркинга на сградата,че гледаш да икономисаш от бензин,данъци,такси и за целта прибягваш до комбинирани измами в Бг, че си на високоплатена работа в американска фирма, пък се интересуваш да доработваш с бизнес с домати пак  от Бг, три пъти се закани на Париж/че  и в  специална тема  паркинг търси там/,три пъти тръгваше за Монте Карло , накрая опря и до  Велинград и там не отиде/с Малефа си приличате-пътувате насън/... и като калкулираш тези мъченически опити да се изкараш заможен ,  а  всъщност  реално се прехранваш с илюзии. Всеки път като се изтриеш  се знае ,че Илия ще дойде  пак в тия.

Да ти кажа няма лошо, това не разбират другите ,че всеки твой пост си е забава и веселие...някакъв специфичен  български шик в чужбина ,описан още от Алеко...

Пак те прихванаха халюцинациите…… Най-мраза да пия или на да ям в съд, който не е изработен от стъкло или порцелан и в нас имам точно 0 пластмасови съдове. Ама ти лай не ми пречеш. Радвам се, че се смеете. Смехът е здраве. Аз обаче ви съжелявам и се натъжавам като ви чета. Особенно ,,мъжът,, ти. С Белжо са от една порода. Единия станал държанка на белгийка, другия на еврейка. ,,Мъже,, с отразяни топки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Бял Вълк написа:

С Белжо са от една порода. Единия станал държанка на белгийка, другия на еврейка. ,,Мъже,, с отразяни топки. 

Графчето, не си първия с такава теория...при това я повтаряш няколкократно сякаш за да успокоиш себе си, а не за да уязвиш съпруга ми.

Една кикимора която преди години караше целия форум да и стиска палци ,че отива да се цани на нова работа, събираше пари да си прави зъбите  и очите развиваше същата теория. Не знам защо всички цървули си мислите,че той е ахилесовата пета на еврейката. Той е бетон , як и армиран с желязо , който никой  и нищо не може да мръдне нито от мястото му,нито от положението му в семейството и обществото.Най-малкото защото той дори не си спомня ,кога последно е  работил за български левчета,докато ти показваш като бетселър мижави евра за които дори не знам какво се купува...

Моят съпруг не се нуждае от адвокат за да го защитава от цървули,защото  е застанал с името и лицето си пред всички и не само тук. Когато в някаква далечна перспектива в някакаъв друг живот придобиеш неговото възпитание,образование,ценз, пари  които печели, всеобхватна обща култура ,свободно боравене с няколко чужди езика, тогава може да започнеш да си мислиш че може да делиш мегдан с него...и това съм ти" казвала" ,но ти го припомням пак за да не забравиш ,че си стъкло, а не звезда,колкото и да се мъчиш да доказваш обратното.Както казах не  умееш убедително да се превземаш на баровец и успял човек ,избива ти селянията това е то. Затова ти се смеят всички и те бъзикат. Но аз наистина ще се радвам да си купиш къща и да ни покажеш спалня в която не ядеш  и която гледа не към паркинг с колела и стари коли, а към частен парк.Ще чакаме най-накрая да си постнеш чорапите от СПА -то във Велинград ,или да отидеш до България поне да превъртиш номерата на колата за да спестиш някое мижаво евро,радвайки се че си "надхитрил" системата. Дерзай. Ако се нуждаеш от инфо къде да си паркираш колата из Европа,не отваряй цяла тема,с удоволствие ще ти дам инфо. 

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

Графчето, не си първия с такава теория...при това я повтаряш няколкократно сякаш за да успокоиш себе си, а не за да уязвиш съпруга ми.

Една кикимора която преди години караше целия форум да и стиска палци ,че отива да се цани на нова работа, събираше пари да си прави зъбите  и очите развиваше същата теория. Не знам защо всички цървули си мислите,че той е ахилесовата пета на еврейката. Той е бетон , як и армиран с желязо , който никой  и нищо не може да мръдне нито от мястото му,нито от положението му в семейството и обществото.Най-малкото защото той дори не си спомня ,кога последно е  работил за български левчета,докато ти показваш като бетселър мижави евра за които дори не знам какво се купува...

Моят съпруг не се нуждае от адвокат за да го защитава от цървули,защото  е застанал с името и лицето си пред всички и не само тук. Когато в някаква далечна перспектива в някакаъв друг живот придобиеш неговото възпитание,образование,ценз, пари  които печели, всеобхватна обща култура ,свободно боравене с няколко чужди езика, тогава може да започнеш да си мислиш че може да делиш мегдан с него...и това съм ти" казвала" ,но ти го припомням пак за да не забравиш ,че си стъкло, а не звезда,колкото и да се мъчиш да доказваш обратното.Както казах не  умееш убедително да се превземаш на баровец и успял човек ,избива ти селянията това е то. Затова ти се смеят всички и те бъзикат. Но аз наистина ще се радвам да си купиш къща и да ни покажеш спалня в която не ядеш  и която гледа не към паркинг с колела и стари коли, а към частен парк.Ще чакаме най-накрая да си постнеш чорапите от СПА -то във Велинград ,или да отидеш до България поне да превъртиш номерата на колата за да спестиш някое мижаво евро,радвайки се че си "надхитрил" системата. Дерзай. Ако се нуждаеш от инфо къде да си паркираш колата из Европа,не отваряй цяла тема,с удоволствие ще ти дам инфо. 

Поздрави.

Пффф не ме интересува твоето мнение за мен или на останалите загубеняци. Хората с малко повече акъл отдавна напуснаха България. Аз имам една такава теория, че Никой не иска да си по-добре от него за тва и си лаят. Кучето си лае кервана си върви. И пак се обърка никога не ям в спалнята. Айде със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dioib написа:

Супер луксозен германски кемпер дебютира в България 
Супер луксозен германски кемпер дебютира в България (autoclub.bg)

НО, най-добре това:

Най-яките каравани и кемпери на света - Българският къмпинг и караванинг  портал

Успех!

п.п. Или това:

Броиха $ 3 млн. за най-скъпия кемпер (видео)

На мен лично тази концепция ми харесва. Е, ще я модифицирам, но да се схване замисъла на мобилния човек. :) 

Гладен @dioib - кемпери сънува!!!

Я да използвам случая ...

L3N6RU9c11aVFBpdC0gp-s8Sj6teTwnSxlJl7kTJzI3_3rCRMpxQtSZ9DC0vnTBAwx6AweZzmadVAUoqpHZIOBfBh_42WKndQdyUvZ6O-tWcTjzZD47mnBANI6TFB0-48KDAak402odKUAYTEKRZ4oml3eE0rJGtyKRNxx24oy8Pcz3nAJYZvcF8M0myLQ_vvmoMymRqq8MIkL40Rr5wXBeAZc55J4xD_YkhH8JBA51g5phoCLFZyJqTsbgI1KvuONFNIeSfnq9SManDlg5H0jbTPwW32uJjPz7k4OAtafDex-hLH8550mjlMSRnTkWwgD7hu2Iz6lUtCHspyMtzhZRmaZTeKyo1JEEp8bIjbWowBivLUJVYd00VoN3Mv2ccirMOKi8bAv4cyhQJCLJN8cCDuWFjhroKsGOJi9OMI15M4e6kd7PXncySMjSmQA383rt10T8gWJ23gScprLfY8z5JtixqjOmdhuco9ESwissb9fZi3ez6q_Y1ZL2dHluhbh0MCN60QuP5sCZYyrvuNcTIvqedNxfnFxL353LIlVE23iWHhF8S1_yvzi458QuZhVJU0FvdSnNpwxMMw8pTHxybXc-JjrM40hQcS_yC0iMGlapmmNrsVZuy7RFZkUa0pkr0lH_pBetgJYXrsY_kYBWd0D5mxr6jSpsxCY4V2HEZzqAiUzGILfeOv4FLi1X_cfe-l29jlxXufkUFkmQ9Zm5XINCpSUrztfxzEPBO50QOWTct3_LLRbgtkraN0PUS2Kl4m6m2AgmrpTGlUZJo34iDX0sPXmrK42XNb54j18sPJ8KvwXrc6vOeVEjRCGNk7mKsa2_Tmw=w712-h886-no?authuser=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Бял Вълк написа:

Пффф не ме интересува твоето мнение за мен или на останалите загубеняци. Хората с малко повече акъл отдавна напуснаха България. Аз имам една такава теория, че Никой не иска да си по-добре от него за тва и си лаят. Кучето си лае кервана си върви. И пак се обърка никога не ям в спалнята. Айде със здраве!

тва е толкова вярно. Наистина никой не иска да си по-добре от него, лично се убедих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Бял Вълк написа:

Пффф не ме интересува твоето мнение за мен или на останалите загубеняци.

Сигурно. Затова откриваш цяла тема   и анкета.

преди 46 минути, Бял Вълк написа:

Аз имам една такава теория, че Никой не иска да си по-добре от него за тва и си лаят.

След като  символа на просперитет при теб е да сложиш клекало в тоалетната ,съвсем нямам съмнение ,че става въпрос за твое виждане за богатство и житейски успех през 21 век.

По такова нещо кучетата не лаят,те го препикават...тоест.... пикаят ти на късмета.

-------------

Все пак не може да не ти се признае,че поне не мъкнеш през границите  и не слагаш сам плочките и дограмата на жилището си ,че да спестиш някой лефф,защото има и такива случаи.В такъв смисъл спрямо такива  спестовници ,да ти си по-успял. Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Бял Вълк написа:

Ари ве стига се дърлял с жените, покажи новата зазка да я видиме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Bubbles написа:

Ари ве стига се дърлял с жените, покажи новата зазка да я видиме.

Такава ли е?
617140d316fab-690x450.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е гледка към обора. Какъв ти паркинг? Да се будиш буквално до крава. Жестоко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, АСПЕКТ написа:

Друго си е гледка към обора. Какъв ти паркинг? Да се будиш буквално до крава. Жестоко.

А гледката ... от обора?

преди 9 часа, dioib написа:

image.png.a9ddee4a39d63ba3233b91e7a75bbd7e.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, jhoro написа:

А гледката ... от обора?

image.png.a9ddee4a39d63ba3233b91e7a75bbd7e.png

В тая ламарина. Когато вънка е 40 вътре е 50, когато вънка е - 10, вътре е -20. 

Няма и вода, канализация. Което в днешно време при управлението на зелените екофашисти е съвсем супер. Нормално. 

Връщане към природата. Можем и да се качим на едно дърво като нашите прародители маймуните. Според Чарлз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

В тая ламарина. Когато вънка е 40 вътре е 50, когато вънка е - 10, вътре е -20. 

Пускаш климатика.

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Няма и вода, канализация. Което в днешно време при управлението на зелените екофашисти е съвсем супер.

Избираш място за спиране с река - чиста вода и риба за храна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, jhoro написа:

Гладен @dioib - кемпери сънува!!!

Някой ден ще снимам като дете какво съм правил от кибритени клечки. Това не е глад, а въображение, което уви вече някой друг го е направил. 

Що се касае за основния въпрос апартамент или къща, то аз имам и двете. Сега си правя и мавзолей даже ... :) По-късно в някоя друга тема ке постна до де съм стигнал. Тъй е .... малък фароон ил трак съм и требе сам да си съгредя последната килия ил гардероб ... :) 

п.п. Не съм гладен, а беден ... :) Нямам пари за круизи и екскурзии, но има дивиденти и градя, а не харча за празно ходене по чужду... :) = Доволно пара потроших и в Израел и в Йордания и прочие и прочие, за да гледам чужди камъни и прочие ... :) Жена ми пък по архитектурен туризъм е била и в ОАЕ ... Май там бе Дубай и най-високата сграда и прочие ... :) 

преди 33 минути, АСПЕКТ написа:

В тая ламарина.

Под тая ламарина има топло изолация. ;) И де разбра, че е ламарина при положение, че има боя?!  :) 

преди 30 минути, AAUUXX написа:

Избираш място за спиране с река - чиста вода и риба за храна.

И няма да си гладен ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dioib написа:

Някой ден ... :) 

Ама ти ... много насериозно се впрягаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

А гледката ... от обора?

Ко речи?! :) 

Крава Фасади На Къщите Къща Отпред - Безплатни фотографии на Pixabay

току-що, jhoro написа:

Ама ти ... много насериозно се впрягаш!

И пак ко речи?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dioib написа:

Ко речи?! :) 

Крава Фасади На Къщите Къща Отпред - Безплатни фотографии на Pixabay

И пак ко речи?! :) 

200w.gif?cid=82a1493bw6ukyfrj10negjj63dc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...