Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за Киро Брейка от село Павел

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

на 5.10.2022 г. в 19:01, Емил Костов написа:

Не го гледай тогава, какво мрънкаш. Аз пък го гледам и съм на 1000% съгласен с него, даже съм му абониран за канала в пейтриън.

Ти издъня 2,5 г. казарма и ще си промениш мнението за него. 1 стинка не заслужава. Лъжец!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, IvanKirov написа:

Ти издъня 2,5 г. казарма и ще си промениш мнението за него. 1 стинка не заслужава. Лъжец!

Аз съм бил в казарма и една дума лъжлива не е казал. Това че го следя и го гледам си е мое решение. Никой не карам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Аз съм бил в казарма и една дума лъжлива не е казал. Това че го следя и го гледам си е мое решение. Никой не карам.

И кво, като червените бабички ли искаш соц затвор? Я го питай у патреона за жителството, и че максимум кравар щяха да му позволят да бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, IvanKirov написа:

И кво, като червените бабички ли искаш соц затвор? Я го питай у патреона за жителството, и че максимум кравар щяха да му позволят да бачка.

Никой не карам, нито да го следва, нито да го гледа. Колкото до соц. затвор, много трябва да има в момента, както ред и дисциплина. Но това е друга тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Никой не карам, нито да го следва, нито да го гледа. Колкото до соц. затвор, много трябва да има в момента, както ред и дисциплина. Но това е друга тема.

Аха, по анонимен донос и айде за 10 г. у ада на Белене. С 80 лв. заплата чакаш 12 г. за лада. 6000 лв. Мизерия.

Коментарите ти не ти отиват на профила. Най отиват на пенсионер.

ФАЛИРАЙ С КИРО БРЕЙКА-ОРИГИНАЛА

https://www.facebook.com/groups/329005185288652

Цитат

Киро Фейка

Модератор

· 4 ч.  ·

СПИРАЙТЕ да пращате пари Yanislav изпрати малко над 5€ преди малко благодаря на всички продължавам и ноември да качвам видеата като скоро ще дам и номер за Revolut

ПП: НАЙ-ВАЖНОТО: Ако познавате единици поканете ги в групата и им кажете, че могат да гледат съдържанието тук срещу скромен принос Нека ги превърнем в КРЪГЛИ НУЛИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.10.2022 г. в 18:43, Бял Вълк написа:

Обеща да си подари колата на един от новите си абонати в Патрона и не си спази думата.

хахахахххаха не знаех, но и не съм изненадан - тоя си е автентичен чок тИрикат, който е набарал някой да му плаща за тия простотии, дето ръси. Не случайно си спря коментарите под тубата и се премести даже в патрата, че голям резил падаше как му се присмиват на малоумщините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.10.2022 г. в 12:38, Banesc написа:

наистина са неграмотни

в България има 500 хиляди  турци нормално е да вкарва турцизми

няма 500 хиляди англичани 

И 95% са повече българи,отколкото задунайската сган,готова да заколи майка си за капка руска семенна течност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, insec написа:

хахахахххаха не знаех, но и не съм изненадан - тоя си е автентичен чок тИрикат, който е набарал някой да му плаща за тия простотии, дето ръси. Не случайно си спря коментарите под тубата и се премести даже в патрата, че голям резил падаше как му се присмиват на малоумщините.

България е прекрасно място за бизнес на гърба на простолюдието, просто защото глупаците не са в дефицит. Една позната оня ден ми обясни, как гледала рекламни клипове в Телеграм за пари, и за 20 клипа трябвало да ѝ преведат 200лв. Докато има балъци, ще има и тарикати. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Soviet Soldier написа:

Една позната оня ден ми обясни, как гледала рекламни клипове в Телеграм за пари, и за 20 клипа трябвало да ѝ преведат 200лв.

още ли има хора да се вържат на чак толкова елементарни и прозрачни скамове. Стана от поне пет- шест години я въртят тази схема, би трябвало вече да се е изтъркала. :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Pa6ata11 написа:

И 95% са повече българи,отколкото задунайската сган,готова да заколи майка си за капка руска семенна течност

не знам какво имате предвид 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, IvanKirov написа:

Аха, по анонимен донос и айде за 10 г. у ада на Белене. С 80 лв. заплата чакаш 12 г. за лада. 6000 лв. Мизерия.

Коментарите ти не ти отиват на профила. Най отиват на пенсионер.

ФАЛИРАЙ С КИРО БРЕЙКА-ОРИГИНАЛА

https://www.facebook.com/groups/329005185288652

Не си живял явно в комунизма, а просто ръсиш глупости. Ще ти го напиша ПАК. Аз съм съгласен с него и му плащам таксата за Pateon. Не те карам ти да го правиш. Стой си в лайната в момента и се радвай на демокрацията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си живял явно в комунизма, а просто ръсиш глупости. Ще ти го напиша ПАК. Аз съм съгласен с него и му плащам таксата за Pateon. Не те карам ти да го правиш. Стой си в лайната в момента и се радвай на демокрацията. 

Живял съм. Половин час всеки ден кибичех за хляб, помня празните магазини, дори компютър не можаха да ми купят. За кола съвсем забрави! И жителството помня.

Не ти отива на занаята да цивриш за него затвор и мизерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, IvanKirov написа:

Живял съм. Половин час всеки ден кибичех за хляб, помня празните магазини, дори компютър не можаха да ми купят. За кола съвсем забрави! И жителството помня.

Продължавай да ги помниш с пълна пара. Това с празните магазини и купоните за хляб беше след 89 година! Та виждам колко си живял. Кола се купуваше, жителството нямаше проблеми. Баща ми го отказа 3 пъти, а майка ми 1 път! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кола се купуваше, жителството нямаше проблеми.

Лъжеш като дрът ман гал. Като бях на 10 ми направиха вноска за Лада. Като стана на 20 да ми дойде ред.

Явно сте били от червените изверги, верно всичко ви беше привилегия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

такива са били времената  зариди желязната  завеса и съботажите на  капиталистите  от запад

преди 7 минути, IvanKirov написа:

Лъжеш като дрът ман гал. Като бях на 10 ми направиха вноска за Лада. Като стана на 20 да ми дойде ред.

и сега каква  кола си купи 

бензина евтин ли е - дизела

пак зле   военна операция е  дезел много се харчи на север

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Banesc написа:

такива са били времената  зариди желязната  завеса и съботажите на  капиталистите  от запад

Заради неграмотните червени мър-ши, живяхме като скотове. С 6 атомни блока имахме режим, 2 часа ток има 1 няма. Помня го лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

Заради неграмотните червени мър-ши, живяхме като скотове. С 6 атомни блока имахме режим, 2 часа ток има 1 няма. Помня го лично.

защото се произвеждаше и  имаше работа за 9 милиона

а сега има за 1 милион счетоводители  и носачи на чанти

баща ми беше партиен секретар но беше отстъпчив и му дадоха лада с повреден двигател и всеки месец ходеше на ремонт и я  бракува  след 10 години в капиталистическо време

и гледам тук пред блока   капиталистическите плочки на баластра станаха а комонистическите още си седят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Banesc написа:

и сега каква  кола си купи 

4 по 4, много по-добре от Лада. Дори беше забранено да имаш 4х4. За кво ни е бензин като нямаме кола? Забраняваха да купуваме от запад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 по 4, много по-добре от Лада. Дори беше забранено да имаш 4х4. За кво ни е бензин като нямаме кола? Забраняваха да купуваме от запад.

казах че е заради желязната завеса 

а и както виждаш сега не всеки  заслужава да шофира и да има кола 

тръгна да се прави аец белене и магистрали но комунизма пропадна 

в Перник имаше електрически транспорт 

обаче бил скъп  и се наряза и издаде за скрап 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Banesc написа:

защото се произвеждаше и  имаше работа за 9 милиона

а сега има за 1 милион счетоводители  и носачи на чанти

баща ми беше партиен секретар но беше отстъпчив и му дадоха лада с повреден двигател и всеки месец ходеше на ремонт и я  бракува  след 10 години в капиталистическо време

и гледам тук пред блока   капиталистическите плочки на баластра станаха а комонистическите още си седят

Само партийни изверги се кефят на соц.

Питаш ли който е от село - и да имаш пари не може да купиш имот в град. Феодални крепостници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, IvanKirov написа:

Моля те не ме наричай мангал. Не лъжа и заставам зад думите си. Да, чакаше се за вноски, за нов автомобил, но винаги можеше да си намериш втора употреба. То щото сега караме всички нови. Просто ме остави да си вярвам на Киро Брейка и да му плащам пари за канала. Не ТЕ карам! За трети път ще ти го напиша. Стой си в лайната в момента и се радвай! Нямам нищо против! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Banesc написа:

а и както виждаш сега не всеки  заслужава да шофира и да има кола 

Като си от червените мър ши за нещо повече ли се имаш? Ти заслужаваш ли?

На снимка да видиш комуняга - бий 2 шамара. Винаги има защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само партийни изверги се кефят на соц.

Питаш ли който е от село - и да имаш пари не може да купиш имот в град. Феодални крепостници.

за доброто на селяните

в града трябва да живее само администрацията и кметовете и президентите и роднините за да не живеят далече

и да се разкарват да ходят на гости и да харчат време 

когато станеш партиец и влезеш в политиката ще ти дадът и гражданство и имот 

НО

повечето  хора са глупави

както казва Киро   едници са хората дето чаткат нещата като мен 

аз съм от единиците 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Моля те не ме наричай мангал. Не лъжа и заставам зад думите си. Да, чакаше се за вноски, за нов автомобил, но винаги можеше да си намериш втора употреба

Ми спри да лъжеш. Стара кола струваше колкото 2 нови.

преди 4 минути, Емил Костов написа:

То щото сега караме всички нови. Просто ме остави да си вярвам на Киро Брейка и да му плащам пари за канала. Не ТЕ карам! За трети път ще ти го напиша. Стой си в лайната в момента и се радвай! Нямам нищо против! 

Лайната бяха по соца.

Стара немска или японка е по-добре от нова сделана.

преди 2 минути, Banesc написа:

за доброто на селяните

в града трябва да живее само администрацията и кметовете и президентите и роднините за да не живеят далече

Ти ли ми знаеш доброто бе! Червена измет!

преди 3 минути, Banesc написа:

повечето  хора са глупави

както казва Киро   едници са хората дето чаткат нещата като мен 

аз съм от единиците 

Червени отпадъци!

Щом не си добре днес смятай кой е тъпия. Аз съм си добре.

Брейка от туй печели - от вас, от людската лумпенотия и простотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, IvanKirov написа:

Червени отпадъци!

Щом не си добре днес смятай кой е тъпия. Аз съм си добре.

Брейка от туй печели - от вас, от людската лумпенотия и простотия.

киро е капиталист

ти завиждаш ли че печели

или искаш   за всеки по равно според нуждите 

( някаква мърша писала че му била фенка ама от както  почнал да печели го отписала от следване  и не одобрявала да печели  )

виж че си гаден комунист по душа 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...