Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е най-добрата банка?

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си направя дебитна карта и се чудя на коя банка да бъде това. Влязох в сайта Financer.com, но клиентите са недоволни от абсолютно всички банки :D. Пробвах с UniCredit, но днес, когато отидох да си получа заявената от мен Mastercard, отворих пликчето и видях пред очите си Visa. Това беше краят на нашите взаимоотношения, преди изобщо да са започнали. Та, ако вие имате добро мнение за някоя банка, спрямо условията и обслужването, моля да го споделите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страничен въпрос , защо не искаш Виза или защо искаш Мастеркард - каква е разликата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, belefor написа:

Страничен въпрос , защо не искаш Виза или защо искаш Мастеркард - каква е разликата?

Защото, когато заявя Mastercard, значи искам Mastercard. Не мога да си позволя банката да определя вместо мен моето лично предпочитане, понеже ставам неин подчинен, а клиентът винаги е прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, shishmanovp861 написа:

То Visa е по-добре от Mastercard.Какво те тревожи.

Първа инвестиционна мисля дава Mastercard.

С какво е по-добра от Mastercard?

току-що, Fay написа:

Fibank дават да, и дебитни и кредитни Mastercard. Нямам грижи с тях, винаги бързи и адекватни. Лично мнение. 

А как се вкарват пари в картата? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Dimirsoni написа:

А как се вкарват пари в картата? 

Ако са въвели това в родината, отиваш на банкомат и внасяш там, до две-три минути плучаваш СМС че е постъпила сума по сметката.
Иначе в банков клон, ама там има такси, работи...
Вариант е и през IBAN да си пращаш пари, но пак има такси в зависимост от вида на сметката и картата ти и нейното(На картата) ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Ако са въвели това в родината, отиваш на банкомат и внасяш там, до две-три минути плучаваш СМС че е постъпила сума по сметката.
Вариант е и през IBAN да си пращаш пари, но пак има такси в зависимост от вида на сметката и картата ти и нейното(На картата) ниво.

Знам за няколко банки, че имат такъв банкомат, но за Fibank не съм запознат, затова питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dimirsoni написа:

Знам за няколко банки, че имат такъв банкомат, но за Fibank не съм запознат, затова питам.

Не ги познавам банките в България. Но ДСК беше единствената банка, която работеше с моята немска карта. И хората бяха много мили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Не ги познавам банките в България. Но ДСК беше единствената банка, която работеше с моята немска карта. И хората бяха много мили.

В моят град ДСК е много дървена банка, затова съм я изключил като вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dimirsoni написа:

В моят град ДСК е много дървена банка, затова съм я изключил като вариант.

Какви други банки има в твоят град? Да видя, дали съм ги чувал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Dimirsoni написа:

Занчи супер, хем бързо, хем не чакаш, хем няма такси...
...ее това последното си е до банка де.😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Какви други банки има в твоят град? Да видя, дали съм ги чувал.

ОББ, УниКредит, ДСК, КБС, Пощенска банка, ЦКБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Bubbles написа:

Внасяш пари в кредитна карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Внасяш пари в кредитна карта?

От кадя на кадя кредитна?

преди 43 минути, Dimirsoni написа:

Здравейте, искам да си направя дебитна карта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Dimirsoni написа:

Пробвах с UniCredit, но днес, когато отидох да си получа заявената от мен Mastercard, отворих пликчето и видях пред очите си Visa. 

преди 6 минути, Bubbles написа:

преди 6 минути, Bubbles написа:

Виза и Мастъркард какво е?

преди 8 минути, Dimirsoni написа:

КБС, все пак https://bg.m.wikipedia.org/wiki/BlackRock😁

И ДСК. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Има и дебитни и кредитни Виза и Мастъркард.

debit-card-shadow.png&q=0&b=1&p=0&a=0

debit_dual_currency_visa.jpg&q=0&b=1&p=0

Да, оттеглям си въпроса.

Не знаех, че предлагат дебитна карта. Аз ги знам като кредитни карти.

https://www.rbb.bg/bg/individualni-klienti/produkti-uslugi/karti/debitni-karti/debitna-karta-visa-classic/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм доволен от ДСК, има банкомати за внасяне на суми без такси, имам си банкиране от компа, няма лимит за теглене, вече десетина години съм там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Dimirsoni написа:

ДСК и Пощенска имат.И Уникредит също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FIB е кофти идея (поне за мен). Отписал съм ги тотално, след като миналата година по някакви неведоми начини от сметката ми на два пъти бяха източени не малк суми. Ходих в банката да се разправям, писах жалби, преиздадоха ми експресно картата и на следващия ден ми откраднаха отново не малка сума. Най-забавното беше, че след като ходих поне 10 пъти до клон, за да подавам жалби и да се разправям, те до последно не знаеха как аджеба е станало това. Принудих се да закрия картата, но продължавам да имам сметка там по принуда (имам ипотечен кредит при тях). Близо година след това, продължих да получавам съобщения в банкирането за неуспешни опити за плащане (с вече несъществуващата карта). Най-забавното беше, че за интернет плащания тази карта не съм я ползвам (ползвам си кредитната). Така или иначе, след жалбите и разправиите, ми върнаха откраднатите суми (е, със 100 лв по-малко, ама...пак е нещо). Преместих се напълно в ОББ. Там дертове няма. Никакви. Кредитната ми карта е от тях от близо 15 години. 1 проблем не е имало до тук. Та така. Както е модерно сега да се казва - секи сам си преценя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Dimirsoni написа:

Пощенска банка, ЦКБ, Райфайзенбанк са в моя черен списък. Само негативи и лоши спомени имам от тия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...