Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво ще стане, когато България приеме Еврото?

PigMan9GolqmotoPrase
 Сподели

Какво ще стане, ако приемем еврото?  

27 гласували потребители

1. 1. Какво ще стане, ако приемем еврото?

• България ще се оправи - състоянието на България ще се оправи и държавата ще стане напреднала и утопична
      4
    • България ще се влоши - състоянието на България няма да се оправи, а ще стане още по-зле
      18
    • Нищо кой знае какво няма да стане
      5
    • Не знам / Не съм сигурен / Нямам мнение по въпроса
      0

Препоръчан отговор

току-що, Димитър 59 написа:

Нас ни и итересува цената на живота ни в евро.По мое мнение,ще нагласят всичко,което е било един лев,да струва около едно евро...

именно...увеличението ще е двойно..

но...

никой няма да вдигне заплата двойно...

от 1000лв ще я направят 500евро...

значи цените ×2 нагоре...

заплата-:2...

общо-обедняваме 4(четири) ПЪТИ....минимум

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _nib_ написа:

именно...увеличението ще е двойно..

но...

никой няма да вдигне заплата двойно...

от 1000лв ще я направят 500евро...

значи цените ×2 нагоре...

заплата-:2...

общо-обедняваме 4(четири) ПЪТИ....минимум

И защо трябва да ти вдигат заплатата двойно, бе? Да не би да работиш четворно, а? Така или иначе всички цени се формират в евро или USD. Цената на една стока/услуга е такава, кавато пазара издържа! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пазара няма да издържи на смяна 1:1 и ще се саморегулира: това го знае всяко хлапе, както се казва, но пазаруващите са абсолютни кретени и идиоти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм вярвал, че ще прочета толкова повърхности и елементарни разсъждения в тази тема! 

Най ми харесва, че България ще си загуби суверенитета, че българите ще напуснат страната /те я напуснаха вече/, че ще обеднеем.

Примера за Гърция, трябва да е поука как не се прави - теглиха, като луди заеми над 30год. и едно тяхно поколение живя като царчета , дръстиха сиртакита и жулиха узо, а бачкаха на место тях  българчета, румънчета и пр. това през 90те и началото на 21век ... е трябва обаче и да се връщат тези заеми и ако не си ги инвестирал правилно се получават катаклизми, които видяхме! Е за да получат някои заеми трябваше да се превъоръжат със съвременна и скъпа техника за милиарди и т.н.Безплатен обяд няма и пак им поопростиха ... закуската!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не знам с какъв акъл нашите Управляващи, са искали да влезем в еврото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Просто не знам с какъв акъл нашите Управляващи, са искали да влезем в еврото?

Ето с тоя акъл -

pexels-photo-164652.jpeg.7abfa566ade9a89351185bc320f24670.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dimy написа:

Ето с тоя акъл -

pexels-photo-164652.jpeg.7abfa566ade9a89351185bc320f24670.jpeg

То това е ясно ама някой пита ли, Българския народ дали иска Еврото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

То това е ясно ама някой пита ли, Българския народ дали иска Еврото?

Е нали се гласува за партии , които да те представляват с политиките заложени в програмите им т.е. Народа се е произнесъл по въпроса! Недоволни винаги по всякакъв въпрос ще има !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, JohnTRIVOLTA написа:

Е нали се гласува за партии , които да те представляват с политиките заложени в програмите им т.е. Народа се е произнесъл по въпроса! Недоволни винаги по всякакъв въпрос ще има !

Айде, айде!

Аз не съм упълномощил моя народен избранник да гласува ЗА еврозоната! Тук по-горе гласувалите - също!

Ама в НС 90% от народните представители са за влизане в нея. Моя представител - също.  Ко праиме тогава, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dimy написа:

Айде, айде!

Аз не съм упълномощил моя народен избранник да гласува ЗА еврозоната! Тук по-горе гласувалите - също!

Ама в НС 90% от народните представители са за влизане в нея. Моя представител - също.  Ко праиме тогава, а?

Следващият път гласувайте за тези, които защитават вашите възгледи - това се прави! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе давайте да я закриваме тая държава и без това вече почти не съществува. Децата с все по-префърцунени англосаксонски имена се кръщават, загубихме си българските, празнуваме комерсиални дати, на рождени дни пеем "е6и бърсдей". Като престане да имаме и национални пари, за чий са ни въобще нашенските паразити във властта, политиците, чиновниците и т.н. Излишни са, само ни ядат от хляба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Абе давайте да я закриваме тая държава и без това вече почти не съществува. Децата с все по-префърцунени англосаксонски имена се кръщават, загубихме си българските, празнуваме комерсиални дати, на рождени дни пеем "е6и бърсдей" като престане да имаме и национални пари. За чий са ни въобще нашенските паразити във  властта, политиците, чиновниците и т.н. Излишни са, само ни ядат от хляба.

То да закриваме, но кой ще ни вземе :min05: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JohnTRIVOLTA написа:

То да закриваме, но кой ще ни вземе :min05: 

Ами нали се продаваме поединично, защо въобще ти пука за масата народ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, JohnTRIVOLTA написа:

Следващият път гласувайте за тези, които защитават вашите възгледи - това се прави! 

Джони, ма ти май не четеш какво ти пиша, а? Над 90% от народните представители в НС в момента гласуваха Декларацията за приъединяване към Еврозоната. А аз НЕ съм гласувал за нито един от тях!

И според гласувалите тук - също! Ко праиме тогава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dimy написа:

Джони, ма ти май не четеш какво ти пиша, а? Над 90% от народните представители в НС в момента гласуваха Декларацията за приъединяване към Еврозоната. А аз НЕ съм гласувал за нито един от тях!

Абе чете той, ама като дявола евангелието. Така четат капиталистите, иначе биха паднали по гръб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, dimy написа:

И според гласувалите тук - също! Ко праиме тогава?

Тъй де ти си от 10% , както тези тук! Тук гласуването не е миродавно ....  групичка от 20тина човека във форум :nono:

преди 51 минути, Sliderum2 написа:

Абе чете той, ама като дявола евангелието. Така четат капиталистите, иначе биха паднали по гръб.

И ти си от 10те % , който не си видял Евангелие все още приживе, еля пък чел!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй де ти си от 10% , както тези тук! Тук гласуването не е миродавно ....  групичка от 20тина човека във форум :nono:

Искаш да кажеш, че 90% от българите са влизане в Зоната, така ли???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти си от 10те % , който не си видял Евангелие все още приживе, еля пък чел

Чел съм библията. Пълна отврат, също както всички религиозни глупости. Единственото свястно в нея са 10-те заповеди, които почти никой и в самата библия не спазва, даже дедо божо. Сигурно са измислени, за да бъдат обект на подигравка. Общо взето, в който е силата, в него е правото и коли и беси както му е кеф. Естествено, божо има най-силният коз и си прави масови изтребления. Ама това си е за негово удоволствие. Извратен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Sliderum2 написа:

Чел съм библията. Пълна отврат, също както всички религиозни глупости. Единственото свястно в нея са 10-те заповеди, които почти никой и в самата библия не спазва, даже дедо божо. Сигурно са измислени, за да бъдат обект на подигравка. Общо взето, в който е силата, в него е правото и коли и беси както му е кеф. Естествено, божо има най-силният коз и си прави масови изтребления. Ама това си е за негово удоволствие. Извратен!

Знам , че комунистите са заклети атеисти !

преди 1 час, dimy написа:

Искаш да кажеш, че 90% от българите са влизане в Зоната, така ли???

Така излиза ... от гласувалите на парламентарните избори !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JohnTRIVOLTA написа:

Знам , че комунистите са заклети атеисти

Ясно ми е, че харесваш... екстравагантни, ммм, хора. Нормалното е скучно. Ако не е някой, на който да не му хлопат дъските, а да са здраво на местата им, не е достоен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Sliderum2 написа:

Ясно ми е, че харесваш... екстравагантни, ммм, хора. Нормалното е скучно. Ако не е някой, на който да не му хлопат дъските, а да са здраво на местата им, не е достоен.

"ограниченият ум забелязва само ограничеността само в другите"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Sliderum2 написа:

Чел съм библията. Пълна отврат...

Вярно е,че в Библията има доста дивотии. Тук таме. Но тя все пак е сбор от всичко до което е стигнал човека в своето развитие! Не случайно във всички религии под една или друга фирма присъстват Десетте Божи Заповеди.

Богохулството е сериозен грях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dimy написа:

Вярно е,че в Библията има доста дивотии. Тук таме. Но тя все пак е сбор от всичко до което е стигнал човека в своето развитие! Не случайно във всички религии под една или друга фирма присъстват Десетте Божи Заповеди.

Богохулството е сериозен грях!

Не пропускай че съм споменал "всички религиозни глупости". Това е, за да не изброявам книгите на другите религии поименно. Мързеше ме. 

Хи-хи-хи, опитваш се да ме плашиш ли с религия ли. Не става. След смъртта няма нищо. Нула 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...