Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква игра бихте искали да играете

gif4e
 Сподели

Препоръчан отговор

Аз за себе си отговарям - това е Добромир, приключенска - едно време в Дъгите беше - лъкове, стрели, коне, мечове...вълшебства...

Кажете каква игра искате да играете - кажете заглавието, как си я представяте...жоманка, фунийки...😛

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами...на където да се обърна, да има големи цици и да не мога да ги хвана. Само че, чакай...май така е в реалността. Как ли ще се казва тая игра...Цицолевец? Може би...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Петър Ангелов написа:

Ами...на където да се обърна, да има големи цици и да не мога да ги хвана. Само че, чакай...май така е в реалността. Как ли ще се казва тая игра...Цицолевец? Може би...

Белия вълк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Петър Ангелов написа:

Ех, очаквах нещо повече от мамо, обуй ми пантофите. Дай, нещо дето си играл наистина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам куестове тип The black mirror, Chronicles of mistery, Still life ама вече не правят.
Колкото до игрите които играехме едно време, с удоволствие бих грабнал пак тръбата.

1534741_650599668337863_933760312_o-1.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gif4e написа:

Аз за себе си отговарям - това е Добромир, приключенска - едно време в Дъгите беше - лъкове, стрели, коне, мечове...вълшебства...

Кажете каква игра искате да играете - кажете заглавието, как си я представяте...жоманка, фунийки...😛

Поредицата за Добромир в списание Дъга няма нищо общо с вълшебствата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Емил Костов написа:

Поредицата за Добромир в списание Дъга няма нищо общо с вълшебствата. 

Такае, похвално е, че някой въобще помни Дъгата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gif4e написа:

Че къ? Чоко и Боко ми бяха любими.
Ти да видиш то и днес си имаме Боко ама вече е не е от Дъга.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gif4e написа:

Аз не я помня! Израснал съм с поредицата Дъга и Чуден свят и имам всички списания Дъга на хартиен носител! 

преди 7 минути, Bubbles написа:

Че къ? Чоко и Боко ми бяха любими.
Ти да видиш то и днес си имаме Боко ама вече е не е от Дъга.

Всички ми бяха любими! Чувам, че скоро пак щели да я възродяват, но мисля че няма да има нищо общо със старата поредица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Чувам, че скоро пак щели да я възродяват, но мисля че няма да има нищо общо със старата поредица!

Вече се плаша като чуя че ще възраждат някоя стара поредица/продукция. До тук каквото от любимите ви поредици можаха всичко съсипаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Вече се плаша като чуя че ще възраждат някоя стара поредица/продукция. До тук каквото от любимите ви поредици можаха всичко съсипаха.

Е това са все още само слухове, но познат който се занимава с преводи на книги и е писател ми даде тази информация. Не виждам смисъл да ме лъже! Все пак времето ще покаже! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Е това са все още само слухове, но познат който се занимава с преводи на книги и е писател ми даде тази информация. Не виждам смисъл да ме лъже! Все пак времето ще покаже! 

Поживëм у Видин. 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ined написа:

Пълна скръб. Опит да се направи диабло 2 и 3 в едно. Близард се излагат за пореден път! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълен ташак! И това го твърди човек, който е дал 20 години от живота си на тази поредица! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Bubbles написа:

Като гледам не се различава много от 3.

Както каза колегата смес от 2 и 3, но какво му лошото на това? Само дано не стане като оная боза Diablo Immortals

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ined написа:

Както каза колегата смес от 2 и 3, но какво му лошото на това? Само дано не стане като оная боза Diablo Immortals

Няма онзи замах и тръпка, която беше диабло 2. Същото става и със Старкрафт 2. Пълна олигофрения. Същата глупост е и с Warcraft 3. Близард не знаят къде се намират! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е много спорен въпрос, преди 22 години може и да е било така,  макар че и тогава е имало недоволни че "Изобщо не е като оригиналното diablo".

Сега след 22 геймплея е толкова остарял, че да играш 2-та си е някакъв мазохизъм, все едно на работа ходиш, а да се забавляваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ined написа:

Това е много спорен въпрос, преди 22 години може и да е било така,  макар че и тогава е имало недоволни че "Изобщо не е като оригиналното diablo".

Сега след 22 геймплея е толкова остарял, че да играш 2-та си е някакъв мазохизъм, все едно на работа ходиш, а да се забавляваш.

За Диабло не знам, обаче разликата в геймплея на фифите до 2010 и сегашните е нечовешка. Неотдавна се пробвах с един приятел на 2007 е нема такава мъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ined написа:

Напротив! Двойката я има ремастър и всичко живо играе в момента на нея, както се случва със Broodwar, AOE2, Dune2000 и прочие. Не си бил геймър и няма да разбереш за какво ти говоря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ремастера са пипнали малко графиката, ама геймплея си е същия. Колко от "живото" я играят не знам, аз например не я играя, просто всичко в нея (дори и като ремастер) ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ined написа:

На ремастера са пипнали малко графиката, ама геймплея си е същия. Колко от "живото" я играят не знам, аз например не я играя, просто всичко в нея (дори и като ремастер) ме дразни.

Ами то това значи ремастър. Ох да та изям и тебе! :) Както и да е! Жив и здрав да си! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Емил Костов написа:

Няма онзи замах и тръпка, която беше диабло 2. Същото става и със Старкрафт 2.

преди 22 минути, Емил Костов написа:

Двойката я има ремастър и всичко живо играе в момента на нея, както се случва със Broodwar, AOE2, Dune2000 и прочие.

Емил не разбрах точна каква теза излагаш . За мен първата част на  StarCraft и  BroodWar не са по-добри от последната версия на играта ..... Честно казано графиката не ми харесва . Начина на придвижване на бойните единици , звуковите ефекти , цветовата гама . Действително , когато бяха създадени това бе нещо ново , приятно и различно . Но изминаха твърде много години и сега не ми харесват много .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...