Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bo6ko

Шампионската лига - дискусия

Препоръчан отговор

Изядохте английския шпек кучета.ХАхаХА

Е,довечера вие пък ще ядете немски наденички :shake_puter:

И Севиля им го доказа : където и да ги хване - бой , бой , бой.....че и с 10 души ги би....

Вкараха ни 2 гола с човек по-малко,но завършихме мача с 9 футболиста.

Не отричам че сме в криза,но същото се отнася и за Реал,Севилия,Валенсия,Сарагоса.Аз лично не се наемам да прогнозирам кой ще стане Шампион на Испания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,довечера вие пък ще ядете немски наденички :shake_puter:

Абе вие и в събота пак ще изядете шпека. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В събота всички ще ядем шпека щото няма къде да се гледа мача ако не си платиш на обирджийте от "д-екстрата"

http://livescore.com/

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как точно ще наградят героите от епичниото сражение на "Местая" от снощи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема лошо да видим и нови отбори напред. Иначе какво само Барса, Милан и Реал Мадрид ли ще печелят? Жалко само за Лион.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие и в събота пак ще изядете шпека. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Икзлючително тъп пост !

И какво Реал по-добре ли играят , че да коментираш така ??? Гледай как се излагат като кифладжий.

В момента Реал е най-смешният отбор в шампионска лига... и това могат да го потвърдът много други хора ... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и Реал вънка :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Догодина ще ги гледаме тия манекени само в "Прет-а-порте".... :ph34r:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Visage Models :yanim:

Тази криза в Реал се получи след напускането на Зизу !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и Реал вънка :ph34r:

И Арсенал е вън - става интересно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, ама аз Лион не мога да ги разбера!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

Всичко хубаво, ама аз Лион не мога да ги разбера!!!

по-точно как рома успяха да вкарат 2 гола на чужд терен :computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Икзлючително тъп пост !

И какво Реал по-добре ли играят , че да коментираш така ??? Гледай как се излагат като кифладжий.

В момента Реал е най-смешният отбор в шампионска лига... и това могат да го потвърдът много други хора ... :computer2:

Не ми говори за Реал бе паляк смешен и вие хапнахте дръвцето.Барса kво направиха - НИЩО,едно голямо НИЩО.Рони беше жалка картинка,ама то цялото ви отбoрче беше такова.И като домакини ви биха и в Англия щяха да пукнат г*зано имахте голям късмет.

HALA MADRID!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми говори за Реал бе паляк смешен и вие хапнахте дръвцето.Барса kво направиха - НИЩО,едно голямо НИЩО.Рони беше жалка картинка,ама то цялото ви отбoрче беше такова.И като домакини ви биха и в Англия щяха да пукнат г*зано имахте голям късмет.

HALA MADRID!

Защо ти е такъв вулгарен езика???

И на мен Реал ми е любим отбор,но в момента са смешни.Не играят никакъв футбол.Няма скоро да излязат от кризата така като гледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кризата в Мадрид се задълбочава, снощи в Мюнхен балетът изнесе поредното си слабо представление, а Капело май отдавна мисли за Серия А. Учудвам се от липсата на идеи в играта им, няма въображение, няма нестандартни ходове, няма и лидер. Закупуването на почти никому неизвестни момченца от другия бряг на океана като че ли не е най-правилния ход - с индивидуална игра никой тим не е прокопсал. Каква е ползата, ако демонстрирайки висша техника финтираш 2-3 противника на "една носна кърпичка място", след като 4-тият непременно ще ти вземе топката, пък и с фал, ако е нужно? Романтиката във футбола отдавна отстъпи място на прагматизма. Жалко за тия, дето все още не са го разбрали. Стана дума и за Лион - мосю Улие успя за кратко време да разсипе труда на предишествениците си, та аз и не очаквах кой знае какво. Арсенал отново не надскочи себе си, Милан едва в продълженията елеминира Селтик... Вероятно ще има жестоки санкции за екшън героите от мача Валенсия-Интер, та вероятно испанците ще бъдат лишени от важни фигури в 1/4 финала. Очертава се твърде любопитен жребий в петък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HALA MADRID!

Ти си един мухльо ... само това ше кажа и няма да се занимавам повече с тебе !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко де. Охладете страстите малко. Паляци и мухльовци... Такива ли сте наистина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен : Челси - Милан , Байерн - ПСВ , Рома - Манчестър и Валенсия - Ливерпул Поне такива мачове ми се гледат на мен :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

Кога ще бъде жеребия и от колко часа? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В събота всички ще ядем шпека щото няма къде да се гледа мача ако не си платиш на обирджийте от "д-екстрата"

Аз най-вероятно ще гледам мача.Кабелната излъчва турската NTV,те имат правата за испанското първенство.Коментара е на турски,но не давам пари на тия обирджии от Диема. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дайте по едни прогнози как ще ги изтеглят утре мачовете... :wors:

Моят вариант:

Рома-Ливърпул, Манчестър-Милан, Валенсия-Челси и Байерн-ПСВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят вариант:

Рома-Ливърпул, Манчестър-Милан, Валенсия-Челси и Байерн-ПСВ.

аз също съм съгласнен с теб :wors: единствено може Байрен да е с Челси, а ПСВ с Валенсия!

Моя фаворит е Ливърпул! А вашия? :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази криза в Реал се получи след напускането на Зизу !

Много преди това е- 2004 г

След като отпадна любимия Арсенал съм за Ливърпул

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Моя фаворит е Ливърпул! А вашия? ;)

Моят е повече от ясен, но и предпочитам отборите от Острова да се срещнат колкото може по-късно.

...След като отпадна любимия Арсенал съм за Ливърпул

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като Барселона напусна ШЛ съм за Валенсия . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да найстина имат шансове Ливерпул :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...